Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5genel karışık mevzuular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

en son GARRETT dedektör fiyatları

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: Bugün
Durum:
Gönderilenler: 2012
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: en son GARRETT dedektör fiyatları
    Gönderim Zamanı: 26/ocak 2017/2016 Saat 11:41

DİKKAT  OKUYUNUZ  YENİ SON

FİATLAR AŞAĞIDA  GÖSTERİLMEKTEDİR....
     15--3--2017.......tarihinden itibaren en son fiyat listesidir

GARRETT  ------EURO- AC-------------------------2250  TL DİR

GARRETT ----GTİ--2500..............................5.000  TL  DİR

GARRETT----KARTAL GÖZÜ.........................1500  TL  DİR

GARRETT----AT--PRO...................................3250  TL  DİR

GARRETT----AC--400i...................................

NOT--BU KISIMDAKİ  YAZAN FİYATLAR  DİREKT  BENİM SATIĞIM  GARRETT MAMÜLERİNİN  FİYATLARIDIR......ORİJİNAL  U.S.A  DIR..... 

GARRETT LER İÇİN  UKRAYNA  İMALATI PERFONMAS BAŞLIKLARI
        500-750- 1000 TL İÇİNDEDİR..  ebat ve büyüklüklerine göre fiyatları da değişmektedir..not-->bu başlıkların tümü iç kabloları altın kaplamadır ve de  konnektörleri  fişler dişi erkek tarafları da altın kaplamadır,, çok kaliteli yapıları mevcut olup her türlü şartlardaki denemeleri yapılmıştır...> DURUM DEĞERLENDİRMESİ %93
not almıştır..
NOT--BU UKRAYNA  TÜRÜ BAŞLIKLAR  AYRICA SATIN ALINABİLİNİR BENİM SATIŞLARIMA  İLAVE BİR KONU DEĞİLDİR.. İSTEĞE BAĞLI OLARAK AYRICA SATIN ALIP  AYARLATIKTAN SONRA KULLANABİLİRSİNİZ................................................ONK..

SATIŞTAKİ MODELL GARRETT LER  TEK TEK KONTROLLERİ YAPILIP VE PROGRAMLAMA İLEN TÜRKİYE ŞARTLARI AYARLARI YAPILIP DA TESLİM EDİLMEKTEDİR. VE AYARLARIN TÜMÜ
KENDİ ORİJİNAL KUTUSUNDAN ÇIKAN 2..ADET BAŞLIĞA GÖRE YAPILMAKTADIR..PERFONMANS
UKRAYNA TÜRÜ BAŞLIK ALACAK OLURSANIZ SADECE  MAKİNENİN GÖVDESİNİ BANA YOLLAYINIZ ÇÜNKİ BU ALINAN BAŞLIK DA MAKİNEYE TANITILIP  AYARLAMASI YAPILACAKTIR.
DİKKAT--> BAŞKA BİR YERDEN ALINAN  YANİ BENİM SATIKLARIMIN HARİCİNDE OLANLARDAN BAHSEDİYORUM BUNLAR  AYARA GİREMEZ ÇÜNKİ SIRA MALLARIDIR  BU GİBİ
OLANLARI LÜTFEN YOLLAMAYINIZ................................nacibaba.................................ONK... 
NOTLAR..
GARANTİ KAPSAMI  İÇİNDE  FABRİKASYON HATADAN DOLAYI OLUŞACAK ARIZALAR
TÜM PARÇALARI VE SERVİSİ ,,SERVİS ELEMANLARI MEVCUTTUR
HEPSİ FATURALIDIR,,, 3 AYRI GARANTİ ŞEKLİ VARDIR  HEPSİNDE...
VE CİHAZLAR TÜRKİYE ŞARTLARINA  UYUMLU HALE GETİRİLMİŞTİR AYARLIDIR
TAMAMI ORİJİNAL  MADEİN  U.S.A  AMERİKANDIR................................................ONK..

YUKARDAKİ FİYATLARIN DOLAR İLEN  BAĞLANTISI OLUP KUR DEĞİŞİMLERİNDE  ARTIŞLAR FİYATLARA YANSITILACAKTIR..

ÇUBUK SİSTEMİ-------------------300 TL DİR YANİ AYNI FİYATTA

...................................................................................NACİBABA................................ONK...

Düzenleyen admin - 17/Mayıs 2017/2017 Saat 07:00
definecinin yakasına her kim yapışırsa allah da onun yakasına yapışsın...AMİN..
ÖLÜM DE HABERSİZ ANİDEN GELİR ZELZELE DE..KAÇAMAZSSINIZ...
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Durum:
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Şubat 2017/2017 Saat 09:44

BAKIN BUNU İYİ OKUYUN NACİBABA DÜŞMANLARI.........9--3--2017...............ONK.

dedeŞİMDİ DEYİM YERİNDEYSE KEDİ CİĞERE BAKAR ERİŞEMEZ VE MAUVVVVV--MAUVVVV--MAUVVVVVV  DİYE BAĞIRIRMIŞ BU RESİMDEKİ KEDİ GİBİ  ENSE YAPARKEN  ZIRRRRR TELEFON ÇALIYOR AÇIYOR  BİR DEDEKTÖR FİRMASI SAHİBİ ARIYOR VE DİYORKİ  EN PİSLİK ŞEKİLLERDE NACİBABAYI KARALA  PARANI  HESABINA YATIRDIM DİYOR...AGA DA  HEMEN GEÇİYOR BİLGİSAYARININ BAŞINA  VERİYOR VERİŞTİRİYOR SONRA BU KEDİ GİBİ  ENSE YAPIYOR...

LEN PARAZİTLER BEN ÖLMEDEN HİÇBİRİNİZE GEÇİT YOK BAKIN İLK ÖNCE NERDE OTURUYORUM ÇANAKKALE GEÇİLMEZ BUNU KAFANIZA YAZIN AMA NE ZAMAN ÖLÜCEM İŞTE O ZAMAN BAYRAMINIZI YAPARSINIZ  BU CAN BEDENDEYKEN  DAHA TOPRAK TA BENİ ÇAĞIRMADIKÇA BAŞINIZDAYIM,,,,, TAMAMMI  ANLAYAN ANLADI ANLAMAYAN BAKIYOR ....
YAA  MAUVVVVVVVVVVVVVVVVVVV..

.........................9--3--2017......................................NACİBABA.......................................ONK.. 

Düzenleyen admin - 08/Mart 2017/2017 Saat 21:12
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Durum:
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Nisan 2017/2017 Saat 20:43

AYRILAN YEDEK SAYFADIR..............................................................................................ONK....

Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50