Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5NACİBABA.COM UN YAYIN STUDYOSU
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

HADİ DURMAYIN BU YAZIMI DA SİLİN

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: Bugün
Durum:
Gönderilenler: 2012
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: HADİ DURMAYIN BU YAZIMI DA SİLİN
    Gönderim Zamanı: 15/Aralık 2017/2016 Saat 15:47

BAKIN BUNU İYİ OKUYUN NACİBABA DÜŞMANLARI.........9--3--2017...............ONK.

dedeŞİMDİ DEYİM YERİNDEYSE KEDİ CİĞERE BAKAR ERİŞEMEZ VE MAUVVVVV--MAUVVVV--MAUVVVVVV  DİYE BAĞIRIRMIŞ BU RESİMDEKİ KEDİ GİBİ  ENSE YAPARKEN  ZIRRRRR TELEFON ÇALIYOR AÇIYOR  BİR DEDEKTÖR FİRMASI SAHİBİ ARIYOR VE DİYORKİ  EN PİSLİK ŞEKİLLERDE NACİBABAYI KARALA  PARANI  HESABINA YATIRDIM DİYOR...AGA DA  HEMEN GEÇİYOR BİLGİSAYARININ BAŞINA  VERİYOR VERİŞTİRİYOR SONRA BU KEDİ GİBİ  ENSE YAPIYOR...

LEN PARAZİTLER BEN ÖLMEDEN HİÇBİRİNİZE GEÇİT YOK BAKIN İLK ÖNCE NERDE OTURUYORUM ÇANAKKALE GEÇİLMEZ BUNU KAFANIZA YAZIN AMA NE ZAMAN ÖLÜCEM İŞTE O ZAMAN BAYRAMINIZI YAPARSINIZ  BU CAN BEDENDEYKEN  DAHA TOPRAK TA BENİ ÇAĞIRMADIKÇA BAŞINIZDAYIM,,,,, TAMAMMI  ANLAYAN ANLADI ANLAMAYAN BAKIYOR ....
YAA  MAUVVVVVVVVVVVVVVVVVVV..

.........................9--3--2017......................................NACİBABA.......................................ONK.. 

ARKADAŞLAR  MERHABA SELAMLAR HEPİNİZE..................15--12--2016...................ONK

Duruyorun duruyorum tv leri seyrettikçe içim içimi yemiyor yine de bişiler yazayım diyorum  bakalım bunu ne zaman silecekler merak ediyorum  ............nacibaba..........onk.

BU GÜN ÇIKMIŞ ARABIN BİRİ BAĞIRIYOR  TV  LERDE  HEPİNİZ SEYRETMİŞSSİNİZDİR  NE DİYOR  ..BAĞIRARAK  BİRTAKIM ŞEYLERİ ANLATMAYA UĞRAŞIYOR------>>>>

NERDESİNİZ EY ARAP ÜLKELERİ,,NERDESİNİZ DIŞ DEVLETLER,,NERDESİNİZ AVRUP A AMERİKA  BİZİ BURDA BOĞAZLIYORLAR ,LİNÇ EDİYORLAR,,ÇOLUK ÇOCUK HEPİMİZİ ÖLDÜRÜYORLAR NERDESİNİZ......

ŞİMDİ ARKADAŞLAR  LÜTFEN  BU YAZDIKLARIMI DOĞRU OKUYUP ANALİZ EDİP DÜŞÜNÜN
KALKIP BANA SUÇLAMALARDA  KİMSE BULUNMASIN..ZAMANINDA TÜM ARAP ÜLKELERİNİ GEZDİM  GÖRDÜM  KAFADAN DA KONUŞMUYORUM...

ŞİMDİ ,,, EGE SAHİLLERİNDE YAKALANANLARIN ÇOĞUNUN  SÖYLEDİĞİ BİR LAF VAR İNSANIN KANINI DONDURUYOR  DİYORLARKİ  ORDA  BOMBALAMALAR ,,YIKINTILAR ALTINDA KALIP ÖLMEKTENSE BURDA  DENİZDE BOĞULUR ÖLÜRÜZ DAHA İYİDİR..????????LAFA BAK..
HADİ AVRUPAYA GEÇEN BİR AVUÇ ARAPLARA DA ORANIN MİSYONERLERİ KİLİSELERİ DİYORLARKİ BUNLARA DİNLERİNİZİ DEĞİŞTİRİP HIRISTİYAN OLURSANIZ  SİZE İŞ DE AŞ DA VATANDAŞLIK TA VAR  TERCİH SİZİN  VE HİÇ DÜŞÜNMEDEN BALIKLAMA ATLIYORLAR BU TEKLİFE   EVET ARKADAŞLAR  %100 BUNLAR DOĞRU BELKİ KİMİLERİNİZ Bİ,LİYOR  KİMİLERİNİZ DE BURDA YENİ DUYUYOR  DURUM AY NEN BÖYLE DAHA DA  BAŞKA DURUMLAR DA VAR DA  BU KADARI  ANLAMAK İÇİN KAFİDİR DİYORUM...

EY ARAB KOMŞULARIMIZ SİZLER HAKİKATTEN TAM OLARAK MÜSLÜMANSANIZ VE DE ÜLKENİZİ  CANINIZDAN ÇOK SEVİYORSANIZ  BÖYLE TAVŞANLAR GİBİ KAÇMAZ MÜCADELE EDERDİNİZ,,,EEE BİZİM  TOPUMUZ,TÜFEĞİMİZ,,TANKIMIZ UÇAĞIMIZ YOKKİ NE YAPABİLİRİZ Kİ   YAAA ÖYLEMİ   15 TEMMUZDA TÜRK HALKININ ELİNDE BU SİLAHLAR VARMIYDI  SEN İLKÖNCE ONU SÖYLE,,,,KURTULUŞ SAVAŞINDA HALKIN ELİNDEKİ SİLAHLARI SANA SAYAYIM BAK EYİ DİNLE  KAZMA,,KÜREK,,BALTA,,TIRMIK,,ORAK  VS  VS   KARŞISINDA NE VARDI  O ZAMANIN EN MODERN SAYILAN  ORDULARI VARDI NE OLDU SEN SONUCA BAK  YAAAA ...
ÇANAKKALEDE DÜNYANIN EN MODERN  ZIRHLILARI  EN MODERN SON  ÇIKAN SİLAHLARI NE 
İSTERSEN MEVCUTTU  BİZDE NE VARDI BİRKAÇ  TOP ESKİ TÜFEKLER BİRKAÇ TANE MAKİNELİ TÜFEK VS  VS..NE OLDU ,,,,,YAAAAA
HEPSİ ARKALARINA BİLE BAKMADAN KAÇIP GİTTİLER..

SİZ TOPRAKLARINIZ İÇİN ÜLKENİZ İÇİN MÜCADELE ETMEYİP KAÇARSANIZ BAŞINIZA HER TÜRLÜ İŞ GELİR ONUN İÇİN HİÇ SIZLANIP DURMAYIN KİMSE DE SİZLERE GÜVENMEZ ÇÜNKİ YANAR DÖNERSİNİZ ... AMA ARANIZDA HİÇMİ MİLLİYETÇİ YOK VAR DA BİR AVUÇ  ONLAR NEYAPSINKİ...ZAMANINDA TÜRK ASKERİNE ÇÖLLERDE KURŞUN SIKIP BİR SÜRÜ MEMEDİ ŞEHİT ETTİNİZ   KABEDE DE AYNISINI YAPTINIZ  TEPEDEKİ OSMANLI KALESİNDE  ASKERİ SIKIŞTIRDINIZ VE KABE TARAFI KISMINDAN YÜKLENDİNİZ ÇÜNKİ BİZİM ASKER SAYGISINDAN  DOLAYI  KABE TARAFINA ATEŞ EDEMİYORDU O KISMDAN GİRİP HEPSİNİ BOĞAZLADINIZ  ŞİMDİ DE O CANIM KALEYİ YIKIP YERİNE OTEL YAPTINIZ ÜSTÜNDE DE HER  TARAFTAN  GÖRÜLEN  4X KOCA BİR SAAT  DE VAR GÖKDELEN ŞEKLİNDE  VE VEN BÜYÜK SAYGISIZLIK TA İŞTE BURADA  SEN KABEDEN YÜKSEK BİR BİNA  YAPAMASSINIZ AMA SİZLER YAPARSINIZ HER ŞEYİ YAPARSINIZ NEYMİŞ REKLAMLARI DA HAZIR OTELİN ODASINDAN FUUL KABE MANZARALI ODALAR VS VS ... ALLAH AKIL FİKİR VERSİN SİZLERE... MEKKEYE GİRİŞTE AZ İÇERDE DÜZLÜKTE DE BİR OSMANLI KALESİ VARDI TANPON  KARŞILAMA ŞEKLİNDE Bİ,R YERDİ 1970  LERE KADAR İÇİNDE TOPLARI DA KOĞUŞLARI DA HEPSİ DURUIYORDU  BEN KENDİM GEZDİM GÖZÜMLEN GÖRDÜM  TÜM BU  ÇEKTİĞİM RESİMLERE DE  HAVAALANI GÜMRÜĞÜNDE EL KOYUP YAKTINIZ.. S.A  ÜLKENİZDE HİÇBİR OSMANLI ESERİ BIRAKMADINIZ  GAREZİNİZDEN
YAKIN DÖNEME KADAR SURİYEDE IRAKTA HALK DERDİ, Kİ OSMANLI KEŞKİ  BURDA OLSAYDI ONLARIN İDARE ŞEKLİ ÇOK DAHA İYİYDİ DEMİYORMUYDUNUZ... DİYORDUNUZ..

ONUN İÇİN HİÇ SIZLANMAYIN  BELKİ BUNLAR  OSMANLIYA YAPTIĞINIZ KALLEŞLİKLERİN CEZASINI MI AHINIMI ÇEKİYORSUNUZ  NE BİLEYİM ORASINI YÜCE ALLAH..CC. BİLİR BİLEMEYİZ..TEMBELSİNİZ AKŞAMA KADAR UYURSUNUZ AĞIR İŞLERE GELEMEZSSİNİZ HAVADA BULUP TAVADA YEMİYE ALIŞIKSINIZ.. BEN ARAP DÜŞMANI DEĞİLİM  DÜŞMAN ONLAR BİZE..

SİZLERE SON TAVSİYEM  HEPİNİZ BİRLİK OLUN İMANINIZLAN  YÜRÜYÜN TOPA TÜFEĞE KARŞIN  KAYIPLARINIZ OLUR DA  SONRASINDA SİZLER GALİP GELİRSİNİZ  BİR DE SEÇİM YAPIP  HAKİKİ AKLI BAŞINDA OLANLARI BAŞA GETİRİRSİNİZ SONRA DA YAVAŞ YAVAŞ KENDİNİZİ TOPARSINIZ RAHAT EDERSİNİZ....HER ŞEYİ DIŞARDAN SATIN ALIYORSUNUZ KENDİNİZDE HİÇBİR SAHADA HİÇBİR ÜRETİMİNİZ YOK... ARABANIZ AZICIK ÇİZİLİYOR  O CANIM ARABAYI HURDALIĞA ATIP GİDİP YENİSİNİ, ALIYORSUNUZ  ACAİP LÜX DÜŞKÜNLÜĞÜNÜZ MEVCUT BAKIN TAMAMEN TÜM GELİRİNİZ PETROLE DAYALI VE VE HAC VE ÜMRE  YE ....2025 DE BAKIN  BİR SÜRÜ ÜLKE BENZİNLİ ,,MAZOTLU ARAÇLARI YASAKLIYORLAR  YANİ ARTIK PETROL KULLANILMAYACAK YERİNE ELEKTRİKLİ ARAÇLAR GELİYOR  ÇARELER DÜŞÜNECEĞİNİZE AYNI TAS AYNI HAMAM TAM GAZ GİDİYORSUNUZ 
YAA O KADAR ÇOK ŞEYLER VARKI SÖYLENİCEK  SAYFALAR YETMEZ....

ŞU AN  HEPSİ KAN İMPARATORLUĞUNU  ÇAĞINI YAŞIYORLAR ALLAH SONLARINI HAYIR ETSİN

YAŞADIĞINIZ DOĞUP BÜYÜDÜĞÜNÜZ TOPRAKLARA ÜLKENİZE HIYANETLİK YAPIYORSUNUZ,,
MİLLİYETÇİLİK HİÇ YOK,,SIKIYI GÖREN KAÇIYOR MÜCADELE EDECEKLERİNE SONRA DA DENİZDE BOĞULUP ÖLMEK DAHA HAYIRLIYMIŞ VEYAHUTTA  DİNİNİ DEĞİŞTİR OL KAFİR  TAM CEHENEMLİK BUNU BİLE DÜŞÜNEMİYORLAR..  ONUN İÇİNDİR Kİ  BANA BU YAZDIKLARIMDAN DOLAYI KİMSE KIZMASIN HAKİKAT BUNLAR   BU YAZI ÖZETİN ÖZETİNİN ÖZETİDİR....

HADİ SİLİN BU YAZIYI DA BEKLİYORUM KAÇ GÜN  SÜRECEK...

...................................................................................................NACİBABA....................ONK..

Düzenleyen admin - 08/Mart 2017/2017 Saat 21:22
definecinin yakasına her kim yapışırsa allah da onun yakasına yapışsın...AMİN..
ÖLÜM DE HABERSİZ ANİDEN GELİR ZELZELE DE..KAÇAMAZSSINIZ...
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: Bugün
Durum:
Gönderilenler: 2012
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Aralık 2017/2016 Saat 13:30

100 KÜSUR SENELERİ ÖNCELERİ HALKIMIZI DA ASKERİMİZİ, DE KALLEŞLİKLEN BOĞAZLAYANLAR   TARİH KONUŞUYOR......
NOT-->şimdi burda yazacaklarım aklımda kalanlar,,isimler paşalar  yerler vs vs  benim arşivlerim çorba gibi oldu bu geçen seneki son zelzelede  herşey birbirbirine karıştıydı bunları toplamak   eskisi gibi  nitelikli olarak sıralamak çok zor ve zaman alan bir iş olduğu için  arıyorum bende öyle belgeler varki belki devlet arşivlerinde yoktur..bu yaşa kadar nerede ne belge bulduysam hep sakladım %90 nı da tarihlen ilgilidir şimdi bu açıklamamın ışığında aşağıdaki durumları yazıyorum hakiki esas belgelerini de bulunca tam olarak işliyeceğim şimdilik bunlarlan idare edin................................................onk.....

BURDA YAZANLAR DA BİREBİR NOKTASINA VİRGÜLÜNE KADAR DOĞRUDUR.. BU ANLATILANLAR  TARİHİN KENDİSİDİR BEN UYDURMUYORUM BAŞKALARI DA  ABARTIP UYDURMUYORLAR HAKİKAT HAKİKATTIR  DİNLEYİNİZ..........................ONK..

ŞİMDİ  ANLATACAĞIM OLAY VE SONUÇLARI--> MEDİNENİN  OSMANLI SON MÜDAFAASI OLARAK GEÇİYOR..
Komutan ( ismini şu an hatırlayamıyorum  esas arşivi bulursam buraya yazıcam)
paşa olarak  geçicek şu an.... medine kalesi ve radava (peygamberimizin türbesi ) ini koruyan bir avuç türk askeri  ingilizlerdi galiba  sarıyorlar  paşaya teslim ol ya da topla askerini burasını terket deniliyor paşa da  hayır sonuna kadar terketmem diyor. bu bir avuç asker de öyle dişli ki bi türlü başedemiyorlar sonuçta istanbula telgref çekiyor ingiliz istanbuldan haber geliyor teslim et ve mahiyetinlen beraber trenlen istanbula hareket et emri veriliyor ,,,, paşa telgref çekiyor emre karşı geliyorum türbeyi terketmiyorum diye ...bu telgreflaşma birkaç sefer devam ediyor  ve paşa medine kalesini ağlıyarak  teslim edip trene biniyorlar askerinlen  tren hareket ediyor ve geliyor  IRAK  sınırından içeri giriyor.................

Burda ingiliz casusu lavrence nin kışkırtığı araplar  halepe yakın bir yerde pusu kuruyorlar demiryoluna da dinamit yerleştiriyorlar  ve tren tam o noktaya gelince dinamit patlatılıyor trenin lokomotif kısmı kömür kısmı ve arkasındaki 3 vagon devriliyor raydan çıkıyor tren.. bizimkiler pusudan gelen yoğun ateşe cevap veriyorlar atıkları zaten meftaa ama biticek gibi değiller bizimkilerin cephanesi de çok kısıtlıymış sonunda tüm askerimiz şehit olur... lavrenceyi araplar nerede ise kral ilan edicekler..

LAVRENCEYİ YETİŞTİREN  KİMDİR...
BİZİM BU SİTEDE  YER ALAN  ( İNGİLİZ SEYYAH VE TARİHÇİ FOTOĞRAFÇI KADIN OLAN GETRUDE BELL  DİR  )  IRAKIN TAÇSIZ KRALİÇESİ
GETRUDE BELİN  KISMINDAKİ HAYATI VE AÇIKLAMALARI TAM OLARAK OKUYUNUZ.
SONU DA  GENÇ SAYILACAK BİR YAŞTA BİR OTEL ODASINDA ÇOK FAZLA UYKU İLACI ALARAK İNTİHAR ETMİŞTİR....
LAVRENCE DE İNGİLTEREDE MOTOSİKLETİ İLEN  SON SÜRAT GİDERKEN KARŞIDAN GELEN KUVVETLİ GÜNEŞ IŞIĞI GÖZLERİNİ ALIYOR YOL MOL ARTIK GÖRÜNMÜYOR VE YOL KENARINDAKİ  SAĞLAM YAŞLI BİR AĞAÇ  ONU KUCAKLIYOR TABİKİ ORDA ANINDA ÖLÜYOR.....

LAWRENCENİN TÜRK DÜŞMANLIĞI NERDEN GELİYOR

IRAK--MUSULDA  GEÇİYOR BU OLAY.....
MUSUL OSMANLIDA İKEN  DAHA ,, ÇARŞIDAKİ BİR KARAKOL KOMUITANI  OLAN BAŞÇAVUŞ İRİ YARI BİRİ İMİŞ --->> lawrence de parlak güzel  bir kişi  başçavuş bunu gözüne kestiriyor ve bir bahane ilen bunu karakola aldırıyor,,atıyor nezarethaneye  gecenin ileri bir vaktinde  lawrenceyi yakalayıp zorlan ırzına geçiyor lawrenceyi birkaç gün daha tutup tecavüzlere devam ediyor  sonra salıyor bunu.. işte o günden sonra lawrencede müthiş bir türk düşmanlığı başlıyor... bu  iş  filmlere de konu olmuştur...
ve  bu olay %90 doğru olduğu çeşitli kaynaklarca doğrulanmıştır...

GELELİM İKİNCİ BİR  HADİSEYE.. BU DA EDİRNEDE VUKUU BULUYOR..
Zannedersem bulgar sarıyor edirneyi edirneyi müdafaa eden paşamız .........................
buluınca yazıcam  ismini --> burasını da alamıyor düşman  tam halka yapıp  edirneden ne giriş ne çıkış  şekline sokup beklemeye başlıyorlar.. sonuçta tabi şehrin zaten kısıtlı erzağı bitiyor insanlar açlığa terkediliyor  sokaklarda köpekler fareler bile kalmıyor tüm mahlükat ta tükeniyor sonuçta paşa kılıcını düşmana teslim ederekten  şehri veriyor.. ve  düşman şehre yerleşiyor ama ne garez düşmanlığın tam daniskası halk açlıktan kırılıyor nerede ise  bir edirneli kalmıyacak şekle gidiyor durum çocuklar gençler dişleri sağlam olanlar ağaç kabukları sıyırıp yiyorlar  ot yiyorlar vs vs .....durum böyle iken bulgar generali  soruyor ne yapıyorlar ne yiyip içiyorlar  yaver de diyorki ağaç kabuklarını  otları yiyorlar  ve general emir veriyor  ne kadar ağaç varsa tümünü kesin onlara hiçbişi bırakmayın diyor ay nen yapıyorlar  otları da yakıyorlar kuyulara da tuz çuvalları atıyorlar ve meriç nehrinin  yukarısına da hayvan leşleri atıp nehri mikroplu şekle sokuyorlar  bu nehir enezden dökülene kadar mikroplu akıyor ve bu cıvardaki  her kim su içti hayvan insan hastalık başlıyor  vs  vs   ..............daha neler de bukadar yeter herhalde ......

TV  DE SEYREDİYORUM GÖZ YAŞLARI VE İÇİM HIN ÇLAN DOLU BUNLARA SEBEB OLANLARA KARŞIN......
ÇOCUK  BİTAP VAZYETTE   (( AMCA DİYOR ÇOK UTANIYORUM SÖYLEMİYE  3  GÜNDÜR AÇIM AĞZIMA BİR LOKMA   EKMEK  KOMADIM NE OLURSUN SENDE BİŞİLER VARSA BANA DA AZICIK VER  ADAM DA  BENDE DE YOK OLSA VEREYİM DİYOR  ÇOCUK GENE AMCA ÇOK AÇIM NE OLURSUN DİYOR ORDA DA KESİLİYOR ÇEKİM......?????????????????????????????????????
YAA BUNLAR İNSANLIK MIDIR,,SORARIM HERKESE..

VE İSTER İNANIN İSTER İNANMAYIN BUNU YAZMAK İSTEMEZDİM AMA BAZILARIMIZA BİŞİLERİ HATIRLATMAK İÇİN ELZEMLİ GÖRÜYORUM....
( BU ÇOK AĞIR ŞARTLAR ALTINDAKİ  ÇOLUK,,ÇOCUK,,KADIN,,İHTİYAR ,,GENÇ KİM VARSA  AÇ HEPSİ AÇ EVDEN KAÇARCASINA ÇIKMIŞLAR  OLDUKLARI GİBİ MEVSİM KIŞ BAKIN ORADA DA KAR YAĞIYOR ÇOCUKLARIN AYAKLARI ÇIPLAK ÜSTLERİ BAŞLARI İNCECİK TİR TİR TİTRİYORLAR
BİR YANDAN SAVAŞIN DEHŞETİNDEN KAÇMAK İÇİN OTOBÜSLERE HÜCUM EDİYORLAR BİR SÜRÜ  ÇOCUK SAHİPSİZ ORTADA KALMIŞLAR  AİLELER  BİRBİRLERİNİ BULAMIYORLAR KİM NEREDE  BELLİ DEĞİL ÖLDÜMÜ KALDIMI NE OLDU MEÇHUL......
6--7  YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUĞUNDAKİ MERHAMETE BİR BAKIN ŞEHİR İÇİNDEN TAHLİYE İÇİN KAMYON KASASINA BİNDİRİLMİŞLER  ÖZGÜR SURİYE  ELEMANI DİYORKİ ÇOCUĞA  ANNEN BABAN KARDEŞLERİN NEREDE  KIZ--HEPSİ CENNETTE  DİYOR BÜTÜN BUNLARA SEBEB BEŞER ESAT DİYOR  O SİZLERİN ANASINI BABASINI KARDEŞLERİNİ ÖLDÜRDÜ BEN DE GİDİP ONU ÖLDÜRECEĞİM DİYOR AMA KIZIN ŞU ASİL CEVABINA BİR BAKIN  KIZ DA HAYIIIIR GÜNAH GÜNAH DİYOR ÖLDÜRMEK ÇOK GÜNAH DİYOR  BAŞKA SÖYLENİCEK BİR SÖZ KALMIYOR
VE BU DURUMLAR KARŞISINDA BEN DE YEMEĞİ İÇMEYİ UNUTTUM BOĞAZIMDAN HİÇBİŞİ GEÇMİYOR İNANIN ONLAR AÇKEN BEN NASIL YER İÇERİM ,,KİLİMA İLEN ISINIYOR BU BENİM YER ONU DA KAPADIM BEN DE SOĞUKTA DURUYORUM,,, HASTA DA OLDUM ZATEN  DE ÖNEMİ YOK  BAKALIM BU İŞLER DAHA NEKADAR SÜRECEK ,,,
TÜM BU OLAYLARIN MANTIKLI BİR İZAHI YOK KOCA BİR ŞEHİRDE  BİRAZ DAHA AYAKTA KALMIŞ BİNALAR VAR HERHALDE ONLARI DA YOK EDİNCE DURUCAKLAR ,,  TARİHİ HARABELER
GİBİ BİR ŞEHİR OLACAK SONUNDA..YOK BE BUNLARDA HEPSİNDE GRAM AKIL YOK YEMİNLEN
Bİ DE KOCA KOCA DEVLETLER OLUCAK  BU ŞEKİLDE  AKILLARI SIRA BATILI DEVLETLERİN  MÜSLÜMANLIĞI YOK EDİCEKLERİNİ ZANNEDİYORLAR  EDEMİYECEKLERİ GÜN GİBİ AŞİKAR DA  NE KADAR MÜSLÜMANI KATLEDERSEK  KARDIR DİYORLAR..NE BİLEYİM NE DİYEYİM.......ONK... 
ALMANLARIN HİTLERİN YAHUDİLERE YAPTIĞI KIYIMLAR  İNSANLARDAN SABUN BİLE İMAL ETMİŞ  BIRAKIN GAZ ODALARINI TOPLU İMHALARI VS VS .....
HİTLERİN SONU DA  SEVGİLİSİNLEN  İNTİHAR ETMESİ SONU..
İTALYAN MUSOLİNİ  KADIN KIYAFETİNLEN KAÇARKEN YAKALANIP  KOKUŞUNCAYA KADAR DİREKLERDE ASILI KALDIYDI  KISACA BU VAHŞETLERİ YAPANLARIN SONLARI HEP KENDİLERİNİ ÖLDÜRMEKLEN BİTTİ....KADDAFİNİN SONU ,,,,SADDAMIN SONU  VE DİĞERLERİ
BAKALIM BEŞER ESADIN SONU NASIL OLACAK......?????????? VE DİĞERLERİ  YAŞARSAK HEP BERABER GÖRÜCEZ  KISACA BUNLARI BİLE BİLE  BU VAHŞETLERİ YAPIYORLAR DEMEKKİ BUNLAR SIFIRIN DA SIFIRI AKILSIZ KİŞİLER BENCE ..

ALLAH.CC    BU GİBİ KİŞİLERE  AKIL FİKİR VERSİN DİYORUM....................................ONK...

Düzenleyen admin - 28/Aralık 2017/2016 Saat 21:07
definecinin yakasına her kim yapışırsa allah da onun yakasına yapışsın...AMİN..
ÖLÜM DE HABERSİZ ANİDEN GELİR ZELZELE DE..KAÇAMAZSSINIZ...
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50