Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5NACİBABA.COM UN YAYIN STUDYOSU
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

YENİ TEL NOLARI VE ADRESLER ONK

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: Bugün
Durum:
Gönderilenler: 2012
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: YENİ TEL NOLARI VE ADRESLER ONK
    Gönderim Zamanı: 06/Aralık 2017/2016 Saat 10:50

DİKKAT -->> BURDAKİ ADRESSLER VE TELEFON NOLARI GEÇERLİDİR..................ONK..

<> senelerce kullandığım ( TÜRKSELL  HATLI  -- 0 536 565 80 55  )  bu telefon nosu  aşağı yukarı 1  seneyi geçik zamandır  iptal edilmiştir.. iptal gerekçesi meçhuldur  diyor
ki şirket yanlışlık oldu  demesine rağmen ben bu durumu kabul etmeyip  iptalini istedim ve en çok ta aranılan tel.. nosuduır bu .

ARKADAŞLAR  BU TEL  BİR BAŞKASINA VERİLMİŞTİR VE ALAN DA BU DURUMDAN ÇOK ŞİKAYETÇİDİR HERKES DE BU NOYU ARIYOR BEN ZANNEDEREKTEN  LÜTFEN ARTIK BU NOYU KİMSE ARAMASIN... AŞAĞIDA YENİ EKLENEN TEL NOSU VE ADRESLER MEVCUTTUR  BUNLARA GÖRE ARAYINIZ........................nacibaba..................onk----onk...

OSMAN NACİ KANAT
KARGO ADRESİ-->> osman naci kanat  gelibolu aras kargo..
tel--> 0 286 566 91 60  bu no dükkanın sabit  telefonudur  7/24 dür.
tel-gsm-1-  0 542 724 66 56   7/24  dür.
tel-gsm-2-  0 539 714 04 71   7/24--  bu yeni eklenen tel nosudur

AÇIK ADRESS
osman naci kanat
aleeddin mahallesi  kore kahramanlar  4.cü sokak  tolga apartımanı altı  1.nolu dükkan yeridir...
İKİNCİ DÜKKAN YERİ DE--> hemen bitişikteki ( ÇAKIRLAR AİLE AP..) Altındaki  1.nolu dükkan yeridir bu yer kısmen depo olarak kullanılmaktadır..
 DUYURULUR

GELİBOLU // ÇANAKKALE

LÜTFEN ARTIK  [ 0 536 565 80 55  ]  BU TEL NOSUNA TELEFON AÇMAYIN  BU NO BİR BAŞKASINDADIR  BENDE DEĞİLDİR  HABERİNİZ OLSUN.........................ONK....
definecinin yakasına her kim yapışırsa allah da onun yakasına yapışsın...AMİN..
ÖLÜM DE HABERSİZ ANİDEN GELİR ZELZELE DE..KAÇAMAZSSINIZ...
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: Bugün
Durum:
Gönderilenler: 2012
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/ocak 2017/2017 Saat 23:56

DİKKAT ÖNEMLİ KONUDUR OKUYUNUZ...................28--1--2017.......................ONK......

BUNDAN BÖYLE LÜTFEN  HER KİM TELEFON AÇARSA GİZLİ NODAN KONUŞMAK İSTERSE AÇMIYACAĞIM BUNA DİKKAT EDİNİZ.....  sapıklarım hariçtir onlara mecburi açacağız..

OLAYIN ŞEKLİ ŞEMALİ ŞÖYLEDİR...
BU SON GÜNLERDE YİNE BAŞLADILAR  AÇIYORLAR TELEFON VERİP VERİŞTİRİYORLAR SÖYLEMEDİKLERİNİ BIRAKMIYORLAR  BURDA YAZMAK AYIP OLUR SÖYLEDİKLERİNİ SONRA HERHALDE RAHATLAMIŞ OLUP KAPATIYORLAR... NO GİZLİ NO  TEL NOSU ÇIKMIYOR  ,,EĞER  KONUŞMASINI YARIM KESİP  BEN KAPATIRSAM TELEFONU ARKASI ARKASINA DEVAMLI ARIYOR EN SON TELEFONU TAMAMEN KAPATIYORUM BU SEFER ÖBÜR TELEFON NOSUNU ARIYOR ONU DA KAPATIRSAM  ÖBÜRÜNÜ ARIYOR....??????????  NEDİR BUNLAR İŞ MİDİR SORARIM....

BÖYLE YAPMAKLAN ELİNİZE NE GEÇİYOR..?? BEN HUZURSUZ OLMAM BUNU BİLİN BASİT BİR OLAY GİBİ GEÇER GİDERİM UMURUMDA BİLE OLMAZ,, BÖYLE YAPMAKLAN DA HİÇBİR ŞEY ELDE EDEMEZSSİNİZ.. DEVAM EDİN BAKALIM NEREYE KADAR..

...............................................................................nacibaba.......................................onk....

BAKIN BUNU İYİ OKUYUN NACİBABA DÜŞMANLARI.........9--3--2017...............ONK.

dedeŞİMDİ DEYİM YERİNDEYSE KEDİ CİĞERE BAKAR ERİŞEMEZ VE MAUVVVVV--MAUVVVV--MAUVVVVVV  DİYE BAĞIRIRMIŞ BU RESİMDEKİ KEDİ GİBİ  ENSE YAPARKEN  ZIRRRRR TELEFON ÇALIYOR AÇIYOR  BİR DEDEKTÖR FİRMASI SAHİBİ ARIYOR VE DİYORKİ  EN PİSLİK ŞEKİLLERDE NACİBABAYI KARALA  PARANI  HESABINA YATIRDIM DİYOR...AGA DA  HEMEN GEÇİYOR BİLGİSAYARININ BAŞINA  VERİYOR VERİŞTİRİYOR SONRA BU KEDİ GİBİ  ENSE YAPIYOR...

LEN PARAZİTLER BEN ÖLMEDEN HİÇBİRİNİZE GEÇİT YOK BAKIN İLK ÖNCE NERDE OTURUYORUM ÇANAKKALE GEÇİLMEZ BUNU KAFANIZA YAZIN AMA NE ZAMAN ÖLÜCEM İŞTE O ZAMAN BAYRAMINIZI YAPARSINIZ  BU CAN BEDENDEYKEN  DAHA TOPRAK TA BENİ ÇAĞIRMADIKÇA BAŞINIZDAYIM,,,,, TAMAMMI  ANLAYAN ANLADI ANLAMAYAN BAKIYOR ....
YAA  MAUVVVVVVVVVVVVVVVVVVV..

.........................9--3--2017......................................NACİBABA.......................................ONK.. 

Düzenleyen admin - 08/Mart 2017/2017 Saat 21:20
definecinin yakasına her kim yapışırsa allah da onun yakasına yapışsın...AMİN..
ÖLÜM DE HABERSİZ ANİDEN GELİR ZELZELE DE..KAÇAMAZSSINIZ...
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50