Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5ARAŞTIRMALAR++TARTIŞMALAR
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

( professıonal metal dedektör ) Bu dedektör nasıl?

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
teknik_dogan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 01/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 8
  Alıntı teknik_dogan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ( professıonal metal dedektör ) Bu dedektör nasıl?
    Gönderim Zamanı: 01/Haziran 2017/2013 Saat 17:33
      Arkadaşlar aşağıda link ini verdiğim dedektör hakkında bilgisi olan varmı.?Nerenin malıdır .?
 Resmini kopyalayamadım.Link açık bakabilirsiniz.

tekniker
Yukarı Dön
BORTEÇİNE Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 7
  Alıntı BORTEÇİNE Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Haziran 2017/2013 Saat 06:02
Orjinalini yazan: teknik_dogan

Arkadaşlar aşağıda link ini verdiğim dedektör hakkında bilgisi olan varmı.?Nerenin malıdır .?
 Resmini kopyalayamadım.Link açık bakabilirsiniz.

cümleten selamunaleyküm.mal tayvan malı sn teknik.diş görünüşü ve kullanım ve teknik özelliğine bakılırsa görsel olarak iyi bir cihaza benziyor.fakaaaaatt işin şu boyutu da varki cihazın iç aksamı nasıl,kullanılan malzeme neyin nesi,sonuçta uzak doğu malı,biraz düşünmek gerekir,lakin bu konu hakkında işin uzmanı kişiler,öncelikle nacıbaba ve diğer değerli bilgili arkadaşlar biraz detaylı yorum ve açıklama yaparsalar belkide alınabilir bir cihazdır.cümlenize hayırlı günler.saygılar.

Yukarı Dön
feltom Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 38
  Alıntı feltom Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Haziran 2017/2013 Saat 16:59
SELAMLAR 
HADİ HAYIRLISI. BİRİ SORU SORUYOR LİNKİ VERİYOR BAKIN BAKALIM DİYOR BANA CEVAP YAZIN DİYOR . SAFA YATIYOR
ÖBÜRÜDE MEKTUBA CEVAP YAZIYOR ŞÖYLE BÖYLE İYİDİR BU MAL ALINIR KULLANILIR AÇIKLAMALARINI YAPIYOR .
SİZE BU SİTEDE DEDEKTÖR ARIYORUZ DİYE Bİ YAZIMI YAZDILARDA  SİZ LİNKLERİ VERİYORSUNUZ . VE BU SİTEDE MAKİNA REKLAMI YAPIYORSUNUZ ,
BURASI BİLGİ HAZİNESİDİR  . LÜTFEN DİKKAT EDELİM .
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: 10/Nisan 2017/2024
Durum:
Gönderilenler: 2037
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Haziran 2017/2013 Saat 11:27

ARKADAŞLAR MERHABALAR SELAMLAR SAYGILAR

YEMİNLEN BUGÜNLERDE KAFA KALMADI BENDE  DEVAMLI HERGÜN SALDIRI ÜSTÜNE SALDIRI YAŞADIĞIM İÇİN BAZI YERLERE YAZILMASI GEREKEN YAZILAR YANLIŞLIKLAN BURAYA DA YAZILMIŞ BURAYA YAZILANI KALDIRIP ESAS SORUNUN CEVABINI YAZIYORUM İYİ DİNLEYİNİZ

ARKADAŞIN SORDUĞU CİHAZ  %100 PULSE NİTELİKTEDİR VE ÜSTÜNDE SADECE KABA BİR DE AYIRIM  GÖZÜKÜYOR YANİ HERHANGİ BİR TEKTEKÇİLİKDE VEYA BENZERİ DURUMLARDA  BU ALET HASSAS BİR AYIRIM YAPAMAZ ....
AMA GENE DE  İŞİN İLMİNİ ALIRSAN AYIRIMLARDAKİ SESLERE BAKARAKTAN BU BUDUR DİYEBİLİR KULLANICI  ÇÜNKİ HER MADENDEN FARKLI BİR SES TONU YANSIR KULAĞINIZI BU SESLERE EĞİTİRSENİZ ALETİN AYIRIM YAPMASINA LÜZÜM HİÇ YOKTUR DEDEKTÖRDEN ÇIKAN SES TONLARINA BAKILARAKTAN  1--HEM O MADENİN CİNSİNİ TAM ANLARSINIZ  2--HACMİNİ YANİ MADDENİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ  ANLARSINIZ 3--HEM DE YAKLAŞIK NEKADAR DERİNDE DURDUĞUNU ANLARSINIZ  EVET BUNLAR GERÇEKTİR ABARTI DEĞİLDİR YALNIZ KİŞİ  ÇALIŞMA ESNASINDA  KENDİNİ TAM OLARAK BU İŞE VERMESİ ŞARTTIR BU SESE KENDİNİ ALIŞTIRMA İŞİ GÜZEL VE VERİMLİ KARIŞIK NİTELİKTEKİ ÇIKAN PARALARIN OLDUĞU BİR SAHADA  OLUR  BAKIRA AYRI BİR TONDA SES DUYARSINIZ BRONZA AYRI TON ALTINA AYRI TON GÜMÜŞE AYRI TON KURŞUNA AYRI TON  DEMİRE ,,ÇELİĞE,,ÇİVİYE,,YALDIZA,,VS VS NE KADAR TOPRAKTA IVIR ZIVIR DA VARSA HEPSİ AYRI TONLARDA SES ÜRETİRLER VE SİZ DE HER SESE SABIRLAN AÇIP BAKTIĞINIZDA HAA BU DEMEKKİ BUYMUŞ  DERİNLİĞİ  BUKADARMIŞ HACMİ BUKADARMIŞ DİYE DİYE  SONUNDA PROFESÖRÜ OLURSUNUZ

LİNKTEKİ CİHAZA GELİNCE  FABRİKASYON BİR MAL OLDUĞU İLK BAKIŞTA ANLAŞILIYOR  GÜZEL DETAYLI YAPILMIŞ İŞÇİLİĞİ DE ÇOK İYİ  AMA DİREKT PULSE BİR CİHAZDIR  BUNU ALMAK DEMEK VE BU CİHAZDAN TAM FAYDALANAYIM DEMEK  BENİM YUKARDAKİ SAYDIKLARIMI  YAPARSANIZ CİHAZLAN ANLAŞABİLİRSİNİZ BOŞUNA DA KAZI YAPMASSINIZ
TERCİH SİZİNDİR  GÖNÜL SİZİNDİR BENDEN YORUM BUKADAR ...

YALNIZ UNUTULMAMALIDIR Kİ ÜLKEMİZİN HER YERİ TARİHTİR VE İNCE BİR TAM AYIRIMLI MAKİNELERLEN  ÇALIŞILIRSA  ÇOK DAHA DOĞRU İŞLER YAPILIR  .......

SAYGILAR................................................................NACİBABA  /  ADMİN..................ONK....... 

Düzenleyen admin - 09/Haziran 2017/2013 Saat 10:05
Yukarı Dön
monacor_20 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 23/Temmuz 2017/2015
Durum:
Gönderilenler: 24
  Alıntı monacor_20 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Haziran 2017/2013 Saat 08:23
Orjinalini yazan: feltom

SELAMLAR 
HADİ HAYIRLISI. BİRİ SORU SORUYOR LİNKİ VERİYOR BAKIN BAKALIM DİYOR BANA CEVAP YAZIN DİYOR . SAFA YATIYOR
ÖBÜRÜDE MEKTUBA CEVAP YAZIYOR ŞÖYLE BÖYLE İYİDİR BU MAL ALINIR KULLANILIR AÇIKLAMALARINI YAPIYOR .
SİZE BU SİTEDE DEDEKTÖR ARIYORUZ DİYE Bİ YAZIMI YAZDILARDA  SİZ LİNKLERİ VERİYORSUNUZ . VE BU SİTEDE MAKİNA REKLAMI YAPIYORSUNUZ ,
BURASI BİLGİ HAZİNESİDİR  . LÜTFEN DİKKAT EDELİM .

Feltom nick 'ine hitaben:

Arkadaşım buraya bir link atılmış ve o linki tıkladığın da orada ne gördüğün bir dedektör satıcı firmasının reklamını mı ? yoksa o cihazı imal eden firmanın servis adresini mi?
 Dikkatini çekerim. !!! Burası bir bilgi paylaşım sitesidir.Ürün pazarlamıyorum burada .Sadece bilgisi olanlar yorumunu yazsın diye yazmıştım .Okuma özürlü olanlar bile yorum yapıyor ..Hayret bir şey...!!!!!!

Bir insanda Yok is€ €d€p. N€yl€sin M€dr€s€ M€kt€p Okusa Alim Olsa Yin€ M€RK€P Yin€ M€RK€P..
Yukarı Dön
feltim Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 10/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 1
  Alıntı feltim Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10/Haziran 2017/2013 Saat 17:30
SELAMLAR HERKESE
ARKADAŞ BANA SİTEM EDİYORSUN AMA BİLİP BİLMEDİĞİNİZ CİHAZLARIN LİNKLERİNİ NE GEREK VAR ULU ORTA SİTEYE VERMİYE .
NACİ BABAYI ARARSIN ODA SİZİ HER KONUDA BİLGİLENDİRİR  VE YARDIMCI OLUR.
ŞU ANDA SALYALI KÖPEKLER DÖRT KOLDAN SALDIRIYA GEÇMİŞ DURUMDA UYKUDAKİ ÇAKALLARDA UYANDIRILDI. KILIÇLAR ÇEKİLDİ .
 NACİ BABAYI YOK ETMİYE ÇALIŞIYORLAR .  BİZLER DEFİNECİLER AKILLI VE MANTIKLI OLMALIYIZ .       SEVGİ VE SAYGILARIMLA..
Yukarı Dön
monacor_20 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 23/Temmuz 2017/2015
Durum:
Gönderilenler: 24
  Alıntı monacor_20 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Haziran 2017/2013 Saat 12:42
Orjinalini yazan: feltim

SELAMLAR HERKESE
ARKADAŞ BANA SİTEM EDİYORSUN AMA BİLİP BİLMEDİĞİNİZ CİHAZLARIN LİNKLERİNİ NE GEREK VAR ULU ORTA SİTEYE VERMİYE .
NACİ BABAYI ARARSIN ODA SİZİ HER KONUDA BİLGİLENDİRİR  VE YARDIMCI OLUR.
ŞU ANDA SALYALI KÖPEKLER DÖRT KOLDAN SALDIRIYA GEÇMİŞ DURUMDA UYKUDAKİ ÇAKALLARDA UYANDIRILDI. KILIÇLAR ÇEKİLDİ .
 NACİ BABAYI YOK ETMİYE ÇALIŞIYORLAR .  BİZLER DEFİNECİLER AKILLI VE MANTIKLI OLMALIYIZ .       SEVGİ VE SAYGILARIMLA..

SELAMLAR YENİDEN.
Selamlar yeniden eski nick im teknik_dogan olarak ben yani  , (monacor_20 ) Yeni nick'im  .NACİ abinin yorumunu çok sevdim . Evet zaten benimde yorum olarak beklediğim cevap buydu.Ben art niyetli bir kişi değilim felton nick indeki arkadaşım.Burada daha önce bu cihazı mutlaka kullanan birileri vardır da onun tecrübesi dahilinde bilgi almak istedim.Çakallar ne kadar ulursa ulusun Kurt ulumasını duyduklarında kuyruklarını yumarak uzaklaşırlar..  Bortecine arkadaşım sana da teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.Feltim arkadaşım , Sadece  NACİ abime sormak isteseydim ona özelden yazardım .Biliyorumki burası bir paylaşım sitesi herkes aydınlansın herkes tecrübe edinsin. Zaten yeterinden çok bilgiyi NACİ abim burada hiçkimseyi ayırmadan  bildiklerini bizlere paylaşıyor.NACİ abiyi kıskananlar elbette olacak.Ama kedi ciğere yetişemediğinde bu mundar olmuş der.Neyse çok gevezelik ettim özür dilerim ARKADAŞLAR.Cümleten SAYGILARIMLA ....

Bir insanda Yok is€ €d€p. N€yl€sin M€dr€s€ M€kt€p Okusa Alim Olsa Yin€ M€RK€P Yin€ M€RK€P..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50