Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5Garrett <>5GTAx™ 400 & 350
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

GTAx 350

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
crazykunduz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 11
  Alıntı crazykunduz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: GTAx 350
    Gönderim Zamanı: 04/Şubat 2017/2009 Saat 09:17

selam naci baba benim bi sorunum var  elimde  garret GTAx 350 diye bi cihaz garretin ilk cıkan modelleri   cihaz çok iyi  çok düzenli birşekilde  calısıyordu  tek para için bence bire bir kullanımıda çok kolay  yani benim  topladığım parayı adam gta 2500 le toplayamıyordu   neyse lafı  uztmadan  baya bi kullandım  şimdi makinayı açıyorum    güzel çkalışıyor aradan  bi 5 10 dk geçiyor başlık yere değince ötüyor   sallayınca kesik kesik ötüyor   2 sene kullandım  böyle birşeyle ilk defa karşılaşıyorum sorum şu başlık mı ağrızalı sizce eğer ağzızalıysa   yeni başlığının fiyatı nekadar ??? bilgileriniz için şimdiden tşkler kolay gelsin

Düzenleyen magistratus - 04/Şubat 2017/2009 Saat 13:11
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı crazykunduz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Şubat 2017/2009 Saat 14:39
cevabınızı bekliyorum 

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR..........OSMAN NACİ KANAT..........................O.N.K..

Arkadaşım garrett lerin tüm çeşitli başlıklarında  bobin sargısı tutucusu olaraktan bayağı bildiğiniz ambalaj köpüğünün aynısı kullanılıyor bu dediğiniz durumları oluşturan tüm olaylar aşağıda yazılmıştır ilk kontröllerini yapın ve % 98 de yeni bir başlık alıcaksınız demektir

VE BU ESKİ BOZUK OLAN BAŞLIKLARI  BANA YOLLAYINIZ BELKİ KURTARABİLİRİZ VEYA ALT ÜST KAPAKLARI SAĞLAMSSA YENİDEN SARIMI YAPILIR AMA BU SARIM İŞİ ÇOK RİSKLİ VE ZAHMETLİ OLACAĞINDAN  SIFIR HATA İLEN OLUŞTURUYORUM FAKAT YENİ FİATINI ÇOK GEÇER TÜM YENİ ALINAN BAŞLIKLARDA BİLE  0........İLEN .........% 10  lara varan hatalar mevcuttur bunun 00 olması demek en aşağı bir 5 gün üzerinde hassas aletlerlen çalışılması demektir
not>  aletinizin  U.S.A  orijinal parça ve aksesuarlarını izmir azim elektronikten tedarik edebilirsiniz  tel>0232 483 97 37    azimin telefonu ..........

ARIZA  ÇEŞİTLERİ  SEBEBLERİ   KURTARMA DURUMLARI  .....................%   DURUMLARI

1>YA MAKİNEYE  GRİŞTEKİ FİŞİN İÇİNDE KOPMA KIRILMA TEMASSIZLIKLAR  %  40
2>BAŞLIK ÜSTÜNDEKİ KABLO GRİŞİ VE KAVİSTEN KIRILMALAR         % 99
3> TAŞA VE SERT ÇARPMALAR YÜZÜNDEN BOBİNİN ANA TEMEL AYARLARININ SAPMASI SONUCU OLAN  CİDİİ HASARLAR       % 300  (BU DURUMDA YENİ BİR  KAFA ALINICAKTIR)
4>EN SIK YAPILAN  OLAYLARIN BAŞINDA GECE ARAMALARINDA BAŞLIĞIN ÜSTÜNE BASMAKLAN OLAN HASARLAR  %100   LÜK BİR  YERİ İŞGAL EDER
5> ÇAMURLU VEYA YAŞ TOPRAKLARDA GEZİNMELERDE ALET HERHANGİ BİR YERİNE UFACIK BİR METAL PARÇASI  YAPIŞIR ÇAMURDAN ÖTÜRÜ DE GÖZÜKMEZ  BU OLAY %100 ÜN ÜZERİNDE OLAN BİR OLAYDIR VE BU DURUMDA HAVA AYARI TUTAR DA TOPRAK AYARI ÇOK ZOR OLUR  ( ÇARESİ BAŞLIĞI AKAN SU ALTINDA HER YERİNİ ÇOK DİKKATLİ GÖZ KONTROLU İLEN YIKAMAKTIR )
6> BİR DE SES ŞİDDETİ AYARI NA BAKINIZ ARA SIRA BU ALETLERDE TAKILI FAZLA İKONLU OLARAK KALMAKTADIR BU DA YAPAR
7>TÜM BU SAYILANLAR YOK İSE O ZAMAN YENİ BİR BAŞLIK ALICAKSINIZ  DEMEKTİR

NOT >GEÇEN SENE SONLARINA DOĞRU  22 LİK BAŞLIĞI  350 YTL CİVARINDAYDI BUGÜNKİNİ BİLEMEM AZİMDEN TELEFON AÇIP ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

SON BİR ÜMİT OLARAKTAN KOMPLE MAKİNENİZİ GÜZEL BİR ANBALAJ YAPIP ADRESİME ( ARAS ) KARGO İLEN YOLLAYINIZ   NE OLDUĞU BURDA MEYDANA KESİN OLARAK ÇIKAR

SAYGILARIMLAN............................................................................................................O.N.K..

ÖZEL NOT ÖNEMLİDİR>>>>>

BAŞLIK  ALT KISMI KONİK İÇERİ DOĞRU MEYİLLİ TİPSE  BU BAŞLIKLARIN TEK SAKAT YANI TAŞLARA SÜRTÜNMEDEN DOLAYI BAŞLIK ALTINI AŞINDIRMAKTADIRLAR ...

ÇARESİ BU YERE DÜZ BİR PLASTİK YUVARLAK KESİLİP  ALTTAN YAPIŞTIRINIZ  BU PARÇALANDIKÇA DA YENİSİNİ YAPIP KOYUNUZ............................................................O.N.K..

Düzenleyen nacibaba - 09/Şubat 2017/2009 Saat 18:47
..............................................................
Yukarı Dön
tween10 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 23/Nisan 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 6
  Alıntı tween10 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Şubat 2017/2009 Saat 04:32
kardeş bende garrett ac 250 modeli vardı hala kullanıyorum başlığın ötmesinin sebebi kullanırken taşa çarptım altta hasar oluştu şimdi ota da çarpsa ötüyor yeni başlık siparişi veridm...ikinci başlıkta daha dikkatli olucam taşa çarpa çarpa başlığı yedik
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı crazykunduz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Şubat 2017/2009 Saat 06:23
bilgilendirdiğiniz için teşekürler   bilgilerinizden yola çıkarak bi sonuca varmış olursak başlığının  değişmesi gerekiyor  kesinlikle   aradım sordum   naci baba 220 dolar dediler
Yukarı Dön
tween10 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı tween10 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Şubat 2017/2009 Saat 12:10
valla ben büyük başlığını buldum sıfır derin başlık ac 250 nin 170 dolara kardeş
Yukarı Dön
tween10 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı tween10 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Şubat 2017/2009 Saat 12:11
bu arada kardeşim başlığı elinle bir sağını solunu sık bakalım ötecekmi öterse kesin değişecek...
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı crazykunduz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Şubat 2017/2009 Saat 10:01

kardeş hiç öyle bir yerini sıkıp ne yapmadım  birde öyle deneyim bakalım  benim bir sorum daha olacak bu makinenin demire ötmemesi için nasıl bi ayar yapmam lazım  yani ben sadece altına ve gümüşe ötsün istiyorum ama demirede ötüyor nacibaba  bunu nasıl ayarlamam lazım  aldım alalı daha hiç bi ayarıyla oynamadım  bunun   demiri çekmemesi için nerelerde boşluk bırakmam lazım birde SET DEPTH  ve SET DISC nedemek nacibaba  bu konudada yardımcı olursan çok sevinirim  ha aklıma gelmişken  makinayı size göndersem  geri kaç günde  elime geçer ... bilgileriniz için teşekürler  irtibat: ruyalarda_bulusalim@live.nl  kolay gelsin

Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı crazykunduz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Şubat 2017/2009 Saat 10:16
http://amazon.com/Garrett-GTAx-400-Metal-Detector/dp/B00005AMCA  bu adreste  ekranıda gösteriyor burdaki erkana göre tarif ederseniz çok sevinirim yada kendiniz ekran üzerinde anlatma imkanınız varsa çok makbule geçer saygılar
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı crazykunduz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Şubat 2017/2009 Saat 11:05
bu arada tween kardeş nerden bulduysan birde benim cihazın başlığını sorsan  normal başlık  ama GTAx serisi olacak  makina GTAx 350  diye  bi sorsan  ne kadar acaba  bi yardımcı olursan sevinirimm  öyle alışmışımki aramya valla  kullanmayınca yerimde duramıyorum mereti
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Şubat 2017/2009 Saat 06:28

ARKADAŞLAR  KİMİN BAŞLIK BOZUKSA ÇARPMALARDAN ÖTÜRÜ   VEYA HERHANGİ BİR SEBEBTEN DOLAYI   MAKİNENİZLEN BERABER BANA YOLLAYIN  BAŞLIKLARIN %90  KURTULMA İHTİMALİ VARDIR VE GEREKİRSE YENİDEN SARILIR AYARLANIR HER TÜRLÜ BALANS AYARI YAPILIR  HATTA MAKİNENİZE ÖZEL ADAPTASYON AYARI BİLE YAPILIR   YANİ BAŞLIK + KABLO+JAKLAR+KOLLAR+BAĞLANTILAR+  BAŞLIKTAN MAKİNEYE KADAR  OLAN AKSAMIN TAM UYUMU VE BALANSI MAKİNENİZE GÖRE AYAR EDİLİR  VE BİR BÜTÜN OLUŞUR  YANİ BAŞLIK AYRI TELDEN MAKİNE AYRI TELDEN ÇALAMAZ

SAYGILARIMLAN.............................OSMAN NACİ KANAT.........................................O.N.K....

OSMAN  NACİ KANAT ''A  TESLİM  EDİLMEK ÜZERE  ///> TEL>02865669160//05365658055
ADRESS ŞU ANDA  GELİBOLU / ÇANAKKALE               
     GELİBOLU ARAS KARGOYA YOLLAYIN   ONLAR BANA VERİRLER

DİKKAT>>KARGO KUTUSU İÇİNE  AÇIK ADRESİNİZİ  TELEFONLARINIZI YAZINIZ EKSİKSİZ BİR ŞEKİLDE OLARAKTAN   BUNU MUHAKKAK SURETTE YAPINIZ
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50