Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5COINMASTER++WHİTES <>5Eagle II / Eagle II Spectrum
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

nacibaba yardım edermisin

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 4>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: nacibaba yardım edermisin
    Gönderim Zamanı: 30/ocak 2017/2009 Saat 11:16
sevgili nacibaba benim elimde kullanmayı bilmediğim kartal2 var ve kullanma kulavuzu olmadığı için öylece duruyor bana yardımedebilirmisin a.e.o dede

ARKADAŞIM  MERHABA ...........................OSMAN NACİ KANAT.................................O.N.K...

FORMU İYİ İNCELEMEMİŞSİN  BAK WHİTES EN BAŞ MAKİNELER KISMINA TIKLA ORDAN DA BU MAKİNEYE AİT KISIMA GİR NE İSTİYORSAN FAZLASI İLEN ORDA YAZIYOR

SAYGILARIMLAN........................................................................................................O.N.K.

Düzenleyen nacibaba - 02/Şubat 2017/2009 Saat 03:36
Yukarı Dön
kentli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 10/Aralık 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 29
  Alıntı kentli Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Mart 2017/2009 Saat 15:22
nacibaba afffınıza sığınarak bilgi edinmek istedik bu işlerinn piiri olarak yardımcı olun bu tees elektronik veya azim dedektör gibi firmalarda ELECTROSCOPE diye alan tarama cihazı mevcut . bu cihazın esası nedir etkilimidir kendi sitesinide ziyaret ettim ballandıra ballandıra anlatmışlar hatta bu cihazla bulunan
bazı buluntularının resimleri bile var sizce nedir değerli görüşlerinizi almak isteriz...

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR.....................................................................O.N.K

ONLARA HİÇ MERAK SARMA PARAN BOŞUNA GİDER HİÇBİŞİ DE BULAMASSIN O ALETLER BAŞKA ALANLARDA KULLANILAN ALETLERDİR DEFİNECİLİK İŞİNE GİRMEZLER   MADENCİLER KULLANIYORLAR BUNLARI   TOPLU MADEN SAHALARINI ARAŞTIRMA İŞLERİNDE  BAŞKA İŞLERE GİRMEZ   BENDEN SÖYLEMESİ GERİSİ SENİN BİLECEĞİN İŞTİR ..........................................

SAYGILARIMLAN...................OSMAN NACİ KANAT........................................................O.N.K.

Düzenleyen nacibaba - 05/Mart 2017/2009 Saat 18:24
yıllarcamı sürecekti hırsınız?
toprağın altında kalmaz farkınız...
Yukarı Dön
kentli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı kentli Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Mart 2017/2009 Saat 02:02
Merhaba naci baba yine bir konu açmak için buradayım almanyadan bir arkadaşımın elinde nokta marka MTA XA.1 alan tarama cihazı vardı. oda sizin gibi gecesini gündüzüne katarak bu işleri birazdaha geliştirme çabası içerisinde idi hala daha öyle arkadaşımın elindeki cihaz gerçektende başkası tarafından saklanılan altın bileziği dahi buluyordu fişlerini söküp çubukları tamamen cihazdan ayırdığımız zaman ise sadece yeraltında parmak kalınlığından büyük su kaynaklarına yöneliyormuş hatta bizim sivasta köyümüzde yılllardır rastgele sondaj vurularak su bulunamayan yerlerde  su tespiti yaptı  5..6 yerde sondaj vuruldu ve hatırı sayılır su çıkarıldı ve gece gündüz herkes zonun peşindedir illa bizim yerede bak diye oda sırf hobi olsun diye bakıyor. define tespitine gelince muhtelif yerlerde tespit ettiğimiz.
inanın belki 10. a yakın yervar kiminde çok zayıf, kiminde ise çok uzaklardan kuvvetli çekip bizi alıp götürdüğü kaya dipleri var fakat bugüne kadar hiçbir kanun suz girişimde bulunmadık ve kazı yapmadık ve o tespit ettiğimiz noktalar ise benim kafamda bir soru işareti olarak hala durur.
                                       Benim size esas sorum şu olacak

Bu bahsettiğim bizdeki nokta marka ve diyer  (sismik uğur ) gibi alan tarama cihazları
bazı sitelerde (ORJİNAL OMNİTRON) taklididir ve içlerinde bazı parçalar, entegreler
  % 100 taklit olmaması için eksik bırakılmıştır sizler sonradan bu parçaları uzman birisine ekletebilirsiniz deniyor..
Bende cihazın içini açtığımda hakikaten baskı üzerinde boş delikler gördüm .
bu idda gerçekten doğrumudur.,
                                                                   saygılarımla..

ARKADAŞIM  MERHABA SELAMLAR SAYGILAR................................................................O.N.K..

ARKADAŞIM ŞİMDİ EĞRİ OTURUP DOĞRU KONUŞALIM  BU SİSMİK    UĞUR    NOKTA    BU DEDEKTÖRLERİ ALANLAR YANDIM ALLAH DİYOR   ŞİKAYET ÇOKTUR RESMEN KAZIKLANDIK DİYORLAR SİTELERDEKİ BUNA AİT FORUM SAYFALARINI GEZ KENDİN DE OKUYUCAKSIN BUNLARI   BANA BUNLARIN HİÇBİRİ GELMEDİ TEST EDEMEDİM ZATEN YOLLAMAZLAR BUNLARI TAMİRE VE AYARA BİLE ALMIYORUM ANLA ARTIK .....................................................O.N.K..

PARÇASI EKSİK BİR DEDEKTÖR BEN DÜŞÜNEMİYORUM BU HİKAYEDİR ÖYLE BİŞİ OLAMAZ  UYDURUYORLAR  BUNLARA İNANMA
YOK HAVAALANLARINDA  X RAYDAN GEÇİRİYORLARMIŞ DEDEKTÖRLER BUNDAN DOLAYI SAĞIRLAŞIYORMUŞ VS VS TÜMÜ YALAN DOLAN

SAYGILARIMLAN..........................OSMAN NACİ KANAT............................................O.N.K...

Düzenleyen nacibaba - 08/Mart 2017/2009 Saat 22:26
Yukarı Dön
kentli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı kentli Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Mart 2017/2009 Saat 02:03
slm nacibaba  bir sitede gördüm adamın birisi falmatik diye bişii yapmış ne sorarsanız ona cevap verebiliyormuş hatta adamın idda ettikleri sizin söylediklerinizden pek farklı deyil gibi. şöyle diyor kendisi söylüyor. yaptığı  makinanın ucunda bir yay var siz tutma sapından tutuyorsunuz oda sorduğunuz şeylere ileri veya yanlara doğru sallanaraktan cevap verirmiş ve çokta iddalı konuşuyor  gelin görün deneyin filan diyor.

kaybolan ev eşyalarını aramada nerede olduğunu bulmak için odalar tek tek dolaşılıp buradamı diye sorulabilirmiş

define arama işlerinde definenin nerede saklı olduğunu bulmak için    mişşş.

karşımızdaki adamın bizim hakkımızdaki düşüncelerini öğrenmek için

ve daha bunun gibi onlarca şey yazmış. bilmiyorum sizde görüp inceledinizmi
uygun görürseniz sitesinin adresini yazabilirim  ama şimdi yazmadım reklam gibi olmasın diye

SAYGILARIMI SUNARIM....

ARKADAŞLAR EVVELDEN DE AYNILARI OLDU BÖYLE ABUK SABUK ŞEYLERİ BURAYA NE GETİRİN  NE ADRES VERİN NEDE YAYINLAYIN   Bİ SÜRÜ BÖYLE MASALCILAR VAR  HEPSİNİN DE UMDUKLARI MALÜMDÜR   SONRA BİRKAÇ KİŞİ SENİN SÖYLEDİĞİNE İNANIP  GİDİP ALIRLAR BİŞEYE DE YARAMADIĞINI DOLANDIRILDIKLARINI DA ANLAYINCA KABAK SENİN BAŞINA PATLAR BANA BİLE UCU DOKUNUR ONUN İÇİN TAM KANITLANMAMIŞ ŞEYLERİ BURAYA TAŞIMAYINIZ GÖRDÜĞÜM YERDE SİLERİM HABERİNİZ OLSUN

Düzenleyen nacibaba - 26/Mart 2017/2009 Saat 23:54
Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 109
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Mart 2017/2009 Saat 05:16
arkadaşım naci abinin forumunda site adresi tel nosu verebilirsin.   naci abi o şekilde söylüyor bence adresini koy ...

saygılar

Yukarı Dön
kentli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı kentli Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Mart 2017/2009 Saat 05:41

amale arkadaşım yinede kendi onayı olmadan yazmak pek doğru gelmedi bana

ayrıca sadece görüşlerini almak istedim bu siteyi 2 gün önce gördüm ilginç geldi. 

Yukarı Dön
fethi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 20/Temmuz 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 17
  Alıntı fethi Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Mart 2017/2009 Saat 11:37
Orjinalini yazan: kentli

Merhaba naci baba yine bir konu açmak için buradayım almanyadan bir arkadaşımın elinde nokta marka MTA XA.1 alan tarama cihazı vardı. oda sizin gibi gecesini gündüzüne katarak bu işleri birazdaha geliştirme çabası içerisinde idi hala daha öyle arkadaşımın elindeki cihaz gerçektende başkası tarafından saklanılan altın bileziği dahi buluyordu fişlerini söküp çubukları tamamen cihazdan ayırdığımız zaman ise sadece yeraltında parmak kalınlığından büyük su kaynaklarına yöneliyormuş hatta bizim sivasta köyümüzde yılllardır rastgele sondaj vurularak su bulunamayan yerlerde  su tespiti yaptı  5..6 yerde sondaj vuruldu ve hatırı sayılır su çıkarıldı ve gece gündüz herkes zonun peşindedir illa bizim yerede bak diye oda sırf hobi olsun diye bakıyor. define tespitine gelince muhtelif yerlerde tespit ettiğimiz.
inanın belki 10. a yakın yervar kiminde çok zayıf, kiminde ise çok uzaklardan kuvvetli çekip bizi alıp götürdüğü kaya dipleri var fakat bugüne kadar hiçbir kanun suz girişimde bulunmadık ve kazı yapmadık ve o tespit ettiğimiz noktalar ise benim kafamda bir soru işareti olarak hala durur.
                                       Benim size esas sorum şu olacak

Bu bahsettiğim bizdeki nokta marka ve diyer  (sismik uğur ) gibi alan tarama cihazları
bazı sitelerde (ORJİNAL OMNİTRON) taklididir ve içlerinde bazı parçalar, entegreler
  % 100 taklit olmaması için eksik bırakılmıştır sizler sonradan bu parçaları uzman birisine ekletebilirsiniz deniyor..
Bende cihazın içini açtığımda hakikaten baskı üzerinde boş delikler gördüm .
bu idda gerçekten doğrumudur.,
                                                                   saygılarımla..

OMNİTRON UN ORJİNALİ BİR İŞE YARAMIYORKİ .TAKLİDİ YARASIN.YÜZEYSEL OLANLARI

TÜMÜ YALAN VE HİKAYEDİR   KİMSE İNANMASIN....

SAYGILARIMLAN..........................OSMAN NACİ KANAT..........................................O.N.K.....
HEPSİ BULUR .

Düzenleyen nacibaba - 27/Mart 2017/2009 Saat 00:01
Yukarı Dön
kentli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı kentli Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mart 2017/2009 Saat 03:03
 NACİBABA SİZİN ASKERİYE, SİVİL SAVUNMA, ARAMA KURTARMA EKİPLERİNE YÜZLERCE TAKIM ÇUBUK HİBE ETTİM DEDİĞİNİZİ HATIRLADIM.
BU ÇUBUKLARDAN FAYDALANMAK İÇİN DAHA BÜYÜK BİR FELAKETMİ YAŞANMASI GEREK?

BU YAZIYI YAZARKEN TAM 43. SAAT OLDU HALA HELİKOPTERİN ENKAZINA ULAŞABİLMİŞ DEYİLLER , YALVARIRIM YARDIM ET NACİBABA UMUTLAR TÜKENMEK ÜZERE HER GEÇEN SAAT TÜKENİYOR.
Yukarı Dön
sonumut Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 10/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 46
  Alıntı sonumut Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mart 2017/2009 Saat 03:29
kentli kardeş bu olayı duyunca benim aklımada bizim çubuklar geldi. inşallah biran önce sag salim bulunurlar. Naci Baba senin o yere yakın çubuk kullanan tanıdıkların varsa onlarla temasa geçsen diyorum. belki bir faydası dokunur. Tabiki bu çaresizlikte  benim gibi düşünen arkadaşların aklına gelen son çare. Seninde bugibi konulara duyarlı oldugunu  tahmin edebiliyorum. Allaha emanetolun.
Yukarı Dön
kentli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı kentli Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mart 2017/2009 Saat 13:33

MAALESEF ÇOK GEÇ OLDU HEPİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN ALLAH HERKEZE SABIRLAR VERSİN

Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 4>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50