Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5SERBEST KÜRSÜ
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

BENLEN İŞ YAPACAKLAR BURASINI ÖNEMLE OKUYUNUZ

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: Bugün
Durum:
Gönderilenler: 2012
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: BENLEN İŞ YAPACAKLAR BURASINI ÖNEMLE OKUYUNUZ
    Gönderim Zamanı: 21/Ağustos 2017/2017 Saat 11:12

BENİ TANIYANLARA,,TANIMAYANLARA,,YENİ TANIYAN ARKADAŞLARA----->>>

ARKADAŞLAR BAKINIZ DEFALARCA BU SİTENİN HER YERİNDE BUNA BENZER KONULAR YAZILDI ÇİZİLDİ SON BİR DEFA DAHA YAZAYIM DAHA DA YAZMAM İSTEYEN GÜVENİR BENLEN İŞ YAPAR İSTEYENLER DE ONLARA İNANIR SEÇİM SİZLERİNDİR..

BAKINIZ ŞİMDİ GEREK ÇUBUK İŞİ OLSUN GEREK DEDEKTÖR İŞİ OLSUN YARIN ALACAM AYARLA BANA DİYORLAR NE YARINI NE SONRASI BİDAA NE ARAYAN NE DE SORAN VAR SANKİ DALGA GEÇİYORLAR BUNLARI %80 DEN FAZLA KİŞİLER YAPIYORLAR NE AKLA HİZMETSSE HER NEYSE..

HER KİM NE YAPTIRICAKSA CİDDİ OLSUN DİK DURSUN BU YAŞIMDA SİZLER İÇİN GECE GÜNDÜZ UĞRAŞIYORUM BUNUN KIYMETİNİ BİLİN GÜN DALGA GEÇME ZAMANI DEĞİLDİR ...

65--70 YILDIR SİZLERE DOĞRULAR NEYSE ONLARI VERMİYE ÇALIŞIYORUM KARŞILIK BEKLEMEDEN TABİKİ BİR SÜRÜ DÜŞMAN ÇIKACAKTIR BU DOĞALDIR YAŞAMIN HER KARESİNDE HER YERDE BU ASALAKLAR BOY GÖSTERİRLER YENİ BAŞLAYANLARIN ÇOĞU BUNLARA İNANIRLAR,, İNANAN VE TESİR ALTINDA KALANLARA DİYORUM Kİ,,
AKILCIL DÜŞÜNÜN DÜŞÜNMEDEN HİÇBİRŞEYE İNANMAYIN..BAKINIZ 10 SENEYE YAKIN BELKİ DAHA UZUN BURDA DEVAMLI DURAN BİR WWW.NACİBABA.COM SİTESİ SİZLERE HİZMET EDİYOR AÇIK ADRES AÇIK TEL NOLARI YERİ BELLİ OLAN BİR SİTE ŞAYET BEN YAMUK BİRİ OLSAM NE BU SİTE KALIR NE ADRESLER NE TEL NOLARI DEĞİLMİ DEMEKKİ BENDE HİÇBİR SAKATLIK YOK HER ŞEY DEVAM EDİYOR AKSİ ADAMI YAŞATMAZLAR KANUNLAR VAR İLK BAŞTA ......
BU KARALAMALARI,PİSLİKLERİ YAPANLAR DİKKAT EDİNİZ KENDİLERİNİ TAMAMEN GİZLEYİP YAZAN,ÇİZENLERDİR..NE ADRES,NE TEL NOSU,NE SİTE,NE ŞEHİR BUNLARA HİÇBİRŞEKİLDE ULAŞAMAZSSINIZ YURT İÇİNDEN Mİ,YURT DIŞINDAN MI BU BİLE BELLİ DEĞİLDİR..VE İSTEDİKLERİNİ YAZARLAR KARALARLAR GENELLİKLEN BUNLARIN ARKASINDA BÜYÜK DEDEKTÖR FİRMALARI VARDIR VE BU ASALAKLARA PARA İLEN BU KARALAMA İŞLERİNİ YAPTIRIRLAR BUNU DA ŞÖYLE ANLIYORUZ BAKIN EN SON NE ZAMAN KARALAMASINI YAPMIŞ HANGİ TARİHTE VE KAÇ SENE GEÇMİŞ O YAZDIKLARI ORDA BİRYERLERDE DURUYOR..ANLAYIN..

BU ALEMDE YALNIZ BANA MI YAPILIYOR BUNLAR HAYIR HER KESİMDEN KİŞİLERE YAPILIYOR   HASTALIK HALİNİ ALMIŞ BAŞINI GİDİYOR..
DEVLETİN EN YÜKSEK KADEMELERİNDEN EN AŞAĞISINA KADAR VE DE BÖYLE FİRMALAR ARASI DEVAMLI BİRBİRLERİNİ, KÖTÜLEMEKLER OLMADIK HİKAYELER ANLATMAKLAR GIRLA GİTMEKTEDİR..
İŞTE BUNLARIN ARASINDAN HAKİKİ İLEN SAHTEYİ, 3 KAATÇIYI AYIRMAK LAZIMDIR NASIL YAPACAKSINIZ BUNU AŞAĞIDA ANLATILMAKTADIR İYİ OKUYUN İYİ BELLEYİN..
BEN 70 YILA YAKIN DİLE KOLAY BUNCA SENE AYNI YERİMDEYİM AYNI TELEFONLARDAYIM ADRESİM AYNI MEMLEKET AYNI KAPIM GECE GÜNDÜZ AÇIK YAŞIM GELMİŞ 83-E ARTIK TOPRAĞA BAKIYORUM..YAŞAMIM BOYUNCA YAPMADIĞIM UZAK DURDUĞUM ŞEYLERİ BOYUNA SIVARLAR BANA ..NE SENARYOLAR,NE PALAVRALAR,NE GEYİK HİKAYELERİ NELER NELER..O ŞİKAYET VAR SİTELERİNE DE YAZMIŞLAR EMİN OLUN DAHA YENİ GÖRDÜM VE OKUYUNCA İÇİM ACIDI RESMEN.

BUNLARI YAPANLAR DA DOĞU TAM SINIR ŞEHİRLERİNDE OTURAN ARKADAŞLAR YAPIYOR İSEDİKLERİ DEDEKTÖR VE EK AKSESUARLARI TAM OLARAK KARGODAN ELLERİNE GEÇTİĞİ HALDE BU PİSLİKLERİ MAALESEF YAPIYORLAR ACABA NEYE DAYANARAKTAN YAPIYORLAR BUNU DA ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİLDİR.. VE BU İLLERDEN GELEN SİPARİŞLERİ DE ARTIK KABUL ETMİYORUM........ONK...

BAKINIZ BİR DEDEKTÖR DÜNYANIN HANGİ ÜLKESİNDE YAPILMIŞSSA İLK ÇALIŞTIRILMASINDA TÜM AYARLAMALARI O ÜLKE ŞARTLARINA GÖRE YAPILIR AKSİ ÇALIŞMAZ..SEN BUNU AL GETİR BİZİM ÜLKEMİZE BU CİHAZ APIŞIR KALIR HER ŞEYE ÖTMEYE BAŞLAR VE TAMAMEN TESADÜFÜ- İŞLER OLUŞUR O DA TOPRAK ÜSTÜNE ÇIKMIŞ SIRITAN BİR METALİ BULUR SİZE,,ÖTMESİ HİÇBİRZAMAN KESİLMEZ

DEDEKTÖR İMALATÇISINDAN BENİM İSTEDİĞİM BAZI DURUMLAR CİHAZ ÜZERİNDE YAPILMALIDIR BİLLAHSSA EN AŞAĞI 20 GB BİR BOŞ HAFIZA BIRAKILMALIDIR VE VERECEĞİMİZ TÜM KOMUTLAR BU HAFIZADAKİ PROGRAMDAN GEÇİP MAKİNEYİ OTOMATİK KUMANDA ALTINA ALMALIDIR,KULLANICI SADECE AÇ ÇALIŞTIR VE HEMEN ARAMAYA BAŞLA ŞEKLİNE GİRMELİDİR KULLANICI KAFA KARIŞTIRAN BİR SÜRÜ AYARDAN UZAK DURMALIDIR VERİLEN PROGRAM DOĞRULTUSUNDA MAKİNE TÜM TÜRKİYE TOPRAKLARINI TANIMALI VE HEMEN O YERİN ŞARTLARINA ADAPTE OLMALIDIR ANCAK BU ŞEKİLDE İŞ YAPILIR AKSİ VERDİĞİNİZ PARA ÇÖPE GİDER.
BENİM HARİCİMDE ALINAN TÜM MAKİNELER HER YERDE ÖTER BENİM KİLER İSE SESSİZDİR ANCAK BİŞİ BULURSA ÖTER HABER VERİR.. BİDE ŞUNA DİKKAT EDİNİZ BENDEN ALINAN TÜM 2 AYRI MODELL GARRETT LERDEN DAHA 2.Cİ ELE DÜŞENİ ACABA HİÇ VARMIDIR RASTLADINIZMI HATTA HİÇ ARIZA YAPANI VARMIDIR ACABA HİÇ SATANI VARMIDIR ASLA YOKTUR ACABA NİYE HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?????????

BENİM HAKKIMDA HERHANGİ BİR KONUDA ŞÜPHEYE DÜŞEN ARKADAŞLARA DİYORUM Kİ AÇIN TELEFON GELİBOLU SAVCILIĞINA BU ADAM NASIL BİRİDİR SORUN VEYA GELİBOLU EMNİYET AMİRLİĞİNA AÇIN SORUN JANDARMAYA AÇIN SORUN BEN TEL NOLARINI VERMİYORUM BUNDAN BİLE ŞÜPHELENENLER VARDIR İNTERNETE YAZIN SORUN HEMEN KARŞINIZA NEREYİ ARIYORSANIZ ORANIN TEL NOSU HEMEN ÇIKACAKTIR BU KADAR BASİTTİR ..

VE DİYORUM Kİ SON KEZ NEREDE HANGİ SİTEDE HANGİ BLOGERDE HANGİ ŞİKAYET SİTELERİNDE HANGİ DEDEKTÖR FİRMALARINDA HAKKIMDA NE SÖYLENİRSE SÖYLENSİN KESİNLİKLEN İNANMAYINIZ..

BİDE YENİ BİR LAF ÇIKARMIŞLAR NACİBABA KANSERMİŞ GÜNLERİ SAYILIYMIŞ VS VS BU DA KATMERLİ BİR YALANDIR İNANMAYINIZ..
SORUNUM SADECE MİDEMLE İLGİLİDİR O DA ÜLSERMİ NEDİR ÖYLE BİŞİ VARDIR O DA İŞTE KEYFE KEDER İDARE EDİYOR GİDİYORUZ...

İNANILMASI OLAN TEK HAKİKATLER ŞÖYLE OLUR..BUNUN HARİCİ SAFSATADIR..

AÇARIM O BENLEN GÜREŞECEK KİŞİYE BURDA BİR SAYFA AMA İSMİ CİSMİ NERDE OTURUYOR TEL NOSU HERŞEYİNLEN MEYDANA ÇIKICAK HAH O ZAMAN OLUR İŞTE..
O HAKİKİ DELLİLERİNİ ORTAYA KOR BEN DE KORUM KİM HAKLI KİM HAKSIZ MEYDANA ÇIKAR AMA BU ŞEKİLDE FARE DELİKLERİNDE SAKLANIP TA BİR SÜRÜ İFTİRALAR ATARSA OLMAZ DOĞRUMUDUR DEĞİLMİDİR..

OSMAN NACİ KANAT
ALEEDDİN MAHALLESİ KORE KAHRAMANLAR 4.CÜ SOKAK TOLGA APARTIMANI ALTI 1.NOLU DÜKKAN YERİ      GELİBOLU / ÇANAKKALE
TEL- 0 286 566 91 60
GSM- 0 542 724 66 5
WWW.NACİBABA.COM

VER SENDE BÖYLE AÇIK ADRESİNİ TEL NOLARINI GÜREŞELİM..

..................................................NACİBABA.........ONK..

NİYE Bİ TON DÜŞMANIM VAR SEBEBİ NE ??
SEBEB PİYASADAKİ BİR SÜRÜ FAHİŞ FİYATLAN MAKİNE SATANLARLA YAPTIĞIM MÜCADELENİN SONUÇLARINDADIR..
ADAM TÜRKİYEYE 1000 LİRAYA GETİRDİĞİ BİR MAKİNEYİ 20--30--40--45 BİN TL LERE SATARSA İŞTE BENİ KARŞILARINDA BULURLAR, BU YÜZDEN HER TARAFTAN TOP ATEŞİNE TUTARLAR SÖYLEMEDİKLERİNİ BIRAKMAZLAR ...HELE EN KIZDIĞIM ŞEYİN BAŞINDA BU GÖYA YERALTINI EKRANDA GÖSTEREN CİHAZLAR HELE BUNLARA KESİNKES İNANMAYIN BU CİHAZLAR MADENİ AKSAMI GÖRMEZLER SADECE YER ALTINDAKİ BOŞLUKLARI ODA GİBİ ŞEYLERİ YANİ TAŞ TOPRAK İNSAN VEYA DOĞADAN OLMA YAPILARI GÖSTERİRLER BİZE MADEN LAZIM TAŞ TOPRAK DEĞİL VE ÇOĞU DA YÜZBİN TL DEN KAPI AÇARLAR SAKIN KANMAYIN SAKIN DİYORUM..
YOK CEP TELEFONUNA PROGRAM YÜKLÜYORLARMIŞ YER ALTINI FİLAN GÖSTERİYORMUŞ YOK UYDULARDAN CEBE PROGRAM YÜKLÜYORLARMIŞ SAKIN KANMAYIN BÖYLE SAFSATALARA AMA ÇOĞU KİŞİ KANIYOR OKUDUĞU BİLDİĞİ HALDE KANIYORLAR BEN NE YAPAYIM ...
BANA İTİMAT ETMEZLER BU DOLANDIRICILARA İTİMAT EDERLER NE DİYEYİMKİ..

ŞU ANDA BİLE GEÇERLİ OLAN MAKİNELER BİLDİĞİMİZ KULLANDIĞIMIZ KLASİK TÜR MAKİNELERDİR BUNUN DIŞINA ÇIKMAYIN.. VE BUNLARI DA FAHİŞ FİYATLARDAN ALMAYIN AÇIN TEL SORUN BANA NEDİR NECİDİR İŞ YAPARMI YAPMAZMI SORMADAN BİŞİ ALMAYIN PARA SOKAKTA TOPLANMIYOR ,,KOLAY DA KAZANILMIYOR İLK ÖNCE BUNU DÜŞÜNÜN SONRA KARARINIZI VERİN...

.......................................NACİBABA..23-8-2017........ONK..

onkDİKKAT MAKİNE VE ÇUBUK ALMANIN ŞEKLİ..
USÜL VE ŞEKİL AYNEN AŞAĞIDA YAZDIĞI GİBİDİR BUNLARIN DIŞINDA BAŞKA ŞEKİLLER KABUL EDİLEMEZ......................NACİBABA...........ONK...

ÇOK SAĞLAM BİR İTHALATÇI--İHRACATÇI BAYAN BİR ARKADAŞIM VAR BUNUN BİR AYAĞI AMERİKADA BİR AYAĞI DA TÜRKİYEDEDİR GARRETT FİRMASI İLEN ARAMIZDAKİ ANLAŞMA ŞEKLİNE GÖRE BANA ÖZEL YAPI CİHAZ GELMEKTEDİR.
BEN BURDA BU GELEN CİHAZLARIN HEM ÖN KONTROLLERİNİ YAPIYORUM VE SONRASINDA TÜM TÜRKİYE SATHI ARAZİ ŞARTLARI YÜKLENMEKTEDİR KOMŞULARIMIZIN DA BİZİM SINIRDAN ONLARIN 100 KM İÇLERİNE KADAR DA TESİRLİDİR..PROGRAMLAMA SONRASI BENDEKİ DEĞİŞİK 3 TÜR BİRBİRİNDEN ZORLU OLAN ARAZİDE TESTLERİ YAPILMAKTADIR EN SON DA BİR TEKTEK YERİNDE SON KONTROLÜ SONRASI ALICIYA ARAS KARGO İLEN GÖNDERİLMEKTEDİR ........ONK..

6 SENEDİR GARRETT İLEN ÇALIŞTIĞIMDAN DOLAYI GARRETTİN SADECE 2 MODELİ BANA UYGUN GELMEKTEDİR DİĞERLERİNDEN İSTENİLEN SONUÇLAR ALINAMADI..
BU 2 AYRI MODEL ---GARRETT GTİ-2500 DERİN MODELİ VE BUNA TAKILAN DERİNLİK BAŞLIĞI ( KARTAL GÖZÜ ) İSTEĞE BAĞLIDIR...ÖBÜRÜ DE AC--EURODUR
kartal gözü takılı ve temiz bir arazide buluntunun en aşağı 500 senelik olması halinde bir arabanın kapısı ebadında metal (demir aksam ) 5 metrelerden fark edilmektedir..DEDEKTÖRLERİN TÜMÜNDE DERİNLİKLER MADDENİN BÜYÜKLÜĞÜNLEN VE KÜÇÜKLÜĞÜNLEN ORANTILIDIR BU UNUTULMAMALIDIR
EN KABADAYI DEDEKTÖR YUKARDAKİ BAHSİ GEÇEN ÖRNEKTEKİ GİBİ 5 METREYİ AŞAMAZ.BU ÖLÇÜNÜN DIŞINA ÇIKANLAR,SÖYLİYENLER,İDAA EDENLER YALAN SÖYLEMİŞ OLURLAR..şu unutulmamalıdırki ben 70 seneye yakın toprak ve dedektörler arasında koca bir ömür geçirmiş kişiyim.her türlü ve markalardaki tüm dedektörlerin testleri yapılmıştır tarafımdan,yalanlan dolanlan abartıylen işim yoktur tümü özel aletlerlen ve arazide yapılan neticelerdir..
VE BU 2 MODEL DAHA 2.Cİ ELE DÜŞMEMİŞTİR.SATAN DA YOKTUR,ARIZA YAPANI DA YOKTUR İLK BAŞ HERKES BUNLARA DİKKAT ETSİN..
DEDEKTÖR ALMAK İSTEYENLERİN İZLEYECEĞİ TEK YOL AYNEN ŞÖYLEDİR BENDE ->>
İLK ÖNCE VERECEĞİM PTT HESABINA DEDEKTÖRÜN PARASINI PEŞİN OLARAK YATIRDIKTAN SONRA BENİ TELEFONDAN ARAYIP KENDİ KARGO ADRESİNİ VERİCEK.SİZDEN GELEN PARAYI ANINDA İSTANBULA İTHALATÇIYA ÇEVİRİYORUM FATURASI DA ORDA KESİLİYOR VE CİHAZ BANA BURAYA GELİYOR AÇIP BAKIYORUM EKSİK GEDİK HERHANGİ BİŞİ VARMI YOKSA HEMEN PROGRAMLAMAYA GİRER SONRASI ARAZİ İŞLERİ HEPSİ BİTİNCE SİZE VERDİĞİNİZ ADRESE KARGOLANIR.. SİZİN PARAYI YATIRDIKTAN SONRA CİHAZIN SİZE GELME SÜRESİ EN GEÇ 1 HAFTA İÇİNDEDİR.. GTİ--2500 ÜN PAKET FİYATI PROGRAMLANMIŞ HERŞEYİNLEN BERABER OLARAKTAN SADECE KARTAL GÖZÜ HARİÇTİR ÇÜNKİ O AYRI SATILIYOR 5000 TL DİR KARTAL GÖZÜ 1500 TL DİR..not diyen arkadaşlar var onu da izah edeyim 600--700 tl imiş kartal gözü olabilir birebir aynısının taklidini bir yerli firma üretiyor al tak 2 gün sonra makinen gitti.aynı firma başlıkların da birebir aynı kopyesini üretiyor tak cayırtıdan duramazsın bu da başka bir şeydir..ben herşeyinlen orijinal u.s.a dan fabrikasından ne geliyorsa aynen veriyorum aramızdaki farklar bundan kaynaklanmaktadır..
PİYASA NE YAPIYOR EN KATMERLİSİ BİLE ŞİMDİ BU SÖYLİYECEKLERİMİ MAALESEF YAPIYOR,,,GTİ--2500 SADECE MAKİNE GÖVDESİ ORİJİNAL DURUYOR 2 BAŞLIK ÇIKMASI GEREK TEK BAŞLIKLAN VERİYORLAR O DA YERLİ ÇAKMASIDIR.
KULAKLIK ÇOK HASSAS BİN LİRAYA YAKIN BİR KULAKLIKTIR ORİJİNALİ BUNU DA ALIP YERİNE 10--20 TL LİK BİR BİLGİSAYAR KULAKLIĞI VERİRLER BİN LİRAYA YAKIN MUHTEŞEM BİR TAŞIMA ÇANTASI VARDIR ONU DA VERMEZLER YERİNE BİR ADİ SEYEHAT ÇANTASI VERİRLER PİLLERİ U.S.A DA FABRİKASINDA KONUR ONLARI BİLE ALIP YERİNE ADİ PİL KORLAR VEYA KOMAZLAR..NE DİYEYİMKİ
BUNLARI SÖYLEMEK ÇOK AĞIRIMA GİDİYOR AMA SÖYLEMEK YAZMAK MECBURİYETİNDEYİM ONDAN SONRA BENİ YERDEN YERE VURURLAR HAKKIMDA SÖYLEMEDİKLERİNİ BIRAKMAZLAR SÖYLESİNLER NE İSTERLERSE YAPSINLAR KİM Kİ ONLARA İNANIR ONLARLAN İŞ YAPSINLAR ....
AC--EURONUN ŞEKLİ DE AYNEN YUKARDAKİ ANLATIĞIM GİBİDİR ...ALIŞ ŞEKLİ.

GELELİM ÇUBUK İŞİNE....
ÇUBUĞUN ALIŞ ŞEKLİ DE YİNE AYNI PTT DEN 300 TL YATIRIP BENİ ARAYIP KARGO ADRESİNİ VERİYORSUNUZ VE SİPARİŞLEN YAPILDIĞI İÇİN EN GEÇ 1 HAFTA İÇİNDE VERDİĞİNİZ ADRESE ARAS KARGO İLEN GELİR..

............................................NACİBABA..............ONK..

KISACASI BU İNSANLAR HER TÜRLÜ ŞEYİ SÖYLERLER HER PİSLİĞİ YAPARLAR SİZ SİZ OLUN BENİM HAKKIMDA NE SÖYLENİYORSA KESİNLİKLEN İNANMAYIN İŞİNİZE BAKINIZ BEN KENDİMDEN EMİN OLDUKTAN SONRA GERİSİ BOŞTUR BENLEN BİNLERCE KİŞİ ÇALIŞTI İŞ YAPTIRDI MAKİNE ,,ÇUBUK ALDI HİÇKİMSE MAĞDUR OLMADI BEN BURDAYIM YERİMDEYİM İŞİME BAKIYORUM ...NACİBABA.............................ONK...........

Düzenleyen admin - 27/Ağustos 2017/2017 Saat 17:59
definecinin yakasına her kim yapışırsa allah da onun yakasına yapışsın...AMİN..
ÖLÜM DE HABERSİZ ANİDEN GELİR ZELZELE DE..KAÇAMAZSSINIZ...
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50