Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5karışık genel toplama bilgi,ler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

GARRET-AC--EURO modeli hak. herşey

 Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
Mesaj
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
klikya01 Açılır Kutu Gör
wxt
wxt
Simge

Kayıt Tarihi: 11/ocak 2017/2015
Son Giriş: 11/ocak 2017/2020
Durum:
Gönderilenler: 23
  Alıntı klikya01 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: GARRET-AC--EURO modeli hak. herşey
    Gönderim Zamanı: 29/Haziran 2017/2015 Saat 16:11
GARRETT EURO ACE İLE NACİBABANIN SÖYLEDİĞİ GİBİ EN UFAK ŞEYLERİ BİLE KAÇIRMIYORSUNUZ.ÇOK SEFER DAKİKALARCA ÖTTÜĞÜ ŞEYİ ARAMAKLA UĞRAŞTIM MAKİNE BULUYOR AMA BEN BULAMIYORUM TOPRĞIN ARASINDA TEKRAR KAYBOLUYOR.
OLDUKÇA HAFİF 1.5 KG.
ANLADIĞIM KADARIYLA 3 ÇEŞİT SES ÜRETİYOR.BANA SADECE DEMİRİN SESİNİ BİLMEK YETİYOR.
ÇİZİLMELER İÇİN BAŞLIĞIN ALTINDA BİR ZIRH VAR AMA ÇARPMALAR YANDAN OLDUĞU İÇİN KAPAK ALMAKTA FAYDA VARDIR.
İSTEMEDİĞİNİZ MADDEYİ SİLİYORSUNUZ AMA O İKONA DENK GELEN BAŞKA DEGERLİ MADDELERİ KAÇIRIYORSUNUZ.ÖRNEGİN ALİMİNYUM 3. İKONA GELDİ ONU SİLDİK DİYELİM.ARTIK ALİMİNYUMA ÖTMEYECEKTİR FAKAT 3. İKONA DENK GELEN GÜMÜŞLER VE BRONZLARDA VARDİR ONLARIDA KAÇIRIRIZ.ÇOK UFAK BAKIR VE BRONZ PARÇALARINA KESİK KESİK ÖTÜYOR.YANİ UFAK BİR ŞEY OLDUĞUNU ANLIYORSUNUZ.
PASLI DEMİRLERDE İSTEKSİZ ÖTER BUNU DA KULLANIMLA ÖĞRENİRSİNİZ.
BANA KALIRSA DÜŞÜNÜLMEDEN ALINMASI GEREKEN DEDEKTÖR.
NACİBABA BİR SORUM OLACAK BU MAKİNENİN NEME VE TOZA OLAN DAYANIKLILIĞI NASILDIR?
YUKARIDA YAZDIKLARIMDAN YANLIŞLARIM VARSA UYARINIZ.

Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Kayıt Tarihi: 03/Eylül 2017/2008
Son Giriş: Bugün
Konum: GELİBOLU
Durum:
Gönderilenler: 2031
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Kasım 2017/2015 Saat 20:12
 
3  ARKADAŞIN MACERASI  HAKİKİDİR
 
ARKADAŞIN BİRİ  1 AY ÖNCE BİR AC-EURO ALDIYDI,,DİYORKİ SİTEYE ÜYE OLUP YAZAMIYORUZ  BEN SANA MEKTUP YOLLUYORUM BUNU AYNEN YAZ.. TAMAM YAZIYORUM ..
 
BENZETME OLARAK AKLIMA ŞU GELDİ HANİ İSTANBULUN SULTANAHMETİNDE PARKTA UZUN BİR YAZITLI TAŞ VAR YA  VEYA ÇEMBERLİTAŞ HAH ON LARA BENZİYEN ŞEKİLDE VE YÜKSEKLİKTE BİR  KAYA ÇIKINTISINI DÜŞÜNÜN.. BUNA ANCAK İSKELE KURARSAN TEPESİNE KADAR ÇIKARSIN   VEYA YOL OLUCAK BURAYA HANİ VARYA ELEKTRİKÇİLERİN  HİDROLİK  İÇİNE BİNİP İSTEDİKLERİ YERE KADAR YÜKSELİYORLAR  YA DA ONLARDAN LAZIM  İYİ DE BURDA NE VAR BUNUN TEPESİNDE NE VAR DİYENLERİNİZ OLUCAKTIR  NE İÇİN ÇIKICAN BUNUN TEPESİ NE  ?????
ŞİMDİ ARKADAŞLAR  BUNUN TEPESİNDEN AŞAĞI DOĞU TARAFINA BAKAN KISIMIN ÇOK AŞAĞILARINDA BİR ŞİŞKİNLİK VAR  HEMEN HEMEN ZEMİNLEN TEPENİN ORTALIK YERLERİNE GELEN KISMA  BURASINI OYMUŞ GARANTİ İÇİNE MALI KOMUŞ NACİBABANIN DEDİĞİ GİBİ ANLATIKLARINA GÖRE  YANİ FATİHİN EN BÜYÜK TAŞ GÜLLESİNİN YARISI BU  KAYANIN İÇİNDE YARISI DA DIŞINDA  GÖRÜNÜM AYNEN BÖYLE  ANLATABİLDİMMİ ACABA ..
 
BURAYA  3 ARKADAŞIZ KÖYE DE BAYAĞI UZAKLIĞI VAR BU YERİN  VE BAŞINI YUKARLARA KALDIRIP TA  BAKMAZSSAN HİÇ FARKETMEZSSİN BUNU..BUNU DA NASIL BULDUK ARKADAŞIMIZIN BİRİNİN UFAK SU DÖKECEĞİ GELMİŞ  SEN GEL TAM BU ŞİŞLİĞİN DİBİNE GELEN YERE  SU DÖK SONRA KAFASINI KALDIRIP BAKMIŞ  KAFAMA BİŞİLER DÜŞERMİ SAĞLAMMI BU YER DİYE  O ŞİŞLİĞİ FARKEDİYOR NEYSE İŞİNİ BİTİRİNCE AZ AÇILIYOR KAYADAN BİRAZ DAHA BİRAZ DAHA  TAM NET GÖRÜŞ AÇISI ELDE EDENE DEK BAKIYOR AYNEN YUKARDAKİ TARİF GİBİ DİĞERLERİNİ DE ÇAĞIRIYOR YANINA  BAKIN NE BULDUM BAKARLAR AYNI BENİM ANLATIM TARİFLERİNE UYUYOR GİDERLER BU YERİ TAM NET GÖREN BİR AĞACIN ALTINA OTURURLAR 3 Ü DE GÖZLERİ YUKARDAKİ ŞİŞLİKTE BAKMIYA BAŞLARLAR BURAYA NASIL ÇIKILIR NASIL YAPILIR VS VS ...ÇEŞİTLİ  ŞEYLER ÜRETİRLER   AMA HEPSİ SONUÇSUZ KALAN ŞEYLERDİR.. MAKİNE SAHİBİ DERKİ BAKIN GİDELİM KÖYE ŞİMDİLİK UFAK AĞAÇ KESME MOTORUNU DA ALALIM  İP TE ALALIM  BALTA VS ERZAK  HERŞEYİMİZİ ALIP YÜKLİYELİM KATIRA  GELELİM BURAYA  EEE SONRA DER DİĞER 2.Sİ  BENİM PLANIM ŞÖYLE DER ANLATIR
BURDA ORMAN BOL  BULALIM ÇOK DÜZGÜN UZUN DALLARI KESELİM İLK ÖNCE  SONRA BUNLARI SIKI SIKIYA BİRBİRİNE BAĞLIYALIM ( SONRA) DERLER EN UCA DA MAKİNEYİ KISALTARAK BAĞLIYALIM  EEEE  KALDIRALIM 3 ÜMÜZ YUKARI O ŞİŞİLİK YERE MAKİ NE  CAYIRTIYI KOPARIRSA BU SEFER 2 İNCİ SAFHAMIZ BUNU NASIL BURDAN ALIRIZ.. YAHU NACİBABA DEMEMİŞ Mİ  ANLATIMDA  AV TÜFEĞİNE DİRHEMLİK KOYUN BUNUN TAM KAYA İLEN BİRLEŞME YERİNE ÇEKİN SONRA ALTINDAN KAÇIN GÖKTEN PARA YAĞICAK HEE DOĞRU .....
EE DİREKT AV TÜFEĞİNLEN ÇEKELİM NE LÜZUMU VAR ORAYA KADAR YOK SIRIK YAP UCUNA MAKİNE BAĞLA FİLAN  ZOR İŞLERE GİRERİZ OĞLUM DER İŞİMİZİ GARANTİYE ALALIM YA BU DOĞADANSA BOŞUNA UĞRAŞIRIZ AMA NSİNYAL ALIRSAK TAMAM BU KAYAYI DİBİNDEN DİNAMİTLER YIKARIZ ÖYLE DEĞİLMİ ÖYLE DERLER ÖBÜRLERİ DE TUTARLAR KÖYÜN YOLUNU .
 
TAM 6 SAYFA   A/4  ÖNLÜ ARKALI YAZMIŞ BU HİKAYEYİ NEYSE  YAZALIM BAKALIM..
GİTTİKLERİ GİBİ 3 Ü DE ARALARINDA İŞ BÖLÜMÜ YAPMIŞ HAZIRLIK YANİ  MAKİNECİNİN EVİ NE GETİRİRLER  HERŞEYİ  SONRA HERKES EVİNE DAĞILIR SABAH 7 DE HERKEZ AVLUDA . KATIRI YÜKLERLERKEN HEP EKSİK GEDİK SORGULAMASI YAPARAK YÜKÜ BAĞLARLAR VE ÇIKARLAR YOLA  BU KAYANIN OLDUĞU BÖLGEDEN NE YOL GEÇİYOR NE İNSAN ÇOK TERS SAPA BİR YERMİŞ O BAKIMDAN RAHATLAR.. 2 SAATE YAKIN BİR ZAMANDA VARDIK YERE ÇÜNKÜ HEP BAYIR ÇIKIYORUZ DİYOR.. İLK ÖNCE  BU KAYANIN KARŞISINA GEÇİP YÜKLERİNİ İNDİRİRLER   BİR UFAKTAN ATEŞ YAKIP ÇAY DEMLERLER  BİRAZ DA ATIŞTIRIRLAR VE SIRIK ARAMASINA GİRERLER BULURLARDA KESİP ALIP GETİRİRLER DALLARINI BUDAKLARINI DA DÜMDÜZ EDERLER BALTAYLAN  SIRIKLAR HAZIRDIR Bİ GÜZEL SIKI SIKIYA BAĞLARLAR  İLKTEN  YUKARI KALDIRIP ERİYORMU ERMİYORMU DİYE KONTROL DA EDERLER  BİR SIRIK DAHA BAĞLARLAR TAMAMDIR İŞ MAKİNEYİ DE SAĞLAMA BAĞLARLAR  VE  AÇIP ÇALIŞIR DURUMDA BIRAKIRLAR  VE DİKKATLİCE KALDIRIRLAR TAM O ŞİŞKİNLİĞİN ÖNÜNE GELİNCE MAKİNE BAŞLAR BAĞIRMAYA BUNLARIN  3 Ü DE HEYECANLANIR TAMAM BULDUK DİYE SEVİNİRLERKEN İŞİ GEVŞETİRLER DERKEN TUT MUT DEMİYE KALMADAN SIRIK YANLAMA YAPAR TUTAMAZLAR DA DEVRİLİR O HIZLAN AŞAĞI İNEN SIRIĞIN UCUNDAKİ MAKİNE DE BİR KAYAYA DENK GELİP SON NEFESİNİ ORACIKTA VERİR.. BAŞLAR ARKADAŞLARINA BAĞIRMAYA MAKİNENİN SAHİBİ  BİRİ DE DERKİ OLAN MAKİNEYE OLSUN  SEN ORDAN ÇIKACAK PARAYLAN  EN KIRALINI ALIRSIN NEYE BAĞIRIYORSUNKİ  DOĞRU BE DER KUSURA BAKMAYIN İŞTE SİNİRLENDİM BİRDEN MAKİNENİN PARÇALARINI TOPLAYIP ÇANTASINA KORLAR NE YAPACAN BUNU DERLER O DERKİ NACİBABAYA YOLLAYACAM PARÇA YAPAR SAĞLAM YERLERİNİ BELKİ Bİ TANE DE YENİSİNİ ALICAM  BABADAN DER  SEN BİLİRSİN DER ARKADAŞLARI .....
SONRA OTURURLAR BİR KAYINTI YAPARLAR YİNE ÇAY DEMLERLER SİGARALARINI DA TÜTTÜRÜRLER  SONRA 3 TANE TÜFEK HEPSİNİN VARMIŞ  DOLDURURLAR DİRHEMLİK FİŞEKLERİ  BAŞLARLAR HEP BİRDEN  ATEŞ ETMİYE BİR--İKİ--3--DENEME YOK BİŞİ  BİRİ DERKİ BENDE ÇELİK BİLYE VAR TEKLİ BÜYÜK BUNDAN ATALIM BELKİ SÖKER DER VE   ATEŞ EDER ETMESİNLEN O ŞİŞLİK YARILIR VE BUNLAR ALTINDAN KAÇARLAR SONRA GERİ DÖNERLER BAKARLAR SARI SARI HER YER ALTIN PARILDIYACAK  SARI YOKTUR  BU NE YA DERLER İYİCE YAKLAŞIRLAR VE SAYISINLAN ŞU MALZEMELERİ TOPLARLAR SAĞDAN SOLDAN..
 
4- ADET BULGAR LAGANTI TOPLU TABANCA 
5- ADET KILIFLARI GÜMÜŞ İŞLEMELİ  KAMALAR.
10 ADET GÜMÜŞ KEMER
1- SİYAH DERİDEN UFAK KESE--İÇİNİ AÇIP BAKARKEN KESE YIRTILIR ÇÜRÜMÜŞTÜR DE İÇİNDEKİLER AVUCUNA DÖKÜLÜR BEYAZ PIRIL PIRIL PARLAYAN 10 ADET TAŞ SONRADAN KONTROL ETİRDİKLERİNDE ELMASMIŞ BUNLAR.. VE ÇOK İYİ PARA GETİRMİŞ BUNLAR..
1 ADET DERİYE ÇİZİLİ HARİTA  HALA ÇÖZEMEMİŞLER NERESİ OLDUĞUNU ..????
<> BİR KESE DAHA BULURLAR İÇİNDEN 15 TANE ESKİ BULGAR ALTINI ÇIKMIŞ
<> ARKADAŞIN BİRİ BAYAĞI İLERİ FIRLAMIŞ BİR KUTU GÖRÜR ALIR GETİRİR AÇARLAR İÇİNİ  İÇİNDEN 6 ADET FİNCAN VE ALT TABAKLARI ÇIKAR KAHVE TAKIMI  SAPASAĞLAM  ALDIM ELİME FİNCANIN BİRİNİ ZAR GİBİ DİYOR KIRILACAK DİYE KORKUYORSUN AMA ÇOK SAĞLAM O KADAR İNCE VE NARİN ÜSTÜNDE DE EJDERHA RESİMLERİ VAR RENKLİ DİYOR FİNCANIN ALTINDA  ZANNEDERSEM ÇİNDE YAPILMIŞ İŞ DİYOR..
EVET TEKRAR TEKRAR ARADIK SAĞI SOLU  BAŞKA HİÇBİŞİ YOK BİRİMİZ EPEY AÇILIP TEKLİ DÜRBÜN VARDI GELİRKEN ONU DA ALDIK YANIMIZA AMA ÇOK GÜZEL BİR DÜRBÜN BUNLAN O KAYADAKİ ŞİŞLİĞİN ARTA KALAN INA BAKRKEN BİR ŞEYİN DAHA OLDUĞUNU FARKEDİYOR BİZİ DE ÇAĞIRDI YANINA  EN ARKADA KALMIŞ BİŞİ VAR BOHÇA MI KUTU MU NEDİR  BELLİ DEĞİL AMA BİŞİ VAR BU SEFER ON U NASIL ALIRIZ DİYE DÜŞÜNÜRKEN  SIRIĞIN UCUNA YANLAMASINA  40 CM LİK BİR ÇATAL YAPIP SIKICA BAĞLADIK KALDIRDIK  ONLAN İÇİNİ ÇEVİRTMEYE ONU ALMAYA BAKIYORUZ  AĞIR DA BİŞİ OLDUĞU ANLAŞILIYOR DERKEN EN UCA GETİRDİK  VE SÖZLEŞTİK 3 ÜMÜZ DE BİRDEN ÇEKİP 3 ÜMÜZ DE KAÇICAZ ALTINDAN TAMAMMI TAMAM  VE 1-2-3 KAÇ  KAÇTIK SIRIK BİR TARAFA  O HERNEYSE KURŞUN GİBİ İNDİ AŞAĞI  BİR HAYVAN DERİSİ İÇİNE KONMUŞ BİR SÜRÜ KUTU BİRİNİ AÇTIK  O LAGANTLARIN MERMİLERİYMİŞ MEĞER BUNLAR  3 .ÜMÜZÜN SURATI GENE ASILDI  AMA OLSUN GENE BOŞ DÖNMÜYORUZ YA   BU LAGANT SİLAHLARI BEYAZ RENKLİ BİR VICIK YAĞLAN HERYANINI KAPLAMIŞLAR  EVDE BENZİNE KODUM  ERİDİ O YAĞLAR SANKİ İLK GÜNKİ GİBİ ŞIRLAMAYA BAŞLADILAR TERTEMİZ PIRIL PIRIL OLDULAR Bİ DE YAĞLADIK TEMİZLEDİK  PARMAK GİBNİ MERMİLERİ VAR ARTIK KOYACAM BAKALIM ATEŞLİYECEKMİ BU MERMİLER YOKSA KÜFLENMİŞLERMİ   HARHANGİ BİR YEŞİLLENME DE YOK  SARIDAN DIR  MERMİLER  SONRA AHIRA GİTTİM BİR KUTU MERMİ VE TABANCA İLEN  6 ADET PARMAK GİBİ MERMİLER DİZDİM KAPADIM  TAM KALDIRDIM ATEŞ EDİCEM  ETMEDİM DURDUM  DÜŞÜNDÜM İLK ÖNCE  YA KIRILIR YA DAĞILIRSA  BEN DE GİDERİM GÜME DEDİM NE YAPAYIM NE EDEYİM DERKEN  AHIRIN KAPISI GİRİŞİ SOLUNDA  BİR ESKİ ÖRS VARDI  BABAM BUNUN KIYISINA BİR BÜYÜCEK MENGENE KAYNATIRMIŞ CANIM ÖRSÜ BOZMUŞ AMA DİĞER TARAFI VAR İŞ YAPILIR SADECE BİR BOYNUZ KISMINI MAHVETMİŞ NEYSE TABANCAYI  BİR BEZ İLEN MENGENE ARASI YAPTIM Kİ ÇİZİLİP BİŞİ OLMASIN ZARAR GÖRMESİN DİYE  İYİCE SIKILADIM  SONRA İP BAĞLADIM TETİĞE BEN DE  SAMANLARIN ARKASINA GEÇİP  İPİ ÇEKİCEM BAKALIM NE OLUCAK DİYE  SONRA AKLIMA BİŞİ DAHA GELDİ GİTTİM KAPIYI KAPATIP ARKASINDA TAHTA KOLLUK VARDI ONU TAKTIM OLA Kİ BİRİ GELİR BOK YOLUNA GİTMESİN DİYE  SONRA GENE GEÇTİM SAMAN BALYALARININ ARKASINA  İPİ KUWETLEN ÇEKTİM  1 SAAT KULAKLARIM HEM UĞULDADI HEM SAĞIR OLDUM DESEM YERİ VARDIR..Bİ TOZ DUMAN İLKTEN ORTALIĞI KAPLADI  GİTTİM YANINA O KADAR SIKILADIĞIM HALDE NAMLU YUKARI DOĞRU KALKMIŞ GERİ TEPMESİNE BİR BAKIN  NEYSE SİLAH SAĞLAM Bİ DE BEN ATIŞ YAPAYIM DEDİM  NERDEYSE GERİ YERE YAPIŞTARACAKTI BENİ  HALEN BİLEĞİM AĞRIYOR   BUNLAR TAMAMDIR...KÖYDE BU LAGANTLARIN HASTALARI VAR  HEM DE PIRIL PIRIL İYİ PARA GETİRİRLER  DİYE DÜŞÜNDÜM  VE 10 ARDAN DA VERDİM  YANİ ONBİN TL DEN TANESİNİ...
ELMASLAR VE  ALTIN PARALAR HARİCİ NE VARSA  BİR KOLLEKSİYONERE  SATTIM  PARASINI BOŞVER ÇOK İYİ PARA GETİRDİLER ALTIN PARALAR DA ÇOK İYİ PARA GETİRDİ ELMASLAR DA  YANİ HİÇBİR KAYBIMIZ YOK HAA SAHİ KAYIP TEK ŞEY BENİM MAKİNE ONUN DA YENİSİNİ ALICAM  ÇOK YAKINDA SENİN YANINA GELİCEM  MAKİNENİN  PARÇALARINI SANA KARGOYLAN YOLLUYORUM      ARKADAŞIN ........................................................................
 
SAYGILAR-HÖRMETLER--ELLERİNDEN ÖPERİM................................................................
 
 
EVET MEKTUP BUKADAR ÇOĞU YERLERİNİ BEN DÜZELTEREK YAZDIM  MECBUREN .....
................................................................TARİH--5--12--2015 TİR...............................ONK.. 


Düzenleyen admin - 05/Aralık 2017/2015 Saat 17:53
gençliğine güvenip vakit çok erken derken,belki elveda bile diyemessin giderken ONK..
Yukarı Dön
karaoglan Açılır Kutu Gör
wxt
wxt
Simge

Kayıt Tarihi: 08/Ekim 2017/2012
Son Giriş: 01/Nisan 2017/2016
Durum:
Gönderilenler: 17
  Alıntı karaoglan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/ocak 2017/2016 Saat 18:45
naci baba ustadim gecen hayır olsun.
akşam ustu telefonda soramadim. size kucuk bi ayrinti sormak istiyorum.

internette küçük bi araştırma yaptım. euro ace hakkinda.

her halde bu serinin ace150 modeli, ace250 ve euro ace 350 modeli bulunmakta. benim merak ettiğim euro ace 350 ile euro ace aynı cihazmi. bi kaç yerde model ismi olarak ace(350)euro şeklinde başlık atmışlar.

özetle: naci baba ace euro 350 ile ace euro aynı cihazmi.

ilginiz bilginizden dolayı tesekkur ediyorum.
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Kayıt Tarihi: 03/Eylül 2017/2008
Son Giriş: Bugün
Konum: GELİBOLU
Durum:
Gönderilenler: 2031
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/ocak 2017/2016 Saat 08:07
 
 
 
 
ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR
 
AYNI CİHAZDIR DA SADECE  DD BAŞLIĞI BÜYÜK OLUYOR  YANİ 350  DEMEK OLUYOR  BAŞLIK ÇAPI 35 CM  HEPSİ BUKADAR..TABİKİ CİHAZIN FİYATI DA DEĞİŞİYOR  YÜKSELİYOR YANİ..
 
NOTLAR--->>BU BAŞLIKLAN ALGILAMALARIN UFAK METALLERDE ETKİLENMEMESİ İÇİN MAKİNE İÇ FREKANSI VE  ANA OSİLATÖR TANK DEVRE  FREKANSI  8.5 KHZ DE TUTULMUŞ
YANİ NORMAL BAŞLIĞIN FREKANSINDA  UFAK METAL ALGILAMASI BUNDA DA  DAHA SÜPER ŞEKİL ALIYOR DAHA CANLI SES DAHA DERİNLİK  OLARAK GÖZE ÇARPIYOR..
YALNIZ BU BAŞLIKLAR PAHALLI BİRAZ ...KULLANIMDA ÇOK DİKKAT ETMEK GEREKİYOR SERT BİÇİMDE YANLAMASINA KAYALARA SERT YERLERE VURMAKTAN  ŞİDDETLEN KAÇINILMASI DİKKAT EDİLMESİ LAZIM..
AYNI  BAŞLIĞIN  2 AYRI ŞEKİLDE OLANI VAR
BİRİ ELİPS ÖRÜMCEK TİPLİ------BİRİ DE YUVARLAK   ELİPS TİPLİ   2 TÜRÜ VAR
HER İKİSİNİN DE PERFONMANSI AYNI DEĞİŞEN BİŞİ YOK
 
SADECE  DEĞİŞEN TEK KONU ŞUDUR-->
NORMAL KENDİ BAŞLIĞININ YAZILIMI VAR DA BU BAŞLIĞIN YOKTU ONU DA ÇIKARDIK  VE PROGRAM İÇİNE İLAVE ETTİM  ŞİMDİ SEN NORMAL BAŞLIKLAN KULLANIRKEN TUTTUN BU 35 LİKTEN ALDIN VE TAKTIN  YAZILIMI MEVCUT ANINDA TANIR ONA GEÇER OLAY BUDUR....
 
YERİ GELMİŞKEN ŞUNU DA Bİ HATIRLATAYIM...........................................ONK----ONK.
 
Arkadaşlar ilk olarak şuna dikkat ediniz ben 3 senedir bu 3 modeli satışta tutuyorum ve bu 3 senedir gerek benim siteden gerek başka yerlerde  hiç görüp duydunuzmu   bu 3 modelin 2 ci ele düştüğünü veya memnun olmayıp da satanı....???? ben söyliyeyim
asla yoktur niye yoktur onu da söyliyeyim  bu makineler  arama esnası sessizdirler ne zaman bişi  bulur ancak o zaman seslen ve ekran brimleri ilen size burda bişi var diye ikaz eder..asla yalancı yanıltıcı sinyaller vermez..
İŞTE BU DURUMU KABULLENMİYEN  VE BENİ DEVAMLI İTHAM EDEN BİR SÜRÜ ASALAKLAR  MEVCUTTUR  NE YAZIKKİ BUNLARIN İÇİNDE SAYGIN KİŞİLER DE MEVCUTTUR  ADAM ELEKTRONİK MÜHENDİSİ VEYA BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ DİR DE BANA DİYORLAR SEN SAHTEKARSIN ,,,YALANCISIN   NEYMİŞ  BUNLARA  PROGRAM VS YÜKLENMEZMİŞ BU KİŞİLER ÖYLE SANSINLAR  VE İNATLARINA DA DEVAM ETSİNLER  ..ARKADAŞLAR  BU ELEKTRONİK  VE BİLGİSAYAR İŞLERİ  DİPSİZ BİR KUYUDUR ASLA DİBİ GÖZÜKMEZ  VE HER GÜN YENİ BİŞİLER ÇIKIYOR BUNLARI HERBİR KİŞİLER TAKİP EDEMEZLER  ANLIYAMAZLAR  VE KAVRIYAMAZLAR  VE AYNI OTLAKTA OTLAMAYA DEVAM EDERLER  SONRA DA AHKAM KESERLER OLMAZMIŞ BİLMEMNEYMİŞ DEVAMLI İDAA EDERLER ETSİNLER  SONZUZA KADAR ETSİNLER..
BEN YAPIYORUM VE MÜKEMEL OLLUYOR BEN BUNA BAKARIM... VE BEN DEVAMLI DENEME YANILMA PRENSİBİNLEN ÇALIŞIRIM EŞİTTİR KARŞILIĞI ( TECRÜBE  )  DİR
ONLAR HESAP KİTAPLAN UĞRAŞIRLAR  ARAMIZDAKİ FARKLAR BUNLARDIR....
ONDAN DOLAYI ATARLAR TUTARLAR....................................................................ONK...
 
ŞİMDİ NORMAL ECE --EURO,,,, NUN BENDEKİ SATIŞ FİYATI  YENİ SON FİYATI 2250TL DİR
 
AYRICA BİR YERLİ FİRMANIN DA ÜRETİĞİ BİREBİR  BAŞLIKLAR DA VAR TABİKİİ BUNLAR DEVAMLI ÖTÜYOR TAKTIĞINDA UYUM SAĞLAMIYOR VS  VS  GİDER DE GİDER..
 
BEN HER NOKTAYI BİLDİĞİM İÇİN BANA HİÇBİRŞEYİ YUTTURAMAZLAR  ONUN İÇİN HERŞEYİ ORİJİNAL U.S.A  MALINI YOLLARLAR  BEN SADECE AYARLAR--ŞARTLAR VE SON KONTROLÜNÜ DE ARAZİDE YAPTIKTAN SONRA PAKETLER GÜVENLEN HERKİM ALMIŞSA ONA KARGOLARIM... 


Düzenleyen admin - 28/Mart 2017/2017 Saat 09:47
gençliğine güvenip vakit çok erken derken,belki elveda bile diyemessin giderken ONK..
Yukarı Dön
bilgin-7000 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Kayıt Tarihi: 11/Kasım 2017/2015
Son Giriş: 21/Mart 2017/2020
Durum:
Gönderilenler: 201
  Alıntı bilgin-7000 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/ocak 2017/2016 Saat 15:30
Garrett'in kendi sitesinde verdiği bilgiye göre, ace350 sadece usa içi satılmakta, usa dışına satışı yapılmamaktadır.

Euro ace ise sadece usa dışına satış için üretildiğinden, usa içine satılmamaktadır.

At pro modelinin ise usa içi ve usa dışı için özel üretilmiş iki ayrı modeli bulunmaktadır.

Ace350 ile euro ace modellerinin herikisi de aynı başlığı kullanmakta (22cm*28cm) ve frekansları aynı (8.25 khz), ayrıca fiyatları da aynı (350 dolar)

Kendi sitesinde yazılanların tercümesi yukarıda yazdığım şekilde...

Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Kayıt Tarihi: 03/Eylül 2017/2008
Son Giriş: Bugün
Konum: GELİBOLU
Durum:
Gönderilenler: 2031
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/ocak 2017/2016 Saat 16:56
 
 
 
 
BİLGİN ARKADAŞA
 
ŞİMDİ SEN ÖYLE DİYORSUN BEN DE BÖYLE DİYORUM  ÖNÜMÜZDEKİ HAFTAYA  GELİCEK
O BAŞLIĞIN RESMİNİ DE ÇEKİCEM HEM DE METREYİ ÜZERİNE KOYARAKTAN YANINA DA  KENDİ ORİJİNAL BAŞLIĞINI KOYACAM  HERKES DE GÖRÜR... VE PİYASAMIZA DA BOL MİKTARDA GİRMİŞTİR
 İTHALATÇI ORDAN 500 DOLARA ALIYOR HAVA YOLU KARGOSU İLEN GELİYOR GÜMRÜĞÜ KDVS BİLMEMNESİ DIŞARIYA ÇIKIŞI  1500 TL LERİ BULUYOR SATICININ DA ÜSTÜNE KODUĞU BİR KARI VAR  2000 TL Yİ  GEÇİK SATIŞI VAR  DURUM BÖYLE BİLGİNE ....
 
EURO ACENİN AVRUPA ASYA AFRİKA TOPRAK+ İKLİMLERİNE GÖRE ÜRETİMİ DOĞRUDUR
AMERİKADAKİ MONTAJI DA GÜNEY AMERİKE KUZEY AMERİKA KANADA OLMAK ÜZERE 3 FARKLI KISIM TOPRAKLARINA GÖRE ÜRETİYOR..
AVRUPA ÜRETİMİ  ORTALAMA BİR AYARDA TUTULUYOR BU DA ÜLKELERE GÖRE DEĞİŞKENLİK ARZEDİYOR VE BİZİM ÜLKEDE DE YENİDEN  BALANSLANMASI ŞART OLUYOR YANİ AYARLANICAK YOKSA HER YERDE ÖTER.....
 
BAK ŞİMDİ BİŞİ DAHA SÖYLİYECEĞİM BELKİ  HATIRLARSIN
WHİTESİN  EN SONU  DFX=300  LEN KAPANMIŞTI BAŞKA DA ÇIKMADIYDI
NEYDİ BU  DFX--300    FABRİKACA  MEVCUT DERİNLİĞE  300 MM DAHA DERİNLİK İLAVE EDİLMİŞTİ  YANİ 30  CM... DAHA EKLENMİŞTİ..
 
BU DA BAŞLIK BÜYÜTMESİNE   350  KOMUŞ  YANİ 35 CM  DİYORKİ 2 TÜR BAŞLIĞI VAR ARTIK AC--EURONUN  BİRİ 22 cm   BİRİ DE 35 cm  OLAY BUDUR...HER İKİSİNİN TİPİ  DE  (  DD )  VE ÖRÜMCEK TİPLİDİR.. MADEİN  U.S.A..
 
BİRİ MAKİNE İÇİNDEN YÜKSELTİYOR  BUNU ZATEN BEN DE YAPIYORUM BANA GELEN HER MAKİNEYE ALLAH NE VERDİYSE SON RADDEYE KADAR AÇILIYOR .. 2.ŞIK DA BAŞLIK BÜYÜTEREKTEN YAPILIYOR  BENDE BU BÜYÜTÜLMÜŞ BAŞLIĞA EK CİHAZ  AÇMASI DA EKLENİYOR VE SONRA HER İKİSİ UYUMLU HALE GETİRİLİYOR  SONUÇTA  SÜPER BİR MAKİNE OLUYOR.. KİMSEDEN EN UFAK BİR ŞİKAYET YOK .. ALAN İŞİNE BAKIYOR..
 
GİR BAK   İZMİR AZİMİN SİTESİNE ORDA DA GÖRÜCEN BU BAŞLIĞI VE CİHAZI VE DE FİYATINI.. İŞ YAPACAK OLAN MAKİNE TÜM DÜNYAA SATHINDA SATILIR DA  AYARLANIRSA OLUR AYARLANMAZSSA HİÇBİŞİ OLMAZ .....ZATEN BU AC--EURO  TÜM DÜNYAA DEFİNECİLERİNİN İSTEK VE ARZULARI SONUCU ÇIKARILMIŞ BİR GECE MAKİ,NESİDİR..
BİLLAHSSA GECE ÇALIŞANLAR İÇİN  HARİKA BİR MAKİ NEDİR...
 
İSTERSE AMERİKA İÇİN ÜRETSİN İSTER NERESİ OLURSA ORASI İÇİN ÜRETSİN  BAŞLIKLARIN DA UYUM YAZILIMI VAR ELİMDE BENİM  MAKİNE KARTLARININ DA   VAR YANİ ARTIK ESKİSİ GİBİ DEĞİL İŞLER  BİLGİSAYARDA  YAPILIYOR HERŞEY..
KİMSE BUNLARA HİİİÇ KAFASINI TAKMASIN
 
............................................................................................NACİBABA........................ONK...
 
 


Düzenleyen admin - 16/ocak 2017/2016 Saat 18:52
gençliğine güvenip vakit çok erken derken,belki elveda bile diyemessin giderken ONK..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Powered by Web Wiz Forums Free Express Edition
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,119 Saniyede Yüklendi.