Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5Tamamen Söz Sizin Makineleriniz, Testleriniz, İddialarınız.
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Makina Seçimi

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
voyvodawolcan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 13/Şubat 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 45
  Alıntı voyvodawolcan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Şubat 2017/2010 Saat 10:45
Naci Baba senin dürüstlüğüne güvenmişizki video istemişiz ne var bunda gerek yok notere felan.Senin kandırmak gibi bi olay neden geldi aklına.Bende senins avundugun seyleri savunuyorum öyle olmasa neden bunları yazıyım.Amacım benim aldatıldıgım gibi başkalarıda aldatılmasın.Zamanında okumadık arastırmadık aldık NOKTA dan ceremesini cektik cekiyoruz.Adamlara mail de attım herşeyi de söyledim ama tık yok.
Bende araştırmalarımı yaptım bende karşılaştırdım yıllar oldu bizde bu işlere gönül verdik araştırdık ettik size saygımız var ama Kral olmasın kimse.Size ne diyorum ben whites programla bu işi yapıyorsa WHİTES TDI  pulse modelini neden üretti.Ben ne kadar sakinim siz neden kızıyosunuz.Sizden teknik veri istiyen yok Allaha şükür gerekli bilgilerimizi aldık yeterince.Sayfalarca yazı yazıp trafik polsilerinden ,ciplerden örnek vermek neden anlamadım.
Dünyanın bildigi bi konu var bunu Dünya kabul etmiş siz etmezsenizde saygı duyarım bunu anlatmaya çalışıyorum ben.
vlf=tek tek cihazı yüzeysel aramalar icin    Pulse = derin sistem arama cihazıdır.. . . .
 Konu bu kadar kısa öz ve basittir.
Vermeyince Mabud,neylesin Sultan Mahmut.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Şubat 2017/2010 Saat 12:16
ARKADAŞ BU KONUDA SON KERRE YAZIYORUM  BUNDAN SONRA SEN NE İSTERSEN YAZ CEVAPLAMIYACAĞIM KUSURA BAKMAZSSIN  BEN SENLEN ANLAŞAMAM ......

WHİTESİN HER MODELİ  HEM PULSE HEMDE VLF DİR TEK TUŞA BASIMLAN GEÇER
YANİ BAŞLIKTAKİ 2 ADET BOBİNİ KULLANIRKEN AYIRIMLI ŞEKİLDEDİR
AYIRIMSIZDA DA KENARI OLAN SARGIYI KULLANIR ORTAYI İPTAL EDER ..

WHİTES   ( XLT )----(DFX )----DFX--300)---( SPECTRA  V3 )  BU MODELLER TAMAMI BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİDİR VE İŞLEMCİLİDİR VE DE VERİLECEK PROGRAMLAR DOĞRULTUSUNDA HER MENÜ HAREKET EDER .
SEN AL BUNLARDAN BİRİNİ YOLLA BANA SANA AÇAYIM  BAK SONRASINDA NELER OLUCAK YARIM SAATTE AYAKLARINDAN İTİBAREN DİZLERİNE KADAR UYUŞMA OLMASSA BEN DE HİÇBİŞİ BİLMİYORUM  BU MAKİNELERİN TÜMÜ HEP PULSE SİSTEME DÖNÜŞÜR HEM DE VLF SİSTEME DÖNÜŞÜR TEK BİR TUŞA BASIMLAN  VEDE
PULSE SİSTEM İÇİNDE DE GERÇEK AYIRIM VARDIR DERİNLİK NE OLURSA OLSUN (SİNGA GRAPH ) EKRANINDAN TAKİP EDEBİLİRSİN DÜNYADAKİ TEK MAKİNEDİR AYIRIMSIZIN İÇİNDE AYIRIM YAPAN  HEM DE TOPRAK ALTI RADARI GİBİ BİR SİSTEMDİR EKRANDAKİ İKONLARA BAKARAK ZATEN KIYMETLİMİ DEĞİLMİ GÖRDÜĞÜN GİBİ İKONLARIN ŞEKİLLERİ DE BULUNTUNUN NE OLDUĞUNU SANA VERİR ..
TDİ  Yİ NİYE ÇIKARDI   TM-808 ÜN ARTIK SİSTEMİ ESKİDİ GELDİ DE GEÇİYOR İLK ÖNCED BU MAKİNELERİ TUTANLARIN (CAVE ) MODU İÇİN BUNU ALIYORLARDI VE BURDA YANLIŞ BİR ANLAMA VARDI BAŞA ÇIKAMADI VE SON MODELLERİNDE KALDIRDI BUNU KALDIRINCA DA SATIŞI GERİLEDİ  TDİ  Yİ BU 808 ÜN YERİNE KOYUCAKLAR HEPSİ BUDUR   808 DE ARTIK İMAL EDİLMİYECEK  DEVRİ BİTTİ.

MAKİNECİLİKTE ZATEN TOPLAM DERİNLİK AZAMİ BÜTÜN GÖMÜLER DİZ BOYUDUR  HADİ DE 50 CM HADİ DE 1 METRE AT KAFADAN 1.5 METRE DE  ONDAN AŞAĞI HİÇBİŞİ YOKTUR  VAR DİYEN GİTSİN BULSUN .. ZATEN AYIRIMDA BİLE  BİR TENEKEYİ ÇOK RAHAT BİR ŞEKİLDE 2 METREDEN ALIYOR NE OLDUĞUNU DA SÖYLÜYOR  BUNLAR GERÇEKTİR   BİR DEFİNECNİN ELİNDEKİ ALETİN  GÜVENİLİR OLMASI ESASTIR ACABA    LARDA KALINIRSA İŞLER ZORLAŞIR ..

VERİLEN İZAHATLAR VE BENZETMELER SİZE GÜLÜNÇ ŞEKİL GELEBİLİR AMA %80 Nİ DE BU ŞEKİLDEKİ YAZILIMDAN FAYDALANIYORLAR ONLAR İÇİNDİR BU İZAHATLAR
SİZE BASİT GELİYORSA O KISMI ATLAYIN SİZİN İŞİNİZE GELEN KISMI OKUYUN  SADECE KENDİNİZİ DÜŞÜNMEYİNİZ  BURDAKİ YAZILAR HER SEVİYEDEKİ ARKADAŞLARA ANLATILMAK İÇİN BU ŞEKİLLERE DÖNÜŞTÜRÜLÜYOR ..

YANİ HALEN SEN BENİM NE DEDİKLERİMİ ANLAMIYORSUN VEYA İŞİNE GELMİYOR VEYA DA NEBİLEYİM  NEDİR HERNEYSE   BAŞKA CEVAP YAZMIYACAĞIM....

SAYGILAR..................................................................................................................ONK...
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı voyvodawolcan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Şubat 2017/2010 Saat 14:32
Valla bunlar üzerinde bende bişey demiyorum kim nasıl biliyorsa öyle yapsın banane.Benim amacım belli ortada daha da elimi yoramam bende.Bu tek tuşla pulse tek tuşla vlf olayına kim inanır bilmem ama ben ölsem inanmam.
 Kısa ve öz söyliyecegimi söyledim bu sistemi çözse koskoca firma olan whites zaten uygular uygulatır sattıgı elemanlara pulse adı altında TDI cıkarmaz.Herkesin bildigi kendinedir belki ama makinalar konusunda bildiklerimi elbette söylicem bilenlerde söylicek.
Sizin cubuklarınız hakkında yorum yapamam içine koyduklarınızı yada calışma prensibi bilmiyorum.Denemeden kullanmadan yorum yapmadım yapamam.Ama denediklerimi de söylerim.Bu kadar basit.
Yukarı Dön
tracker 4 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 01/Mart 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 46
  Alıntı tracker 4 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Şubat 2017/2010 Saat 15:22
sayın woyvodawolcan arkadasım selamlar saygılar ewet tek tusla pulse tek tusla vlf makınam whites 6000 di 3 cok memnunum ayrımı sıfıra alırsan orjınal baslıgınla 2 metreden tenekeyı alıyor pulse hıc kullanmadım kullanmamda o paraları werılmez o makınalara 3 metre gormus ne farkeder ne war 3 metrede hıc bıse yok baska sıtelerde pulselerı cok owuyorlar hatta noktayı övüyorlar en doğru ları yazan site bu site nacibaba yanı
bende bunu bılır bunu solerım
saygılarımla...

fms
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı voyvodawolcan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Şubat 2017/2010 Saat 15:52
Herkes malının hayrını görsün tracker kardeşim ben de pulseciyim vlf lerden verim alamadım tek tekçi değil derinciyim.2-3 m yeter zaten ama hangi vlf iniyor onu anlamadım.Noktadan ağzım da yandı onuda yazdım.
Benim bahsettigim pulse stinger 2 bende onlarca cihaz arasından eledim aradım yarın hareket ediyorum cumartesi izmirdeyim nasipse.Herkese Allah gönlüne göre versin hiç bişey demiyroum abicim ben.Herkes doğru olduguna inandığı şeyi yapsın.saygılar.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Şubat 2017/2010 Saat 01:27

WOYVODAWOLÇAN 'A......................................................................................................ONK..

YAZMIYAYIM DİYORUM AMA ÖYLE LAFLAR EDİYORSUNKİ YAZMAMAK ELDE DEĞİL

Bak şimdi hiiiç kusura bakma  söyliyeceklerime de alınma  ...herşeye karşın  devamlı sürekli idaacısın / konuları çok iyi araştırdım bu işte dünyaa kadar yol kattedim diyorsun /  noktadan ağzım yandı diyorsun  [  şimdi de ikinci bir nokta işine girmek üzeresin haberin yok ] o bahsetiğin cihaz da taklit yerlidir  hatta sana noktayı bile aratır olur  ...
sen zaten ölsen öldüğüne bile inanmıyacaksın  söylediklerin bunlar
devamlı tenkit ediyorsun beni yalancı yapıyorsun  halen ne yapmak istediğin belli değildir
senin şeklin ve tavrın bana göre değildir  lütfen bundan sonra bana soru yöneltme cevap vermiyeceğim  hepsi bukadar ....Bir de yazdıklarımı tenkit etme eleştirme bir başkasına bile yazdığımı eleştirme bak kendi işine  herkes işine baksın ..
Bir de devamlı dayatma yapıyorsun orda izahını yaptığım halde halen aynı mevzuyu sakız gibi çiğniyorsun   neymiş koskoca whites firması niye (tdi ) yi çıkarmış sebebi zaten yazıldı anlatıldı ama sen anlamıyorsunki  halen aynı şeyleri söylüyorsun  tdi   bu model  tm-808 ilen yer değiştiricek tm-808 ün devri artık kapanıyor bu modele geçiyor  gelişen teknolojiler açısından  tm-808 ün teknolojisi aşağı yukarı 40 seneye yaklaşıyor eskidi artık  sistem değiştiriyorlar  olay bu  iyi oku bida pişirip pişirip önüme koyma tamammı .....
deniz içi 500 metreye kadar lıkları da pulsedir whitesin  100 metre/150 metre/300 metre/bir de 50 metreylen 70 metre arasında olanı vardır  bak orda yüzlercene modelden oluşan bir katalog dizisini yayınladım iyice otur araştır tektek bak neler var sadecene senin dediğin yoktur  her kesime hitap eden dedektör çıkarıyor whites ....

SONRA EYİ DİNLE HER AYIRIMI OLAN HERMARKADAKİ MAKİNELERDE AYIRIMI KALDIRDINMI PULSE SİSTEME GEÇİŞ YAPAR  AYIRIMA DA SOKARSAN VLF SİSTEME GEÇER  BUNU HERKES BİLİR DE SEN BİLMİYORSUN
SENİN DÜŞENCEDEKİ ŞEKLİNDEKİ OLAY  DA ŞUDUR TAMAMEN AYRI MAKİNE YAPIYORLAR PULSE OLARAK  BUNLAR AYRICANA PARA KAZANMAK AMAÇLIDIR  ÇEŞİTTİR YERSEN YEMESSEN ŞEKLİDİR  HER MAKİNEDE AYIRIMI KALDIRINCA DERİNE SALDIRIR AYNISI OLUR HİÇ DEĞİŞMEZ  AMA SEN İDAANDA DEVAM ET  AL SEN O MAKİNEYİ GÖRÜCEZ SENDE BURDASIN BENDE  NOKTAYI ARIYACAKSIN  O MAKİNENİN YANINDA  HABERİN OLSUN ..
NERDEN BULURSUNUZ BÖYLE CİNS MARKALARI BİLMEMKİ  ONDAN SONRA DA FERYAT BAĞIRIRSINIZ  SUÇ KİMDE SATANDAMI SENDEMİ  BUNU İLK ÖNCE SOR KENDİNE

saygılar........................................................................................................................onk...

Düzenleyen nacibaba - 06/Şubat 2017/2010 Saat 01:50
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 109
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Şubat 2017/2010 Saat 06:55
naci abi arkadaşların pulselerde diretme konusunu anlıyorum vlf cihazları dfx olsun xlt olsun garret olsun fişer  tesero grubu olsun yıllardır piyasada kullanılıyor vlf den herkes bıktı usandı avrupa modellerininden bahsediyorum yerlileri konu etmeye gerek bile yokkk... Şimdi olay şu vatandaş alır eline bir vlf ilk cihazıdır yada cok pro dur önemli degill cıkar dag taş gezer topladıgı nedir civi nal gazoz kapagı tel teneke nekadar hurda varsa toplar sonra moral bozuklugu başlar acaba benmi bulamıyom alettemi iş yok derinemi dalmı sendromu başlar tabi elindeki vlf yüzeyseldir bunuda bir iki yıl gezdikten sonra farkeder kazıgı yemiştir hemen bi siteye ilan veriir acil borcumdan dolayı cok iş yapmış cok güzel olan makinamı satıyorum neyse makina satılır yada takas yoluna gidilir bi şekilde elden cıkarılır yeni bir arayış başlar yeni cıkmış allanmış pullanmış bir pulse aranır lorenz minelab serileri pahallı oldugundan merdiven altı üretimi olan kazoski yada stıngır 2 ye dogru yol alınırr sıkı bir pazarlık sonucu ikinci bir kazık yenir pulse alınır gene daglara cıkılır vlf ile eski gezdigi yerleri aramaya başlar eeee hemen anlayamaz neyin ne oldugunu iki sene gene bi gezecekki ikinci kazıgı yediginide anlaması için sitlerde forumlarda aynı marka model kullnıcıları bulunur tecrübeler paylaşılır sidik yarışı yapılırr laf lafı acar muhabbett  koyulaşır bir kac tiyo alnır haaaa der biz ayarını bilememişiz bikac sayı aşşa yukarı kaydırdımı iş tamammış denir tiyoyu verende gene satış elemanları tabii ben aldım cok süper hayatımda böyle alet elime gecmedi keşke on sene önce bu alet olsaydı der tiyocu sonuc olarak kazıgın iki tarafı sivri adamlar orta yerinden tutmuş ne tarafıne gecersen gec hep siviri tarafı cihazı alacak olan kişiye batar bu degişmez yer cekimi kanunu suyun kaldırma kuvveti kadar nettir ıspatlanmıştır...... VLF  PULSE yarışında gene bir gercek var vlf cihazlarında derinlik yok bu bir gercek pulsede derinlik var ama ayırım konusu olsun stabil calışma kullanış bakımından iki kişi gezecen en az iki kişi  tetek işine gelmeyişi agır oluşu başlıgın 1 mt kare olması her yerde gezdirilememesi cayır cimen ova olursa 1 mt kare başlıkla gezersin pulselerin okadar cok eksigi varki kullandıkca VLF yi alıp öpüp başının üstüne koyarsın borcumdan dolayı satmak zorunda kaldıgın cihazını sattıgına bin pişman olursun bu pişmanlıgın faturasını dagda taşta gezdigin zamana paraya acımasında hadi gezdim yedim içtim temiz hava aldım spor yaptım dersin ya PULSE ye MERDİVEN altı cihaza verdigin para aklına geldikce kafayı vuracak taş ararsın Big%20smile  para cok olsada lorenz yada minelab alsan gene ikinci el satarken degerinden fazla bişi kaybetmez cok zarar etmesin merdiven altı üretimleri hepiniz görüşüyorsunuz sitelerde ciirit atıyorlar satan satana.. bu iş meslek bir para kazanma kapısı sanaat degildir bu iş bir hobidir tutkudur bir hobi içinde cihazlara deli paralar verip hayel dünyasında gezmeye gerek yok arkadaşlar aklı selim düşünün inanın bir tır dolusu cihaz dökelim yere sec begen al yapalım inanın işe yarıcak beş model anca cıkar okadar cihazdan okadar net söylüyorum bu beş model nedir diye soracanız bliyorum yazacam...... lorenz minelab whites  beş dene bile yazamadım aklıma başka gelmediginden degil başka yok cünkü..... BİR YANLIŞIM VARSA AFFOLA HEPİNİZE SAYGILAR SEVGİLER
Yukarı Dön
Uykusuz009 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 02/Aralık 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 58
  Alıntı Uykusuz009 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Şubat 2017/2010 Saat 09:14
evet arkadaslar  wlf cihaz ile pulse cihazlar arasında fark bya  vardır kim bunu kabullenmesede  whitesle mikro işlemcili olsada adı uzerınde wlf chazdır son gelişen teknoloji ile pulse cihazlara mikroişlemciyi ilk basta bulgarlar baslayıp ilk projeleri pd3200 olmus ayrımı azda olsa basarmıslardır snra stınger stınger 1 ve en son yazmıs oldukları stınger 2 yazılımı ıle wlf cıhzkadar net ayrımda yapmasada cok yol alıp basarmıslardır zaten bunu anlamak o kadar zor degildir her metalin sönum zamanları farkı ıle ayrım yapar cıhazlar ayrım yapmayan pulse cihaz varsa işten anlayan bobınde gelen sınyalı digital ölcü aleti veya osiloskop ile  ölcerse metal yaklasınca  bobınden gelen sınyallei denetleyen entegreden baglamıs oldugunuz ölcu aletı veya oiloskop ile acıkca göre bılırsınız o kadar basit görunuyorkı o yuzden ayrım yaoılması mumkundur pulse cıhzlarda teknoloji ve genc bilgili arkadaslarımız sayesinde basarı gittikce artıyor herkese kolay gelsın
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı voyvodawolcan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Şubat 2017/2010 Saat 16:38

Ben en son ne yazdım önce bi okuyun  sonra cevap yazın Naci usta.Kim neyi alırsa alsın beni ilgilendirmez demişim.Herkes kendi bildigi dogrularda yürüsün yol alsın.Bu başlıgı ben acıpta chaz alıcam diye yazmadım arkadaşın biri yazmıs fikri,mi yazdım sizinde illaki tecrübeleriniz olucagı icin tavsiyeleriniz olucagını söyledim.

Amale kardeşim benim anlatmak istedigimi sana anlatıyım Naci usta anlamıyor.Sende anlamış belirmtissin ama üzerine basmammmm lazım ki anlaşılsın.vlf sistem cihazlar pulse sistemler gibi derin arama yapmaz diyorum.Ben burda bunu anlatmanın derdindeyim.Adam başlık acmıs cihaz alıcam derin arama yapıcam ne önerirsiniz demiş.Sen olsan ne önerirsin söyle Allah aşkına.2000 tl ye bi tane dfx al 500 tl de Naci ustaya ver program yazsın tek tuşla cihaz pulse tek tuşlada vlf oluyor zaten canavar gibi bulursun dermisin Allah aşkına.Ben dedim ki derin arıcaksan pulse sistem cihaz tercih ediceksin ben arastırdım kendim stinger 2 de karar kıldım dedim.
Burda yanlış olan nedir söyle.Uykusuz009 kardeşimiz yazmış bakın ayan beyan ortada.pulse sistem demiş adam derin arama icinAyrımdan da gectim lanet olsun ayrımına pulse sistem pulse sistem pulse sistem işte gerisi tek tek işi.Aşada gömüşü 120 cm capında bi tepsi varsa vlf görür belki.
Bana bişey bilmedigimden bahsediyosunuz kendiniz daha bilincsiz konusuyosunuz.Kim söyledi size stinger 2 nin yerli oldugunu.Bulgar malı.İlk projeleri diyede örnek vermiş gene uykusuz009 kardeşimiz pd3200 ilk yaptıkları devre diye.
 Kyzikos da pulse cihazdır taklit olan cihaz budur stinger 1 in taklididir.Stinger 2 ise geliştirilmiş başka bi alet.Burası forum sayfasıysa adamda bu soruyu sorduysa bende bildigim şekilde buna cevap veririm cevap verme özgürlügüm var.Sizde kendi bildiginizi söylersiniz olur biter ama sizdeki bu öfkeyi anlamıyorum.
Amale kardeşim sende benim derdimi anlamışsındır umarım acıkca yazıyorum vlf=tek tek
pulse = derin arama sistemdir.Bunu anlamıcak bi durum varmdıır yoktur.Bu sadece benim uydurdugum bi konu degil.Dünyanın neresine giderseniz gidin hangi elektronik teknoloji forumuna girerseniz girin bu değişmez.
Sson olarakta ben nokta alırım kazıklarınırım stinger 2 alırım kazıklanırım size göre ama size ne oluyor parasını sizden  mi alıyorum hayır.Siz burda okudugum yazılarınızda cubuklarınız hakkında da bi sürü yazmıssınız ben ne dedim bilmiyorum kullanmadım yorum yapamam cubuklar hakkında.Bildigim konu varsa konusurum örnek alan alır almayan almaz.

Unutuyordum cihazı aldım bu arada kullanımını öğretmeden satmıyorlar yerli cihazlar gibi stand da degil arazide eğitimini veriyolar.Eğitimini alamıycak olanlar oldugu zaman cihaz satmıyorlar.Toprak altı ve hava derinliklerinde fark yok hepsini denedim gördüm hosuma gitti aldım.Adamların derdi cihaz satmak değil hosunuza giderse gönül rahatlıgı ile o cihazı size satıp sizi kazanmak.İnanan inanır inanmayan inanmaz.7 adet cihaz geldi hafta bası ayıtmasam kalmıyordu internet elinizin altında bi tane ikinci el stinger 2 bulun bakalım varmı.Yada stinger 2 alıpta ya ben memnun degilim diyrn varmı yok.Saygılar.

Düzenleyen voyvodawolcan - 07/Şubat 2017/2010 Saat 16:48
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Şubat 2017/2010 Saat 17:17
izmirdeki bayii mikronun bayisi esas cihazlar bulgaristanda yapılıyor birde vlf nrg 100 diye cihazları var.internete mikron veya nrg 100 diye yazdığınız zaman bulgaristandaki fabrikası cıkıyor.vlf cihazlarıda tesero tejonlara benzetmişler ama tektek icin derinlikte iyi cihaz sitelerinde cihazlar icin gerekli acıklamaları var türkceye cevirebiliyorsunuz
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50