Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5ÇUBUK SİSTEMİN YAPILIŞ ŞEKİLLERİ
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

SON GÜNLERİN MODASI DOLANDIRICLIKLAR 3.KAATÇILAR

 Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Kayıt Tarihi: 03/Eylül 2017/2008
Son Giriş: 10/Nisan 2017/2024
Konum: GELİBOLU
Durum:
Gönderilenler: 2037
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: SON GÜNLERİN MODASI DOLANDIRICLIKLAR 3.KAATÇILAR
    Gönderim Zamanı: 17/Haziran 2017/2015 Saat 18:55
 
          HERKES BU YAZIMI DİKKATLEN OKUSUN.................NACİBABA..17-6-2015..............ONK.
 
 
BU SON ZAMAN ZARFINDA  ÇOĞU KİMSELERDE BİR TEDİRGİNLİK BİR İTİMATSIZLIKLAR ZUHUR ETTİ.. HERKES KONUDA HAKLI OLABİLİR  DE BENDEN HİÇBİR KİMSENİN  KUŞKU DUYMAMASI GEREKİR  DÜŞÜNEN KİŞİLER VARSA ÇOK AYIP ETİKLERİNİ DE BİLMELİDİRLER..
 
TAMAM ORTALIK DOLANDIRICI KAYNIYOR  %60 A VARAN İNSANLARI DOLANDIRIYORLAR  İNTERNETTEN VEYA TV REKLAMLARI İLEN  Bİ SÜRÜ MALIN REKLAMLARI YAPILIYOR VE KAPIDA ÖDEME ŞEKLİNLEN ...??
VE ÇOĞU BANA TELEFON AÇIP TA YA MAKİNE KONUSU OLSUN YA ÇUBUK KONUSU OLSUN DİYORLARKİ KAPIDA ÖDEME ŞEKLİNLEN OLURSA OLUR..?? BAKINIZ  KAPIDA ÖDEMEDE PARASINI SAYIP DA KOLİNİZİ ALIP  İÇERDE AÇTIĞINIZDA İÇİNDEN NE KADAR ALAKASIZ ŞEYLERİN ÇIKTIĞINI HEPİMİZ TV LERDE GAZETELERDE GÖRÜP OKUYORUZ DEĞİLMİ VE DE  RESMEN DOLANDIRILMIŞ OLUYORSUNUZ  O KIZGINLIKLAN  SATICININ TELEFONUNU ÇEVİRDİĞİNİZDE KARŞINIZA BU NO DA BÖYLE BİRİ YOKTUR VEYA BU NO KULLANILMAMAKTADIR DİYOR DEĞİLMİ   VE BU SATICININ  NE ADRESİ NE DÜKKANI NE İŞ YERİ NERDEDİR O DA MEÇHULDUR  YANİ RESMEN SARI ÇİZMELİ MEMETAĞADIR DURUM..
BUNLAR BU SON GÜNLERDE DEVAMLI YAPILMAKTADIR  ARTAN BİR ŞEKİLDE  OLARAKTAN..
 
SATILIK  2.Cİ EL DİYE DE BİR TON İLANLAR VARDIR  HER KONUDA  HER ALANDA BEN BİZİM  DEFİNECİLİK KONUSU VE MALZEMELERİNİ BAZ ALARAK BURDA KONUŞACAĞIM  DİĞERLERİ  BENİM  ALANIMIN DIŞINDADIR..
 
ŞİMDİ %98 E VARAN BİR ÇOĞUNLUKTAKİ ARKADAŞLARIMIZ  DAHA ELİNE HİÇ MAKİNE ALMAMIŞ KULLANMAMIŞTIR ZANNEDİYORKİ BASİT BİŞİ KULLANIMI  BUNU DA BIRAKIN  NEREDE NE ŞEKİLDE BİLE NASIL ARAYACAĞINI BİLMEMEKTEDİR  BU İLANLARI GEZERKEN BİR İLAN VE FİYATI BÜTÇESİNE UYGUN OLUP  BU SATICI İLEN KURDUĞU İRTİBAT SONUCUNDA  BU MAKİNEYİ SATIN ALIYOR  BAŞLIYOR BU MAKİNE İLEN DOLAŞMAYA AMA HİÇBİŞİ DE BULAMIYOR  BİR GÜN TANIDIĞI BİR ARKADAŞINA DİYORKİ SEN DE MAKİNENİ AL BEN DE YENİ BİR MAKİNE ALDIM ÇIKALIM ARAMAYA  BULUNDUKLARI YER DE İZMİRDEN AŞAĞI  TAM DA DEFİNECİLİĞİN BİLLAHSSA TEKTEKÇİLİĞİN  TAM ALANIDIR Kİ BİŞİ BULMAMAK İMKANSIZDIR  YERLERİ DE BÖYLEDİR..
VE BAŞLARLAR DOLAŞMAYA ARKADAŞI 4--5  ADIMDA Bİ,Şİ ALIR BU HİÇBİŞİ ALAMAZ  DERKİ BEN BUNU KULLANMASINI BECEREMİYORUM ARKADAŞINA DERKİ ŞU MAKİNEYE BİR BAKSANA SEN  KAÇ SENEDİR MAKİNECİSİN  ANLARSIN  AL DA Bİ DOILAŞ BEN HİÇBİŞİ BULAMADIM  TAMAM DER  VE MAKİNELERİ DEĞİŞİRLER DAHA ELİ NE ALIP TA 3 ADIM ATMADA BİR PARAYI BULUR  ARKADAŞINDAN ALDIĞI MAKİNE İLEN  BİRAZ SONRA ARKADAŞI BUNU YANINA ÇAĞIRIR VE DERKİ ONA  (( ANLADIĞIM KADARINLAN SANA HASARLI BİR SAĞIR MAKİNE SATMIŞLAR ))  ???? VE DERKİ SONRA BUNU KARGOYLAN  NACİBABAYA YOLLA BAKSIN WHİTESİN TEK  TAMİRCİSİ BİLDİĞİM KADARI İLEN O  YOLLA BİR BAKSIN BAKALIM NE DİYECEK O DA TAMAM DER VE MAKİNEYİ YOLLARLAR BANA  MAKİNE  XLT  WHİTESİN  VE ORİJİNAL  U.S.A DIR HEM DE.. 
 
BU MAKİNE GELDİ BANA  2.Cİ GÜNÜ ANCAK AMBALAJDAN ÇIKARDIM KODUM TEZGAHA  VE BİR DE BAKTIM  12 VOLT DIŞTAN BİR UFAK TİP AKÜ  BANTLAMIŞLAR BAĞIRSAK GİBİ DURUYOR İÇİ AÇILDIĞINDAKİ  AN A KART VE EKRAN ARKASI OLAN KARTIN KONTROLÜNDE ARTIK SON GÜNLERİNİ YAŞIYOR ŞEKLİ ÇIKTI  NERDE İSE DAHA DA  İLERİ GİDERSEM ÇALIŞTIRMADA BELKİ BENİM ELİMDE SON NEFESİNİ VERİCEK AÇTIM TELEFON BÖYLE BÖYLE DEDİM KAÇA ALDIN SEN BUNU  500 TL YE ALMIŞ  YAHU BUNUN SAĞLAMINI 2Cİ ELİ 1500 TL DEN AŞAĞI ALAMASSIN .??? ÇOCUK ŞAŞIRDI ÖYLE DRALADI ORDAMISIN DEDİM   EVET DEDİ NE OLUCAK ŞİMDİ  ARKADAŞIM BAK BUNA YENİ İÇ ANA KART TAKMAK LAZIM BİR DE EKRANIN ARKASINDA  VAR ONUN DA DEĞİŞMESİ ŞART  ANCAK ONDAN SONRA KENDİNE GELİR EEE SONRA PROGRAMLAMAK DA ŞART  OLURU BUNUN SANA YENİ BİR MAKİNEYE PATLAR  ABİ DER BEN BELEDİYEDE ÇÖPÇÜYÜM 4 TANE DE ÇOCUK VAR BU 500 TL Yİ  BİLE ZAR ZOR TAM 1 SENEDE BİRİKTİRDİM  BEN DİLENCİ VEYA KENDİMİ ACINDIRACAK BİR KİŞİ DEĞİLİM  AÇ İSTERSEN SOR BELEDİYEYE .. TAMAM DEDİM .. BEN SANA YARIN AKŞAM BİR  CEVAP VERİCEM BİR  BENİM DEPOYA BAKIYIM  SANA BİR İYİLİK  BELKİ ŞANSINA ÇIKABİLİR SEVİNDİ  KAPADIK TELEFONLARI...DEPODA İŞE YARAR BİŞİ ÇIKMADI DÜŞÜNDÜM TAŞINDIM BENİM KENDİMİN KULLANDIĞIM  AYNI U.S.A PROGRAMLI ORİJİNAL  SIFIRA YAKIN OLAN BU MAKİNEYİ ONA Hİ BE ETTİM  NE YAPAYIM İŞİ GÖRÜLSÜN DİYE .. BU DA YEMİN BİLLAH BEN NE BULURSAM SANA YOLLAYACAĞIM SEN HEM DEĞERLENDİR HEM BU YOLLADIĞIN MAKİNENİN PARASINI ÇIKAR DEDİ TAMAM TAMAM SEN ÇALIŞ HELE DE  BİLİYORUM BÖYLE KAÇYÜZ DİYORUM DEMİYORUM 20--30 KİŞİYE YAPTIM BÖYLE HANİ DERLER YA İYİLİK YAP DENİZE AT DİYE BEN HEP DENİZE ATIYORUM.. BENİM DE KADERİM ŞANSIM BÖYLE   EEE DERLER YAPMA VERME  YAHU BURDA BİRİKMİŞ BİR SÜRÜ İŞ YAPACAK MAKİNE NE YAPICAM BUNLARI BEN YAŞIM GEÇMİŞ BAŞIM GEÇMİŞ SEBEBLENSİN GARİPLER DİYORUM  AMA GARİPLER  SÜPER ADAM OLUYORLAR  HEP  BENİ UJNUTUYORLAR OLSUN VARSIN UNUTSUNLAR NE YAPŞAYIM BENİM DE ŞEKLİM BÖYLE HER NEYSE ......................................................................NACİBABA........................ONK.......
 
BİR HADİSE DAHA ANLATACAĞIM  VE KESİYORUM DİĞER 3. KAATÇILIKLARINI SİTE İÇİNDE YAZMIŞTIM ARAYIP BULUP OKUYUNUZ BİR ZAHMET..
GENE BÖYLE WHİTES XLT  İLANI BUNA BİR ARKADAŞ TAKILMIŞ FİYATI DA BANA UYGUN DEDİ NE DERSİN ALAYIMMI DEDİMKİ İLK ÖNCE  SÖYLE ONA BURAYA BANA YOLLASIN BİR BAKAYIM SONRA  DERSEM Kİ İYİ AL ALIRSIN TAMAM DEDİ .. VE 3 GÜN SONRA BİRİ ARADI BENİ  OLAYI SÖYLEDİ TAMAM HATIRLADIM DEDİM MAKİNEYİ YOLLUYORUM SANA BENİM GOCUNACAK EN UFAK BİŞİYİM YOK DEDİ TAMAM DEDİM VE 4 GÜN SONRA HEM DE ORİJİNAL KUTUSUNDA DERSİNİZ Kİ  FABRİKA ÇIKIŞLI .. BAKTIM SIFIR MAKİNE  VE DE BENİM PROGRAMIM DA VAR ÜSTÜNDE  AÇTIM TEL ..SAHİBİNE  TAMAMDIR DEDİM  YOLLUYORUM SANA  ARTIK O ALICI ARKADAŞLAN ANLAŞABİLİRSİNİZ O ARKADAŞA DA AÇTIM YANİ ALICIYA  AYNEN SÖYLEDİM SIFIR BİR MAKİNE ÇOK DA ŞANLISIN DEDİM ÇOCUK DA SEVİNDİ... BAKIN İŞİN RENGİNE BUNDAN SONRASINA  NELER OLDU..
SATIN ALMA İŞİNİ YAPMIŞLAR ÇOCUK PARASINI DA SAYMIŞ KARGO GELİYOR BUNA   BAKIYOR KUTUDA FİLAN DEĞİL HIRPALANMIŞ MOKU ÇIKMIŞ BİR  XLT  NAYLON TORBAYA KOYMUŞ  HEM DE ÇALIŞMIYOR ÇOCUK HIŞIMLAN BANA TELEFON AÇTI ABİ DEDİ  SENDEN BUNU UMMAZDIM NOOLDU DEDİM ANLATTI  VAY  3. KAATÇI HERİF DEDİM ÇOCUK NE DÜŞÜNÜYOR  BEN  TEZGAHLIYORMUŞUM BÖYLE İŞLERİ  MİLLETİ SÖĞÜŞLÜYORMUŞUM VS VS  ÖYLE BİR TEPEM ATIKİ O SATICIYI İTİN DELİĞİNE SOKTUM VE O BANA YOLLADIĞINI BU ÇOCUĞA YOLLAMASSAN YARIN ÖBÜRGÜN SENİ SAVCILIĞA  ŞİKAYET EDİCEM AYIKLARSIN PİRİNCİN TAŞINI BENİM ELİMDE SENİN TÜM SES KAYITLARIN VAR HEM DE YOLLADIĞIN MAKİNENİN VİDEO ÇEKİMLERİ DE VAR  KARGO KAYITLARI DA BELLİ  YANİ SEN SABAHA KADAR DÜŞÜNSEN HİÇBİR ÇIKAR YOLUN YOK ONA GÖRE DEDİM .. VE HEMEN O BANA YOLLADIĞI MAKİNEYİ BU ÇOCUĞA YOLLUYOR............................................................NACİBABA........................ONK....
 
GÖRÜYORMUSUNUZ ARADA BENİ NASIL KULLANMAYA ÇALIŞIYORLAR  YANİ İŞİN AÇIK ŞEKLİ ŞÖYLE  SATILIK  XLT  İLANI BU İLANA ALICI ÇIKAN BİRİ  FAKAT KONTROL İÇİN BU MAKİNE BANA GELİYOR ALICI KİŞİYE TAMAM ALABİLİRSİN DİYORUM   ( BENİM TEK HATAM BUNU YİNE SATICIYA YOLLAMAM ) OLUYOR BU DA KONTROLDEN SAĞLAM ÇIKTI ŞEKLİ İLEN ALICIDAN PARAYI DA TAHSİL EDİP YERİNE HURDA BİR MAKİNE YOLLAMA ŞEKLİ  BU OLAY..............ONK..
DAHA NE KATMERLİLERİ VARDA  BENİM  VAKTİM YOK ŞU ANDA  YAZMAYA BUNLAR SİTE İÇİNDE VAR ORDA BURDA YAZDIMDI BULUP OKUYUNUZ 
 
 
                                       ****************************
 
                             ÇUBUK SİSTEMLERİNDE YAPILAN SUİSTİMALLER
 
1- DOĞUDA  BİR YERLERDE OTURAN  ÜÇKAATÇI DÜŞÜNÜP TAŞINIP AŞAĞIDAKİ  ANLATACAĞIM OLAYI GELİŞTİRİYOR BAKIN NE İŞ NE ŞEYTANLIKLAR...
 
BU OLAY  4--5  SENE ÖNCE GERÇEKLEŞTİ....................................NACİBABA...................ONK..
 
TUTTU BENDEN BİR TAKIM ÇUBUK ALDI  V E KURMUŞ TEZGAHI  AYNI RENK AYNI BOY AYNI ŞEKİLLERDE  AYNI AMBALAJ AYNI ZARFLARDA  YAPIYOR TÜM BENİM LOGOLARIMI YAZIMI HATTA İMZAAMI DA TAKLİT EDİYOR  VE İMALAT YAPIYOR  BUNLARI KENDİ ARABASININ BAGAJINA KOYUP BAŞLIYOR O YÖREDEKİ  SİT  ALANI OLAN YAKIN KÖYLERİ SEÇİYOR  İLK KULLANIM ŞEKLİNİ BENDEN ALDIĞI HAKİKİ ÇUBUKLARLAN YAPIYOR VE DİYORKİ KAPALI AMBALAJI AÇAMAM İŞTE AYNISI VE DENEME  ÇUBUKLARI BUNLARDIR DİYE BAŞTAN DİLLEN KANDIORIYOR  İKNAA KABİLİYETİ DE SÜPER BİRİ VE DENEMELERDE BAYAĞI ŞEYLER DE ELDE EDİYORLAR HATTA AĞALARIN ÇOK OLDUĞU BÜYÜK BİR KÖYDE  KÖYÜN MUHTARI  VE YANINDAKİ 5 KİŞİ İLEN ÇIKTIKLARI DENEMEDE  ŞANSLARINA  BİR YARIM TENEKE KADAR DA ALTIN PARA ÇIKIYOR SONUÇTA BÜYÜK KAVGA AĞIZ DALAŞLARI SONUCUNDA BU DİYORKİ BEN BULDUM BENİMDİR ON LARDA DİYOR HAYIR HEPİMİZE TAKSİ M EDİCEZ  EN SONUNDA MUHTAR SİLAH ÇEKİYOR AÇIN LAN DİYOR  ŞURAYA BİR MEZAR  GÖMELİM GİTSİN BUNU DEYİN CE BU BAKIYOR İŞ SAKAT TAMAM DİYOR  VE 5 KİŞİYE DE BİRER TAKIM KENDİ YAPTIKLARINDAN VERMEK ŞARTI KOŞUYORLAR BU DA TAMAM DİYOR.............................ONK..
 
VE LAF YAYILIYOR ERTESİ GÜN BUNA HÜCÜM EDİYOR  BU İŞİ YAPANLAR HEPSİ BİRER TAKIM PARAYI SAYIP ALIYORLAR KAÇA MI SATMIŞ ŞİMDİ SIKI DURUN 50 BİN LİRA BİR TAKIMI...ONK.
VE BİTİYOR TABİİ BU GİDİP YENİDEN YAPMIYA KOYULUYOR DERKEN BU KÖYDEN BAZILARI  BENİ BULUP BANA SİPARİŞ VERMİYE KALKIYORLAR  VE BİRİ DİYORKİ ABİ 50 KAGITTAN DEĞİLMİ DEYİNCE BENDE ELLİ DEĞİLDİR  250 TL DİR DEYİNCE İŞTE ORDA KIYAMET KOPUYOR  NE OLDU DEDİM  ANLATILLAR YAA ARKADAŞLAR NE BENİM NAMIMA GEZİCİ BÖYLE NE BİRİ VAR  NE DE HERHANGİ BİR YERDE ŞUBEM VAR  BU İŞ İÇİN DİREKT BANA MÜRACAAT EDİCEKSİNİZ.. TAMAM BİZ ONU BULURUZ DİYORLAR VE ORANIN JANDARMASINI DA UYARDIM BUNU BULDULAR TÜM ALANLARIN PARALARI DA TAHSİL EDİLDİ BU DA İÇERİ GİRDİ BU KÖYÜN DE YARISINA YAKINI  BANA YAPTIRDILAR...................................NACİBABA....................ONK...
 
                                        BAZI UYANIKLAR DA NE YAPIYORLAR
 
TAMAM BENDEN SATIN ALMIŞ SONRA DİĞER ARKADAŞLARINCA HEP BERABER  TUTUYORLAR 4 TANEDEN BİRİNİN İÇİNİ USTURUPLU ŞEKİLDE AÇIYORLAR TABİİ SONUÇTA İÇİNDEKİ UÇUCU OLAN TAZYİKSİZ GAZ KAÇIYOR.. SONRA  YİNE KAPATIYORLAR AYNI USTURUPLU BİÇİMDE  Bİ DE BAKIYORLAR ARTIK O ÇUBUK ÇALIŞMIYOR..
İLK AÇIP TA İÇİNE BAKTIKLARINDA İÇİ BOŞ  BUNLAR DİYORKİ ÜLEN AYNISINI YAPALIM MADEM BOŞ İÇLERİ PARA KAZANIRIZ .. TAMAMMI TAMAM O KAPADIKLARINI DENEDİKLERİNDE ARTIK ÇALIŞMADIĞIN I GÖRÜNC E TÜM HAYALLERİ TABİİ SÖNÜYOR..
BU SEFER BANA TEL AÇIP DİYORKİ ABİ YAA GEÇEN GECE SIKI YEDİK KAÇARKEN  BU 4 ÇUBUKTAN İŞTE ŞU NOLUYU DÜŞÜRMÜŞÜK BANA BUNDAN BİR TANE YAPARMISIN TABİKİİ ANLIYORUM HEMEN İÇİNİ AÇTIKLARINI  NE KADAR YEMİN BİLLAH ETSE SÖKMEZ ..........ONK..
HADİ BUNLARI DA YAPTIM YOLLADIMDI  MECBURMUYDUM TABİKİİ HAYIR..
 
BAZILARI DA  4 Ü.NÜ DE AÇIP  YENİDEN KAPAYIP BU SEFER  SATILIĞA ÇIKARIYOR  SATIN ALANLARIN TAMAMI BUNLARI BANA YOLLADILAR TABİİ Kİ BEN DE  YAPILAN İŞİN  ESASINI BU SATIN ALANLARA SÖYLEDİM   YOKKİ BAŞKA YAPACAK BİR ÇARE ..................................ONK..
 
BAZILARI DA  KATALOĞUN AYNISINI BASIP AYNI LOGOLARIMI  AYNI HERŞEYİ KULLANIP KENDİ YAPMIŞ OLDUKLARI  SAHTE ÇUBUKLARA YARATIP NACİ BABA  NIN ÇUBUĞU DİYE 2.Cİ ELE DÜŞÜĞRÜP SATTILAR  YANİ BEN NE DİYEYİM NE SÖYLİYEYİM ..
 
 
İŞLERİN EN FENASI  DA DİĞER SİTELERDE BAZI ÇUBUK YAPANLARCA  BENİM ACIMASIZCA KÖTÜLENMEM  FİRMALARCA PARA İLEN BESLENEN Bİ SÜRÜ ELEMANLARIN  YAPTIĞI İŞLERDİR  BUNLARDA  SAF  ARKADAŞLARCA BUNLARA KANILIYOR...
 
YANİ KISACA  BU İNSANLARA  SÖYLENİLECEK BİR SÖZ  YOKTUR  MANTAR GİBİ ÜRÜYORLAR VE DİYORUM Kİ TÜM ARKADAŞLARA-------------->>
 
 
BEN  OSMAN NACİ KANAT  NACİBABA.....ONK..OLARAK
65 SENEDİR  AYNI YERDEYİM
TELEFONLARIM AYNIDIR  GECE GÜNDÜZ 24 SAAT
KAPIM ARDINA KADAR AÇIKTIR BÜTÜN  GECE BİLE
 ADRESİM AYNIDIR 
GELİBOLU-ALAAEDİN  MAHALLESİ KORE KAHRAMANLAR 4.CÜ SOKAK TOLGA APARTIMANI ALTI  1. NOLU DÜKKAN  YERİDİR ............  GELİBOLU / ÇANAKKALE
TEL-> 0 286 566 91 60------0 542 724 66 56 
 
 
GÖNDERME VE ALMA KARGO ADRESİM DE ŞÖYLEDİR
 
                          OSMAN NACİ KANAT
                       GELİBOLU   ARAS KARGO
                       TEL-0 286 566 91 60
                        CEP- O 542 724 66 56
 
NOT->ŞÜPHE VE KUŞKU DUYANLAR AÇIN BİR TELEFON GECE GÜNDÜZ BAKIN BAKALIM KARŞINIZA KİM ÇIKIYOR....DENEYİN BİR KERRE.
 
YÜZLERCE,,BİNLERLEN MAKİNE VERDİM GARRETTİNN
GTİ--2500 MODELİ VE BUNUN KARTAL GÖZÜ BAŞLIĞI
YİNE AYNI  AC-EURO MODELİ.
 BAKIN BAKALIM DAHA BU VERDİKLERİMDEN 2.Cİ ELE DÜŞENİ VARMI VEYA SATANI İNSAN İLK ÖNCE BUNA BAKAR VE SÖYLEDİĞİM GİBİ ÇIKMAYANI VARMI...
 
ŞİMDİ ARKADAŞLAR BEN BUNCA SENE YAŞ GELMİŞ 80 NE  KİME NE SÖYLEDİM DE AYNISI ÇIKMADI VEYA  ARKASINI KOVALAMAMIŞ MIYIM  BEN DEMİŞİMKİ NE OLURSA OLSUN BEN ÖLENE DEK SATIĞIM YAPTIĞIM HERŞEYİN ARKASINDA DURUYORUM ....................O.NACİ KANAT...NACİBABA......ONK..
 
BAKIN DEVAMLI 24 SAAT HER GÜN AÇIK DURAN BİR SİTE VAR BURDA  YAHU BEN YANLIŞ YAPSAM ADAMI YAŞATMAZLAR OYARLAR BU DA MI AKLINIZA GELMİYOR  AMA DÜŞMAN ÇOK DİĞER HER YERDE  HER SİTEDE BENİ KÖTÜLERLER AMA ONLARIN TÜM SÖYLEDİKLERİNE KARŞIN BEN HALEN BURDAYIM DİMDİK AYAKTAYIM  HODRİ MEYDAN  BEN BURDAYIM  ELİM AYAĞIM  TUTTUĞU MÜDETÇE  BEN BURDA SİZLERE  SIRF SİZLER DOLANDIRILMAYIN KAZIKLANMAYIN DİYE BURDAYIM DİYORUM.
 
BAŞKA DAHA NE DİYEYİM ,NE YAPAYIM,NE SÖYLİYEYİM....
 
SAYGILARIMLAN        OSMAN NACİ KANAT    NACİBABA.......ONK..
 
YAZILIŞ TARİHİ    17--6--2015 TÜR.............ONK...
 
 
   
gençliğine güvenip vakit çok erken derken,belki elveda bile diyemessin giderken ONK..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Powered by Web Wiz Forums Free Express Edition
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,109 Saniyede Yüklendi.