Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5SERBEST KÜRSÜ
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

garrett 400i bu bir reklam değildir okuyunuz

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: Dün
Durum:
Gönderilenler: 2009
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: garrett 400i bu bir reklam değildir okuyunuz
    Gönderim Zamanı: 23/Aralık 2017/2017 Saat 18:14
....................................23-12-2017.........................
.......

TÜM ARKADAŞLARA SELAMLAR VE ÇOK YAKLAŞAN YENİ YILINIZ DA BU VESİLEYLEN KUTLU OLSUN...........................NACİBABA...................ONK..

ARKADAŞLAR ŞİMDİ AŞAĞIDA YAZACAĞIM HER KELİME %100 DOĞRU OLARAK YAZILMIŞTIR..HERKEZ İLK BAŞ BUNDAN EMİN OLSUNLAR...................ONK.

GARRETT ACE 400İ BİLİNDİĞİ ÜZERE GARRETT AC-EURO NUN DAHA GELİŞMİŞ ŞEKLİ DEVAMIDIR ÖNEMLİ BAZI EK LER İLAVE EDİLMİŞTİR VE ÇOK DAHA HASSASLAŞTIRILMIŞTIR EKRANA FREKANS NOSU İLAVE EDİLMİŞ VE AYIRIM İÇİNDEYKEN DEMİR BULUNTUSUNDA ACAİP BİR SES İLEN HABER VERMESİ VE YA KAPATILIP HİÇ DEMİRE SES VERMEMESİ SAĞLANMIŞTIR ÖZEL EK İLAVELERLEN ÇOK DAHA DERİNLERE İNMESİ SAĞLATILMIŞTIR DAHA DÜŞÜK PİL SARFİYATI DAHA HAFİFLİK,SÜPER BİR AYIRIM SÜPER BİR DERİNLİK DAHA Bİ SÜRÜ ÖZELLİKLER..

BENDEN ALANLAR TÜM TÜRKİYE SATHINA GÖRE PROGRAMLANMIŞ VE TAMAMEN OTOMATİKLEŞTİRİLMİŞ KULLANANA HİÇBİR AYAR BIRAKMADAN AÇ VE HEMEN ÇALIŞ ŞEKLİNE SOKULMUŞTUR.. BU DURUM HİÇ MAKİNE KULLANMAMIŞ TAMAMEN ACEMİ KİŞİLER İÇİN EN İDEAL MAKİNEDİR...DİİT DEDİMİ AÇ HEMEN O NEYSE AL KOY CEBİNE BUNDAN DAHA GÜZEL BİR ŞEYMİ VARMI ?????
HEM PULSE ARAMA ŞEKLİ HEM DE VLF ARAMA ŞEKLİ BU MAKİNEDE MEVCUTTUR..

AŞAĞI YUKARI BU MAKİNENİN YENİ ÇIKMASI SEBEBİYLEN BEN 25 ADET CİVARINDA TÜRKİYENİN ÇEŞİTLİ YERLERİNDEKİ ARKADAŞLARA SATTIM.. HİÇKİMSEDEN OLUMSUZ BİR ŞİKAYET GELMEDİ AKSİNE HADDİNDEN FAZLA MEMNUNİYETLER VAR..
BİLLAHSSA ELEKTRON DENEN BİT PARALARA ÇALIŞAN TEKTEKÇİLER HAYRETLERİNİ GİZLİYEMİYORLAR,,HELE BİR 55 YAŞINDA SÜPER TEKTEKÇİLİK YAPAN ARKADAŞ DİYORKİ--->AŞAĞI YUKARI 10 ADET ÇEŞİTLİ MAKİNE ELİMDEN GELDİ GEÇTİ AMA BEN BU 400i GİBİ BİR MAKİNE GÖRMEDİM AF KESİNLİKLEN YOK ADETA TOPRAĞI YİYİYOR..
BU YAZDIKLARIMIN İÇİNDE KESİNLİKLEN VE KESİNLİKLEN REKLAM YOKTUR BUNA KARŞIN DA BEN MAKİNE SATAYIM PARA KAZANAYIM DÜŞÜNCESİ ASLA YOKTUR..
BU GARRETT ACE 400i ÇOK İDAALI BİR YAPIMDIR,,GARRETTİN BİR SÜRÜ MODELİ VARDIR VE GARRETT BİR AİLE ŞİRKETİDİR BABA GARRETTİ 2015 YILINDA KAYBETTİK ŞU ANDA BİRİNCİ İDARECİ HANIMINDADIR O DA YAKINDA BAYRAĞI EN BÜYÜK OĞLUNA DEVREDECEK ARTIK ÇOK YAŞLANDI..,CHARLES GARRETT 1932 YILI DOĞUMLU VE 2015 DE VEFAT ETTİ 83 YILLIK BİR ÖMRE ÇOK ŞEY SIĞDIRDI UFAK YAŞLARDAN İTİBAREN 2.Cİ DÜNYAA SAVAŞININ BİTİMİNDEN SONRA AVRUPADA ŞEHİRLERDE TAŞ TAŞ ÜSTÜNE KALMADIYDI BU YIKIMLARIN EN İYİ ÖRNEĞİNİ BUGÜN GÜNÜMÜZDEKİ IRAK--SURİYEDEKİ KOCA ŞEHİRLERİN NE HALE DÖNDÜĞÜNÜ GÖRÜYORUZ O ZAMANKİ SAVAŞTA HADDİNDEN FAZLA BOMBALAMA OLDU VE PATLAMADAN TOPRAK İÇİNE BİR SÜRÜ MERMİ GİRDİ İŞTE BUNLARI BULMAK TESPİT ETMEK İÇİN HÜKÜMETLER BU İŞLERİ YAPABİLİCEK KABİLİYETTE SANAATKARLAR İCADÇILAR ARAMAYA BAŞLADI İLK SINNIFFER MARKA ÇOK İLKEL BİR MODELL ÜRETTÜ SIRF TABİKİ PULSE SİSTEMDİ SONRA ŞİMDİ İSİMLERİ AKLIMA GELMİYOR BİR KAÇ ÜRETİCİ DAHA ÇIKTI U.S.A DAN DA VARDI GARRETT İN İLKEL OLAN MODELLERİ DE BAŞARILIYDI AMA ÇARLS YILMADI DENEY ÜSTÜNE DENEYLER GECESİNİ GÜNDÜZÜNE KATTI UFAK BİR ATELYE GÜNBE GÜN GELİŞEREK BUGÜNKİ DEV BİR SANAYİYE DÖNÜŞTÜ..
GARRETT FABRİKA İÇİ KISIM KISIM BÖLÜM BÖLÜM BU KISIMLAR ALMIŞLAR BİR SİSTEMİ ELLERİNE HA BİRE ONU EN İYİ ŞEKLE SOKMAYA UĞRAŞIYORLAR VE ACE SERİLERİNLEN DE ANNE VE BÜYÜK OĞLAN UĞRAŞIYOR ŞU ANDA DİYEBİLİRİMKİ TÜM DÜNYAA ÜRETİCİLERİNİN ÜRETİKLERİ TÜM DEDEKTÖRLERİ BU 400i SOLLUYOR
BENDE DE ALETSEL OLARAK TÜM VERİLERİ %100 TAM OLARAK VERMEKTEDİR Kİ BU BAŞARI ÇOK NADİRDİR HER BİR 400i TAM OLARAK GRAM EKSİKLİK YOK HER NEYSE

BENİM DİYECEĞİM İHTİYACI OLAN ALSIN KARŞILIĞINI KISA BİR ZAMANDA ALIRSINIZ..
BİLLAHSSA TEKTEKÇİLER KISA ZAMANDA İHYAA OLURSUNUZ..
GEÇTİĞİNİZ YERDEKİ TOPRAKTA NE VARSA TÜMÜNÜ TEMİZLERSİNİZ AF YOKTUR..

MAKİNE ALACAKLARA DUYURULUR HİÇ DÜŞÜNMEDEN GÖZÜ KAPALI ALABİLİRSİNİZ
BAŞKA BİŞİLER ARAMANIZA LÜZÜM YOKTUR..BUNU BEN SÖYLÜYORUM ŞİMDİYE DEK HİÇBİR MAKİNE İÇİN BUKADAR GARANTİLİSİNİ SÖYLEMEDİM..

....................NACİBABA............2018--1 AY--GÜN 7 .....ONK..

Düzenleyen admin - 02/Haziran 2017/2018 Saat 09:15
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Durum:
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Haziran 2017/2018 Saat 11:15

ESKİ EV İÇLERİNDE DEDEKTÖRLEN ARAMA TEKNİKLERİ

Bu iş için tam güvenli kararlı dedektör lazımdır. mesela ayrım içinde ararken olaki duvar içine gizlenmiş bir tabanca,kama, kemerler,mermiler
ve benzeri demir aksamlı malzemeler es geçilebilinir ama makine üstünde kuwetli ayırımda gezerken olası bir demir aksamı da anında algılayan bir sistem olursa bu çok iyidir..bu sistem GARRETT ACE 400i lerde özelliklen konulmuştur ayırımda gezinirken ( bırrrrr) diye bir ses çıkarırsa o yerde bir demir aksamın olduğu meydana çıkar.bu durumda frekans nosuna bakılır frekans noları 00 lara doğru ise bu has demirdir ama 90 nı aşarsa ince tenekedir genelliklen eskiler duvar içlerine kodukları paralarını bu eski Fransız veya İngiliz çay,çukulata teneke kutuları içine komuşlar bunları da evin belli bir yerindeki duvar içine gizlemişlerdir,genelliklen bu kutuyu koyma yerinden bir o büyüklükte bir taş eksiktir bu boşluğa korlar. sonra ön cephe sıvanır kuruyunca hiç te belli olmaz .genelde bu iş uzun vadeli saklamadır devamlı al koy gibi işlerde yöntem değişiktir en çok kullanılan yöntem şömnine bacası içindeki bir çiviye asmalı tel örgülü zembillere korlardı,ama bakmışlarki ısıdan konan paralar zarar görüyor biri farklı bir yöntem belirlemiş ve denemiş bu iş şöyleymiş ateş yakılan yerin külü altına toprak kısımına koymuş bir karış var yok ve görmüşki bu yer buz gibi hiç hararet tesir etrmiyor sonra bu gelenek yayılmış bugün bile makine ilen kontrollerde bu yerlerden çok sıklıklan para alınmış %80 lere varan oranlan...
günübirlik içinde sıklıklan alınıp konan paraları da tuvalet duvarlarına koymuşlar............................................onk..

vakit buldukça bu anlatımlara devam edicem...2--6--2018...........ONK..
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Durum:
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Haziran 2017/2018 Saat 22:21

Doğu illerinin bir kasabasından yaklaşık 1 ay oluyor hemen hemen 2 arkadaş bunlar ( not-> arkadaşlar isim cisim adres yazılmasını istemiyorlar,yazıyı anlatımı ona göre yazıyorum..) Dedim ki bak benden hem çubuk hem dedektör aldın gel üye yapayım seni bunları kendin yaz ..yok sen yaz ben sana anlatayım iyi bu yaştan sonra katipliğe de başlıyoruz.her neyse ...

10--15 gün içinde çubukları da makineyi de kullanır şekle geldiler zaten makine benim custom programında otomatik aç çalış şeklinde sorun yok çubuk kullanımında az biraz zorluk yaşadılar ama sonunda o da oldu.

Bunların kasabasının arka kesimleri yarım ay şeklinde sıra dağlık kayalık şeklindeymiş ve bu kayalıklarda bir sürü işaretlerden boyuna bahsediyorlar ben de bakın işte arayın ilkten çubuklan diyorum en sonunda bu kayalık alanın sonucunda arazi düzleşiyormuş yani kayalıklar bitiyor ve bu büyük alan mera olarak hayvan otlatma yeri olarak kullanılıyormuş burda 30 yalaklı bir uzun da çeşme varmış kayalıkların başlamasına da tahmini 25 metre filan var çeşme ilen kayalık arası işte bu kayalığın düzlem yerinde çubuklan bir yer tespit ediyorlar sonrasında makine tutuyorlar makine de çok olumlu sinyal veriyor ama 2 kafadar bu işe bir anlam veremiyor bana telefon açıyorlar gecenin 2 sinde bu ne ola bize akıl ver..??????

EE tamam işte bulmuşunuz parayı daha ne istersiniz..diyorum.
bunlar da nacinbaba bu yer kaya ne bir kapak ne bir emare ,,bakın diyorum şimdi sağlam bir keski ilen orta kuwetli bir çekiç bulun çekicin tahta sapını çıkarın yerine sağlam bir demir boru geçirtin başı kısmını da kaynatırın tahta sap kırılır boyuna gevşer sorun çıkartın onun için dediğim gibi yaptırın sonra gelin bu yere ve makine-
nin başlığının uç kısmınlan hep   sinyalin başlama noktasını tespit edin işte o yerden keski ilen açmaya başlayın burasını para koyucu kuyu gibi delmiş parayı komuş içine burdan çıkan parçaları da havanda döğüp un gibi yapmış ve horasan harcı dediğimiz şekilde bu üst kısmı sıvamış kuruyunca katiyen o kayanın şeklinden ayrılmaz farkedilmez bile keski işini birkaç tane yanınıza alın ola ki körlendi bişi oldu diğerlerini kullanırsınız tamammı ..tamamdır..

Ha bide nacibaba bak çıkarsa bişiler doğru sana getiricez biz anlamayız bunlardan ....tamam siz çıkarın da gerisi kolay..

HALEN SES SEDA YOK NE OLDULAR BENDE MERAK EDİYORUM İKİSİNİN DE CEP TELEFONLARINA AÇIYORUM DİYORKİ GÜZEL SESLİ BAYAN ( BU NO KULLANILMAMAKTADIR ) YAA BÖYLE İŞTE ÇIKINCA BANA GELİCEKLERMİŞ BEN BOZDURACAKMIŞIM FALAN FİLAN ..BU KAÇINCI OLUYOR SAYISINI BİLE UNUTTUM.

HERKESİN BAYRAMI KUTLU OLSUN DAHA NİCE BAYRAMLARDA BULUŞMAK DİLEĞİNLEN
.......................NACİBABA....15--6--2018.................ONK...

Düzenleyen admin - 21/Haziran 2017/2018 Saat 10:58
Yukarı Dön
ada16 Açılır Kutu Gör
wxt
wxt
Simge

Son Giriş: 21/Haziran 2017/2018
Durum:
Gönderilenler: 1
  Alıntı ada16 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Haziran 2017/2018 Saat 11:05
Konu biraz basit olmuş
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50