Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5SERBEST KÜRSÜ
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

kime inanacaksınız bana mı şarlatanlara mı cevabı

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: Bugün
Durum:
Gönderilenler: 2012
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: kime inanacaksınız bana mı şarlatanlara mı cevabı
    Gönderim Zamanı: 24/Şubat 2017/2017 Saat 07:44

ARKADAŞLAR  MERHABA SELAMLAR.........................24--2--2017.....................................ONK..

%90 NA YAKIN ARKADAŞ TUTTURMUŞLAR İLLE DE KAPIDA ÖDEME...???
NEYMİŞ EFENDİM YA GELMESSEYMİŞ  DERTLERİ BU..
YAHU KAPIDA ÖDEMEDE  PARAYI SAYIP KUTUNU ALIYORSUN GİRİYORSUN EVE KOYUYORSUN MASAYA AÇIYORSUN Bİ DE BAKIYORSUN İÇİNE  HIYAR--SALATALIK BİLMEM NE VAR.. NEYMİŞ BU USÜL DAHA GARANTİYMİŞ ALIN OTURUN AFİYETLEN YAPIN BİR SALATA YİYİN BİR BARDAK TA SOĞUK SUYU ÜSTÜNE İÇİN YOK YOK YA TÜRK KAHVESİ YAPIN YADA NESKAFE ....

ŞİMDİ BAŞKA BİR KAPIDA ÖDEMEDEN  AĞZIN YANMIŞ  ACISINI BENDEN Mİ ÇIKARIYORSUNUZ KENDİ İŞGÜZARLIĞINIZIN SONUCUNU BANA MI FATURA EDİYORSUNUZ AYIPTIR BEYLER.......
BELKİ DE  BU KOCA TÜRKİYEDE DÜRÜST ÇALIŞAN TEK BEN KALDIM  VARDIR DA  ONLARIN HAKLARINI YEMİYELİM BANA BUNLARI LAYIK GÖRENLER İLK ÖNCE KÜLAHLARINI ÖNLERİNE KOYUP Bİ DÜŞÜNSÜNLER VE BU ŞEKİLDEKİ DÜŞÜNCELERİNDEN DOLAYI DA UTANSINLAR VE DE SAKIN OLAKİ BU ŞEKİLLEN DE BANA TELEFON AÇMASINLAR BENİ BAŞKALARINLAN KESİNLİKLEN KARIŞTIRMAYIN.. VE SÖYLİYENLERE DE MUTEBER ETMEYİN DÜŞMANIM ÇOKTUR ,,ÇEKEMİYENLER HADDİNDEN FAZLADIR,BU YÜZDEN HER ORTAMDA BENİ KARALAMAYA ALIYORLAR... BEN ALIŞTIM BUNLARA SİZLER DE ALIŞIN...........................ONK...

DEĞİŞMEYEN PRESEDÜR AYNEN ŞÖYLEDİR ,,BUNU KABUL EDEN EDER ETMİYEN KENDİNE BAŞKA BİR ADRES ARAR.............ONK.....

ÇUBUK  SİSTEMİ

ÇUBUK SİSTEMİ ÖZEL SİPARİŞLEN YAPILIR..
AÇIYORSUNUZ TELEFONU BEN  BİR TAKIM İSTİYORUM DİYORSUNUZ..
VE NE İÇİN KULLANACAĞIZI SÖYLÜYORSUNUZ  [  BU ŞARTTIR  ]  SONRA--->
  (  127 205 16  ) POSTA ÇEKİ HESABINA  300 TL  YATIRIP HEMEN BENİ TELEFONLAN ARIYORSUNUZ BEN YATIRDIM DEYİP KENDİ KARGO ADRESİNİZİ BANA YAZDIRIYORSUNUZ..
KARGOYU NE ŞEKİLDE TESLİM ALACAĞINIZI  BELİRTİYORSUNUZ..
BU PTT  GÖNDERİLDİ DEKONDU BURDA BENDE SIRAYA SOKULUYOR VE EN GEÇ 1 HAFTA İÇİNDE VERDİĞİNİZ ADRESE ARAS KARGO  İLEN YOLLANIR....

KARGO İÇİ MUIHTEVİYATI DA ŞÖYLEDİR..
4 ADET 20 CM BOY  SİGARA KALINLIĞINDA ÇUBUKLAR..
BİR PARMAK KALINLIĞINDA  FAZLASININ FAZLASI BİLGİ İÇEREN KATALOĞU..
VE TEMİZLİK MADDELERİ  BİR KUTU PARLATICI BERABERİNDE YOLLANIR
KISACA TAM TAKIM EKSİZSİZ OLARAK ELİNİZE ULAŞIR..

DEDEKTÖR  KONUSU DA AYNEN ŞÖYLEDİR

BU CİHAZLAR U.S.A  DAN YANİ AMERİKADAKİ FABRİKASINDAN GELDİĞİ GİBİ  ELİNİZE GEÇER ALEMİN YAPTIĞI GİBİ AYIKLAMA KESİNLİKLEN YOKTUR...
NOT-->BU DEDEKTÖRLERİN FİATLARINI ÖĞRENMEK İÇİN...
GARRETT İN EN SON FİATLARI YAZAN YERE BAKINIZ

BENDE 3 AYRI TİPTE AYNI MARKADA DEDEKTÖR SATIŞI VARDIR
1--GARRETT  GTİ--2500  DERİN MODELİ
     BU CİHAZA AİT DERİNLİK BAŞLIĞI  (  PALET TÜR BAŞLIKLAR   )
2-- GARRETT   AC--EURO  MODELİ ORTA DERİNLİK DEDEKTÖRÜ
3-- GARRETT  (  AT--PRO  ) SU İÇİNDE ,,DENİZDE,,AKARSULAR İÇİNDE 5 METRELERE KADAR  DEDEKTÖRLEN BERABER DALIP TA ARAMA  YANİ TAMAMEN SU İÇİNDE VE ,,KUMSALDA,,VE DE KARADA ARAMALAR İÇİN İMAL EDİLMİŞ..

HER KİM  HANGİ MODELİ ALACAKSA  İLK ÖNCE  ( 127 205 16  ) POSTA ÇEKİ HESABINA  PARASINI YATIRIP  HEMEN BENİ ARAYACAK..SONRA--->
NEREYE GELİCEKSE BU KARGO TAM ADRES  VE  TC SİNİ DE VERİCEK FATURA İÇİN GEREKLİDİR BU..  SONRA-->
BEN PARASINI YATIRIP FİRMADAN  BİR ADET SİPARİŞİMİ VERİYORUM  GELEN KARGOYU AÇIP TEK TEK BAKIYORUM EKSİK GEDİK VARMI DİYE YOKSA BU MAKİNE BENİM ATELYEDE  %96 LIK BİR PERFONMAS  VARMI YOKMU DİYE ALETLERE BAĞLANIR VAR İSE PROGRAMA VE TÜRKİYE ŞARTLARI AYARINA SOKULUR  SONRASI--->
3 SEFER DE DEĞİŞİK ARAZİ KOŞULLARINDA DENENİR  VE TAM OLDUĞUNA KANAAT GETİRİRSEM  VERİLEN ADRESE KARGOLANIR  SON OLARAK--->
3 DEĞİŞİK TÜRDE  GARANTİSİ VARDİR  1--FABRİKA GARANTİSİ  2--SATICI FİRMA GARANTİSİ
3--BENDEN DE BEN ÖLENE DEK GARANTİLİDİR..
NOT--> TABİKİ GARANTİLER GARANTİ ŞARTLARI İÇİNDE GEÇERLİDİR....

VE  BEN GECELERİ YATMIYORUM  NEDENİ SİZLERDEN GELEN TELEFONLARA CEVAP VERMEK İÇİN BİLMEDİĞİNİZ BİŞİ İLEN KARŞILAŞIRSANIZ CEVAPLAMAK İ,ÇİNDİR  YANİ SAT SONRASI BENİ İLGİLENDİRMEZ  DURUMU BENDE GEÇERSİZDİR  İSTEDİĞİNİZ ZAMAN ARAYABİLİRSİNİZ

1--TEL-----0286 566 91 60--------7/24
2--TEL-----0 539 714 04 71-------7/24
3--TEL-----0 542 724 66 56-------7/24

AÇIK ADRESS==  OSMAN NACİ KANAT---> ALEDDİN MAHALLESİ KORE KAHRAMANLAR 4.CÜ SOKAK TOLGA APARTIMANI ALTI  1 NOLU DÜKKAN YERİ..
PRİ REİS CAMİİ KARŞISI...........................GELİBOLU  /  ÇANAKKALE

.........................................................................................NACİBABA...........................ONK....

dedeŞİMDİ DEYİM YERİNDEYSE KEDİ CİĞERE BAKAR ERİŞEMEZ VE MAUVVVVV--MAUVVVV--MAUVVVVVV  DİYE BAĞIRIRMIŞ BU RESİMDEKİ KEDİ GİBİ  ENSE YAPARKEN  ZIRRRRR TELEFON ÇALIYOR AÇIYOR  BİR DEDEKTÖR FİRMASI SAHİBİ ARIYOR VE DİYORKİ  EN PİSLİK ŞEKİLLERDE NACİBABAYI KARALA  PARANI  HESABINA YATIRDIM DİYOR...AGA DA  HEMEN GEÇİYOR BİLGİSAYARININ BAŞINA  VERİYOR VERİŞTİRİYOR SONRA BU KEDİ GİBİ  ENSE YAPIYOR...

LEN PARAZİTLER BEN ÖLMEDEN HİÇBİRİNİZE GEÇİT YOK BAKIN İLK ÖNCE NERDE OTURUYORUM ÇANAKKALE GEÇİLMEZ BUNU KAFANIZA YAZIN AMA NE ZAMAN ÖLÜCEM İŞTE O ZAMAN BAYRAMINIZI YAPARSINIZ  BU CAN BEDENDEYKEN  DAHA TOPRAK TA BENİ ÇAĞIRMADIKÇA BAŞINIZDAYIM,,,,, TAMAMMI  ANLAYAN ANLADI ANLAMAYAN BAKIYOR ....

.........................9--3--2017......................................NACİBABA.......................................ONK.. 

Düzenleyen admin - 03/Nisan 2017/2017 Saat 20:01
definecinin yakasına her kim yapışırsa allah da onun yakasına yapışsın...AMİN..
ÖLÜM DE HABERSİZ ANİDEN GELİR ZELZELE DE..KAÇAMAZSSINIZ...
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: Bugün
Durum:
Gönderilenler: 2012
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Mayıs 2017/2017 Saat 21:31

ARKADAŞLAR O KADAR YAZIYORUM ANLATIYORUM HALEN AHRET SORULARI SORUYORSUNUZ BANA LÜTFEN BUNLARI YAPMAYIN  HERŞEYİ DİKATLİCE OKUYUP ANLAYIP ONA GÖRE HAREKET EDİNİZ.....

BAKINIZ BU SAYFANIN BAŞINDAN İTİBAREN DİKKATLİ VE ANLAR ŞEKİLDE OKUYUNUZ ,,BENİM ÇALIŞMA VE İŞ YAPMA ŞEKİLLERİ YUKARDA TEK TEK ANLATILMIŞTIR BUNUN HARİCİNE ÇIKAMAM SİSTEM BU ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR KABUL EDEN İTİMAT EDEN  BENLEN İŞ YAPAR ETMİYEN DE BAŞKA TARAFLARDAN ALIŞVERİŞİNİ YAPAR..

BUKADAR BASİTTİR..BİNLERCE KİŞİ BENDEN ÇUBUK DA MAKİNE DE ALMIŞTIR
BEN BURDA AYNI YERİMDE TAM 65 YILA YAKIN İŞ YAPIYORUM YERİM BELLİ ADRESİM BELLİ TELEFONLARIM BELLİ .
bir 3 kaatçı 15 veya 1 ay bir yerde durur çarptığını çarpar sonra da kaçar bir başka yere tezgahını kurar orasını da çarpar böyle böyle  türkiyede yer biter mi  yakalanana kadar da  aldığını alır zaten içeri de atmıyorlar bırakıyorlar o da kaldığı yerden aynen devam ediyor..

BU GİBİ KİŞİLERİ BENLEN AYNI KEFEYE KOYMAYIN KOYAN VARSA ÇOK BÜYÜK AYIP EDER BENDEN SÖYLEMESİ.....
BİR İŞ YAPACAKSANIZ KILICINIZI ÇEKMEDEN ÖNCE AKLINIZI ÇEKİN  BU SÖZ BİN SENELİK BİR ATA SÖZÜDÜR..
açıklaması şöyle--> bir iş yapacaksan önce aklını kullan aklını kullanmadan  direk bir iş yaparsanız sormadan iyice araştırmadan sonrasındaki sonuçlarına katlanırsınız..

............................nacibaba............onk....  

definecinin yakasına her kim yapışırsa allah da onun yakasına yapışsın...AMİN..
ÖLÜM DE HABERSİZ ANİDEN GELİR ZELZELE DE..KAÇAMAZSSINIZ...
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50