Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5SERBEST KÜRSÜ
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

1seneye kadar bu işlerden çekiliyorum artık O.N.K

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: Bugün
Durum:
Gönderilenler: 2012
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 1seneye kadar bu işlerden çekiliyorum artık O.N.K
    Gönderim Zamanı: 06/Kasım 2017/2017 Saat 17:53

NE DİYEYİM BİLMİYORUM Kİ NE DİYEYİM ..???
ŞİKAYET SİTELERİNE MALINI TAM EKSİKSİZ ALDIĞI HALDE YİNE DE KÖTÜLİYENLER VAR,,,,
BENLEN HİÇ ALIŞVERİŞ YAPMIYANLAR DİĞER SİTELERDE YAZIYORLAR HAYAL MAHSÜLÜ SENARYOLAR,,,
1 HAFTADIR SİTEYİ YİNE ÇÖKERTİLLER HEM DE İÇERDEN..???BU KAÇINCI OLUYOR

HER KOLDAN HÜCUM EDİYORLAR AKLA HAYALE GELMİYEN UYDURMALARLAN,,,
2018 İN NİSAN 2 .SİNDE 84 YAŞIMA GİRİYORUM ÇOK DÜŞÜNDÜM ARTIK BU İŞLERİN TÜMÜNÜ BIRAKMIYA KARAR VERDİM 2018 İN SONLARINA DOĞRU 2019 A DA SARKABİLİR TAMAMEN ÇEKİLİYORUM ..
TÜM BENİM DÜŞMANLARIMA DUYURULUR ,ONDAN SONRA RAHATLARSINIZ HERHALDE
O ZAMAN KARAR VERİCEM BU SİTE DURURMU YOKSA SİEYİ DE Mİ KALDIRIRIM O ZAMAN BELLİ OLACAK..
DAHA VAKİT VARKEN KİNLERİNİZİ KUSUN AYNEN DEVAM EDİN VEYA ARTIK RAHAT BIRAKIN SEÇİM SİZLERİNDİR..........................................ONK

70 KÜSUR SENEDİR MÜCADELE EDİYORUM BU ZAMAN ZARFINDA YIKAMADINIZ DEVAM ETSEM GENE DE YIKAMAZSSINIZ DA İŞTE ŞURDA NE KADAR BİR ÖMRÜM KALMIŞSSA ONU DA ÖZLEMİNİ DUYDUĞUM DAĞLARDA ,KIRLARDA ,BAYIRLARDA TÜRKİYEMİN HER TARAFINDA GEZİP GEÇİRMEĞE KARAR VERDİM..ALACAM TAM TEŞEKÜLLÜ BİR MOTOKARAVAN NERDE AKŞAM ORDA SABAH EDİCEM BİNLERCE ARKADAŞ VAR ONLARI ZİYARET EDERİM AĞAÇLARA YEŞİLLİKLERE HASRET KALDIM BURDA 4 DUVAR ARKASINDA GEÇMİŞ KOCA BİR ÖMÜR VAR SİZLER İÇİN ÇABALADIM DURDUM SİZLERE BİŞİLER VEREBİLDİYSEM NE MUTLU BANA ....
BELKİ SİTEYİ KAPATMAM YAZARIM ÇİZERİM ANILARIMI..BOŞ ZAMANIM ÇOK OLUCAK..AMA MAKİNE TAMİRLERİ,,AYARLARI,,SATIŞI BİTECEKTİR SADECE TAVSİYE EDERİM..ÇUBUK İŞİ DE BİTECEKTİR ÇUBUK İŞİNİN BENDEN SONRA ZATEN DEVAMI YOKTUR ASLA DA AYNISINI HİÇBİR KUL YAPAMIYACAKTIR BU DA BİLİNE..

ŞİMDİLİK DİYECEKLERİM BU KADAR İLAVE GİREBİLİRİM BELKİ SONRADAN
BU YAZI.....6--11--2017 GÜNÜ YAZILMIŞTIR....NACİBABA...............ONK..

Düzenleyen admin - 10/Kasım 2017/2017 Saat 06:02
definecinin yakasına her kim yapışırsa allah da onun yakasına yapışsın...AMİN..
ÖLÜM DE HABERSİZ ANİDEN GELİR ZELZELE DE..KAÇAMAZSSINIZ...
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Durum:
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Kasım 2017/2017 Saat 20:15

.NACİBABA.....10--11--2017...gecesi saat 2.30......................onk..

BU YAZIYI YAZMAMLAN BERABER NEREDE İSE BENİM 3 TELEFON DA KİTLENDİ DESEM YALAN OLMAZ SEVENLERİM DE VARMIŞ SEVMİYENLERİM DE DÜŞMANLARIN SAYISI AZMIŞ BU VESİLE İLEN BUNU DA ÖĞRENDİK BİR YÜZDEYE VURURSAK İŞ ŞÖYLE ÇIKIYOR...

%90 SEVENLER VARMIŞ
%30 A YAKIN SEVMİYENLER
%10 DA DÜŞMANLAR

ŞİMDİ %90 LIK KESİMDEKİ ARKADAŞLAR DİYORKİ NACİBABAMIZ MEZARA KADAR DEVAM YOK ÖYLE ÇEKİP GİTMEK VS VS .....................??

ARKADAŞLAR İYİ GÜZELDE EMİN OLUN YEMİNLEN SİZLERE ÇOK SIKILDIM DEVAMLI KAPALI AYNI YERDE DURMAKTAN AYNI HAPİSHANE HAYATI DESEM YALAN OLMAZ YAŞIM GEÇTİ BENİM EMSALLERİMİN %95 İ RAHMETLİ OLDULAR GİTTİLER BEN DE BU ŞEKİLDE KESİN BİR KARAR ALDIM ARTIK ALLAH NEREYE KADAR BİR ÖMÜR BİÇMİŞSSE BANA ORAYA KADAR NERDE AKŞAM ORDA SABAH GEZİCEM SİTYEYİ KAPATMIYACAĞIM KAPASİTESİNİ DAHA DA GENİŞLETİP GİTİĞİM GEZDİĞİM YERLERDEN HEM VİDEOLU HEM RESİMLİ ANLATIMLAR YER TANITIMLARI YAPACAĞIM BUNLARI DA BU SİTEDEN YAYINLAYACAĞIM VE DE SERVERLEN ANLAŞACAĞIM ÖLÜRSEM SİTE KAPANMIYACAK AYNI SENELERCE DEVAM EDİCEK ŞEKİLDE PARASINI DA YATIRACAM NEREYE KADAR GİDERSE ..
ÇOĞU ARKADAŞ ISRARLAN SORUYORLAR BİR HASTALIĞIN MI VAR DİYE ALLAHA ŞÜKÜR HİÇBİR HASTALIĞIM YOK ŞU AN TAM SIHATTEYİM..ZATEN HASTA OLSAM BU İŞE ÇIKAMAM DEĞİLMİ.. HER NEYSE DURUM BUDUR
KAPATIĞIM ANDAN İTİBAREN YAPTIĞIM TÜM İŞLER DURACAKTIR YANİ MAKİNE SATIŞLARI,,AYARLARI,,TAMİRLERİ VE DE ÇUBUK İŞLERİ BUNLARI YAPMIYACAĞIM
TÜMÜNÜ BIRAKIYORUM ARTIK YETER DİYORUM..
             SAYGILARIMLAN     O.NACİ KANAT   NACİBABA            ONK..
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Durum:
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Kasım 2017/2017 Saat 20:23

..NACİBABA.........12--11--2017..saat--2.30--sabah...............ONK..

SELAM ARKADAŞLAR...
AÇMIŞ TELEFONU DİYORKİ ( gizli kimlikli ) OLARAKTAN BU ZATIŞAHANE ARKADAŞ DOĞUDANMIŞ IRAK SINIRINA YAKIN BİR YERDEYMİŞ KENDİ DEYİMİNLEN ÖYLE SÖYLÜYOR HER NEYSE NERDEN ARARSA ARASIN DA SÖYLEDİKLERİNE BİR BAKINIZ..

YANİ DİYECEĞİM O DUR Kİ 1000 SENE BİR ÖMRÜMÜZ OLSA YİNE DE BU İNSANLARI ANLAMAYA YETMİYECEK BANA ÖYLE GELİYOR,,BUNLARI YAZIYORUM ANLATIYORUM Kİ HEPİNİZİN BİLGİSİ OLSUN BENİM BAŞIMA GELEN YARIN BİRİNİZİN DE BAŞINA GELEBİLİR VEYA GELMEZ ORASI BELLİ OLMAZ ARKADAŞ DİYORKİ--> SİTENİN BAŞINDA SOLDA BENİM 20 SENE ÖNCE ÇEKİLMİŞ BİR RESMİM VAR KOYDUK ORAYA İŞ OLSUN DİYE İŞTE ,ARKADAŞ BU RESMİME MÜTHİŞ GICIKMIŞ BAKIP BAKIP BİR SÜRÜ ABUK SABUK KENDİNCE MANALAR ÇIKARIYORMUŞ İLLET OLUYORUM SANA DİYOR

HANİ VARYA ARAMIZDA 1500 KM MESAFE VAR YAKIN OLSAK HEMEN GELİP SENİ DELİK DEŞİK EDECEĞİM O KADAR GICIĞIM SANA DİYOR
DİYORUM Kİ BEN DE OĞLUM BAK SEN UYUŞTURUCU VEYA ALKOL KULLANIYORMUSUN YOKSA ŞİZOFRENMİSİN NESİN SEN NORMAL DEĞİLSİNKİ MADEM BUNLARI SÖYLÜYORSUN HEM SONRA BU SENİN DEDİĞİNİN AYNISINI EVVELCE BİRKAÇ KİŞİ DAHA SÖYLEDİYDİ NE OLDU HİÇBİŞİ KİŞİ BİŞİ YAPACAKSA SESSİZ OLUR PLANINI KURAR VE GİDER YAPACAĞINI YAPAR DÖNER GELİR SONRA SONUÇLARINA BAKAR.. HAVLAYAN KÖPEK ISIRMAZMIŞ ATA SÖZÜ BU ANLADIN AMA ANLAMADIN EMİNİM ... SENİN TÜM SÖYLEDİKLERİNİ BURDA YAZSSAM VAR YA HERKES SANA LANET EDER DE ZATEN TERBİYEMİZ MÜSAİT DEĞİL,,NELER NELER HAYRET BİŞİ...

OLABİLİR BENİM RESMİM SENİ RAHATSIZ EDEBİLİR BİDE KARŞI KARŞIYA GELSEK NELER OLACAK ALLAH BİLİR SEN BANA NE ŞEKİLDE MUKABELE EDERSEN AYNISINI VE FAZLASINI GÖRÜRSÜN BENİM ELİM ARMUT TOPLAMIYOR BEN BU YAŞA GELDİM AMA TÜM TEDBİRLERİMİ ALARAK GELDİM HER TÜR OLASIKLARI BİR BİR DÜŞÜNEREKTEN,,ONUN İÇİN BOŞ KONUŞMALARI BIRAK GİRME BENİM SİTEME BAKMA BENİM RESMİME GİT BAŞKA YERLERDE GEZ..
BİR KİŞİ BAŞKA BİR KİŞİYE EZİYET EDER ONA FENALIK YAPARSA BIÇAK KEMİĞE DAYANIRSA BU NEFRET İŞLERİ BAŞLAR SONRASI KİŞİNİN UYSALLIK,ALLAH KORKUSU,CAHİLMİ DEĞİLMİ GİBİ FAKTÖRLER DEVREYE GİRER EĞER CAHİLSSE GÖRÜYORUZ DUYUYORUZ TV LERDE GAZETELERDE SEYREDİYORUZ HİÇ YÜZÜNDEN ÖLDÜRÜLEN VURULAN İNSANLARI AKLIN BAŞINA NE ZAMAN GELİYOR İÇERİ GİRİP DE SENELERİNİ 4 DUVAR ARASINDA GEÇİRMİYE BAŞLADIĞIN ZAMAN AH BEN NE YAPTIM DİYORSUN VE HER GECE O ÖLDÜRDÜĞÜN KİŞİNİN KABUSLARINI GÖRÜYORSUN RÜYANDA TER İÇİNDE KORKUYLA YATAĞINDAN SIÇRIYORSUN KOĞUŞTAKİ DİĞER KİŞİLERİ DE BU YÜZDEN RAHATSIZ EDİYORSUN ÇOĞU DA BU KABUSLARA DAYANAMAYIP İNTİHAR ETMİŞLERDİR BAK NEKADAR ZOR İŞLER BEN DE YATTIM GENÇLİĞİMDE SENELERCE BUNLARI ÇOK GÖRDÜM DUYDUM İŞİTTİM Kİ SANA SÖYLÜYORUM ZATEN BİR HALT EDECEĞİN YOK TA SANA BİR BABA NASİHATİDİR BUNLAR..
BAK NE DİYECEĞİM VER ADRESİNİ ORAYA TEK BAŞIMA GELİRİM AMA SEN KARŞIMA ÇIKAMAZSSIN KİMBİLİR NEREYE TÜYÜP GİDİCEN BU HEP BÖYLE OLDU.ONUN İÇİN BOŞ KONUŞMA..SANA BUNLARI BİLE YAZMIYA DEĞMEZ AMA BAK YİNE SENİ ADAM YERİNE KOYUP YAZIYORUM ÇÜNKİ BEN NACİBABAYIM TAMAMMI HADİ KAL SAĞLICAKLAN VE KENDİNİ TEDAVİ ETTİR O KAFANI DÜZELTTİR BU İŞLER İYİ ŞEYLER DEĞİLDİR.. EĞLENİYORSAN VEYA DALGANI GEÇİYORSAN BUNDAN BÖYLE HİÇBİRKİMSEYE BÖYLE ŞEYLER SÖYLEME İNSAN OLMAYA BAK BEN ALLAHTAN BAŞKA HİÇBİR KİMSEDEN KORKMAM BUNU DA O KAFANA YAZ..

............................NACİBABA..............................ONK..

Düzenleyen admin - 13/Kasım 2017/2017 Saat 22:46
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50