Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5DEFİNECİLİK BİLGİ BANKASI
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

UZAYDAN GELEN METEOR TAŞLARI

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234 12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Ağustos 2017/2011 Saat 19:45

SELAM ARKADAŞLAR

METEOR TAŞLARINI BULABİLMEK İÇİN  BAZI KALİTELİ MARKALI MAKİNELERİN  KUMANDA DÜĞMELERİNDEN BİRİNDE SEÇME ANAHTARI OLUYOR GENELLİKLEN  BURDA (METEOR ) DİYE YAZAN  YER OLMASI GEREKİYOR BU SİSTEM MAKİNE BÜNYESİNDE VARSA İŞİNİZ KOLAYLAŞIR AKSİ ÇOK UĞRAŞIRSINIZ..

DÜNYAA DIŞI BİR CİSİMİ ALGILAMAK İÇİN ONU TANIYAN ÖZEL BİR DEVRE OLMASI LAZIM MAKİNEDE ANCAK BU ŞEKİLDE OLUR..

VE PİYASADA BU SİSTEMİ ÜZERİNDE BARINDIRAN MAKİNELER MEVCUTTUR..

BULUP TA SATIŞINA GELİNCE  BU İŞİN BU TAŞLARA ÖZEL MERAKI OLAN KİŞİLER MEVCUTTUR VE ÇOK İYİ DE BİR FİYATTAN SATILIR  BULUN DA SATIŞI KOLAYDIR HER TAŞ DA METEOR DEĞİLDİR  YANILGIYA DA DÜŞMEYİNİZ BAKIN YUKARDA RESİMLİ ÖRNEKLERİ DE VAR ONLARI DA BİR İNCELEYİNİZ

SAYGILARIMLAN.........................................................................NACİBABA...................ONK...
Yukarı Dön
meteor avcisi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı meteor avcisi Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10/Ekim 2017/2011 Saat 18:55
merhaba merakli kardeslerim,
Ben Turkiyenin uluslararasi komitece taninan ilk gok tasi avcisiyim.Yazismalarda ilgimi ceken bisey var,oda herkesin daha goktasinin ne oldugunu ogrenmeden kac para yapar kismiyla ilgilenmesi.Arkadaslar,once bilim edinin,bunun icin unuversitede okumaniz sart degil.Artik bu gun internet var.Hersey mumkun.Benim size tavsiyem, eger dogada ,tarlada dedektorlerin caldigi bir parca ,kuflu yada kufsuz bulursaniz onu once analiz ettirmek gerek,ama ne yazikki bu gun turkiyede gok tasi analiz labaoratuvari yok.Ben size kucuk bir parcasinida yollasaniz gok tasimi degilmi soyliyecek seviyede bu isin icindeyim.Bana yazabilirsiniz.Adresim
goktasi81@hotmail.fr
Saglicakla kalin.
Guzel sohbetlerde bulusmak uzere
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10/Ekim 2017/2011 Saat 19:22

METEOR AVCISI ARKADAŞA
ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR VE SAYGILAR

ARKADAŞIM ÇOK KISA BİR ÖZET YAZMIŞSSINIZ  BU İŞLEN TAM İLGİLİ  İSENİZ BURDA YAZIN RESİMLER BASIN NE EDER NE OLUR NE BİTER  BUNUN YASAĞI FİLAN VARMI  NERESİ ALIR  KISACA  GENİŞ BİR BİLGİ  SUNUN HERKES DE FAYDALANSIN  SİZDEN ..

BENİM BU SİTEDE HERŞEY SERBESTTİR  ADRES TEL NOSU HERŞEYİ ALTINA YAZABİLİRSİNİZ BUNU DA UNUTMAYINIZ....

SAYGILARIMLAN..........................................................................NACİBABA.....................ONK...
Yukarı Dön
goktasi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı goktasi Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Ekim 2017/2011 Saat 17:48
Naci bey merhaba,
Guzel bir site kurmussunuz,herkese acik sanki serbes kursu gibi.Gelisecegine inaniyorum.
Biliyorsunuz dunya kuruldugundan beri yer yuzu goktaslari yagmuruna maruz kaldi.Dolayisiyla bu taslar her yerde var.Ama bilimi yeni gelistiginden son zamanlarda halka daha nesnel sekilde yansimaya basladi goktaslari.Ama ne varki insanlar once para kismiyla ilgileniyor bu ekstrateres varliklarin.Olay akil disi gibi ,bunun yanin da tasin parasal degeri sifirdir.Yani dusunulmemesi gerek.Elinde dunya disindan gelme mars ve venus gezegenleri arasindaki bosluktan gelme bir nesne var.Bunun heyecaninin fiati olmaz.Bir gok tasi bulan kisi bunu analiz ettirmelidir diyecegim ama maalesef ulkemizde analiz eden bir laboratuvar yok.Uzman yok henuz universitelerimizde.Ama bir kac yila kadar kurulur insallah.Yine tekrar ediyorum ,boylesi bir tas bulan kisiler bana yazabilir,ilk bilgileri ben fotogroflar vs ile vermeye calisirim.Goktaslariyla ilgili yasa bir hukuksal sorun yok,ancak vatandaslik gorevi olarak,en yakin bilim kuruluna haber verilmesi uygun olur.
Yine yazismk uzere hoscakalin.
Yukarı Dön
fmmm Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı fmmm Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Ekim 2017/2011 Saat 12:38
bu taşları türkiyede alan merkezler varmıdır
Yukarı Dön
marduk Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı marduk Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Ekim 2017/2011 Saat 14:09
bu konu  oldukça ilginçtir.Derin ilim ister
Yukarı Dön
goktasi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı goktasi Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Ekim 2017/2011 Saat 17:13
Sorun cikiyor mesaj yazarken,onceki sayfa kaydi gitti...Simdi sunu yaziyordum:Bu taslari Turkiyede satin alan bir kurum yok.Ama ben yine tekrar ediyorum boyle bir tasi ekonomiye donusturmeniz icin onun bir dunya disi ekstrateres objeler bolumu laboratuvari tarafindan analizinin yapilip sertifikalandirilmasi gerekir.Bu laboratuvarlarda ulkemizde yok.Eger elinizde gok tasi olduguna inandiginiz bir tas varsa daha oncede yazdigim gibi bana bir resmini yollayabilirsiniz,ilk mesajimda yazdigim adresime.Ilk bakista size bir fikir verebilirim ve sonrada analiz inin yapiminda yardimci olabilirim.

Yukarı Dön
fmm Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı fmm Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Kasım 2017/2011 Saat 16:23
adresinizi tekrar yollarmısınız
Yukarı Dön
goktasi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı goktasi Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Kasım 2017/2011 Saat 18:55
goktasi81@hotmail.fr
Yukarı Dön
ayhan Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı ayhan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Aralık 2017/2011 Saat 18:33
2000 yılından bu yana ilgileniyorum.Bu konuda Türkiyem çok bakir.Yurt dışında bunların fuarları bile var.
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234 12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50