Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5SERBEST KÜRSÜ
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ACE 400i İLEN ACE 350 aynı cihazlardır

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: Bugün
Durum:
Gönderilenler: 2015
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ACE 400i İLEN ACE 350 aynı cihazlardır
    Gönderim Zamanı: 23/Aralık 2017/2017 Saat 18:14
....................................23-12-2017.........................
.......ÇOK SORULAN BİR SORU VE CEVABI DA ŞÖYLEDİR..
ACE 350 İLEN ACE 400İ ARASI NE FARK VARDIR?????????????

CEVABI-->> HİÇBİR FARKI YOKTUR İKİSİ DE BİREBİR AYNI MAKİNEDİR FİYATLARI DA AYNIDIR 4.500+4.500 TL DİR ÇOK YAKINDA 5.000 BİNİ BULACAK HABERİNİZ OLSUN ŞU ANDA HER İKİSİ DE YOK SATMAKTADIR......

****2.Cİ ELİNİ SORUYORLAR DAHA 2.Cİ ELE 6 SENEDİR HİÇ DÜŞMEDİ SATAN YOK
ARIZA YAPANI HİÇ YOK,,ŞİKAYET EDENİ DE YOK HERKES MEMNUN KULLANIYORLAR
GÜLE GÜLE İYİ GÜNLERE KULLANIN BU MAKİNE SAHİPLERİ SELAM OLSUN HEPİNİZE

......................................NACİBABA......................ONK.

TÜM ARKADAŞLARA SELAMLAR VE ÇOK YAKLAŞAN YENİ YILINIZ DA BU VESİLEYLEN KUTLU OLSUN...........................NACİBABA...................ONK..

ARKADAŞLAR ŞİMDİ AŞAĞIDA YAZACAĞIM HER KELİME %100 DOĞRU OLARAK YAZILMIŞTIR..HERKEZ İLK BAŞ BUNDAN EMİN OLSUNLAR...................ONK.

GARRETT ACE 400İ BİLİNDİĞİ ÜZERE GARRETT AC-EURO NUN DAHA GELİŞMİŞ ŞEKLİ DEVAMIDIR ÖNEMLİ BAZI EK LER İLAVE EDİLMİŞTİR VE ÇOK DAHA HASSASLAŞTIRILMIŞTIR EKRANA FREKANS NOSU İLAVE EDİLMİŞ VE AYIRIM İÇİNDEYKEN DEMİR BULUNTUSUNDA ACAİP BİR SES İLEN HABER VERMESİ VE YA KAPATILIP HİÇ DEMİRE SES VERMEMESİ SAĞLANMIŞTIR ÖZEL EK İLAVELERLEN ÇOK DAHA DERİNLERE İNMESİ SAĞLATILMIŞTIR DAHA DÜŞÜK PİL SARFİYATI DAHA HAFİFLİK,SÜPER BİR AYIRIM SÜPER BİR DERİNLİK DAHA Bİ SÜRÜ ÖZELLİKLER..

BENDEN ALANLAR TÜM TÜRKİYE SATHINA GÖRE PROGRAMLANMIŞ VE TAMAMEN OTOMATİKLEŞTİRİLMİŞ KULLANANA HİÇBİR AYAR BIRAKMADAN AÇ VE HEMEN ÇALIŞ ŞEKLİNE SOKULMUŞTUR.. BU DURUM HİÇ MAKİNE KULLANMAMIŞ TAMAMEN ACEMİ KİŞİLER İÇİN EN İDEAL MAKİNEDİR...DİİT DEDİMİ AÇ HEMEN O NEYSE AL KOY CEBİNE BUNDAN DAHA GÜZEL BİR ŞEYMİ VARMI ?????
HEM PULSE ARAMA ŞEKLİ HEM DE VLF ARAMA ŞEKLİ BU MAKİNEDE MEVCUTTUR..

AŞAĞI YUKARI BU MAKİNENİN YENİ ÇIKMASI SEBEBİYLEN BEN 25 ADET CİVARINDA TÜRKİYENİN ÇEŞİTLİ YERLERİNDEKİ ARKADAŞLARA SATTIM.. HİÇKİMSEDEN OLUMSUZ BİR ŞİKAYET GELMEDİ AKSİNE HADDİNDEN FAZLA MEMNUNİYETLER VAR..
BİLLAHSSA ELEKTRON DENEN BİT PARALARA ÇALIŞAN TEKTEKÇİLER HAYRETLERİNİ GİZLİYEMİYORLAR,,HELE BİR 55 YAŞINDA SÜPER TEKTEKÇİLİK YAPAN ARKADAŞ DİYORKİ--->AŞAĞI YUKARI 10 ADET ÇEŞİTLİ MAKİNE ELİMDEN GELDİ GEÇTİ AMA BEN BU 400i GİBİ BİR MAKİNE GÖRMEDİM AF KESİNLİKLEN YOK ADETA TOPRAĞI YİYİYOR..
BU YAZDIKLARIMIN İÇİNDE KESİNLİKLEN VE KESİNLİKLEN REKLAM YOKTUR BUNA KARŞIN DA BEN MAKİNE SATAYIM PARA KAZANAYIM DÜŞÜNCESİ ASLA YOKTUR..
BU GARRETT ACE 400i ÇOK İDAALI BİR YAPIMDIR,,GARRETTİN BİR SÜRÜ MODELİ VARDIR VE GARRETT BİR AİLE ŞİRKETİDİR BABA GARRETTİ 2015 YILINDA KAYBETTİK ŞU ANDA BİRİNCİ İDARECİ HANIMINDADIR O DA YAKINDA BAYRAĞI EN BÜYÜK OĞLUNA DEVREDECEK ARTIK ÇOK YAŞLANDI..,CHARLES GARRETT 1932 YILI DOĞUMLU VE 2015 DE VEFAT ETTİ 83 YILLIK BİR ÖMRE ÇOK ŞEY SIĞDIRDI UFAK YAŞLARDAN İTİBAREN 2.Cİ DÜNYAA SAVAŞININ BİTİMİNDEN SONRA AVRUPADA ŞEHİRLERDE TAŞ TAŞ ÜSTÜNE KALMADIYDI BU YIKIMLARIN EN İYİ ÖRNEĞİNİ BUGÜN GÜNÜMÜZDEKİ IRAK--SURİYEDEKİ KOCA ŞEHİRLERİN NE HALE DÖNDÜĞÜNÜ GÖRÜYORUZ O ZAMANKİ SAVAŞTA HADDİNDEN FAZLA BOMBALAMA OLDU VE PATLAMADAN TOPRAK İÇİNE BİR SÜRÜ MERMİ GİRDİ İŞTE BUNLARI BULMAK TESPİT ETMEK İÇİN HÜKÜMETLER BU İŞLERİ YAPABİLİCEK KABİLİYETTE SANAATKARLAR İCADÇILAR ARAMAYA BAŞLADI İLK SINNIFFER MARKA ÇOK İLKEL BİR MODELL ÜRETTÜ SIRF TABİKİ PULSE SİSTEMDİ SONRA ŞİMDİ İSİMLERİ AKLIMA GELMİYOR BİR KAÇ ÜRETİCİ DAHA ÇIKTI U.S.A DAN DA VARDI GARRETT İN İLKEL OLAN MODELLERİ DE BAŞARILIYDI AMA ÇARLS YILMADI DENEY ÜSTÜNE DENEYLER GECESİNİ GÜNDÜZÜNE KATTI UFAK BİR ATELYE GÜNBE GÜN GELİŞEREK BUGÜNKİ DEV BİR SANAYİYE DÖNÜŞTÜ..
GARRETT FABRİKA İÇİ KISIM KISIM BÖLÜM BÖLÜM BU KISIMLAR ALMIŞLAR BİR SİSTEMİ ELLERİNE HA BİRE ONU EN İYİ ŞEKLE SOKMAYA UĞRAŞIYORLAR VE ACE SERİLERİNLEN DE ANNE VE BÜYÜK OĞLAN UĞRAŞIYOR ŞU ANDA DİYEBİLİRİMKİ TÜM DÜNYAA ÜRETİCİLERİNİN ÜRETİKLERİ TÜM DEDEKTÖRLERİ BU 400i SOLLUYOR
BENDE DE ALETSEL OLARAK TÜM VERİLERİ %100 TAM OLARAK VERMEKTEDİR Kİ BU BAŞARI ÇOK NADİRDİR HER BİR 400i TAM OLARAK GRAM EKSİKLİK YOK HER NEYSE

BENİM DİYECEĞİM İHTİYACI OLAN ALSIN KARŞILIĞINI KISA BİR ZAMANDA ALIRSINIZ..
BİLLAHSSA TEKTEKÇİLER KISA ZAMANDA İHYAA OLURSUNUZ..
GEÇTİĞİNİZ YERDEKİ TOPRAKTA NE VARSA TÜMÜNÜ TEMİZLERSİNİZ AF YOKTUR..

MAKİNE ALACAKLARA DUYURULUR HİÇ DÜŞÜNMEDEN GÖZÜ KAPALI ALABİLİRSİNİZ
BAŞKA BİŞİLER ARAMANIZA LÜZÜM YOKTUR..BUNU BEN SÖYLÜYORUM ŞİMDİYE DEK HİÇBİR MAKİNE İÇİN BUKADAR GARANTİLİSİNİ SÖYLEMEDİM..

....................NACİBABA............2018--1 AY--GÜN 7 .....ONK..

Düzenleyen admin - 01/Haziran 2017/2020 Saat 11:03
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: Bugün
Durum:
Gönderilenler: 2015
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Mayıs 2017/2020 Saat 23:58
TARİH--17--5--2020....PAZAR..................................................................................ONK.......FABRİKASYON SABİT İŞLEMCİYE VERİLMİŞ BİLGİ DEĞİŞTİRİLEMEZ ,ANCAK O İŞLEMCİ İÇİNDE NE KADAR BİR BİLGİ VARSA DEDEKTÖRÜN DİĞER BİRİMLERİ DE ONA GÖRE HAREKET EDECEKTİR BUNUN DIŞINA ÇIKILAMAZ ,MİSAL OLARAK İNGİLTEREDE ÜRETİLEN BİR DEDKTÖRÜN İLK ÇALIŞMA ŞEKLİ FABRİKA İÇİ TEZGAHTA YAPILMAKTADIR ARTIK ,NASIL OLUYOR BU İŞ DERSENİZ ??ŞÖYLE OLUŞUYOR BU FABRİKA HANGİ ÜLKELERE BU DEDEKTÖRLERİ SATIŞ İÇİN YOLLAYACAKSA BU ÜLKELERİN KABATASLAK BELLİ BAŞLI YERLERİNDEN ALINAN BİLGİLER VAR İŞTE BU BİLGİLERİ İŞLEMCİ HAFIZASINA YERLEŞTİRİYORLAR ,SONUÇTA HANGİ ÜLKEYE SATIŞI YAPILMIŞSSA KULLANICININ SATIN ALDIĞI BU DEDEKTÖRÜ ÇALIŞTIRDIĞINDA BİR SÜRÜ SORUN YAŞAYACAĞI MUHAKKAK GÖZÜNLEN BAKILMALIDIR ÇOĞU YERDE ÖTECEK BU ÖTMEYİ KESEMİYECEKTİR BAZI YERLERDE ÇALIŞACAKTIR BU ÇOK CAN SIKICI BİR DURUMDUR BUNLARIN OLMAMASI İÇİN BU DEDEKTÖR FİRMASININ O ÜLKEYE BİR GEZİCİ EKİP VE EKİPMANLARININ SON MODEL OLMASI YANİ MOBİL HAREKETLİ OLACAK ŞEKİLDE HAZIRLANMASI ŞARTTIR VE TAM BİR SENE O ÜLKEDE KALMASI GEREKİYOR SENENİN 4 MEVSİMİNDE AYNI YERDEN 4 DEFA BİLGİ ALINMASI ŞARTTIR Kİ BU 1 SENE ASLA YETMEZ TAM OLMASI İÇİN BENİM TÜRKİYENİN HER YERİNDEN HER RAKIMINDAN YAPTIĞIM ÇALIŞMALAR TAM 50 SENE SÜRMÜŞTÜR Kİ TAM KAPSAMLIDIR İŞTE BENDEN ALINAN TÜM MAKİNELERE BU BİLGİ GEÇİLMEKTEDİR VE SİZ MAKİNEYİ ÇALIŞTIRIP TA BAŞLIĞI TOPRAĞA YAKLAŞTIRDIĞINIZDA MAKİNE ANINDA O YERİ TANIYIP TÜM İÇ BİRİMLERE KOMUT VEREREKTEN AYARLARIN O YERE GETİRİLMESİNİ SAĞLAR VE DEDEKTÖR HİÇBİR SORUNLAN KARŞILAŞMADAN VAZİFESİNE DEVAM EDER DEDEKTÖRÜN BULUNDUĞUNUZ YERİ ANALİZ ETMESİNE HAİZ ŞARTLAR KISACA ŞÖYLE TANIMLANIR YOK MÜHENDİSLİK ŞEKLİNLEN ANLATSAM SAYFALAR YETMEZ ..İLK ÖNCE HANGİ MEVSİMDESİNİZ ,DENİZDEN YÜKSEKLİĞİNİZ { ALTIMETRE > NEDİR,HAVANIN BASINCI BARAOMETRİK HESAPLAR,HAVADAKİ NEM ORANI,TOPRAKTAKİ YÜZEYSEL NEM VEYA KURULUK ORANI,TOPRAK CİNSİ,TOPRAK İÇİ FAKTÖRLERİ,,ARANILAN YERİN MAGİLİKMİ,TAŞLIKMI,KAYALIKMI,VEYA DİZE KADAR SU İÇİNDEMİ BU TATLI SU TUZLU SU ŞEKLİ DEĞİŞEBİLİR,, ARAYICININ ADIM HIZI,ARAYICININ BAŞLIĞI SAĞA SOLA SALLAMA HIZI, ARAYICININ ARAMA HATALARI,,GİBİ DAHA BİR ÇOK OLAYLAR İŞTE BUNLARIN SAYFALAR DOLUSU BİLGİLERİ İŞLENMİŞTİR MAKİNE TÜM BUNLARI HESAPLAR GÖZ AÇIP KAPAYANA KADAR BİR SÜREDEN DAHA KISADA YAPAR BUNLARI VE DEVAMLI DİĞER İÇ BRİMLERİ UYARIP DOĞRU İŞ YAPILMASINI SAĞLAR GARRETT ACE 400i BÖYLE İMAL EDİLMİŞTİR TAM BİLGİ YÜKLEMESİNİ SADECE BEN YAPMAKTAYIM BENDEN HARİÇ PİYASADAN ALINANLAR MAALESEF CANINIZI SIKACAKTIR BUNUN BİLİNMESİNDE FAYDA VARDIR VE PİYASADAN ALINAN 400 İ LERİN BANA YOLLANMAMASI ÖNEMLE TAVSİYE OLUNUR   BU KONUDA ÇOK YOĞUN TALEPLER VARDIR SEBEBİNE GELİNCE BUNLARA PROGRAMLAMA MAALESEF YAPILAMIYOR ÇOK UĞRAŞMAMA RAĞMEN HARİCEN BİR HAFIZA KARTI KONAMIYOR YAPILI BİR SİSTEMİ DE DEĞİŞTEREMİYORSUNUZ   BU KONUDA ARKADAŞLARIN BİLGİSİ OLSUN ....VE BENDEN ALINANLARIN SAHİBİ KİMSE ALET ONU VE TÜM BECERİLERİNİ TANIR BİR KENARA YAZAR O KULLANICININ ŞEKLİNE GÖRE BİR SİSTEM KURAR ÇÜNKİ HER KULLANICININ KULLANMA ŞEKLİ BAŞKADIR BU MAKİNE İÇİN ÇOK ELZEDMDİR..KISACA ELİNİZDE TUTUĞUNUZ BU MAKİNE TAMAMEN BİR BİLGİSAYARDIR AY NI AKILLI CEP TELEFONLARI GİBİDİR,, HATTA EN PAHALLI BİR CEP TELEFONU TEKNOLOJİSİNDEN 5--6 KAT DAHA FAZLADIR..GARRETTİN AMERİKADAKİ SİLİKON VADİSİNDE BİR AR-GE Sİ VARDIR VE DÜNYACA ÜNLÜ TELSİZ FİRMASI MOTOROLA İLEN BERABER İŞLEMCİ ÜRETMEKTEDİRLER AYNI ZAMAN DA ÇEŞİTLİ YAPAY ZEKALAR VE DİĞER ELZEMLİ MİKROÇİPLERİ DE BURDA ÜRETİRLER   KISACA GARRETT ŞU AN DÜNYANIN EN BÜYÜK DEDEKTÖR FİRMASIDIR .BURDAN DA YİNE TEKRAR EDEYİM HİÇ KİMSE BU GÖRÜNTÜLÜ TOPRAK İÇİ MAKİNELERİNE RAĞBET ETMESİN ŞU AN HER YERDE BİRSÜRÜ İLANLAR İLEN BOY GÖSTERİYORLAR BUNLAR SADECE TOPRAK İÇİNDE BOŞLUK BULMAYA YÖNELİK CİHAZLAR OLUP MADENİ GÖRMEZLER SAKIN KANMAYIN BİZİM HALEN EN GEÇERLİ MAKİNEMİZ İŞTE BU KLASİK DEDEKTÖRLERDİR BUNUN DIŞINA KESİNLİKLEN ÇIKMAYIN SONRA BU ZOR ZAMAN İÇİNDE YANARSINIZ ..BİR DE BENİM YAPIM OLAN ÇUBUK SİSTEMİNDEN ALIRSINIZ BAŞKA HİÇBİRŞEYE ARTIK İHTİYACINIZ YOKTUR ZATEN BİR 400i ALANA YANINDA BİR TAKIM ÇUBUK SİSTEMİNİ HEDİYE EDİYORUM MAKİN E İLEN BERABER GELİYOR ŞİMDİLİK BU KADAR GENE VAKİT BULDUKÇA DEVAM EDERİM

.............nacibaba / Gelibolu /ÇANAKKALE-------17-5-2020.......ONK...

Düzenleyen admin - 17/Mayıs 2017/2020 Saat 00:17
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50