Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5GPR - YERALTI RADARI
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

define işaretleri

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Hasancan25 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 26/Kasım 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 11
  Alıntı Hasancan25 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: define işaretleri
    Gönderim Zamanı: 15/Mayıs 2017/2013 Saat 07:15
size sormak istediğim bir kaç resim olacak yardımcı olursanız çok sevinirim.

taşın içinde oyuk var ve oyuğun alt tarafında V şeklinde bir işaret var.ve ön tarafındada yine aynı şekilde yuvarlak oyuk var.

bu yuvarlak oyukların bulunduğu yerin batı tarafı 15 metrelik bir uçurum.(giriş bulamadık)daha sonra V işaretine arkamızı döndük 5 adım attığımızda başka bir kayanın üzerinde biri tam oyuk biride yarım oyuklu 2 tane işaret gördük.(resimdeki)

ve daha sonra yaklaşık 1 metre yada 1.5 metre kuzeyinde bir kaya gördük.(yandan görünüşlü bir insan figürü ve (diğer arkadasım file benzetti) alt resimde yandan ve önden çekilmiş 2 fotoğrafını ekledim.

lütfen yorumlarınızı bekliyorum.bu oyuklar o kadar güzel bir şekilde oyulmuşki sanki makineyle yapmışlar.ama ormanın içinde adamlar niye kayaya oyuk açsınlarki... birde başka bir yerden bahsetmek istiyorum.

bu ilk anlattığım yerin tam 200 metre güney doğusunda büyük bir kayalık var ve kayanın içinde bir yuvarlak oyuk daha var ve oyuğun altındaki taş parçalanıyor insan eliyle bile kayayı parçalayabiliyor..(resimdeki)

ve bu oyuk olan kayalıgın önünde yaklaşık 2.5 metre - 3 metre büyüklüğünde uzunlamasına büyük bir kaya var ve kayanın üstünde bir oyuk daha var.(resimdeki)

Düzenleyen Hasancan25 - 16/Mayıs 2017/2013 Saat 10:38
ne mutlu TÜRKÜM diyene!!
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı Hasancan25 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Mayıs 2017/2013 Saat 08:14
naci baba neden benim resimler gözükmüyor ben resimde atmıştım buraya :(
ne mutlu TÜRKÜM diyene!!
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı Hasancan25 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Mayıs 2017/2013 Saat 08:15
naci baba lutfen cevap ver..

Düzenleyen Hasancan25 - 16/Mayıs 2017/2013 Saat 17:25
ne mutlu TÜRKÜM diyene!!
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı Hasancan25 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Mayıs 2017/2013 Saat 10:54
kimse cevap yazmayacak mı ???
ne mutlu TÜRKÜM diyene!!
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Mayıs 2017/2013 Saat 08:54

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR

ŞİMDİ BU KADAR BÜYÜK RESİM ATILMAZ NE GÖRÜCEZ NEYİ İNCELEYECEZ BURDA DEĞİLMİ  RESİM SİTESİ NASIL BU EBADI GEÇİRMİŞ ZATEN HAYRET BİŞİDİR DE NEYSE ........

ŞİMDİ O AÇILMIŞ KAYALARDAKİ ÇUKURLARDAN ZATEN İÇİNDEKİ PARA ALINMIŞ  HEMEN BİR DÜZGÜN DEDEKTÖR GEÇİR ELİNE VEYA VARSA HEMEN O BÖLGEDEKİ TÜM KAYALARIN HİÇBİR YERİNİ BOŞ GEÇMEDEN TARA  BELKİ SANA DA BİR PİYANGO ÇIKABİLİR DİYORUM  BU GİBİ YERLERDE PARA ALMAK %100 DÜR  BUNU DA UNUTMA TOPRAĞA BAKMA  SADECE KAYALARA BAK  HERHALDE MESAJIMI ANLADIN ................................................................................ONK.

SAYGILAR..............................................NACİBABA............................ONK............................ 
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı Hasancan25 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Mayıs 2017/2013 Saat 09:29
selam naci baba.büyük resimler için özür dilerim.bende anlamadım nasıl bu kadar büyük oldu.bu yerlere çubukla baktım naci baba ve bişiler olduğu gözüküyor.ama büyük kaya olduğu için bunun altına girişi bulamadık.sence her hangi bir özel girişi varmıdır bu tür yerlerin ?
ne mutlu TÜRKÜM diyene!!
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Mayıs 2017/2013 Saat 11:44

YAA BENMİ ANLATAMIYORUM EKSİK Mİ İFADE EDİYORUM BİLMİYORUM TEKRAR TEKRAR BENİ  BOYUNA İŞİMDEN ALIKOYUYORSUNUZ ARKADAŞ.

BAK İYİ DİNLE
O BİRİNCİ RESİMDEKİ  TENCERE GİBİ  OYUK VAR YA  İŞTE O GİBİ YERDE ARAYACAN MAKİNEYLEN ..
O OYUĞU KAPALI FARZET DÜZ OLSUN ÜSTÜ İŞTE MAKİNE İLEN BAŞLIĞI GEZDİRİRKEN HEMEN MAKİNE BURDA BİŞİ VAR DİYECEK SANA  SEN DE KESKİ ÇEKİÇLEN ORASINI KIRIP İÇİNDEKİLERİ ALICAKSIN   NE KAYANIN ALTINDAN   NE GİRİŞ MİRİŞTEN BAHSEDERSİN BUNU ANLAMIYORUM   ŞU ANLATIĞIMI ANLADINMI TAM OLARAK ONU SÖYLE BANA ...........

SANKİ DÜZ TOPRAKTA  ARAR GİBİ ARIYACAKSIN O KAYALARIN ÜSTÜ YERLERİNDE .....

..................................................................................................NACİBABA...................ONK.. 
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50