Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5GPR - YERALTI RADARI
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konuyer altını gösteren görüntülü cihazlar yalandır

 Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
Mesaj
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Kayıt Tarihi: 03/Eylül 2017/2008
Son Giriş: 10/Nisan 2017/2024
Konum: GELİBOLU
Durum:
Gönderilenler: 2037
Mesajın Direkt Linki Konu: yer altını gösteren görüntülü cihazlar yalandır
    Gönderim Zamanı: 05/Kasım 2017/2016 Saat 09:58
 

2017......................................NACİBABA.......................................ONK.. 

 

 

 

 

 ŞURDA DAHA BİRKAÇGÜN OLDU BU KONUYU YAZALI BELKİ 10 AYRI ADRESTEN TEHTİD  TELEFONLARI GELMİYE BAŞLADI NE OLDU  ÇOKMU ACITTI HA. YERİNİZDEN ZIPLADINIZ ANİDEN DAHA DURUN BUNLAR BİŞİ DEĞİL DAHA KATMERLİLERİ GELİYOR AZ SABREDİN  TÜM BU İŞLERİ YAPANLARIN İPLİĞİNİ TEK TEK PAZARA ÇIKARACAĞIM ŞUNU DA HİÇBİRİNİZ UNUTMAYIN  BANA TEHTİDLERİN  HER ÇEŞİDİ SÖKMEZ  BEN BURDAYIM... LAFLAN PEYNİR GEMİSİ YÜRÜMEZ HODRİ MEYDAN ALLAH YA SİZLERE VERİCEK YA DA BANA ..SAVAŞSSA SAVAŞ ELİNİZDEN GELENİ ARDINIZA KOMAYIN.. BEN 67 SENEDİR BU PİYASADAYIM  SİZLER GİBİ YENİ YETMELER DEĞİLİM BAKIN  HALEN AYAKTAYIM EVVELDEN OLDUĞU GİBİ HEP KAYBEDENLER SİZLER OLACAKSINIZ....ŞİMDİLİK BU KADAR ..

 

..................................NACİBABA........21--11--2016.......ONK...

 

ARKADAŞLAR  MERHABA  SELAMLAR....................................5--11--2016.................ONK..

 

HER YERDEN MANTAR GİBİ FIŞKIRIYOR  3  KAATÇILIK  SAHTEKARLIKLAR  VS  VS ..

 

BAKIN ARKADAŞLAR  YİNE HATIRLATMA YAPIYORUM İYİ DİNLEYİN PARALARINIZI BOŞUNA  HARCAMAYIN  SONRA ÇOK  DÖĞÜNÜRSÜNÜZ..

 

BU YER ALTINI GÖYA GÖSTEREN ALETLERİN ASLI AYNEN ŞÖYLEDİR. ÖTESİ YOKTUR.

 

AVRUPANIN BAZI DEVLETLERİNDEKİ BÜYÜK ŞEHİRLERİN   ALT YAPISI  BÜYÜK  KÜNKLERDEN  YAPILMIŞTIR  BUNLARIN ÇOĞU BELKİ 200 SENELİK  VARDIR ÇOK ESKİ VE HALEN KULLANILIYOR  BU KÜNKÜN İÇİNDE 3 KİŞİ YAN YANA  TAM BOY RAHATLIKLAN YÜRÜR O KADAR GENİŞTİR  ANA CADDELERİN Kİ BUNLAR  SOKAKLARA GİRİLDİKÇE  BU KÜNKLERİN TABİİKİ ÇAPLARI DA UFALIYOR ŞİMDİ İŞİN ESASINA GİRİYORUM DİKKATLİ OKUYUN VE DÜŞÜNÜN.......................................................ONK..

 

SOKAĞIN TAM ORTASINDAN  BU LAĞIM KÜNKÜ GEÇİYOR ,,SOLUNDAN YERALTI  ELEKTRİK HATTI TEK BAŞINA GEÇİYOR VE YAN YANA OLAN EVLERE BU HATTAN AKIM VERİLİYOR  HATTA SOKAK AYDINLATMA LAMBALARININ CERYANI DA BU YOLLAN  VERİLİYOR,,  SAĞI OLAN KISIMDAN  SU BORUSU HATTI GEÇİYOR BUNUN AZ ÖTESİNDEN  DE  ŞİMDİKKİ ZAMANIN  İCATLARI OLAN  İŞLERE AYRIK SERT HELEZONLU PLASTİK BORU  İÇİNDEN  TELEFON HATLARI,,İNTERNET HATLARI,,FİBEROPTİK HATLAR ,TELEVİZYON YAYINI HATLARI ÖZEL PARALI TELEVİZYON HATLARI  VS VS YAKLAŞIK ÇAPLARI DA 40 CM  FİLAN DIR.

BU SAYILANLAR BİR SOKAĞIN İÇİNDEN GEÇEN BRİMLERİ KAPSIYOR.. ALT YAPI BU

 

ŞİMDİ YAN YANA DURAN EVLERİN HEPSİNİN  AYRI AYRI  TEK KÜNKLEN  LAĞIM ÇIKIŞI VAR BU BORUYLAN GELİYOR İŞTE BU ANA KÜNKE YANDAN DELİK AÇIYORLAR   BURAYA BAĞLAYIP ETRAFINI SAĞLAM BETONLAN KAPLIYORLAR......

ZAMAN İÇİNDE  MİSAL--TIKANMA OLUYOR  GELİYOR BELEDİYENİN   ARACI İÇERDEN BU BORUYA TAZYİKLİ SU MU  HAVA MI NE VERİP AÇIYORLAR AMA  BU ANA LAĞIMA BAĞLANTI YERİ BU BASINÇTAN ZAMANLAN  DÖKÜLME AÇILMA YAPIYOR  OLAKİ ZELZELELERDEN DE  BU EK BAĞLANTILAR NASİBİ,Nİ MUHAKKAK ALIYORDUR..

 

İŞTE BU KAÇAKLARI  YER ÜSTÜNDEN GÖREBİLMEK TAM KAÇAĞIN YERİNİ TESPİT ETMEK İÇİN BU YERALTI RADARI DENİLEN ALETLERİ ÇIKARDILAR..

BU ALETLER KESİNLİKLEN MADENİ AKSAMI GÖRMEZLER SADECE YAPILARI KÜNKLERİ YERALTI ODALARI,,MEZARLARI ,DEHLİZLERİ GİBİ ŞEYLERİ BULMAYA YARAYAN ALETLERDİR...BİZİM KURNAZLAR DA BU ALETLERİ ALIP TÜRKİYE PİYASASINA  YER ALTI  RADARI DİYE SOKTULAR  İLK MAZİSİ BELKİ BİR 10 SENE OLMUŞTUR.. BUNU SATABİLMEK İÇİN DE  BİR KAÇ YERDE  BU ALETLEN DEFİNE BULUNDU ŞAİASINI ÇIKARDILAR  BİR SÜRÜ PARALI MASABAŞI İNTERNET DEFİNECİLERİNİ DE DEVREYE SOKTULAR  OLDU ORTALIK KARMAKARIŞIK .. ALANA KURSALAR AYLAR BOYU DERSLER DE VERDİLER  SATAN SATTI FAHİŞ FİYATLARLAN...BU YETMEDİ BAZI UYANIKLAR  BUNLARIN DİZÜSTÜ BİLGİSAYARLILARINI ÇIKARDILAR ÖYLE PROGRAMLAR YAPMIŞLAR Kİ AKILLARA ZİYAN İŞLER...MİSAL--DİYELİMKİ BİR RUM EVİ 2 KATLI  ORTADAN KAPI GİRİŞLİ YANLARDA 2 ODA VAR İLERDE MUTFAK KARŞILIĞINDA  BANYO TUVALET  ÖN KAPININ TAM KARŞISINA GELEN YERDE BAHÇE KAPISI VAR  YUKARI ÇIKAN KIVRIMLI MERDİVENİ VAR  İŞTE TÜM BU EVLERİN NE KADAR ÇEŞİDİ VARSA HEPSİNİ İŞLEMİŞLER  BAHÇE ÇEŞİTLERİNE KADAR..

ARAZİLER TARLALAR DAHA KOLAY  YAPISI ..

ŞİMDİ BİLGİSAYARI ÇALIŞTIRIYOR  BUNUN ÖNÜNDE GİDEN KENDİ  ADAMI VAR  ELİNDE BORU SOPA UCUNDA BİR ARAMA BOBİNİ GİBİ BİŞİ  BUNDAN ÇIKAN KABLO DA BİLGİSAYARA HAYBEDEN GİRİŞ YAPIYOR  PROGRAM ÖYLE KAPSAMLI Kİ SEN NE TARAFA DÖNERSEN  EKRAN DA O YÖNE DÖNÜYOR GÖYA ALTTA BİŞİLER GÖSTERİYOR NET OLARAKTAN  SONRA İŞTE BURALARDA BİŞİLER VAR KAZIP BAKARSINIZ DEYİP GİDİYORLAR KİRA PARASINI DA ALIYORLAR SEN DE KAZ ALLAH KAZ TABİ HİÇBİŞİ YOK  BUNLARA BENZER Bİ TON HADİSELER VAR HANGİSİNİ YAZASIN Kİ.....

 

SON  SÖZ OLARAK ÇOK İYİ DİNLEYİNİZ..............nacibaba.........................................onk.

 

BU GİBİ ALETLERİN HİÇBİRİ MADENİ AKSAMI GÖRMEZLER  EEE BİZE MADENİ AKSAM LAZIM  NE YAPAYIM BEN TAŞI  ,KÜNKÜ BİLMEM NEYİ  ONA VERECEĞİN PARA İLEN SIFIR BİR ARABA ALIRSINIZ..

 

NOT-->> BU RADARLARIN EKRANLARI RENK KATMANLARI İLEN  OLUŞUYOR BUNDAN ANLAMAK LAZIMDIR  ANLAMADINMI O SANA BAKAR SEN DE ONA BAKARSIN.. BU EKRANI ÇÖZMEK,,ANLAMAK BİR BİLİM DALIDIR  HEMEN DE ÖĞRENİLMEZ  SENELER GEÇMESİ LAZIMDIR BUNA AİT KURS VEREN  OKULLARA GİTMEK LAZIMDIR BU DA BİZİM ÜLKEMİZDE YOKTUR.. BUNLARI DERS OLARAK SADECE  JEOLOJİ,, ARKEOLOJİ MÜHENDİSLİK  DALLARINDAKİLER GÖRMEKTEDİR.. YANİ BU SİSTEM DEFİNECİLİK ALANINDA KOCA BİR  FİYASKODUR  DÖNÜN KLASİK SİSTEMLERE ..

 

DÜNYANIN HER  TARAFINDAKİ  BİSÜRÜ MÜHENDİSLER HALEN UĞRAŞIYORLAR NE İÇİN DERSENİZ   CEVABI  ÖZETLEN ŞÖYLEDİR..

 

SEN BENİ BEN SENİ  NASIL GÖZLEN NET OLARAK GÖRÜYORSAK  KUSURSUZ BİÇİMDE HAH İŞTE BÖYLE BİR YER ALTINI GÖRME  SİSTEMİNLEN UĞRAŞIYORLAR  VE HALEN BİR ARPA BOYU KADAR NETİCE ALMIŞ DEĞİLLER...

TOPRAK SIRRINI VERMEZ BU UNUTULMAMALIDIR.................................................ONK...

 

HEM SONRA BÖYLE BİR ALET YAPILIRSA BUNU ANCAK BÜYÜK ZENGİNLER ALABİLİR  VE  BU CİHAZ ONLARA YARAR  TOPRAK İÇİNDE DE HİÇBİR DEFİNE KALMAZ .. BİZLER VE BİZİM GİBİ GARİBAN DEFİNECİLER DE SADECE BAKARLAR.. ONUN İÇİN YATALIM KALKALIM DUA  EDELİM BÖYLE BİR CİHAZ YAPILMASIN DİYE.. 

 

 


Düzenleyen admin - 20/Temmuz 2017/2020 Saat 02:14
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Kayıt Tarihi: 03/Eylül 2017/2008
Son Giriş: 10/Nisan 2017/2024
Konum: GELİBOLU
Durum:
Gönderilenler: 2037
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Kasım 2017/2016 Saat 18:53
 
                  CEP TELEFONLU DEDEKTÖR+ 10.000 DOLARLIK PROGRAM
 
 
BU GÜN BİŞİ DAHA DUYDUM SÖYLİYEN YEMİNBİLLAH EDİYOR  İŞ ŞÖYLE..
 
CEP TELEFONUNA   10.000  DOLARLIK  BİR FİYATLAN BİR PROGRAM YÜKLÜYORLARMIŞ  VE CEP TELEFONUNU ELİNDE ARAZİYE DOĞRU TUTUYORMUŞSSUN  TOPRAĞIN İÇİNİ SEYREDİYORMUŞSSUNUZ ????????????????
 
BU HABERE NERENİZLEN GÜLERSENİZ GÜLÜN SERBESTSSİNİZ................................ONK
 
 
                                     ******************************
 
 
ARKADAŞLAR  BEN BU SİTEYE  BÖYLE BİŞİLER YAZMADIĞIM MÜDDETÇE HİÇKİMSE BÖYLE ŞEYLERE İNANMASIN..
 
 
YANİ DİYECEĞİM Kİ  BÖYLE TOPRAK İÇİNİ NET GÖSTEREN BİR TEKNOLOJİ GELİ,ŞTİRİLDİ BEN DE  BİZZAT DENEDİM  TEST ETTİM TAMAMDIR ÇOK OLUMLU
ALTINA DA İMZAAMI ATICAM İŞ HAKİKLATTIR TAMAMDIR  DİYECEĞİM..
 
AMA YOK DAHA BÖYLE ŞEYLER   ONUN İÇİN İNANMAYIN SADECE  3. KAATÇILAR İLEN DOLANDIRICILAR  MEVCUT PİYASADA .
 
VARSA DA  BÖYLE ŞEYLERİ  ÖNE SÜRENLER BUNLARI DA BİLDİRİN DEFTERLERİNİ DÜRELİM  ÇÜNKİ ÇENE İLEN  AKILLARI ÇELİYORLAR  AYNI TELEFON DOLANDIRICILARI GİBİ...
 
 
*****BU İŞ AYNEN HAKİKKATTIR OKUYUNUZ...
 
İŞ ADAMI OLAN BİR ARKADAŞIMIZ  BU TEKTEKÇİLİĞİ  CUMARTESİ PAZAR GÜNLERİ HOBİ OLARAK YAPAR SENELERDİR RUHSATLI BİR MÜZESİ DE MEVCUTTUR..
BU ARKADAŞIMIZA BİRİLERİ TELEFON AÇIP  İŞTE BU CEP TELEFONUNA YÜKLENEN PROGRAMDAN BAHSEDERLER  BU DİNLER HİÇ SES ETMEDEN SONRA BİTTİMİ SÖYLİYECEKLERİN DER  KARŞI TARAF DA ŞİMDİLİK BUYRUN DER...
BİZİMKİ DERKİ  SİZ TEKNOLOJİDE ÇOK GERİ KALMIŞSSINIZ ARKADAŞ DER.. BEN JAPONYADAN BİR FİRMADAN  BİR GÖZLÜK GETİRTTİM  GÖZLÜĞÜ TAKIYON SONRA  NEREYE BAKICAKSAN BAK İÇİNİ GÖSTERİYOR TOPRAĞIN DA  BİRKAÇ METRE İÇİNİ GÖRMEK MÜMKÜN  .. KARTŞI  TARAF DA DİYORKİ SEN  BUNDA SAMİMİSİN  EVET DER BİZİMKİ İSTERSENİZ GELİN GÖRÜN DENEYİN BAKIN  FİATI DA BANA DER 5 BİN TL YE MAAL OLDU...??  ABİ YARIN GELİYORUZ MÜSAİTMİSİN  MÜSAİTİM GELİN BUYRUN ..TELEFONLAR KARŞILIKLI KAPANIR  BİZİMKİ  GİDER  EMNİYET AMİRİNE DER BÖYLE BÖYLE BU 3 KAATÇILAR YARIN BURDALAR  KİMBİLİR KİMLERİN CANINI YAKTILAR  BUNLARI ALIN HESAPLARINI DA GÖRÜN TAMAMMI TAMAM..
İŞ ADAMI ARKADAŞ  İŞ YERİNİN TEMİZLİĞİNİ YAPAN BİRAZ SAFÇA BİR ELEMANI VAR ONU ALIR KARŞISINA  ANLATIR YARIN Bİ TAKIM ADAMLAR GELİCEK BURAYA ONLAR GELİNCE BEN SANA DİYECEĞİM  OĞLUM GİT BİZE ÇAY AL  TAMAM DEYİP DOOĞRU KARAKOLA GİDİCEN AMİR ZATEN İŞİ BİLİYOR  SENİN VAZİFEN O KADAR TAMAMMI TAMAM PATRON DER ..ERTESİ GÜNÜ ÖĞLEDEN SONRA ÇOK LÜX BİR ARAÇLAN 4 KİŞİ GELİR KELLİ FELLİ  OTURURLAR BÜROYA  OĞLUM GİT 5 ÇAY  SÖYLE SEN DE İÇİYORSAN KENDİNE DE AL DER  ELEMAN FIRLAR KARAKOLA  DER GELDİLER AMİR TAMAM SEN GİT ÇAYLARI AL GÖTÜR BİZ GELİYORUZ..ETRAFI SARARLAR AZ BEKLERLER ÇAYLARINI İÇSİNLER DİYE SONRA  BİR MEMUR İÇERİ GİRER BU 4 Ü DE TEDİRGİN OLUR MEMUR DERKİ PATRONA ABİ NE ZAMAN GELİCEK ÇAMAŞIR MAKİNESİ  TAMAM DER ELEMANLAR DEPOYA GİTTİLER ORDAN ALIP SİZİN EVE GETİRECEKLER  SAĞOL ABİ BE HANIM BAŞIMIN ETİNİ YİYOR DER .PATRON SEN MERAK ETME DER SONRA GERİ DÖNER VE BU GELENLERLEN GÖZ GÖZE GELİR  DERKİ BEN SİZLERİ BİR YERDEN TANIYORUM AMA NERDEN DER DEMESİNLEN BİRLİKTE SİLAHINI ÇEKER KALKIN ÇIKIN DIŞARI DER  4 Ü DE MECBUREN  DENİLENİ YAPARLAR  ÜST ARAMASI SONUCU 2 SİNİN BELİNDE RUHSATSIZ SİLAH DA ÇIKAR DİĞER POLİSLER DE ANINDA GELİP KELEPÇELERLER DOOĞRU KARAKOLA GÖTÜRÜRLER PATRON DİYORKİ GEÇENDE ONA DA UĞRAMIŞTIM   BAŞKA BİR BÜYÜK KASABADA GEÇİYOR BU OLAY  NACİ ABİ TÜRKİYEDE DOLANDIRMADIK İL,İLÇE,KASABA KALMAMIŞ BUNLARI BULMAYA ÇALIŞIYORLAR DOLANDIRICILIĞIN BOYUTU ÇOK BÜYÜK  BAKALIM NE OLUCAK BEN SANA SONRA NETİCEDEN HABERDAR EDERİM DEDİ
 
...................................................NACİBABA..................11--9--2016.......................ONK..
gençliğine güvenip vakit çok erken derken,belki elveda bile diyemessin giderken ONK..
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Kayıt Tarihi: 03/Eylül 2017/2008
Son Giriş: 10/Nisan 2017/2024
Konum: GELİBOLU
Durum:
Gönderilenler: 2037
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Kasım 2017/2016 Saat 00:34
 
 
 
BU  KISMI YAZDIĞIMDAN BERİ  TÜM TRAKYA KISMINDAN  ARKADAŞLARDAN  TELEFONLAR DA GELMİYE BAŞLADI YAKINDA TÜM TÜRKİYEDEN DE GELMİYE BAŞLAR
HERHALDE  BU ( CEP TELEFONUNA PROGRAM YÜKLEYİP DE YER ALTINI GÖRME İŞİNDEN  )  YUH BE KİMİNDEN 60 BİN KİMİNDEN 70 BİN---50 BİN--40--30  TUTTURABİLDİKLERİ KADAR KİMİN NE KADAR PARASI ÇIKTIYSA  ..KİM TELEFONA YÜKLETİCEKSE BU PROGRAMI  TELEFONU BUNLARA VERİYORMUŞSSUN BUNLAR  OTELDE KALIYORLAR BU GECE HALLEDERİZ YARIN DA SANA VERİRİZ TELEFONUNU HEM DE DENEMESİNİ YAPARIZ  DİYORLARMIŞ  ERTESİ SABAH TA ERKENDEN  AŞAĞI İNİP  OTEL YÖNETİCİSİNE  BİR POŞET İÇİNDE  TELEFONU BIRAKIYORLARMIŞ ÜZERİNDE DE KİMİN  KİME VERİLECEK YAZIYOR  DİYORLAR BU ARKADAŞ GELİP TELEFONUNU  BURDAN ALICAK VERİRSİNİZ  OTEL MASRAFLARINI DA ÖDEYİP KAYIPLARA KARIŞIYORLAR... TELEFONUN SAHİBİNDEN DE PEŞİN OLARAK KOPARABİLDİKLERİ PARAYI DA ALIYORLARMIŞ ..ORDAN  BAŞKA BİR YERE GEÇİP ORADA DEVAM EDİYORLAR   NUFUS KAĞITLARI DA SAHTE  OTELE İLK GİRİŞTE  YAZIYORLAR YA GELENİN KİMLİK BİLGİLERİNİ   VS  VS   VS  BÖYLE İŞTE DURUM
 
                                                **********************
BİR YENİ DOLANDIRICILIK DAHA VAR  O DA  UYDUDAN  TESPİT İŞİ   BU İŞ DE YİNE AYNI CEP TELEFONUNA  YÜKLENEN BİR PROGRAM İLEN İŞLİYORMUŞ..
BÖYLE BİR DUYUM ALDIM GERİSİ KOKUSU YAKINDA ÇIKAR  HERHALDE...
 
                                             ****************************
 
KISACASI 3 KAATÇILAR,,, DOLANDIRICILAR İŞ BAŞINDALAR   DİKKATLİ OLUN ..
 
GÖKTAŞI DOLANDIRICILARI DA TÜM TÜRKİYENİN  HER YERİNDE CİRİT ATIYORLAR
HİÇKİMSEYE  EMANET OLARAK MAL VERMEYİN Bİ DAHA GERİ GELMEZ HABERİNİZ OLSUN  ..
 
 
...............................................13--11--2016................NACİBABA..........................ONK...
gençliğine güvenip vakit çok erken derken,belki elveda bile diyemessin giderken ONK..
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Kayıt Tarihi: 03/Eylül 2017/2008
Son Giriş: 10/Nisan 2017/2024
Konum: GELİBOLU
Durum:
Gönderilenler: 2037
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Kasım 2017/2016 Saat 08:01
 
 
 
      DAHA NELER YALAN  
               DOLANDIR
 
YALANIN  3 KAADIN  BİNİ BİN PARA GIRLA GİDİYOR.....
ŞİMDİ ARKADAŞLAR  ÖBÜR TARAFA GİTMEME  AZ BİR ZAMAN KALDI SÖYLEDİKLERİME  ÇOK İYİ DİKKATLİ KULAK VERİN..BENİM TÜM HAYATIM BU İŞLERİN İÇİNDE GEÇTİ  AMA BENİM HARİCİMDEKİ TÜM BU İŞLERİ YAPANLAR İSİM ADRES YER VERMİYORUM ONLAR KENDİLERİNİ ÇOK İYİ BİLİRLER  ÇENE İLEN LAFLAN  SİZLERİ ÖYLE ETKİLERLERKİ  SONUCUNU ANCAK ARAZİDE GÖRÜRSÜNÜZ SONRA DA LANET EDERSİNİZ  AMA İŞ İŞTEN GEÇMİŞ OLUR Bİ TON PARANIZ DA UÇUP GİTMİŞTİR... ARKADAŞLAR PARA KOLAY KAZANILMIYOR,,SOKAKTAN DA TOPLANMIYOR  ..BUNUN İÇİN BENİM SÖYLEDİKLERİME ÇOK DİKKAT EDİNİZ...
 
                                       *************************
 
ARKADAŞLAR VAKTİM ÇOK KISITLI  VAKİT BULDUKÇA  BUNLARIN HEPSİNİ SİZLERE YAZMAYA DEVAM EDİCEM  Kİ  BİLGİNİZ OLSUN........................ONK....
 
 
    


Düzenleyen admin - 20/Kasım 2017/2016 Saat 23:59
gençliğine güvenip vakit çok erken derken,belki elveda bile diyemessin giderken ONK..
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Kayıt Tarihi: 03/Eylül 2017/2008
Son Giriş: 10/Nisan 2017/2024
Konum: GELİBOLU
Durum:
Gönderilenler: 2037
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Temmuz 2017/2020 Saat 12:07H VİASAT HİSTORY   TW KANALINDA .....D ŞMARTI VEYA BAŞKA UYDU CİHAZI OLANLAR BU KANALI SEYRETSİNLER BAKIN HAKİKATLER NELERMİŞ ÖYLE KANALLARDA PALAVRA ATMAYA BENZERMİ YUUUH FİYATLARA BAKIN SIFIR ARABA LÜXS FİYATLARINDA GÖRÜNTÜLÜ CİHAZLARMIŞ GÜLEYİM BARİ BAŞKA NE YAPILIRKİ
HER NEYSE GELELİM KONUYA....


MISIR PRAMİTLERİNİ DIŞARDAN İÇERDEN KANAL YOLLARDAN AYLARCANA İNCELENİYOR HEM DE NE MAKİNELERLEN O GÖRÜNTÜLÜ CİHAZLARIN SÜPERLERİ İLEN GÖRÜNTÜLENMEK İSTENEN TAŞ DUVARLAR TAŞ BLOKLAR VE ARKALARI BIRAKIN TOPRAĞI BLOK ARALARINDAN NEFES ALAN İNCECİK AÇIKLIKLARDAN

EN SON İTİRAFLARI HİÇBİR GÖRÜNTÜLÜ CİHAZLAN HİÇBİR ŞEKİLDE NETİCE ALAMADIK GÖREMİYORUZ ARKALARINDA NE VAR..MUHAKKAK SURETTE BİR MEZAR ODASI DAHA MEVCUT AMA NEREDE ????????????????????? DENEMEDİK TEKNOLOJİ KALMADI YOK YOK YOK GİREMİYORUZ BU CİHAZLARLAN   EN SONUNDA ANLADIKKİ BU GÖRÜNTÜLÜLERİN EN İLERİ TEKNOLOJİ OLANI BİLE ÇÖP.. EVET ÇÖPLÜK..

ONUN İÇİN DÜNYAA ÜSTÜNDEKİ DEFİNECİLER VE ARAYICILAR BU CİHAZLARA KESİNLİKLEN BEL BAĞLAMASIN VE Bİ TON PARAYI BUNLARA VERMESİNLER...


BEN HEP SÖYLÜYORUM DA.....İŞTE NETİCELERİ VİDEOLARI,YAPILMIŞ PROGRAMLAR DA VAR SEYREDİN GÖRÜN NE OLDUĞUNU AKIL VAR MANTIK VAR...
BAŞ ARAYICI MÜHENDİS..ARKEOLOG...TAM 5 SENEDİR BÜYÜK PRAMİDİ MISIR HÜKÜMETİNİN İZNİ ALTINDA ARIYOR...


"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""NACİBABA"""""""ONK""""""""
                                               17-7-2020--CUMA
                                             GELİBOLU//ÇANAKKALE


Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Kayıt Tarihi: 03/Eylül 2017/2008
Son Giriş: 10/Nisan 2017/2024
Konum: GELİBOLU
Durum:
Gönderilenler: 2037
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25/Temmuz 2017/2020 Saat 10:32

TOPRAK İLEN DEDEKTÖRLER ARASINDAKİ HAKİKİ İLİŞKİLERİ KAPSIYAN BİR YAZI DİZİSİDİR BU KISIM...

BURDAKİ OKUYACAĞINIZ TÜM BİLGİLER HAKİKİDİR ORDAN BURDAN ALINMIŞ HİÇBİR BİLGİ YOKTUR,,,TAMAMI 60 SENELİK TÜM TÜRKİYE SATHININ GÖSTERMİŞ OLDUĞU VERİLERİ KAPSAR....ONK...1959 YILI İLEN SON 2020 ARASINI KAPSAR...


İLK BAŞLARDA BENİ ÇİLEDEN ÇIKARAN UNSURLARIN BAŞINDA MAKİNENİN BAZI YERLERDE ÇOK İYİ ÇALIŞTIĞI BAZI YERLERDE SAÇMALIKLAR YAPTIĞI BAZI YERLERDE DE ÖTMEYİ HİÇ KESMEMESİ DURUMLARI OLUSUYORDU..
BU HADİSELERİ YÜZDEYE VURURSAK %80 DEVAMLI ÖTMELERİN KESİLMEDİĞİ YERLERDİ....%10 U İŞ YAPAR YAPMAZ TOPRAKLARDI...%10 U8 DA TEMİZ ÇALIŞILIR YERLERDİ????? DURUMU GÖRÜYORMUSUNUZ..

A-BU YUKARDA VERMİŞ OLDUĞUM YÜZDELER İLK ZAMAN TÜRÜ MAKİNELERDE ZUHUR EDİYORDU ÇÜNKÜ BUNLARDA KUWETLİ AYIRIMLAR YOKTU KABATASLAK İSTENMİYEN METALLERİN,FREKANSLARI ÇIKARILIYORDU SONUÇTA O ÇIKAN FREKANSA DENK GELEN BAŞKA TÜR METALLER DE ARTIK GÖRÜNMÜYORDU Kİ BELKİ KIYMETLİ OLABİLECEK BİR METALİ DE YOK EDİYORDUNUZ BU DURUM TÜM DÜNYAA MAKİNE ÜRETİCİLERİNDE ÇOK UZUN ZAMANLAR KULLANILDI..

B- EN ÖNEMLİ İŞ ÇOK BÜYÜK LABOROTUAR ÇALIŞMALARI NETİCELERİNDE TÜM METALLERİN ELEKTRİKSEL FREKANSLARININ TESPİT EDİLMESİ ŞARTTI.. VE DE BUNA KARŞILIK KABA SİLME YERİNE HASSAS SİLME İŞLEMİNE GEÇİLMESİ ŞART OLMUŞTUR.. HADİ DİYELİM ÇOK İNCE AYIRIM FREKANSLARINI YAPTIK EE BUNLARI GÖSTERECEK BİR EKRAN DA LAZIMDI SONUÇTA O DEVİRLERDE TÜM GÖSTERGELER İBRELİYDİ DİGİTAL EKRANLAR GİBİ HASSAS DEĞİLDİLER ..VE SONUÇTA TÜM BİZİM İŞİMİZE YARAYACAK OLAN METALLERİN 00 İLEN 100 KHZ ARASINDA OLDUĞUNU FARKETTİM BU ARALIK İÇİNE AYRI CİNSLERDE METALLER SIĞIŞIYORDU VE SONUÇTA BİR METAL GÖSTERİYORUM BAŞLIĞA BAKIYORUM İBRE NERDE DURUYOR TAM ORAYA DİKLEMESİNE O METALİN NE OLDUĞU YAZILIYORDU BUNUN BİR MİLİM ÜSTÜ VEYA ALTI BAŞKA CİNS METALE AİTTİ AMA BU YAKINLIKLAR BU METALLERİN BİRBİRİNE YAKIN AİLELER OLDUĞUNU GÖZLEMLEDİM EVET FARKLI YAPILARDA İDİLER MİSAL VEİRSEK (( DİYELİMKİ BİR KEDİ VE DİĞER KEDİLER GÖRÜNÜMLERİ TÜM DÜNYADA AYNI AMA CİNSLERİ HUYLARI DAVRANIŞLARI AYRI AYRI AMA FİZİKİ GÖRÜNÜMLERİ AYNI )) İŞTE BU MİSALDEKİ GİBİ BU METALLER..SONRA DİYELİM BU BİZİM İŞİMİZE YARAYAN BİR PARÇA METALİN TÜMÜNÜ ALGILAMAK YERİNE BUNU KISIMLARA AYIRMAK GEREKİYOR VE FREKANSLAR DA AYRI AYRI BUNU YAPARKEN YAPAY ZEKALARDAN YARARLANIYORUM AMA MAKİNE KUTUSU GİTTİKÇE HEM BÜYÜYOR HEM DE AĞIRLAŞIYORDU ELDE TAŞINMAZ HALE GELİYORDU NE OLUCAK ŞİMDİ PARLAK BİR FİKİR GELDİ MAKİNE KLUTUSUNU KOLDAN AYIRMAK EN İYİSİ MAKİNEYİ BEL KEMERİNE SOKUP ÖYLE TAŞIMAK SERBEST KALAN BAŞLIK VE SAPI AYRI TAŞIMAK SADECE BAŞLIKTAN GELEN KABLOYU BİRAZ UZATMAK BU İŞE YARADI BU ŞEKİLDE YAPILMIŞ OLAN MEKİNELERE GEÇEN SENELER İÇİNDE HER MAKİNECİ MUHAKKAK RASTLAMIŞTIR...
C- EN ÖNEMLİ SORUNLARDAN BİRİ GELİYOR ŞİMDİ SIKI DURUN....
gençliğine güvenip vakit çok erken derken,belki elveda bile diyemessin giderken ONK..
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Kayıt Tarihi: 03/Eylül 2017/2008
Son Giriş: 10/Nisan 2017/2024
Konum: GELİBOLU
Durum:
Gönderilenler: 2037
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Ağustos 2017/2020 Saat 14:45
BUGÜNKİ TARİH..............1--8--2020............................ONK..

LEN OĞLUM AÇIYON CEPTEN MESAJ ATIYON ,, SARI ÇİZMELİ MEMED AĞA KİM OLDUĞUN TELİN MELİN HİÇBİŞİ YOK LÜZÜMU DA YOK BENİM İÇİN DE HALEN DELİKANLI OLAMADINIZ ONA ÜZÜLÜYORUM BAŞKA BİŞİYE DEĞİL..

BAK İYİ DİNLE BU GÖRÜNTÜLÜ CİHAZLAR SADECE TOPRAK İÇİ BOŞLUK YAPILAR VS GİBİ ŞEYLERİ GÖSTERİYOR MADENİ NESNELERİ GÖSTERMİYORLAR ALMIYOR SENİN İDAAN GİBİ OLSAYDI HERKEZ ÇULUĞUNU ÇUBUĞUNU SATAR Bİ TANE ALIR HEMEN DE BULUR ZENGİN OLURDU DEĞİLMİ AMA NERDEEE HAYAL DÜNYASINDA YAŞIYORSUNUZ ŞU ANDA BELKİ İLERDE O DA OLUCAK EĞER Kİ OLURSA DA DÜNYADA YER ALTINDA HİÇBİR DEFİNE KALMIYACAK BU DEFİNECİLİK DE BİTİCEKTİR HERKEZ DE RAHATLIYACAKTIR BU VESİLE İLEN ..TAMAMMI DELİKANLI İYİ DÜŞÜN

........................................NACİBABA..................ONK.
gençliğine güvenip vakit çok erken derken,belki elveda bile diyemessin giderken ONK..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Powered by Web Wiz Forums Free Express Edition
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,235 Saniyede Yüklendi.