Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5BAKIM / TAMİR / ONARIM / SERVİS / SATIŞ / TAKAS / <>5NACİ BABA GÜVENCESİNDE KULLANILMAMIŞ / İKİNCİ EL DEDEKTÖRLER
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

SATILIK ORJINAL WHITES XLT GOKKUSAKLI

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
lorut Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 21
  Alıntı lorut Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: SATILIK ORJINAL WHITES XLT GOKKUSAKLI
    Gönderim Zamanı: 07/Mayıs 2017/2013 Saat 19:10
SLM ARKADASLAR HIC ARAZIYE CIKMADIGIM BIR MAKINA IKINCI EL OLARAK ALDIM SAHIL SERIDINDE KULLANILMIS SAHIL HAVASI NEMI DIS BOYASINI YIPRATMIS BIRAZ AMA ICI SAGLAM BU MAKINAYI NACIBABAYA GONDERDIM PROGRAM ATTI VE GERI GONDERDI 3 GUN ONCE ALDIM KARGODAN FAKAT HIC HESAPTA OLMAYAN ACIL IHTIYAC SEBEBIYLE SATIYORUM FATURASI KULAKLIGI NACIBABA YAPIMI SARZEDILEBILIR YEDEK BATARYASI VAR FIYATI 1750 ISTEYEN OLURSA DIREK KENDISINE YADA NACIBABAYA GONDERIRIM BIRKEZ DAHA BAKAR ONAYLAR OYLE ALAIRSINIZ ALMAK ICIN BANA YADA NACIBABAYA MESAJ ATABILIRSINIZ

TELEFON---7/24---------0541 833 12 70      DEN   ARAYIN

Düzenleyen nacibaba - 09/Mayıs 2017/2013 Saat 07:45
kmyc
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Mayıs 2017/2013 Saat 00:16

SELAM ARKADAŞLAR

LORUT  NİCKLİ ARKADAŞIN TÜM SÖYLEDİKLERİ DOĞRUDUR İLK ÖNCE BUNU TASDİK EDERİM

1750 TL DE  ÇOK İYİ BİR FİYATTIR  İŞTE ACİL İHTİYAÇLARIN GÖZÜ KÖROLMASIN HİÇ UMULMADIK ANDA BOY GÖSTERİRLER  1 HAFTA ÖNCE DE BENİM BAŞIMA HEM DE EN KATMERLİSİ GELDİ  BU SAYEDE KİMİN NE OLDUĞUNU DA ÖĞRENMİŞ OLDUK  BU AYIN BİRİNDE 37 YAŞINDA GENCECİK BENİM 1.Cİ HANIMDAN OLAN KIZIMI KENDİ ELİMLEN MEZARA KOYDUM KANSER İLLETİNDEN  GİTTİ..ALLAHIN TAKDİRİDİR HİÇBİŞİ YAPAMAYIZ BİZE BU SAATTEN SONRA SABRETMEK DÜŞER  BİR ANDA BİR TELEFON GELİYOR  VE TEK KURUŞUM DA YOK TAMAMINI BU GARRETT LERE BAĞLADIĞIM İÇİN  BEN ÇIPLAK GEZİYORUM  BİSÜRÜ ARKADAŞ VAR BİR ARABA LAZIM 2 GÜNLÜĞÜNE HERKEZ YAN ÇİZDİ İYİMİ, BENDE VARKEN ORTA MALI İDİ  NEYSE SAĞLIK OLSUN  PARA KONUSU DA AYNI OLDU  DÜŞÜNÜP DURURKEN  PEŞPEŞE 4 TANE WHİTES PROGRAMLAMA GELDİ   VE PARAYI BULDUM DA VASITA LAZIM  ARAÇ KİRALAMALARDA DA ARAÇ KALMAMIŞ  AKLIMA ŞARKÖYDEN ÇOK ESKİ  HALİ VAKTİ YERİNDE BİR ARKADAŞ GELDİ ONA AÇTIM TELEFON DEDİM BÖYLE BÖYLE LAFIMI OLUR DEDİ BEKLE GELİYORUM DEDİ TAMAM DEDİM . GELDİ  BİNDİK  BEN DEDİ ŞARKÖYDE KALICAM SEN DEVAM ET DEYİP ARABASINI VERDİ  ARAÇ DA SON MODEL BİR MERSEDES  JEEP TİPİ  NEYSE
TAM ÇIKICAM ÇIKARDI BİR KOÇAN VERDİ NE BU DEDİM  BENZİN İÇİNMİŞ İSTEDİĞİN BENZİNLİKTEN ALIYORSUN  ÇEK GİBİ BİŞİ YAA BIRAK MIRAK  DEDİ SENİN BÜTÇEN BUNUN BENZİNİNİ KALDIRMAZ SEN BENİM DEDİĞİMİ YAP HAY ALLAH RAZI OLSUN  GAZLADIM İSTANBULÖA GİTTİM İŞİMİ GÖRDÜM DÖNDÜM  KENDİ DE BAŞKA BİR YERE GİTMİŞ ŞÖFÖRÜ TENBİHLEMİŞ NACİ ABİ GELİRSE  BERABER GELİBOLUYA GİDİN   BIRAK VE ARACI AL GEL DEMİŞ O DA TAMAM DIR  KARA KARA DÜŞÜNÜRKEN BİŞİLER OLDU  AMA HERZAMAN BÖYLE ŞANSLAR OLMUYOR KIRK YILDA BİR İŞTE  HERNEYSE FAZLA UZATTIM  İHTİYAÇ İHTİYAÇTIR

VE BU XLT  DE ALINIR  BU DA BİR FIRSATTIR

CİHAZIN DURUMU  VE PERFONMANSLARINA GELİNCE KISACA ŞÖYLEDİR
Bu cihaz antalya yörelerinde bir tatil kasabasındaki  kışın boş olan kumsallarda çalışan tektekçilikte kullanılmıştır yazın turistlerin üstlerinden düşürüp de kaybetikleri  yüzük,,blezik,,kolye,,vs vs gibi şeylere çalışan bir sürü makine var  ve hepside whitesin  %95 i xlt dir diğer %5 i de yine whitesin  dfx=300  türüdür bu kullanıcılar daha kullanmadan bana yollarlar programlama yaptırırlar  VE İÇİNİ TÜM PARÇALARI KAPLIYAN ÖZEL BİR ELEKTRONİK ÜSTÜ VERNİĞİ ATARIM 4--5  KAT  İŞTE BUNU KOMPLE SUYA SOK  İÇİNE SU GİRDİĞİ HALDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDER  BU ŞEKİLDİR  ,,,,,yalnız dış kutuya ne kadar atsanız bu vernikten  belli bir zaman sonra ana boya pul gibi kalkıyor niye derseniz macunlama işi yok direkt metale boya atıldığından oluyor bu kalkma işi .. işte kutu dış kısım görünümünde  böyle yer yer boyanın kalkmışlığı vardır..
BEN HERZAMAN DERİM Kİ  ALETİN KUTUSUNUN DIŞI HİÇ ÖNEMLİ DEĞİLDİR SİZ ESAS CİĞERİNE BAKIN  BU MAKİNEDE DE BU LAF SONUNA KADAR GEÇERLİDİR .. BU MAKİNENİN ARKASINDAYIM ,,,KEFİLİM,,  HABERİNİZ OLSUN ....

ALET WHİTESİN  (  GÖKKUŞAKLI İLK ÇIKAN SERİDENDİR   XLT  )
MAKİNE GÖDESİ KOMPLE
2 ADET UZATMA KOLU
1 ADET PİLLİK
1 ADET DE SIFIR KUTU SIFIR ŞARZLI BATARYA DİZİLİ  2700 MAH  1 ADEDİ 8  ADET BATARYA
UZUN SÜRELİ ŞARZ CİHAZI
FATURALI
ÜSTÜ KULAKLIĞI HELİKOPTERDE KULLANILAN KULAKLIKLARDAN  PHİLİPS  MARKA STEREO
KORDON ÜSTÜ VOLUMLÜ ....................5 HZ.............İLEN..............70.000 HZ ARASI KAPASİTE
TÜRKÇE  KİTABI
VE BENİM 4 ADET PROGRAMA ERİŞİM YAPIM SAFHALARINI SIRALI ANLATAN KATALOG

EKSİKSİZ FAAL  TÜRKİYE ŞARTLARI PROGRAMI YÜKLÜ  EK İLAVE PROGRAMLAR DA VARDIR

İHTİYACI OLANA 4X4 LÜK BİR CİHAZDIR İLGİLENENLER  BENİ TEL DEN ARASIN
TEL--05365658055-----------02865669160----------------05427246656        7/24
FİYATI SON PAZARLIKSIZ NAKİT OLARAKTAN--------------- 1750 TL DİR

ESAS SAHBİNİN TELEFONU DA--------->> 0541 833 12 70   DİR

SAYGILARIMLAN.......................................................................NACİBABA...................ONK....

Düzenleyen nacibaba - 09/Mayıs 2017/2013 Saat 07:47
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Bilgin Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 11/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 14
  Alıntı Bilgin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Mayıs 2017/2013 Saat 03:35
Nacibaba selamlar, saygılar ...

Acı kaybınız dolayısıyla size ve merhumun tüm yakınlarına Allah'tan sabır ve metanet dilerim. Uzak olduğum için bizzat yanınıza gelemedim, başınız sağ olsun...
Yukarı Dön
lorut Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
Gönderilenler: 21
  Alıntı lorut Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Mayıs 2017/2013 Saat 08:09
BASINIZ SAGOLSUN NACIBABA ALLAH SABIR VERSIN
kmyc
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Mayıs 2017/2013 Saat 09:27
selam ve saygılar naci bey Başınız sağosun.Sizlere Allah 'tan sabırlar diliyorum.
Yukarı Dön
Usta Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 11/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 3
  Alıntı Usta Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Mayıs 2017/2013 Saat 10:29
NACİ BABA BAŞINIZ SAĞOLSUN ALLAH SABIRLAR VERSİN. TÜM YAKINLARINADA ALLAH TAN SABIR DİLİYORUM.
Yukarı Dön
feltom Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
Gönderilenler: 38
  Alıntı feltom Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Mayıs 2017/2013 Saat 14:28
NACİ BABA BAŞIN SAĞOLSUN ALLAHTAN SABIRLAR DİLERİM SEVGİ VE SAYGILARIMLA.
Yukarı Dön
karagün Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum:
Gönderilenler: 57
  Alıntı karagün Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Mayıs 2017/2013 Saat 16:38
naci baba başın sağolsun allah sabırlar versin
Yukarı Dön
cappadokyalı Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
Gönderilenler: 14
  Alıntı cappadokyalı Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Mayıs 2017/2013 Saat 17:19
BAŞIN SAGOLSUN NACİ BABA..
ilim paylaştıkca çogalır...
Yukarı Dön
osmanli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 05/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 1
  Alıntı osmanli Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Mayıs 2017/2013 Saat 17:24
NACİBABA BAŞIN SAĞOLSUN. ALLAH RAHMET EYLESİN.
emirallahtan hepimiz bir gün bu dünyada göçeceğiz.

Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50