Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5SERBEST KÜRSÜ
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

GARTRETT AT-PRO ları da satışa aldım

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: Bugün
Durum:
Gönderilenler: 2012
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: GARTRETT AT-PRO ları da satışa aldım
    Gönderim Zamanı: 05/Şubat 2017/2017 Saat 08:39

AT--PRO...........GARRETT..DEDEKTÖR

ARKADAŞLAR (( AT-PRO)) SU İÇİNDE DENİZ İÇİNDE İYİ İDİ  DE KARADA ZAYIFTI VE ZORLANIYORDU  BU DÜZELTİLDİ ŞİMDİ GAYET GÜZEL  HABERİNİZ OLSUN  BUNU DA SATIŞA EKLİYORUM ...TESTLERİ AYLARCA SÜRDÜ HER ALANDA TARAFIMDAN BİZZAT YAPILDI....
ÜSTÜ EKRANI VE İŞLEMLERİ DAHA KALABALIK  VE AC-EUROYA DA BAYAĞI FARK ATTI AVRUPA--TÜRKİYE--ASYA ORTA DOĞU--AFRİKA   TÜM BU BÖLGELERE YÖNELİK YENİDEN YAPILANDIRILDI..  BANA YÖNELİK İŞLEMLER İÇİN DE DAHA GENİŞ BİR  AYAR KISMI BIRAKILDI
YANİ GAYET GÜZEL HEM DENİZ İÇİNDE 4 METRELERE KADAR DERİNLİKLERDE İŞLEM YAPIYOR  HEM KARADA  YAPILANDIRILAN SON ŞEKLİ İLEN İŞ YAPIYOR BENDEN %100 PUAN ALDI....ONK

FİYAT KONUSUNU YARIN VERİCEK FİRMA BEN DE BURDAN YAZACAĞIM
AT--PRO  FİYAT=  3250 tl   hazır tüm ayarları yapılmış şekilde..

NOT->BENDEN BU CİHAZI ALMAK İSTEYENLERİN İZLEYECEĞİ YOL  ŞÖYLEDİR..
1- 3250 tl yi  ( 12720516 ) gelibolu ptt ye ( osman naci kanat  ) posta çeki hesabına havale ediyorsunuz,,, (gelibolu  /  çanakkale ) ....
2--havalenizi yaptıktan sonra beni arıyorsunuz telefonlan  ( 0542 724 66 56  ) dan ve kendi kargo adresinizi,,tc nosunu  bu fatura için gereklidir kısaca bu cihaz nereye gelecek tam net adresinizi bana yazdırıyorsunuz..
3- sizden gelen parayı firmaya çeviriyorum ve cihaz kargo ilen bana geliyor açıp bakıyorum eksik gedik varmı sonra cihazı aletsel teste tabii tutuyorum  %98 randıman benim istediğim aralıktır  bu tutuyorsa  türkiye şartları ayarlarına giriyorum  %98 in mesela 97 çıkarsa cihaz geri gidip bir başkasınlan değiştirilir kısaca ben hem satıcı firma ilen aranızda bir nevi sigortayım,,hem alınan malın tam kapasitede olduğunu arıyorum,, kısaca sizin namınıza en iyi en doğru olan cihazı tedarik edip programlayıp  size yolluyorum..
4--cihazın ayarlamadan sonra  3 sefer de değişik toprak yapısı olan arazilere çıkılmaktadır
<>dedektörün  başlığı suya tamamen girince  içerden su moduna  otomatik geçiyor ve başlık karaya çıkınca suylan alakası kesilince de  otomatik kara moduna geçiyor ...kısaca  demek gerekirse bu cihazın başlığını her türlü şeyden korumak gerekiyor başlık koruma kabı muhakkak konması gerekiyor bu ayrıca satılıyor  50 tl nin içinde bişidir bu ayrıca başlık kablosunu muhakkak surette ışıkta görerek takınız çok hassas bir  bağlantı sokedi oluşturulmuş ve çok da nazik ..aynı şey kulaklık için de geçerlidir  bunları daha  çıkmadan  evde yapın ve çantaya koyun karanlıkta arazide el yordamı ilen çok zor takarsınız %95 ki,şi de bu yüzden  soket içi yuvalarını bozmuşlardır  yenileri de çok pahallı parçalardır  haberiniz olsun..  onk..  
5--her işi bittikten sonra  verdiğiniz adrese aras kargo ilen yollanmaktadır..
6- tüm bu işlemler 1 hafta sürmektedir sizin parayı yatırdığınız andan itibaren..
7--firmaca  2 sene  garantilidir
     fabrikaca garantisi de 2 senedir
     benden de ben ölünceye kadar garantilidir
<> firmaca  her türlü parçası ve tamir işlemleri yapılmaktadır  garanti süreci içinde
                                      şimdilik bukadar........................................................................onk..

BENİM TESTLERİM  BU CİHAZDA
AŞAĞI YUKARI  3 AYDIR  HER TÜRLÜ TESTE TABİİ TUTTUM VE %100 OLARAK BU TESTLERDEN GEÇTİ  SUDA KARADA  TEKTEKÇİLİKTE--ORTA DERİNLİKLERDE--DERİN MADENSEL ALANLARDA BİLLAHSSA HERŞEY MUNTAZAM TEST VERİLERİNİ DAHA SONRA YAZACAĞIM.................ONK... 

dededededededededededede
dede

dededededededededededededede

SAATLERCE UĞRAŞTIM ORDAN BURDAN GİRDİM   BU POSTİLMAGE  YE  VE SONUNDA BİR AÇIK KAPI BULUP ORDAN DALDIM BU RESİMLERİ ALDIM..ŞİMDİLİK BUNLARLAN İDARE EDİN...onk...

not-->>sadece resim üstlerine tıklayınca evvelden büyütüyordu ya şimdi onu yapmıyor.
yapabilen varsa bana telefon açsın..

BAKIN BUNU İYİ OKUYUN NACİBABA DÜŞMANLARI.........9--3--2017...............ONK.

dedeŞİMDİ DEYİM YERİNDEYSE KEDİ CİĞERE BAKAR ERİŞEMEZ VE MAUVVVVV--MAUVVVV--MAUVVVVVV  DİYE BAĞIRIRMIŞ BU RESİMDEKİ KEDİ GİBİ  ENSE YAPARKEN  ZIRRRRR TELEFON ÇALIYOR AÇIYOR  BİR DEDEKTÖR FİRMASI SAHİBİ ARIYOR VE DİYORKİ  EN PİSLİK ŞEKİLLERDE NACİBABAYI KARALA  PARANI  HESABINA YATIRDIM DİYOR...AGA DA  HEMEN GEÇİYOR BİLGİSAYARININ BAŞINA  VERİYOR VERİŞTİRİYOR SONRA BU KEDİ GİBİ  ENSE YAPIYOR...

LEN PARAZİTLER BEN ÖLMEDEN HİÇBİRİNİZE GEÇİT YOK BAKIN İLK ÖNCE NERDE OTURUYORUM ÇANAKKALE GEÇİLMEZ BUNU KAFANIZA YAZIN AMA NE ZAMAN ÖLÜCEM İŞTE O ZAMAN BAYRAMINIZI YAPARSINIZ  BU CAN BEDENDEYKEN  DAHA TOPRAK TA BENİ ÇAĞIRMADIKÇA BAŞINIZDAYIM,,,,, TAMAMMI  ANLAYAN ANLADI ANLAMAYAN BAKIYOR ....
YAA  MAUVVVVVVVVVVVVVVVVVVV..

.........................9--3--2017......................................NACİBABA.......................................ONK.. 

Düzenleyen admin - 03/Nisan 2017/2017 Saat 20:19
definecinin yakasına her kim yapışırsa allah da onun yakasına yapışsın...AMİN..
ÖLÜM DE HABERSİZ ANİDEN GELİR ZELZELE DE..KAÇAMAZSSINIZ...
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: Bugün
Durum:
Gönderilenler: 2012
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Nisan 2017/2017 Saat 00:44

Düzenleyen admin - 16/Nisan 2017/2017 Saat 18:26
definecinin yakasına her kim yapışırsa allah da onun yakasına yapışsın...AMİN..
ÖLÜM DE HABERSİZ ANİDEN GELİR ZELZELE DE..KAÇAMAZSSINIZ...
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50