Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5COINMASTER++WHİTES <>5Eagle II / Eagle II Spectrum
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

nacibaba yardım edermisin

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
sonumut Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 10/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 46
  Alıntı sonumut Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Mart 2017/2009 Saat 04:50
ALLAHTAN ÖLENLERE RAHMET KALANLARA SABIR VERSİN.BAŞIMIZ SAĞOLSUN.
Yukarı Dön
hazo72 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 07/Ağustos 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 4
  Alıntı hazo72 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Mart 2017/2009 Saat 05:17
amin  allah miletini vatanini seven liderleri başimizdan eksik etmesin
DÜRÜSTLÜK DOĞRULUK ADAM GİBİ ADAM
Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Mart 2017/2009 Saat 10:41
SELAMLAR TÜM MİLLETİMZİN BAŞI SAĞOLSUN.SEVENİDE SEVMEYENİDE KENDİSİNE ADAM GİBİ ADAMDI DEDİTTİREN DEĞERLİ REİSİMİZ BİZİ ÜŞÜTTTÜ HEMDE NE ÜŞÜTME BE REİS ACINDAN KANIMIZI DONDURDUN BE REİS.ALLAH CÜMLE TAKSİRATINI AFFETSİN DE YERİNE SENİN GİBİ BİR REİS DAHA VERSİN BE REİS.SEN ARTIK RABBİMİZİN YANINIDASANIZ BE REİS HİÇ OLMAZSA RABBİMİZE BU DİLEKLERİMİZİ İLETİVER BE REİS.TÜM ARKADAŞLARINADA ALLAHTAN RAHMET VE MAĞFİRET DİLER GERİDE KALAN ÖZELLİKLE YÜREĞİ YANIK ANASININ BOYNU BÜKÜK BACIMIZIN VE YETİM KALAN YAVRULARIMIZIN BAŞISAQĞOLSUN DER SABR-I VEMÎL NİYAZ EDERİM.
Yukarı Dön
tekniker23 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 22/Ekim 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 11
  Alıntı tekniker23 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Mart 2017/2009 Saat 16:13
"Huzur dolu içimde ben sonsuzluğu düşünüyorum.Ey sonsuzluğun sahibi sana ulaşmak istiyorum". Adam gibi adam, yüreğiyle adam, sözü sohbetiyle adam , mekanın cennet olsun, dualarımız seninle. Ulaştığın yerde sahibinle birliktesindir inşallah.

CENAB'I ALLAH MAKAMINI CENNET EYLESİN İNŞALLAH 
ŞAHİN
Yukarı Dön
zaman41 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 40
  Alıntı zaman41 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Nisan 2017/2009 Saat 12:34
merhaba naci usta rangertell diye bir alan tarama var üzerinde bir hesap makinesi mevcut çok sayıda kod numarası giriyormuşsunuz ve epeyi etkili diyorlar kullananlar siz bu cihazı gördünüzmü? yorumlarınız nelerdir.

bu arada kolay gelsin sanırım yeni yerinize taşınıp yerleştiniz.

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR...........OSMAN NACİ  KANAT....................O.N.K....

TAKMA KAFANA BOŞ VER BU GİBİ ŞEYLERİ   GEÇENLERDE BİR ALMANYADAN ARKADAŞ GELDİ YANIMA ÇUBUK SİPARİŞİ VARDI ALDI GİTTİ AYNISI ONDA DA VAR Bİ TON PARA VERDİM BUNA YAZIK OLDU DEDİ GÖRDÜM  BU CİHAZI  AKLIM DAHA HİÇ ÇALIŞTIRMADAN ELİME BİLE ALMADAN HİÇ SARMADI BENİ  KEYFİYET SİZLERİNDİR  DURUM BU ALIP TA KULLANAN HİÇ MEMNUN DEĞİL KAZIKLANDIM DİYOR GERİSİNİ ?????????????????????????

SAYGILARIMLAN.....................................................................................................O.N.K....

Düzenleyen nacibaba - 11/Nisan 2017/2009 Saat 17:51
VATAN SAĞOLSUN
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Nisan 2017/2009 Saat 17:45
TÜM ARKADAŞLARA SELAMLAR SAYGILAR...............OSMAN NACİ KANAT........................O.N.K...

ARKADAŞLAR VAR O BÖLGELERDE DE ÇOK ÇUBUK KULLANICISI VAR  ASKERDE DE VAR POLİSTE DE VAR  YERİN TESPİTİ KESİN YAPILIYOR FAKAT BUNU GÖREN BAŞTAKİLER  BUNUNLAN İŞ YAPANLARI  TEK TEK HAŞLIYORLAR BÖYLE İLKEL İPE SAPA GELMEZ ŞEYLERLEN VAKİT GEÇİRİYORSUNUZ DER VE BU ŞAHISLARIN HEPSİ DE GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILMIŞ  YANİ O YERDEKİ GÖREVLERİ ANA YERLERİNE GÖNDERİLMİŞLER  VE  METRESİNE KM SENİNE  KADAR SÖYLENMİŞ  DİNLEYEN KİM 
HERŞEYİ BİR KENERA BIRAKINIZ   [ NERDEYİM   ]  DİYE KISA MESAJA YAZ  VE [7777]  YE GÖNDER  YARIM DAKKA İÇİNDE SANA BULUNDUĞUN YERİN TAM KOORDİNATLARI ANINDA GELİYOR   BU SERVİS BİR SENEDEN FAZLADIR  VARDIR BUNU BİLE BİR GAZETECİ BİR  ACİL SERVİS VEYA DİĞERLERİ BİLMİYORSA  ELDEN NE GELİR   SORARIM  HEPİNİZE   KORUCULAR  DAN BİRİNDE HEM DE O KÖYDE VAR BENİM ÇUBUKTAN BU ADAM  VE EKİBİ TÜMÜNDEN HABERSİZ GİDİP   İLK BULAN EKİPTİR   VE TESADÜFEN BULDUKLARINI SÖYLERLER YOKSA SÖYLESELER KORUCULUKTAN DA OLUCAKLAR   DAHA İLK GÜNDEN DUYULDUĞU ANDA BUNLAR NOKTAYI KOYARLAR  AMA HAVA ŞARTI  ÇOK FENADIR  GÖZLERİ YEMEZ ÇIKMIYA
ŞİMDİ DÜŞÜNÜN ORTA YERDE BİR YÜKSEK DAĞ VAR VE HEPSİ BUNUN SOLU OLAN KISIMINI ARIYOR HALBUKİ İŞ SAĞDA  BUNU BİLE YALANLADILAR   HATTA TESPİTTE HEPSİNİN ÖLDÜĞÜNÜ BİR KİŞİNİN SAĞ OLDUĞUNU BİLE TESPİT EDERLER  AMA HABER KAYNAĞI YETKİLİLERCENE HURAFEDİR   VE BÜYÜK ADAM ÖYLE BİR KIZAR Kİ BU ŞEKİLDEKİ  İŞLERİ KİM YAPIYORSA KİM OLURSA OLSUN ATICAM DER VE HERKESİ TISTIRIR   BANA GELEN HABERLER BU ŞEKİLDEDİR  BEN DE ORDAN BANA GELEN TELEFONUN  SÖYLEDİKLERİNİ YAZIYORUM ÇOĞUNU DA SANSÜRLİYEREKTEN   HER NEYSE VAZYET BÖYLEDİR   İŞ İŞTEN GEÇMİŞTİR  DEMEKKİ HAK BÖYLE TECELLİ EDİCEKMİŞ  HEPİMİZİN BİR ALIN YAZISI VAR NASIL ÖLECEĞİMİZ MEÇHUL BİLEMEYİZ  KABULLENMEMİZ LAZIMDIR  .....................................

SON SÖYLİYECEĞİM  EN ÖNEMLİ NOKTA  PİLOTA ESASLI BİR OTOPSİ YAPILMALIYDI BU YAPILMADI ZANNEDERSEM  
1>SAĞ SALİM HEP BERABER GELECEKLERİ YERE GELİYORLAR  VE İNİYORLAR HAVA ŞARTI AYNIDIR  SONRA HELİKOPTER AYNI ŞARTLARDA BİLMEM NEREYE GİDİP YAKIT İKMALİ YAPIP GERİ DÖNÜYOR   GENE SAĞSALİM İNİYOR HİÇBİŞİ YOKTUR  VE BURDAKİ SON BEKLEME ANINDA PİLOTA İKRAM EDİLEN HERHANGİ BİŞİ VARSA BUNU ARAŞTIRMALILAR  BUNLAR ZANNEDERSEM YAPILMADI HALEN VAKİT VARDIR PİLOTU MEZARDAN ÇIKARIP YENİDEN OTOPSİ YAPILABİLİNİR DAHA VAKİT VARDIR   AMA HERHALDE HERŞEYİN ÜSTÜNE BİR SÜNGER ÇEKİLMİŞTİR

2>VE DİKKAT ETTİNİZMİ  HİÇ  TÜM BÖYLE ADAM GİBİ ADAMLARIN SONLARI BİRER KAZA İLEN SON BULMUŞTUR BUNLAR SİZCE DE BİR RASTLANTIMIDIR  BUNU DA DÜŞÜNÜN BİR

SAYGILARIMLAN...........................OSMAN NACİ KANAT...........................................O.N.K....
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
kentli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 10/Aralık 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 29
  Alıntı kentli Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12/Nisan 2017/2009 Saat 02:18
merhaba naci ustam çubuk sisteminde diyelimki bizde çalışmadı yani tek başımıza çalıştıramadık karşımıza bir kişi aldık ve onunla çalıştırmayı deniyoruz farzedelim.

ancak böyle bir durumda bazı dezavantajlarla karşılaşabilirmiyiz?
böyle bir durumda biz sorumuzu sesiz olarak içimizden sorsak yani karşımızdaki kişi sorduğumuz soruyu duymasa, çubuk sistemi çalışabilirmi?
yoksa mutlaka karşımızdaki kişinin sorulan sorudan haberi olması gerekirmi?

benim bildiğim karşılıklı iki kişi kullanırken sadece soru soran kişi çubuklara bakıcak diyer kişi başka biryöne veya havaya doğru bakacak bu doğrumudur?

yani genel olarak sorduğum soru şudur:  çubukları iki kişi olarak kullanmak her nekadar etkili olsada, çubuklar üzerinde bazı yanlış yönlendirmelere mahal verirmi?
çünki ortada iki farklı insan beyni var

sizinde fikirlerinizi alabilirmiyim?
yıllarcamı sürecekti hırsınız?
toprağın altında kalmaz farkınız...
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12/Nisan 2017/2009 Saat 12:09
ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR..............osman naci kanat.....................O.N.K.....

Arkadaşım senin bu soruna defalarcana cevap verilmiştir de neyse gene de burdan sorunu cevaplıyayaım

ŞİMDİ BU BENİM SİSTEMİ KULLANIRKEN>>KİŞİ HERKÜL GİBİ OLABİLİR TUTTUĞUNU KOPARABİLİR SIHHATLİDİR FAKAAAT GEL GELELİM BU GÜÇTEN YOKSUNDUR
YANİ BU BEYNİNLEN KENDİ ARASINDAKİ GÜCÜ BİR TÜRLÜ TETİKLİYEMEZ  ÇOK UĞRAŞIP TA YAPABİLENLER HADDİNDEN FAZLADIR DA  AZİMLEN SABIRLAN  UĞRAŞILIRSA  TEK KİŞİDE HİÇ HAREKET YOKKEN BU YAVAŞ YAVAŞ BAŞARILABİLİNİR BU DOĞRUDUR

TEK KİŞİ HİÇ YAPAMIYORSA KARŞISINA BİR KİŞİ ALARAK İŞİ BİTİREBİLİR HALE GELİR  YALNIZ BURDA  SADECENE KARŞISINDAKİNİN GÜCÜ İLEN ÇALIŞACAĞINDAN  İŞLEM %20 LERE KADAR DÜŞEBİLİR  ÇÜNKÜ KENDİSİNDE HİÇ YOK  ÇOK BÜYÜK SORUNDUR  VE BİDE SORULARI KENDİ SORMUYA BAŞLARSA  İŞLEM ÇOK YAVAŞLIYACAKTIR

BÖYLE BİR DURUMLARDA NELER YAPILIRSA SORUN ORTADAN KALKAR SORUSUNA DA>>>>>

EN AZ KİŞİDE AZ BİR HAREKETLER  VARSA İLK ÖNCE DEVAMLI ÇALIŞMALAR İLEN BU HAREKETLERİ HIZLANDIRMAYI DENEYEBİLİR
YOK EĞER KENDİNDE HİÇ BİR HAREKET  OLUŞMUYORSA BU KİŞİNİN KARŞISINA ALDIĞI KİŞİ İLEN DE KULLANMAMASI  GEREKİR  KULLANIRSA İŞLEMİN BAŞARISI SADECENE KARŞI KİŞİ İLEN OLACAĞINDAN KAPASİTE İYİCE DÜŞER  KULLANICI EN SON ÇARE OLARAKTAN YAKIN ARKADAŞLARINA TEK OLARAK DENETİR KİMDE TEK BAŞINA HAREKET VARSA BU ŞEKİLDE 2 KİŞİ BULUNUR VE BUNLARA TUTTURULURSA İŞLEM %200 LERİN ÜZERİNE ÇIKAR VE ÇUBUK SAHİBİ DE SEYİRCİ OLUR   BUNA KATLANMAK GEREKTİR  KIZMAMAK VE ÜZÜLMEMEK LAZIMDIR  .........

İKİ KİŞİ KARŞILIKLI TUTUŞTA BİR KİŞİ İÇİNDEN SÖYLİYEREKTEN EMİRİ VERİR  VE KARŞISINDAKİ KİŞİ DE HİÇ BU İŞLEN ALAKALANMAZ BAŞKA ŞEYLER DÜŞÜNÜR KAFASINDA FAKAT GELGELELİM BUN U BAŞARACAK KİŞİ ÇOK AZDIR SEN BİŞİ SÖYLERSİN O DA İÇİNDEN BİŞİ SÖYLER VE ÇUBUKLAR KİTLENİR VEYA ANORMAL ŞEKİLLER YAPAR VEYA YANLIŞLARA SEBEB OLUNUR .........

BU DURUMDA 3 ÜNCÜ BİR KİŞİ BU KARŞINIZDAKİNİ BAŞKA KONULARDA ÇENEYE TUTARSA DEVAMLI SİZDE İŞİNİZİ O ARADA HEMEN HALLEDEBİLİRSİNİZ HER KES DE BUNU YAPIYOR ÇÜNKÜ BAŞKA BİR ÇARESİ YOK

TEK KİŞİDE HAREKET YOKSSA İLK ÖNCE ÇUBUKLARI PARLATIN   MED PAR İLEN TERTEMİZ PIRIL PIRIL YAPINIZ BİR DE O ŞEKİLDE DENEYİNİZ   %30 LUK BİR KESİMDE PARLATINCA ÇALIŞTIĞINI SÖYLEMİŞLERDİR   BU DA BİLGİNİZE

NOT  ÖNEMLİDİR>>>KANLAN İLGİLİ BİR HASTALIĞI OLANLAR
YÜKSEK VE ANİ DEĞİŞEN  TANSİYONU  OLANLAR
ŞEKER HASTASI OLANLAR
AĞIR MİGREN TÜRLERİ
HER TÜRÜNDEN SİNİR HASTALIĞI OLANLAR VE İLAÇ KULLANAN KİŞİLER
BUNLAR  BU SİSTEMDEN TAMAMİYLEN UZAK DURSUNLAR.........................................O.N.K...

ÇUBUKLAN ÇALIŞMA ANINDA BEYNİNİZ SADECENE BU İŞLEN ALAKALI OLMALIDIR
BEYİN 2İNCİ 3. ÜNCÜ BİR VUCUT İLLETLERİNLEN UĞRAŞIRSA  HİÇ TUTMAYINIZ

MESELA BU İLLETLER  AÇLIK YORGUNLUK  UYKUSUZLUK  VEYA AĞRI SIZI GİBİ OLAYLAR 

SAYGILARIMLAN.......................................................................................................O.N.K....

SONRA BURASI ÇUBUK SAYFASI DEĞİL KONUYU ORAYA AÇINIZ  ????
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
kentli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı kentli Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Nisan 2017/2009 Saat 15:07
naci ustam tel sürekli açık oluyormu?  veya ne zamanlar daha müsait oluyorsunuz?

cep  24 saat açıktır bulamassan bile  aralıklarlan ara  iş olur telefona uzak olabilirim  veya ihtiyarlık artık kulaklar ağır işitiyor  duymayabilirim  aralıklarlan ara muhakkak bulursun

cep tel>0536 565 80 55-------------iş tel>>0286 566 91 60

GELİBOLU // ÇANAKKALE>>>>>>>OSMAN NACİ KANAT.........................................O.N.K....

Düzenleyen nacibaba - 19/Nisan 2017/2009 Saat 15:28
Yukarı Dön
kentli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı kentli Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Nisan 2017/2009 Saat 15:27
çubuk siparişi vermek istiyorum ve mümkünse sizin müsait olduğunuz saatlered arama yapmak istedim..

GEREKENLERİ BİR ÜSTTE YAZDIM   GECELERİ  DEVAMLI SABAHA DEK AYAKTAYIM ÇALIŞIYORUM  ASLINDA GÜNDÜZÜN DE ÖYLE DE  OLABİLİR HER ŞEY ARALIKLARLAN ARA SEN YİNE DE 1.DE BULAMASSAN 2 .CİDE MUHAKKAK DENK GELİR

SAYGILARIMLAN...................OSMAN NACİ  KANAT........................................................O.N.K...

Düzenleyen nacibaba - 19/Nisan 2017/2009 Saat 15:31
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50