Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5genel karışık mevzuular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuDEFİNECİLİĞİN HER SAFHASI EKSİKSİZ ŞEKİLDE

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: 05/Mart 2017/2024
Durum:
Gönderilenler: 2037
Mesajın Direkt Linki Konu: DEFİNECİLİĞİN HER SAFHASI EKSİKSİZ ŞEKİLDE
    Gönderim Zamanı: 17/Kasım 2017/2016 Saat 21:09

BAKIN BUNU İYİ OKUYUN NACİBABA DÜŞMANLARI.........9--3--2017...............ONK.

dedeŞİMDİ DEYİM YERİNDEYSE KEDİ CİĞERE BAKAR ERİŞEMEZ VE MAUVVVVV--MAUVVVV--MAUVVVVVV  DİYE BAĞIRIRMIŞ BU RESİMDEKİ KEDİ GİBİ  ENSE YAPARKEN  ZIRRRRR TELEFON ÇALIYOR AÇIYOR  BİR DEDEKTÖR FİRMASI SAHİBİ ARIYOR VE DİYORKİ  EN PİSLİK ŞEKİLLERDE NACİBABAYI KARALA  PARANI  HESABINA YATIRDIM DİYOR...AGA DA  HEMEN GEÇİYOR BİLGİSAYARININ BAŞINA  VERİYOR VERİŞTİRİYOR SONRA BU KEDİ GİBİ  ENSE YAPIYOR...

LEN PARAZİTLER BEN ÖLMEDEN HİÇBİRİNİZE GEÇİT YOK BAKIN İLK ÖNCE NERDE OTURUYORUM ÇANAKKALE GEÇİLMEZ BUNU KAFANIZA YAZIN AMA NE ZAMAN ÖLÜCEM İŞTE O ZAMAN BAYRAMINIZI YAPARSINIZ  BU CAN BEDENDEYKEN  DAHA TOPRAK TA BENİ ÇAĞIRMADIKÇA BAŞINIZDAYIM,,,,, TAMAMMI  ANLAYAN ANLADI ANLAMAYAN BAKIYOR ....
YAA  MAUVVVVVVVVVVVVVVVVVVV..

.........................9--3--2017......................................NACİBABA.......................................ONK.. 

HAKİKİ DOĞRU DEFİNECİLİK
                                 YANLIŞLARI ,,SAHTECİLİKLERİ,,HER ŞEY.
                                 NACİBABA...........18--11--2016......ONK..

TÜM ARKADAŞLARA SELAMLAR..

MADDE 1-- HER KİMKİ BEN BÜYÜK DEFİNE PEŞİNDEYİM DERSE ONUN DURUMU AYNEN ŞÖYLEDİR HİİÇ KIZMADAN BANA DA SÖYLENMEDEN ...
YILBAŞI YAKLAŞIYOR BİR KAÇ TANE MİLLİ PİYANGO AL  AYNEN BUNA BENZER ...

ONUN BUNUN SÖYLEMELERİ YOK ŞURDA YOK BURDA VARMIŞ ,,YOK HARİTALIYMIŞ
YOK ŞU YERDEN GECE ATEŞ ÇIKIYORMUŞ,,ŞU MEZAR TERS BU DOĞRU  BU GAVUR EVİ ÇOK ESKİ,,BURA KİLİSEYMİŞ,, BURASI BİLMEMNEYMİŞ VS  VS  BU ŞEKİLLERDE GEZENLER  ELLERİNDEKİ AVUÇLARINDAKİLERİ DE HARCARLAR.. SONRA DA PERİŞAN OLURLAR.....

FİLANCA DAĞDA MEŞHUR  BİLMEM NE EŞKİYA YAŞAMIŞ  MAĞRASI DA ZİRVEDE  YER BELLİ  GİDİN KAZIN MAĞRANIN İÇİNİ DIŞINI  KAZANLAR NE BULDU ONU SÖYLESİN İLK ÖNCE ..EŞKİYANIN PARASININ DOĞRUSU BAKIN NASILDIR..
BU ADAM ZİRVEDE  BU DAĞIN  ETEKLERİNİ GÖREN HER YERE DE GÖZCÜ YERLEŞTİRMİŞ UZAKLARI DA GÖRÜYORLAR  EŞKİYANIN KORKUSU HÜKÜMET KUVVETLERİ YANİ JANDARMA.. JANDARMA DOĞUDAN MI GELİYOR BUNLAR  BATIDAN  İNERLER KAÇARLAR BİR BAŞKA MUHİTE BİR BAŞKA DAĞIN TEPESİNE   ŞİMDİ YOK EŞKİYA BİLMEMKİNİN  HAZİNELERİNİN HARİTASIYMIŞ BU KOCA BİR YALANDIR  EŞKİYABAŞI VE EŞKİYALARIN HİÇBİRZAMAN TOPLU OLARAK BİR GÖMÜLERİ YOKTUR SEBEBİNE GELİNCE  BULUNDUKLARI DAĞIN ETEKLERİNDEKİ BİR YERLERE AMA HER YÖNE BELLİ BİR PARA KOYMUŞLARDIR KAÇARKEN  BU KISIMDAKİNİ ALIRLAR DİĞERLERİ DURUR YAŞARLARSA EĞER SONRADAN GELİP DİĞERLERİNİ DE ALIP YENİ YERLERİNDE DE AYNISINI YAPARLAR BİR DE PORTATİF  OLARAK BİR  ÇIKINLARI VARDIR DEVAMLI YANLARINDA ....BU KAÇARKEN ALACAKLARI HER PARA  ZİYİNET VS   Yİ 50 CM E BİLE GÖMMEZLER ÇOK YÜZEYE YAKINDIR Kİ HİÇ VAKİT GEÇİRMEDEN ALIP GİTSİN ŞEKLİDİR.. VE JANDARMA İLEN YAPILAN ÇATIŞMALARDA  % 90 NINA YAKINI  TÜMÜ ÖLDÜRÜLMÜŞ OLMAKTA VE  BU SADECE ALAMADIKLARI PARALAR KALMIŞTIR BUNLARI DA TESADÜFEN ORMAN İÇİN  DÜZLEMELERDE DOZERLERCE  DENK GELİP ÇIKMALARDIR BU ŞEKİLDE ÇOK ÇIKAN PARALAR MEVCUTTUR  İŞİN DOĞRUSU BUDUR DİĞER TÜM ŞEKİLLER HİKAYEDİR.......

OSMANLI AİLE GELENEĞİNDE --->> O DEVİRLERDE HERKES MÜSLÜMAN  5 VAKİT CAMİCİ  HIRSIZLIK UĞURSUZLUK SÖZ KONUSU BİLE DEĞİL İKENKİ ŞARTLARDA KİMSE KAPISINI BİLE KİTLEMEZDİ  BİR İPLEN KAPISINI BAĞLAR  İŞİNE GİDERDİ

EV AHALİSİ  NE PARASI VARSA  EVİN EN YAŞLI KİŞİSİNE  EMANET EDER  ZİYNETLER DE DAHİL BU KİŞİ EVİN İÇİNDE BİR YERE SAKLARDI  ..İHTİYAR  MUTFAKTAKİ VEYA OTURMA ODASINDAKİ ŞÖMİNE YANINDA VAKTİNİ GEÇİRİDİ İŞTE TÜM KASA BU ŞÖMİNENİN  ATEŞ YAKILAN KÜLLERİN ALTINDAKİ HEMEN TOPRAK KISIMDA SAKLANIRDI  DİYECEKSİNİZ ORDA ATEŞ YANIYOR ONUN SİCAKLIĞINDAN BURAYA KONAN PARALAR TELEF OLMAZMI..??? DÜŞÜNCE DOĞRU AMA  İŞİN HAKİKAT TARAFI DA ŞÖYLE OLUYOR--->> BACA SİSTEMİ  DUMANI VE ATEŞİN  YAKICILIĞINI YUKARI DOĞRU ÇEKER ÇOĞUNU DA İÇERİ SICAKLIK OLARAK YANSITIR  BU SAYEDE  ATEŞİN  AZ ALTI OLAN YER BUZDOLABI GİBİ SERİNDİR KÖYLERDE  VEYA ESKİ EVLERDE OTURUP TA ŞÖMİNESİ OLANLAR BUNU BİR DENESİN TABİİ PARA VS KOYUN DEMİYORUM BİR  BAKIR SAHAN KOYUN ATEŞ SÖNDÜKTEN SONRA AÇIN BAKIN..

GÜNLÜK VE AZ BİR PARA SAKLAMA YERİ DE  ESKİDEN TUVALETLER DIŞARDAYDI BAHÇENİN BİR KÖŞESİNDE HACET BU HERKES GÜNLÜK ZİYARETİNİ YAPACAK BURAYA İŞTE BURDA DUVAR İÇİNE KOYUP SIVAMA ŞEKLİ DE  VARDI...

BÜYÜK TARLASI BAHÇESİ OLANLARDA  BU YERLERİN  KAFASINCA  NEREYİ MÜNASİP GÖRMÜŞSSE UZUN VADELİ SAKLAMA YÖNTEMİ BU ŞEKİLDEKİ GÖMÜLERMİŞ...

BAKKAL ,,FIRINCI,,VE DEĞİRMENCİLER DE BU MEKANLARIN İÇİNDE  YİNE KENDİLERİNCE TESPİT ETİKLERİ YERLERE PARASINI KORMUŞLAR...

ARAZİLERDE  BÜYÜK SIRALI YERLİ KAYALIKLARIN ÖN DÜZLÜKLERİ VARSA YANİ ÜSTÜNDE YÜRÜNÜR YOL GİBİ KAYALIK ALANLAR %50--60  REŞAT VE HAMİT ÇIKIYOR  ALTIN  PARALAR DEMEKKİ BU GİBİ YERLERE OSMANLI VE ESKİ,LER DE RAĞBET ETMİŞİLER

GAYRIMÜSLÜMLERDE PARA SAKLAMA KOYMA YERLERİ----->>>
  BUNLARIN EVLERİ  DIŞI KAGİR İÇİ AHŞAPTIR %90 ININ..HEPSİNİN CANI  HADDİNDEN FAZLA KIYMETLİYMİŞ  EVLERİNİN ANA KAPILARININ  ARKA KANATLARINA KALIN DEMİRDEN  KOLLAR YAPMIŞLAR ALT KATLARIN PENCERELERİ DEMİR KORUMALARI VAR  DIŞA AÇILAN TÜM KAPILARDA İÇERDEN SAĞLAM YAPILMIŞ GEÇME  YA KALIN AHŞEPTAN YADA DEMİRDEN KOLLAR VAR TUVALETLERİ İÇERDE  DIŞARI ÇIKMAZLAR GECE..<<<<<<<<<<<<<<<<<560 VE FAZLASINDA  MUTFAKLARINDA  SU KUYUSU BULUNUR HATTA BU KUYULARIN  SUYLAN TEMASI YERİNDE YANDAN GİRİLEN TÜNELLER VARDIR VE BU TÜNELLER KOMŞULARININ KUYULARINA GEÇER  GECE MİSAFİRLİĞE BİLE BU TÜNELLERDEN GİDERLERDİ  SOKAĞA ÇIKMAZLARDIHEPSİNİN EVİNDE 2--3--4  TÜFEK VE CEPHANESİ MEVCUT
ÜZERLERİNE  6 PATLAR TOPLU TABANCALARI DA VARD.. B UNLARIN TEK KORKULARI KÖYLERİ KASABALARI BASILIP DA BUNLAR YERLERİNDEN SÜRÜLÜRLERSE  ANA PARA VE ZİYNET EŞYALARINI ÖYLE BİR YERE KORLARKİ   GECE DIŞARDAN TEK BİR TAŞ ALINIP  ORDAKİ BU PARA ALINACAK ŞEKİLDE SİSTEM GELİŞTİRMİŞLER  BU YER  ALT KAT  SOKAĞA BAKAN  2 PENCERENİN TAM ORTASI GELEN YER VE TEMELE YAKIN  İÇERDEN DE DIŞARDAN DA TEK BİR TAŞ ALINIP İÇİ BOŞALTILIR ŞEKİLDE İDİ..BAŞKA YERLER DE ŞÖYLEYDİ ANA CÜMLE KAPISINI İÇERİ DOĞRU AÇIN KAPININ  EN ÜST UÇ YERİ DUVARDA NEREYE GELİYORSA ORDA BİR TAŞ ARKASINA SAKLI PARALARI MEVCUTTUR...ANA CÜMLE KAPI GİRİŞİ İÇERİSİ DIŞARISI ARANMALIDIR DIŞ BASAMAKLARI İHMAL ETMEYİN... EVİN TÜM DUVARLARINI,,TABANINI MAKİNEDEN GEÇİRİN BAHÇENİNİ HER YERİNİ  BAHÇEDE KUYU VARSA BİLEZİK KISIMLARINI  VE KUYUNUN DIŞI DİBİ KISIMLARINI VE KUYUNUN İÇİNE EĞİLİNİP DE İŞ YAPILABİLECEK YERLERİNİ MAKİNEDEN GEÇİRİN İHMAL ETMEYİN.. KUYUNUN İÇİ ORTA YERLERİNE GELEN KISIMLARI DA KUWETLİ IŞIKLAN GÖZDEN GEÇİRİN TÜM TAŞLARDAN AYKIRI BİR TAŞ VARMI VE MEKİNE İLEN DE ARANABİLİR MAKİNEYE DİBİ KISMINDAN  BİR İP BAĞLAYIN O ŞEKİLDE BİRAZ ZAHMETLİ OLUR AMA İŞ OLUR YANİ
BAĞLARINA BAHÇELERİNE TARLALARINA DA  KOYMUŞLARDIR  BU GİBİ YERLERDE BİR KÖŞEYE YIĞILMIŞ TAŞ ÖBEKLERİNİ REFERANS ALIN BUNLARIN ETRAFLARINI ARAYIN  TARLAYI BAHÇEYİ ÇUBUK SİSTEMİNLEN BAKIN...

YAŞLI  BİR KARI BİR KOCA KALAN EVLERDE DE  YATIKLARI YATAĞIN  YANIBAŞI DUVARI İÇİNE SAKLAMIŞLAR  BUINLARIN BULUNUP DA ÇIKANLARI  BU ESKİ İNGİLİZ,FRANSIZ  ÇAY ÇUKULATA KUTULARI İÇİNE KOYUP TA SAKLAMIŞLAR HEP BU KUTULARDA ÇIKIYOR. BU KUTULAR PASLANMAZ TENEKE VE KARTON GİBİ BİŞİDEN MAMÜLDÜR...ÇOĞUNDA DA YAŞLI OLMALARINA RAĞMEN HEPSİNDEN YASTIK ALTINDA BİR 6 PATLAR TABANCALARI DA  MEVCUTTUR...

DEVAMI VAR HEM DE ÇOK UZUNDUR

Düzenleyen admin - 03/Nisan 2017/2017 Saat 20:20
gençliğine güvenip vakit çok erken derken,belki elveda bile diyemessin giderken ONK..
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Durum:
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Aralık 2017/2016 Saat 08:36

BU YAZI DİZİSİNİN  BAŞLAMA TARİHİ...........30--12--2016...DIR............................ONK.

BU KISIMDA DA  DEFİNECİLİK İÇİNDEKİ TÜM DOLANDIRICIKLARI,,TÜM SAHTECİLİKLERİ,, HER YÖNÜYLEN TAM OLARAK GENİŞLETİLMİ,Ş ŞEKİLDE SİZLERE ANLATACAĞIM..
ONA GÖRE HERKEZ DİKKATLİ OLSUN,,YENİ BAŞLIYANLAR BİLLAHSSA,,ESKİLER DE BAKIN DAHA  BİLMEDİĞİNİZ NE İŞLER VAR GÖRÜN OKUYUN   AKLINIZ DURACAK..

-->>>   30--40  SENELER  ÖNCELERİ DE YAPARLARDI  VE O TARİHLERDEN GÜNÜMÜZE KADAR GELMİŞ ÇEŞİTLİ DOLANDIRICIKLAR MEVCUTTUR.. HER İŞİN  BİR DOLANDIRICILIĞI MAALESEF HER DEVİRDE VARDIR İŞTE BUNLARA DİKKAT ÇEKMEK İÇİN BURDAN SİZLERİ UYARIYORUM  OLA Kİ  HİÇ UMMADIĞINIZ BİR ANDA HERKESİN BAŞINA GELEBİLİR....

Şimdi bakınız evvelden nasıl yapıyorlardı.... bir köy düşünün bayağı da büyük bir yer burası bu yerlerin seçim şekli de  ören yerlerine  tarihi harabeleri olan yerler gibi ,,tabikii burda  defineciliğe gezen  birkaç kişi muhakkak olucaktır  sorup soruşturup 1 kişiye eninde sonunda ulaşırlar o kişiyi alıp  bu tarihi yerlerde makine ilen gezerler bayağı iyi şeyler de bulurlar  bu bulduklarını senin hakkındır deyip  köylüye verirler sonuç arkadaş olurlar .. ve sorarlar muhtarın tarlaları nerede  adam da saf ne bilsinki ,,aha şurası şurası   sonra derlerki buranın en zengini kim o da der birkaç kişi var ağalardan  onların yerleri neresi  bi göstersene  adam da bunlara dönüp sorar siz onun bunun yeri,ni ne yapıcaksınız ki  der...bunlar da esas  saklı hazineler bu kişilerin arazisinde bulunuyor  onun için sorarız derler vs vs ... bu ağaların isimlerini de öğrenirler  yerlerini de belirler bir kroki çizimi ilen..ama köylü bunları görmez gizliden yaparlar,, sonra dönerler köye bırakırlar adamı daha girişte adam kendisi der ben burda ineyim  sonra sual sorarlar sen bunlarlan nereye gittin ne yaptın diye ,,bunlar da doğru dersin derler.. ve hiç  köyün merkezine girmeden geri dönerler   bu tarlalık yerleri incelerler  işte  yaşlı ağaçları oralarda çeşme vs  varmı kayalık  yerler varmı,,dere varmı,, hepsini ellerindeki kağıda işlerler.. sonra dönerler  şehire  artık bunlar  o köyde tanındı ya  bunların yerine başkaları geçer... Bayağı bir müddet geçer aradan en zengin olan ağanın tarlasına  bir gömü korlar  burda  bakıra altın suyuna batırılmış yani üstü  hakiki altın kaplanmış  tuğla kadar parçaların üstünde kabartma işte  en çok yapılanı domuz ve sıralı yavruları öbür yüzünde yazılar yanısıra şamdanlar  kupalar bilezikler vs vs .. bunları bir küp içinde gömerler  aradan biraz zaman daha geçer...
O sıralarda  bu köye yakın kasabaya bir kuyumcu gelir dükkan açar  ve vitrinine de böyle tarihi eserler paralar  filan kor dışardan ayna gibi gözüküyor tabi aynı zamanda kayıtlı kolleksiyonerdir  ve maliyeye de dükkanın çalışma şeklini  ( eski eşya alımı satımı ) diye yazdırır bu ne demek  bu tarihi eserleri de alıp satan  kişi oluyor kanunun açık bir kapısıdır şimdileri bunları hep iptal ettiler eskiden işler böyle yürüyordu..
bu kuıyumcu da  bu dolandırıcılık şebekesinin ortağı oluyor.. sonra güzel bir eskitilmiş harita çiziyorlar sonrasında  bu köye gelip ismini  ve tarlasını bildikleri ağayı arayıp buluyorlar ağa bunları geniş bahçeli  evinin avlusundaki  çardak altında ağırlar ve sorar hayrola beyler ne iştir beni neden ararsınız ki filan bunlarda baştan kem küm yaparlar sonra işi açıklarlar haritayı çıkarırlar   bu yer senin tarlanın içinde kalıyor  ..ağa sorar orasının benim olduğunu nerden biliyorsunuz   bunlarda işte bi z keşif yaparken ordan geçen biri vardı ona sorduk ondan öğrendik.. ağa da derki yahu orası  ıssız bir yer neden gece gidip te çıkarmadınız ki bunlarda derki ağa bu mal çok ağır bizim gücümüz yetmez bunu almıya gel  sen de he de  sen de kazan bizde kazanalım..öyle böyle ağanın aklına girerler..ağa da tamam der bunlar 4 kişiler  ağanın misafirleri göya asker arkadaşıymış şeklinde empoze ederler köylüye de başlarlar ağanın evinde misafir kalmıya  arabalarını da avluya sokarlar 2 gün geçer böyle sonra bir gece ağanın traktörünlen romorku da takılı o tarlaya giderler kimse de görmez bunları  ne lazımsa alet edevat yiyicek vs  yanlarına da alırlar.. gelirler yer başlarlar haritaya göre  yeri bulmaya dedektörü de çıkarıp kurarlar bu 4 kişinin başı olanı dar ki  burası olmalı getirin dedektörüğ bakayım getirirler şuralarda bir gezdiriver aleti der  5 dakka olmadan dedektör cıyaklamaya başlar hah bulduk diye hepsi sevinirler.. sonra kazma safhası başlar ve sonunda küpü bulup dışarı alırlar 4 kişinin başı olanı derki  ağa senin eve gidek bunu orda halledek  tamam der ağa da küpü korlar traktörün kasasına  kasada bir sürü boş çuval da almış yanına ağa zaten gelirlerken o 4 kişi bu çuvalların altına gizlenmişler giderken de aynen yaparlar ve kazasız belasız gelirler ağanın evine .. yatarlar ertesi günü  küpü açarlar ağanın gözleri faltaşı gibi açılır bu ne be der  yaa işte biz sana demedikmi filan  sonra derki ağaya bak gidelim kasabaya   kuyumcuya  bi tanesini gösterelim ne diyecek tamam demiş  bunların arabasınlan bir tuğla bir de şamdan sadece yanlarına almışlar gelirler kasabaya ..
kasabadaki kuyumcu tek zaten o da denemek için açtım demiş iş olmassa çeker giderim dermiş etrafındakilere ,,bunlar gelirler  selam melam buyrun  demiş kluyumcu  çaylar söylenmiş  ağa demişki bir gömü bulduk   numune de getirdik yanımızda bi bakıver  ne eder  ne yapar çıkarın bakayım der tuğlayı eline alınca  kuyumcu  şaşkınlıktan nerede ise küçük dilini yutacak   rölünü çok güzel oynuyor buna ne değer ne kıymet biçilir demiş çok büyük para yapar  b u  şamdana da aynısını der.. çok mu var azmı var bunlardan elinizde der ağa da  var işte biraz sen de bakalım hele bu tuğla kaç para eder kuyumcu tartar bakar hesap kitap yapar öyle bir rakkam söylerki  hepsi şaşkın vazyette ağa derki hakketen senin bu dediğin parayı yaparmı   katbe katını yapar adamını bulursan demiş  benmim servetim sadece birini almıya yeter  ama size hepsini alıcak müşteri de bulurum .....
tamam demişler biz bir konuşalım anlaşalım sana haber edicez deyip çıkmışlar gelmişler köye
sonra 4 kişinin başını çeken demiş ki ağaya  bak gördün  iş hakikat  biz çoğunu moğunu istemiyoruz hepsi senin olsun  zaten korkarız orda burda bunlarlan dolaşmaya  sen bize bir meblağ ver biz razıyız  düşün taşın demişler  ağa da nekadar istiyorsunuz demiş bu teklif üzerine sonuçta ağa bunlara tüm birikimini vermiş peşin para olarak bunlar da eyvallah deyip gitmişler ağa  hayeller içinde yüzmeye başlamış bunlar kasabadan geçerken kuyumcuya da iş tamam hemen kapat sen de burayı atla arabana  şehire gel demişler kuyumcu da o gece yok olmuş. bunlar şehirde toplaşırlar aldıkları parayı bölüşmüşler ve yeni bir av için türkiyenin taaa başka  buraya en uzak bir yerine hareket etmişler..
birkaç gün sonra  ağa  kasabaya inmiş bakmış kuyumcu  kapalı içersi boş  sormuş soruşturmuş  kimse bi,lmiyor içine  bir kurt düşmüş gitmiş şehire ordaki, tanıdığı bir kuyumcu arkadaşına bu tuğlayı göstermiş  kuyumcu da derki inşallah seni de dolandırmadılar deyince  ne demek istiyorsun der ağa kuyumcuya o da işin  rengini anlatır   ağa orda bir kalp krizi geçirir zor yetiştirirler hastaneye ..ölmemiş ağa yaşıyor  ama insan içi ne çıkıcak hal kalmamış ağada ...

İŞTE BUNA BENZER ŞEYLERLEN  BİR SÜRÜ İNSANI DOLANDIRDILAR ÇOĞU İNSANIN DA ÖLÜMLERİNE SEBEB OLDULAR,, SÜRÜNMELERİNE  SEBEB OLDULAR,, AİLELER DAĞILDI
İŞTE GERİSİNİ  DÜŞÜNÜN

<>   GEÇEN HAFTA TÜRKİYE TARİHİNDE BİR İLK YAŞANDI VE ÇOK DA DÜŞÜNDÜRÜCÜ

>>  BİRKAÇ TON  AYNI TUĞLA  ŞEKLİ YAPILMIŞ  AMA İÇLERİ ALÇIDANMIŞ  BİLDİĞİNİZ  ALÇI  ÜSTÜ DE AYNI ALTIN RENGİNE BOYANMIŞ VE YUKARDAKİ HİKAYEDEKİ   AYNI  DOMUZLU VE YAVRULARI OLAN  KABARTMA MEVCUT  ŞİMDİ BUNLARI KİM YAPTI İSE HEMDE KAÇ TONDAN BAHSEDİLİYOR OLAY TELEVİZYONLUK GAZTELİK TE OLDU  BURDAKİ BENİM ANLATIMIMDA  YERİN  VE OLAYIN GEÇTİĞİ YERLERİN Bİ,R ÖNEMİ YOK TA İŞİN EN TUHAF YANI  ALÇIDAN  ÜSTÜ ALTIN RENGİ NE BOYANMIŞ VE TOPRAĞA GÖMÜLMÜŞ DEFİNE SÜSÜ VERİLMİŞ..?????? ENTERESAN İŞ

<> BİR DURUP DÜŞÜNECEK OLURSAK TEK BİR İSTİKAMET ÇIKIYOR  BU OLAYDA  YAN
YOLLAR YOK  BAŞKA DA HİÇBİR İZAHI YOK..
<> DEMEKKİ ÇOK SAF VE ÇOK DA PARALI BİR KİŞİ BULUNMUŞ  BUNUN PARASINI DA  ALABİLMEK İÇİN  ACELE BÖYLE BİR ŞEKİL DÜŞÜNÜLMÜŞ  YAKINDA OLAYIN TAM ŞEKLİ ÇIKAR BURDAN DA YAZARIM......................................................................ONK....

Düzenleyen admin - 31/Aralık 2017/2016 Saat 20:06
gençliğine güvenip vakit çok erken derken,belki elveda bile diyemessin giderken ONK..
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Durum:
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Aralık 2017/2016 Saat 09:15
EN DOĞRU GÜVENİLİR TEK KAYNAK--> NACİBABA.COM SİTESİNDEDİR <<-- 

KISIM 3........BURDA DA  EN İNCE NOKTASINA KADAR  ÇUBUK SİSTEMİ  ÇALIŞMALARI
                      VE MAKİNE İLEN ÇALIŞMALAR+++ ÇUBUK VE MAKİNE BERABERLİĞİ İLE
                      TAM VERİMLİ NASIL ÇALIŞILIR,, HER SAFHASI ANLATILACAKTIR..

DİKKAT-->>>BU 3 AYRI KISIMDA OKUYACAKLARINIZ TAMAMEN GERÇEKLERDİR BURDA YALAN DOLAN ALDATMACA YOKTUR BUNDAN EMİN OLUN,, BU ANLATIMLARIN DIŞINDA İŞ ARAYANLAR,, BAŞKALARININ  KAFASINA UYANLAR,,TESİR ALTINDA KALANLAR,A  DA DİYECEK TEK LAFIM YOKTUR....BURDA BEN SİZLERE 70 YILLIK BİLGİ BİRİKİMİNİ VERİYORUM ANLATIYORUM,, BENİM BU ANLATIMLARDAN EN UFAK BİR BEKLENTİM VE FAYDAM YOKTUR....
İSTİYORUM Kİ BİR İŞİ VEYA HERHANGİ BİR İŞİ SANATI ÖĞRENMEK HEMEN ŞIP DİYE ÖĞRENİLMEZ,,YA OKULU OLUCAK UZUN SENELER OKUYACAN YA DA DOĞRU  BİR KAYNAKTAN BİLGİ ALIP ÖĞRENİCEN.. YOKSA HİÇBİŞİ ÖĞRENİLMEZ VE DEVAMLI HÜSRANA UĞRARSINIZ..TELEF OLURSUNUZ..TEK 2.Cİ AMACIM BİR İŞ UZUN SENELER SONUCUNDA ÖĞRENİLİR AMA BURDA SENELERİNİZİ HEBA ETMEDEN ÇOK KISA BİR SÜREDE BU İŞLERİ ÖĞRENESİNİZ DİYE  BUNLARI YAZIYORUM MİSAL 10 SENEDE ÖĞRENECEĞİNİ BURDA 1 GÜNDE OKUYARAK TATBİK EDEREK ÖĞRENİRSİNİZ..
AMAÇ SENE KAYBINA UĞRAMAMAKTIR İNSANIN TEK SERMAYESİ ZAMANIDIR VAKTİDİR BUNLARI BOŞA HEBA ETMEYİNİZ..
BURADA ANLATIĞIM ŞEKİLDE ÇALIŞANLAR HİÇBİR SURETTE NE YAKALANIR NE TELEF OLUR NE HAPSE DÜŞER  RAHAT RAHAT İŞİNE BAKAR.. KEYFİYET SİZLERİNDİR..ONK..

<>

Düzenleyen admin - 30/Aralık 2017/2016 Saat 09:21
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Durum:
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/ocak 2017/2017 Saat 21:51

SAHTEKARLIĞIN  ALASINA BİR BAKINIZ........................30--1--2017.......................ONK..

Hadi bir telefon  ikincisi de aynı mevzuu  3.cüsü de aynı mevzuu  olunca dalga geçme işi değil hakikat olduğunu  anlıyoruz....

OLAYIN NEVİSİ VE ŞEKLİ AYNEN ŞÖYLEDİR....

Zırrrrrr   telefon çalıyor açıyorum   buyrun diyorum...
karşı taraf-->diyorki nacibabaylan mı görüşüyorum
Evet benim buyrun...
karşı taraf-->baba bak şimdi ben falanca yerden arıyorum  haritalı yeri tam bulduk  mezar da yanımızda durur  yerin şekli şemali de aynen haritadaki gibidir  makineylen baktık  cevap vardır  çubuklan baktık aynı yere cevap vardır  başladık 5 kişi kazmaya
2.5 metre oldu ha bire kazarı z hiçbir emare yoktur sen ne dersin bu işe ..????????????
yahu kardeşim ben ne diyeyim ki ......
diyorki sen elektronikçiymişssin der bak bir kaç kişi derki  cep telefonunun vapsatına  koyayım buranın resmini sen ordan bak bize söyle  bu para nerde bulursak yarısı senin
kardeşim ben cinci hoca değilimki  bakayım da sana söyliyeyim....
yok  estagfurullah  öyle değil yanlış anladın sen bak şimdi cep telefonu gibi bir cihaz varmış uydu irtibatlıymış  eeee  yeri sabitledinmi  varmı yokmu sana resimli gösteriyormuş  sende de varmış bu cihazdan  ne olursun bir bakıver...??????????????
Yahu kardeşim yok öyle bir cihaz sana yanlış söylemişler inanma böyle şeylere....
Diyorki bak sana ne kadar para istersen vericez yeterki söyle  tövbe tövbe ...????

kardeşim sen dalga mı geçiyorsun akşam akşam benlen eğleniyormusun  nedir ilk önce onu bir söyleyiver yoksa çok mu safsınız siz ...
<> Adamın  konuşmasında da herhangi bir anormallik yok inanmışlar böyle bir işe benden medet umuyor akla karayı seçtim  bunlara doğrusunu anlatana kadar  ve de
benden evvel  3 ayrı kişiye de bayağı para kaptırmışlar miktarı söylemiyor  ben bunlara söyliyeceklerimi  söyledim  artık  kendileri bilirler benden günah gitsin de....

2.Cİ VAKKA..
Zıırrrrrrrrr   telefon   alo buyrun..
karşı taraf -->  nacibaba  senmisin ???
<> evet benim buyrun..
karşı taraf--> baba  biz çok mimli bir yerdeyiz buranın söylentisi çoktur emareleri de çoktur en son  L  çubuklarlan bir yer tespit ettik sonra nokta dedektörlen de baktık mal burdadır  dedik  sonrasında bu yeri kazdık 5 metre tam  hiçbişi yok  sonrasında  bu görüntülü aletten  çok para verdik kirasına getirttik  bu alete göre de bu kazdığımız yerin  6 metre ötesini gösteriyor  şimdi bu durumda şaşırdık kaldık  sen ne dersin bu işe.....??????????????
<> alın size  bin puanlık uzmanlık sorusu....valla kardeşim ne diyeyim devam edin...
madem mimli  söylentili bir yer  bir 5 metre açmışsınız bir 5 metre daha açın  sonra birkaç tane daha belki rast gelirsiniz..
naci baba telef olduk yaa  sende uzaydan  bakılan  tam nokta tespiti yapan bir cihaz varmış onlan bir bakıversen bi zahmet..
<> nerden duydunuz bunu ?????
biz duyarız nacibaba hele sen bak da deyiver bize tam neresi emeğin kaç para ise hemen ödeyecez....??????????

Bunlara da işin doğrusunu anlatana kadar göbeğim çatladı.......

böyle aynı benzeri 3 kişi daha aradı  ben de artık iyice zıvanadan çıktım

ARKADAŞLAR  BÖYLE BİR CİHAZ MİHAZ BENDE YOK BUNU KİM UYDURMUŞSSA SİZLERLEN DALGASINI GEÇİP BANA MUSALLAT ETMİŞLER  SİZLERİ SİZLER DE SAF SAF  AÇIP SANKİ VARMIŞ BÖYLE BİŞİ  UMUTLANIRSINIZ  YETTİ CANIMA TAK ETTİ
YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKKK  BÖYLE BİŞİ BU KONUDA BENİ  ARAMAYIN ...

..............................................................................NACİBABA.....................................ONK.. 

Düzenleyen admin - 29/ocak 2017/2017 Saat 21:54
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50