Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5Garrett <>5GTI™ 2500
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DEDEKTÖR HERKİM ALACAKSA İLK ÖNCE BURASINI OKUSUN

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: 05/Mart 2017/2024
Durum:
Gönderilenler: 2037
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: DEDEKTÖR HERKİM ALACAKSA İLK ÖNCE BURASINI OKUSUN
    Gönderim Zamanı: 06/Mayıs 2017/2014 Saat 19:00

DİKKAT > www.nacibaba.com  DİYE YAZDIĞINIZDA  GOOGLE ARAMA MOTORU BANA AİT SAYFAYA GEÇİYOR  İŞTE BURDA YUKARDAN  AŞAĞI 3.ÜNCÜ  4.CÜ VE DİĞERLERİ BENİMLEN ALAKASI OLMAYAN SAYFALARDIR  BU KİŞİLER ONUN BUNUN ADAMI OLUP HAKKIMDA  BÖYLE  ALAKASIZ ABUK SABUK YAZILAR YAZIP GÖYA MİLLETİN AKLINI ÇELECEK  BENİ  KÖTÜ GÖSTERMEYE YÖNELİK  AÇILMIŞ İNTERNET BLOGERLERİDİR  DİĞER SİTELERDE DE BÖYLE OLAYLAR VARDIR HİÇKİMSE BU GERİZEKALILARIN  YAZDIKLARINA MUTEBER ETMESİNLER DİREKT EN BAŞTAKİ LİNKE TIKLAYIN DİREKT BENİM SAYFANIN BAŞINA GEÇİNİZ   DUYURULUR..................ONK....

TARAFIMDAN YAPILAN AYARLAMA SİSTEMLERİ HAKKINDA KISA BİLGİLER............ONK..

BU YAZIM OCAK --5---2014 YILIDA YAPILMIŞTIR TERCÜME DE AYNIDIR

NOT<>Beraberinde verilen tercüme kitapçığı ingilizce kendi kataloğunun aynısıdır..

KONUDAKİ MAKİNE MODELİ [ GARRETT GTİ--2500 ] MODELİDİR

Dedektörler hakkında gerçek bilinmesi gereken konular...................nacibaba....................onk..

2012-----2013------2014-->>> onk..

Bir dedektörün markası modeli yapısı ne olursa olsun hangi ülkede imal ediliyorsa bunun

ilk çalıştırılması o yerde yapılacağına göre tüm aletin çalışma ve adaptasyon ayarları verileri

o yere göre yapıldığından bu dedektörü ülkemize getirip de satışa soksan alan vatandaşın

kendi yöresinde bu aleti çalıştırmaya kalkmasında bir ton sorunlan karşılaşacağı muhakkaktır.

Ülkeler arası mesafeler ,uzaklıklar,coğrafi yapıları,hava şartları,toprak şartları, atmosferik olaylar-

basınçlar ,,sıcaklık faktörleri,nem ,kuraklık,çol toprağı,sahiller,kumul yerler,tuzlu alanlar, ve en

sakadı da denizden yukarılara doğru olan yükseklikler yani rakım.....rakım yükseldikçe oksijyen

yoğunluğu da buna bağlı olarak düşecektir basınç da değişecektir ısı da değişecektir bu durumda

aletin hava ayarını yapması kesinliklen zorlaşacak ve fabrika verileri dışına çıkacaktır eğerki fabrikası

kısıtlı bir ayar derecesi vermişsse bu aletlen yüksek rakımlarda çalışamıyacağı z anlamı taşır eğer ki

sonsuz bir ayar sunmuşssa bu durumda her yerde çalışacağız anlamını taşır bunlar ek maliyetleri

beraberinde getirir ve çok hassas zamana dayalı ayarlar gündeme gelirki seri imalatta bunlar istenmiyen

konulardır bu faktörler çok pahallı ve markalı olan dünyaca tanınmış dedektörlerde konmuştur sıra

dedektörlerinde ve yerli yapım dedektörlerde bu durumlar yoktur .. ve böylesine basit dedektörleri de maalesef

fahiş fiyatlardan satarlar.. ve 65 senelik bu alandaki uğraşımda gördümki bu yüzden ülkemizde bir dedektör

çöplüğü oluşmuştur.. bunlara sebeb de definecilerin makine alımlarında yetersiz bilgilerden hareket etmeleri

sonucunda ortaya çıkmaktadır ..dedektör alımını tamamiyle satış firması sözlerine tercihten dolayıdır satıcı

konuda sizi yetersiz veya ilk defa bir maki ne alacaksanız veya birkaç tane alıp ta bir kenara atıp daha iyi bişi

almaya yönelmişsseniz sizin zaafınızdan yararlanıp altından girip üstünden çıkıp size bir makine satması

muhakkaktır sizin iyi niyetinizi istedikleri gibi kullanırlar ve size bir makine satıp 5--6 makine parasını cebe

indirirler 3 bin tl lik bir makineyi size 6--7 bine hem de ayıklanmış bir şekilde satarlar hepsi mi bunu yapıyor

hayır çok azı dürüst davranıyor bunu da bilesiniz...İşte buna dur demek için ben ilk defa 2013 yılı başından

itibaren makine satışına başladım herm fiyatları gerçek düzeye çektim hem de tamamen u.s.a dan geldiği

gibi orijinal şekilde vermiye başlayınca kızılca kıyamet koptu kopsun ve sonuçta hepsi başladılar mecburen

malını satmak için benden de aşağı zararın zararına aynı malı vermiye de başladılar akılları sıra bana köstek

olmak için ama unutulan bişi vardı ..

BAKINIZ BENDEN ALINAN TÜM GARRETT LER MUNTAZAM ÇALIŞIRLAR KESİNLİKLEN ÖTME YAPMAZLAR

DAHA 2.Cİ ELE DÜŞMÜŞLÜĞÜ ASLA YOKTUR ALAN İŞİNE B AKIYOR HERKEZ MEMNUNDUR TEK ŞİKAYET

DE ASLA YOKTUR..

NEDEN ????????

Nedeni tüm türkiye şartlarına ,,,topraklarına ,,,denizlerine ,,dağlarına ,,en yüksek rakımlara ,,her türlü toprağa

karşın tamamen içerden ayarlanmaktadır bunu benden başkası da asla yapamaz çünki ellerinde tüm türkiyenin

bilgisi olması şarttır bu olmayınca asla yapılamaz ben bunları 50 senede topladım o zamanlar eski analog makine

ayarları için kullanıyordum şimdi yeri geldi bunlara kullanıyorum ..

KISACA HER VERDİĞİM MAKİNE TÜRKİYE ŞARTLARINI TAŞIR ,,,VE BUNA GÖRE AYARLANMIŞTIR..

Bazı kendini bilmezler bunlarda işte onun bunun adamı firmaların inter net ortamında her yerde beni karalamaya

uğraşırlar da ellerine de hiçbişi geçmez bunu bildikleri halde halen devam ederler istediklerini söylesinler

ne yaparlarsa yapsınlar ben kendi bildiğim yoldan asla sapmadan devam edeceğim bunu da herkez bilsin.....onk..

Yapılan ayarlamalar da şu şekilleri kapsar

tüm türkiye sathındaki yapılan bizzat kendi çalışmalarımdaki her türlü toprak verileri kullanılır yüzde üstünden aletin

iç yapısındaki tüm ayarlar zaten 0 ilen 1000 arası gezerki tüm dünyadaki en pis olumsuz toprak katmanı o da bazı

yerlerde 700 sayısını geçmez %90 dedektör imalcisi tüm ayar noktalarındaki ayarları en son 0 ilen 500 arası korlar

bu şekildeki bir alet ancak rakım olarak deniz yüzeyinden en fazla 200 metre yukarılarda o da zar zor iş yapıcak

demektir çünki aletin üstü ayar potu sınırı aşılmıştır yok ötesi ne yapıcan dönücen geri aşağılara yukarları yasak bu

makineye olacağı budur sadece bunlan işler bitmez daha toprak içinlen toprak üstünlen başedilmesi için yüzlerce

sorunlar vardır bu sorunların hepsini hatta daha fazlasını bilmek gerekir ayarlamada ayarlamada bir sürü milimetrik

çok hassas aletler eşliğinde yapılır bu aletleri ve bilgisi olmayanlar cihaz içindeki sadece bir noktadaki bir ayara

dokunurlarsa o cihazın tüm hassaslığı anında gidecektir birdaha asla fabrikasyon şekle gelmiyecektir dedektör ayarı

tamiri,,onarımı tamamen başka bir alandır ..herhangi bir tw radyo tamircisinin asla ve asla bir dedektörün içine

girmemesi ve onarmaya kalkışmaması gerekir..ve dedektör sahipleri de bu konuya kulak vermeleri salık verilir ya firmasına

ya da sırf dedektör işinlen uğraşanlara tamir etirilmesi gerekir..alet içindeki hiçbir ayara en ufak bir müdahale edilmemesi

gerekir ve madeni aksamlı tornavidalar kesin kullanılmaz bunun için ayar setleri vardır ..

HİÇBİR DEDEKTÖRE DIŞARDAN AKIM VERİLMEZ ,,,AKÜ BİLLAHSSA BAĞLANMAZ BAĞLANIRSA CİHAZI ATARSINIZ

TAMİR EDİLSE BİLE ASLA ESKİ ŞEKLİ NE GERİ DÖNMEYECEKTİR BU ÖNERİMİ ÇOK CİDDİYE ALINIZ..

FABRİKASI NE GİBİ BİR BATARYA ŞEKLİNİ SEÇMİŞSSE ASLA O ŞEKİLDEN BAŞKA YOLLARA GİRMEYİNİZ.

SONUÇTA BEN SİZLERE KARSIZ DİREK AMERİKADAN GELDİĞİ GİBİ AYIKLANMAMIŞ ORİJİNAL VE ÜSTÜNE DE ÜSTLÜK

4X4= LÜK AYARLANMIŞ ŞEKİLDE SATIYORUZ ŞU ANDA BENİM BU MODELDEN BAŞKA HİÇBİR MARKA VE MODELİ

TAVSİYE ET MEDİĞMİ BİLİNİZ PARA SOKAKTA TOPLANMIYOR BU YÖNÜDE ÇOK İYİ DÜŞÜNÜNÜZ BU BAHSİ MODELİ

GEÇEN GARRETT = GTİ--2500 MODELİ BİR ARAYICININ --DEFİNECİNİN TÜM SAFHALARINI BAŞARIYLEN YERİ NE

GETİRİR TEKTEKÇİLİK----ORTA DERİNLİK--VE DERİN BU 3 AYRI ŞEKLE İLAVETEN DENİZ İÇİNDE MAKİNE KAFASINA

SU GİRMİYECEK KADAR DERİNLİĞE SOKABİLİR ARAYABİLİRSİNİZ DERELERDE GÖLLERDE SU YATAKLARINDA SAPIN

SON AŞAMASINA KADAR SOKABİLİRSİNİZ AYRICA EKSİ 40 DA RAHATLIKLAN ÇALIŞILIR + ARTI 70--80 DERECE SICAKTA

ÇALIŞILIR HİÇBİŞİ BİLMİYEN DİREK AÇSIN HEMEN ARAMAYA BAŞLASIN BU ŞEKLE GÖRE YAPILMIŞTIR ALET O SİZE

KENDİNİ ÖĞRETENE KADAR ÖĞRETMENLİK GÖREVİNİ YAPAR EN PAHALLI SÜPER ALETLERİN ÜSTÜNDEKİ TÜM

FONKSİYONLAR BU ALLETTE DAHA DA FAZLASI VARDIR.. FAZLA SÖZE GEREK YOKTUR BENİM SİTEDE BU ALETİN TÜM

HERŞEYİNİ OKUYABİLİRSİNİZ GÖREBİLİRSİNİZ..

SAYGILAR..............................................................................NACİBABA..................ONK....

Düzenleyen admin - 11/Mayıs 2017/2014 Saat 15:10
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Durum:
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Haziran 2017/2014 Saat 05:50

UZUN ZAMANDIR BU ZATA CEVAP  VERMİYORDUM  ÇÜNKİ BENİM BİLGİSAYAR BUNUN BLOGERİNİ ALMIYOR  BİR ARKADAŞ ÇEKMİŞ BANA YOLLADI  BU YAZIYI .. EH KAŞINDI ZATİ CEVAP VERELİM BAKALIM  RAHATLAR BELKİ....

Yamyam Naci :)

Nacibaba'dan daha iyi yamyam mi olur?

Erkeksen eger (ki degilsin) Sattigin pacavralardan bir tanesinin seri nosu ve imal yilini yayinla sitende.

Resimleriyle beraber. Bu kadar basit. Senden cok zor birsey istemiyoruz.

O zaman berin ak mi kara mi ortaya cikar...

Bakalim ogrenelim gercekten USA malimiymis yoksa cakma Nacibaba palavrasimiymis.

Neymis fabrikasindan direk buna geliyormus ayarliyormus.

Yahu bin kere soyledim fabrikasi burnumun dibinde. Adamlar kiciyla guluyor buna. Bizimkiler de inaniyor. Gerci foyasi ortaya ciktigindan beri pek muridi de kalmadi...

Bekliyoruz super Nacibaba

SATILAN DEDEKTÖRLERİN  FATURALARI VARDIR YASALDIR
FİRMA GARANTİSİ VARDIR
İTHALATÇININ GARANTİSİ VARDIR
NACİBABANIN GARANTİSİ VARDIR

VE NACİBABA SAPINA KADAR ERKEKTİR  DELİKANLIDIR
KENDİNLEN KARIŞTIRMA BENİ

BUGÜN  ÇARŞIYA ÇIKTIM SANA ÇOK GÜZEL BİR BAYAN ELBİSESİ ALDIM  AYNI RENK ÇANTASINI DA ALDIM GELGELELİM AYAK NO NU BİLMEDİĞİMİZ İÇİN AYAKKABİLARINI ALAMADIK ŞİMDİLİK YÜKSEK TOPUKLU MU ,,APARTMAN TOPUKLUMU,,DÜZ MÜ NASIL İSTERSİN ONU DA BELİRTİVER Bİ ZAHMET ,, AYAK NO NU VER BİR DE KARGO ADRESİNİ VER DE YOLLUYAYIM SANA . HAA ÇOK GÜZEL GICIK MI GICIK KIRMIZI DANTELLİ ÇOK SEKSİ İÇ ÇAMAŞIRLARI DA VAR İSTERSEN ONLARDAN DA ALAYIM SANA  NE DERSİN  GÜZELE NE YAKIŞMAZKİ DİMİ.. HAA SONRA  BEN ERKEK DEĞİLMİŞİM ÖYLE YAZMIŞIN  DENEDİNMİKİ YAZIYORSUN .. İNSAN ÖYLE BİLMEDEN BİŞİYİ YAZARMI ÇOK AYIP ..GEL BİR DENE BAK ÇOK MEMNUN KALICAKSIN Bİ DAA DA DİZİMİN DİBİNDEN AYRILAMAZSSIN  NACİBABA GARANTİSİ SANA.. ÖLENE DEK GARANTİSİ DE VARDIR UNUTMA .. 

HAA O KIÇIYLAN GÜLENLERE SÖYLE FAZLA GÜLMESİNLER  SONRA  ÇOK FENA AMEL OLURLAR
LAFA BAK  KIÇ GÜLERMİ SURATMI ORASI  ADAMIN SURATI GÜLER SIRITIR BAŞKA YERİ SIRITMAZDA GÜLMEZDE  AMA AMEL OLURSAN  O ZAMAN KIÇIN SESLİ OLARAK  İNLER İNLEYEN NAĞMELER GİBİ AMA GÜLMEZ  AMA PALYOÇALAR GİBİ KIÇINA KAŞ GÖZ BURUN AĞIZ ÇİZDİRİRSEN O ZAMAN İŞLER DEĞİŞİR ..BUNU ZATEN SEN HEP YAPIYORSUN ..

SEN VAR YA BENLEN HİÇBİRZAMAN AŞIK ATAMASSIN 1000 FIRIN EKMEK YESEN DE ATAMAZSSIN HEP YÜZÜNE GÖZÜNE BULAŞTIR DURURSUN ..ONUN İÇİN BİR AN ÖNCE AKLINI BAŞINA DEVŞİR  HANIM HANIMCIK OTUR OTURDUĞUN YERDE .. SONRA BAK  HAKKATEN YAMYAMLIĞIM TUTAR  HAM EDERİM SENİ..   

İSTEDİĞN ŞEYLERİN RESMİNİ  KOYUYORUM BURAYA  DAHA DA ÇAKMA MAKMA DERSEN SONUNDA BEN SANA BİR ÇAKACAĞIM O ZAMAN GÖRÜCEN DÜNYANIN KAÇ BUCAK OLDUĞUNU

dedeBAK  YENİ SIFIR  KUTUYU  AÇIYORUZ

NOT-> İSTERSEN KAPININ DIŞINA KALDIRIMA  YAN YANA 50 TANE  MAKİNEYİ SIRALAYAYIM  TEK TEK AÇALIM  TEK TEK BAKALIM HEPSİNE BUNU DA YAPARIM YALNIZ ŞU YAĞMURLAR GEÇSİN  HAVALAR AÇSIN ANCAK O ZAMAN  OLUR .

YAHU 125 YILLIK KÖKLÜ BİR DÜNYAA MARKASI GARRETT OLSUN  WHİTES OLSUN HİÇ BUNLAR MÜSADEEDERMİ YOK ÇİN MALIYMIŞ,,YOK ÇAKMAYMIŞ,,YOK BULGARMIŞ ,,YOK MERDİVEN ALTIYMIŞ VS VS  SÖYLÜYORSUNUZ BİŞİ DE ACABA KULAKLARINIZ DUYUIYORMU BU SÖYLEDİKLERİNİZİ  ADAMI OYARLAR SONRA  NEYİN NASIL TAKLİDİNİ YAPICAN AKIL VAR MANTIK VAR  HA TİŞÖRT  BLUCİN GİBİ TEKXTİL MALLARI OLSA AKLIM ERERDE BU ŞEKİLDE OLMAZ .. Bİ DE EN ÇOK DİYORLAR GÜMRÜKTEN GEÇERKEN BU DEDEKTÖRLER İÇİNDEN  DERİNLİK KISMINA AİT PARÇALARI ALIYORLARMIŞ NE KADAR KOMİK BİR SÖYLEMDİR  YAHU İÇİNDEN BİR PARÇA SÖKSEN BİDAA O CİHAZ ÇALIŞMAZ  KİM UYDURUYOR BUNLARI  YOKTUR BÖYLE BİŞİ DE KİMSE İNANMASIN ... 

dedeEVET KUTUNUN KAPAĞINI KALDIYORUZ ALTTA MAKİNE VE AKSAMLARI GÖZÜKÜYOR

dedeBÜYÜK BAŞLIĞI ALIP YANA KOYUYOR VE MAKİNEYİ ÇIKARIYORUZ

dede MAKİNEYİ DIŞARI ALIYORUZ

dede
MAKİNENİN  SAPI KISMINDAKİ ETİKETE BAKIYORUZ
İSTEDİĞİN BUMU SENİN
ETİKETTEKİ SERİ NOSUNU OKUYORUZ
540 84 933

dede
YUKARDAKİ SERİ NOSU YAZILI YERİN AZ YUKARSINDA MAKİNE GÖVDESİ ARKASINDAKİ ETİKETE BAKIYORUZ
MADEİN  U.S.A   YANİ AMERİKAN OLDUĞUNU GÖRÜYORUZ

dededede
BAK AŞAĞIDAKİ ETİKETE   ÖBÜRÜNÜN YERİNE DE BAK NEREDE

dede
dede

BAK BAKALIM  KUTUNUN ÜSTÜNDEKİ SERİ NO DAMGASINLAN  MAKİNE ÜSTÜNDEKİ SERİ NO ETİKETİ TUTUYORMU ..
BAK YAN TARAFINDA  KUTU SERTİFAKASI DA  DALLAS ÇIKIŞLI OLDUĞU DAMGASI DA VAR

BU YUVARLAK  DALLAS DAMGASI  TÜRKİYEDEKİ TÜM GARRETT GTİ--2500 SATANLARIN HİÇBİRİNDE YOKTUR  YANİ 2014 MODELİNDEN BAHSEDİYORUM  2013 TEKİLERDE VARDI
DEMEKKİ BENİM SÖYLEDİĞİM BİŞİLERDE BİŞİLER VARDIR..

DAHA DA İNKAR YOLLARINI SEÇERSEN ,, GENE DE OLMADIK ŞEYLER SÖYLERSEN  ARTIK ALLAHINDAN BUL DEMEKTEN BAŞKA YOL YOKTUR ..

BU NOLARI DAMGALARI DA  BAŞKA İŞLERDE KULLANMAK İÇİN İSTİYORSAN  HİÇBİŞİ DE ELDE EDEMESSİN  HİÇBİR YERE VARAMAZSSIN   BUNLARI DA BİLESİN  ..

BAK ARTIK KARŞIMDA BİR BAYAN OLDUĞU İÇİN USTURUPLU ADAPLI EDEPLİ KONUŞUYOR V E YAZIYORUM  EVVELDEN SENİN BİR BAYAN OLDUĞUNU BİLMİYORDUM ....

ARTIK AKLINI BAŞINA TOPLA  BU GİBİ ŞEYLERLEN HİÇBİR YERE VARAMAZSSIN BUNU SEN DE BİLİYORSUN  BENDEN ANCAK  BEN ÖLDÜĞÜMDE KURTULURSUNUZ ONDAN ÖNCE YOK BUNU  KAFANIZA YAZIN MİLYON KERRE ..

ŞİMDİ BUNLARI OKUYAN SAYIN ARKADAŞLAR  BU SÖYLİYECEKLERİM DE SİZLEREDİR

KONU GARRETT GTİ= 2500  DÜR

DEDEKTÖR SATICILARININ BAZILARI  MÜŞTERİLERE DİYORLARMIŞKİ BENİM HAKKIMDA...
<>MÜŞTERİ DİYORMUŞKİ  YAA NACİBABADA TAM TAKIM 2700 TL YE VERİYOR SİZ NİYE 3800 TL YE VERİYORSUNUZ ?? HATTA 4 BİNE VE 4500 TL YE DE VEREN FİYAT ÇEKENLER VARMIŞ SATICI DA DİYORMUŞ Kİ HEPSİ SÖZ BİRLİĞİ ETMİŞCESİNE AYNI ŞEYİ SÖYLÜYORLARMIŞ

NACİBABANIN GETİRİP SATIĞI  (  GARRETT  GTİ=2500  )  LER YA BULGAR YA DA ÇİN MALIDIR VEYA MERDİVENALTI İMALATIDIR DA ONDAN UCUZA VERİYOR BİZİM VERDİKLERİMİZ HAKİKİ AMERİKANDIR  ORİJİNALDİR   ARADAKİ FARK DA BUDUR..??????????

MÜŞTERİ--> Bİ DE TÜRKİYE ŞARTLARINA AYARLAYIP DA VERİYORMUŞ NACİBABA DEYİNCE SATICI BAŞLIYOR GÜLMEYE ,,,,,NE AYARLAMASI YAHU ÖYLE ŞEYMİ OLURMUŞ  ALDATIYOR SİZİ  HEPSİ YALAN DOLAN  O ADAMIN HAYATI YALŞAN DOLAN  DAHA Bİ TON ŞEYLER...

VAN  YÖRESİNDEN  2 ARKADAŞ  BİRİ BENDEN HARİÇ BİR YERDEN ALIYOR  HEM KENDİ BİZZAT GİDİP ALIYOR DÖNÜYOR GELİYOR  2.İ ARKADAŞ KATALOĞUNU OKURLAR BAKARLAR  BİRAZ ÖĞRENMİŞLER  ANA GEÇERLİ ÇALIŞTIRMALARI  VS   ÇIKARLAR ARAZİYE  VE ALETİN ÖTMESİNİ BİR TÜRLÜ KESEMEZLER  HER ŞEYE ÖTÜYOR  KAPARLAR GELİRLER KÖYE..ERTESİ GÜNÜ ALDIĞI YERE TELEFON AÇAR  ORASI DA BUNA BAZI TALİMATLAR VERİR  NE YAPTILARSA OLMAZ  ARKADAŞ SON BİR KEZ ALDIĞI YERE TELEFON AÇAR VE BUNU BEN İADE EDİCEM PARAMI GERİ İSTİYORUM DER  İŞTE ORDA KIYAMET KOPAR  DER KİSATICI  SATILAN MAL GERİ ALINMAZ SEN BUNU BİLMİYORMUSUN  BİLİYORUM DA VERDİĞİM PARA BOŞA GİDERSE ELBETTE  HER TÜRLÜ ŞEYİ SÖYLERİM  SİZ BENİ ALDATINIZ ŞİKAYET VS EDİCEM DER ON LAR DA İSTEDİĞİN YERE GİT ŞİKAYET ET DERLER ÖYLE KALIR İŞ ATAR EVİN BİR TARAFINA MAKİ NEYİ  .. ÖBÜR ARKADAŞI DA BANA MÜRACAAT ETTİ  ÖYLE YANMIŞLARKİ ALICAK ÇOCUK AMA BİR TÜRLÜ İNANASI GELMİYOR  EN SONUJNDA GÖZÜNÜ KARARTTI  VE ALDI BENDEN  2.Sİ BİRDEN VANA GİDERLER KARGODAN ALIP KÖYE GELİRLER  KUTUYU BİR AÇARLAR Kİ ŞAŞIRIRLAR  DERKİ ÖBÜRÜNE SENİN ALDIĞINLANM BU DEĞİŞİK SENDE ŞU ŞU YOKTU BAK BUNDA VAR FİLAN MUKAYESE EDERLER SONUÇ AYNEN ŞÖYLE
ORİJİNAL ÇANTA YOK --> YERİNE BİR ADİ SEYEHAT ÇANTASI VERMİŞLER
KULAKLIK  ORİJİNAL DEĞİL 5 LİRALIK BİR BİLGİSAYAR KULAKLIĞI
BİRİ UFAK BİRİ BÜYÜK OLAN BAŞLIKLAR DA YOK BİŞR TANE BİREBİR SAHTESİ YERLİ BİR ELİPS ŞEKLİNDE BAŞLIK VERİLMİŞ
YAĞMURLUĞU YOK-----CD  Sİ YOK---
ÇALIŞMASINA BAKALIM DERLER VE KURUP ÇIKARLAR ARAZİYE NE ÖTME NE BİŞİ, ANCAK BİŞİ BULURSA ÖTER VE BURDA BİŞİ VAR DER
SONUÇTA YİNE AÇARLAR TELEFONU VERYANSIN EDERLER O KÖTÜLEDİĞİN NACİBABADAN DA ALDIK AYNI MAKİNEDEN VE YUKARDAKİ  YOKLARI SÖYLERLER VE NE ÖTMESİ DERLER ANCA BİŞİ BULURSA SES ÇIKARIYOR NE ALAKA SENİN VERDİĞİNLEN  SATICI KAPAMIŞ TELEFONU BUNLARIN YÜZÜNE ....
SATICI  ARKADAŞ SEN BURASINI GÜNÜ GÜNÜNE TAKİP EDİYORSUN  BU ANLATIM SANA ÇOK UYUYOR ZATEN ÇOCUKLAR  SİZİN FİRMAYI İSMİNİZİ TELİNİZİ DE VERDİLER  YAPAN BU KİŞİLER DEDİLER  YANİ DAMGALISINIZ  ONA GÖRE .. 

ŞİMDİ SONUÇTA BU ABUKSABUK LAFLARIN HEDEFİ OLMAKTAN KURTULMAM İÇİN ÇOK BASİT VE ÇOK TESİRLİ BİR YOL BULDUM BUNUN TATBİKATINA GEÇİCEZ ...
GİZLİ VİDEO VE SES ÇEKİMİ YAPICAZ  BAŞINDAN SON UNA KADAR VE BURDAN DA HİÇ SANSÜRSÜZ YAYINLAYACAM   NE KADAR SATICI VAR HEPSİ DOLAŞILACAK  VE  TÜM HERŞEY
SANSÜRSÜZ YAYINLANACAK  BAKALIM O ZAMAN NELER OLUCAK KİM HAKLI KİM HAKSIZ ..KIVIRABİLECEKMİSİNİZ ONDAN SONRA .. ŞİMDİLİK BUKADAR SÖYLÜYORUM HİİÇ ANLIYAMIYACAKSINIZ BİLE  KENDİNİZİ BURDA GÖRÜNCE  ANLARSINIZ NE OLDUĞUNU  HATTA ŞİKAYET ETSENİZ MAHKEMEYE BİLE VERSENİZ  DELİLİ VAR ELİMDE  SUÇLU SİZSSİNİZ BEN DEĞİ,LİM Kİ..BAKALIM ONDAN SONRA  GELEN MÜŞTERİLERE  BENİ KÖTÜLEYEBİLECEKMİSİNİZ ÇOK MERAK EDİYORUM ŞİMDİDEN ..
ARTIK DÜKKANINIZA HER GELEN MÜŞTERİDEN ŞÜPHE DUYACAKSINIZ  ACABA BU MU  ACABA ŞU MU  DİYE  VE BIRAKACAKSINIZ ARTIK ONU BUNU KÖTÜLEMEYİ  ANCAK BÖYLE  İSLAH OLURSUNUZ  SON ÇARESİ BU  VE EN ETKİLİ YÖNTEMİ..

ŞİMDİLİK  BUKADAR  .. .....................................................NACİBABA...........................ONK...   

Düzenleyen admin - 02/Haziran 2017/2014 Saat 17:27
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Durum:
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Haziran 2017/2014 Saat 21:42
XXXXXXXXXXXXXXX891
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50