Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5SERBEST KÜRSÜ
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ARKADAŞLAR BEN ÖLMÜŞÜM AMA HABERİM YOK

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: Bugün
Durum:
Gönderilenler: 2022
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ARKADAŞLAR BEN ÖLMÜŞÜM AMA HABERİM YOK
    Gönderim Zamanı: 16/Aralık 2017/2017 Saat 20:59

SELAM TÜM ARKADAŞLARA ....NACİBABA......17--12--2017............ONK...

BU GÜNLERDE ARKADAŞLARDAN YOĞUN TELEFONLAR BAŞLADI GELMİYE DİĞER SİTELERDE ORDA BURDA MEĞER BEN ÖLMÜŞÜM HABERİNİ YAYIYORLARMIŞ İNSANLAR DA TABİİ MERAK EDİP BENİ ARIYORLAR HER ARAYANA ,,,YOK KARDEŞİM TURP GİBİYİM DİMDİK AYAKTAYIM SAĞ VE SIHATTEYİM DİYORUM RAHATLIYORLAR..

BUNLARI YAPANLARIN HERHALDE İŞLERİ GÜÇLERİ YOK VEYA YIKAMADILAR BARİ ÖLDÜ DİYELİM ORTALIK KARIŞSSIN HESABINA MI GEÇTİLER ARTIK BİLİNMEZ

ARKADAŞLAR HİÇBİŞİM YOK EN UFAK BİR RAHATSIZLIĞIM DAHİ YOK İŞİME GÜCÜME BAKIYORUM BÖYLE ABUK SABUK SÖYLEMLERE DE KİMSE İNANMASIN....

SADECE 2018--2019 DA MESLEK HAYATIMA SON VERİYORUM HEPSİ O KADAR ARTIK İSTİRHATA ÇEKİLİYORUM YETER BUNCA SENE DİYORUM..
SİTE KALICIDIR DAHA DA GELİŞECEK HATTA BENDEN SONRA DA DEVAM EDİCEKTİR.
NACİBABA.COM YANİ BU BENİM SİTE İÇİ LÜZUMSUZ FUZİLİ NE VARSA AYIKLANIP ÇOK DÜZGÜN VE SIRALI BİR ŞEKLE GETİRİLECEKTİR,VE BİR NEVİ DEFİNECİLİK OKULUNA DÖNÜŞECEKTİR KONUDA KİM NE ARIYORSA HERŞEYİ BU SİTEDE BULACAKTIR,VE HER KONU HER MEVZUU %100 TAM DOĞRU OLARAK YANSITILACAKTIR,,70 KÜSÜR YILLIK TÜM BRİKİMLERİMİ BİR KİTAPTA TOPLAYIP BUNU PİYASAYA SÜRÜP BEN BUNDAN PARA KAZANAYIM DEMEK BANA HEM TERS GELİR HEM YAKIŞMAZ..BUNCA YILLAR BENİ ALAŞAĞI ETMEK İÇİN BİR SÜRÜ PARAZİTLER UĞRAŞTI SONUÇTA BU SAVAŞLARI KAZANAN HEP BEN OLDUM VE HEP OLUCAM DA..

SAYGILARIMLAN...............................NACİBABA.............ONK..

Düzenleyen admin - 16/Aralık 2017/2017 Saat 21:03
definecinin yakasına her kim yapışırsa allah da onun yakasına yapışsın...AMİN..
İNSANIN KIYMETİ ANCAK ÖLDÜĞÜNDEN SONRA ANLAŞILIR O.N.K..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50