Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5GPR - YERALTI RADARI
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

GARRETTİN YENİ DİZAYN GTİ--2500 LERİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: GARRETTİN YENİ DİZAYN GTİ--2500 LERİ
    Gönderim Zamanı: 12/Nisan 2017/2013 Saat 11:55

DİKKAT--> RESİM LERDEKİ  SEX  İÇERİKLİ GÖRÜNTÜLER NEDENİ İLEN TÜM RESİMLER SİLİNMİŞTİR BİLAHERE  TEMİZ ŞEKİLDE YENİDEN YÜKLENİCEKTİR
DUYURULUR...................................................ONK....

ARKADAŞLAR  BENİM ŞU ANDA ÖNERDİĞİM TEK MAKİNE VE MARKASI MODELİ BUDUR YUKARDA RESİMLERİ DE GÖRÜLEN GARRETT GTİ--2500 MODELİDİR ,,,,,

U.S.A --DALLAS ÇIKIŞLI  VE TAMAMEN ORİJİNAL GELDİĞİ GİBİ MÜŞTERİYE VERİLMEKTEDİR  KISACA
[  DİĞERLERİNİN KUŞA ÇEVİRİP VERDİKLERİNDEN DEĞİLDİR  ]  FİYATI DA HALEN 5000 TL DİR... VE KARTAL GÖZÜ DENİLEN DERİNLİK BAŞLIĞI DA  1500 TL DİR.. burda eski fiyatı yazılı idi bu güncellendi
7--6--2017 günü 
VE TAM OLARAK TÜRKİYE ŞARTLARINA  HAİZDİR..

KUTU İÇERİĞİ

MAKİNE GÖVDESİ KOMPLE    ORİJİNAL
1--ADET TEKTEKÇİ BAŞLIĞI--->> ORİJİNAL KENDİ FABRİKA MALIDIR
1--ADET  ORTA DERİNLİK BAŞLIĞI--->>ORİJİNAL KENDİ FABRİKA  MALIDIR
TELESKOPİK KOLLARI
BAŞLIK BAĞLAMA APARATI
80.000 HZ  SES FREKANSLARINI DUYAN ORİJİNAL KENDİ FABRİKASYON KULAKLIĞI
ÇOK KALİTELİ SU --TOZ--GEÇİRMEYEN  HİÇBİR MAKİNEDE OLMAYAN BİR ÇANTASI  U.S.A
ÇANTA İÇİ SÜNGER KORUMASI KAPLIDIR  TAMAMEN KORUMALIDIR
CD  KULLANIM GÖRÜNTÜLÜ
İNGİLİZCE ORİJİNAL KATALOĞU
MAKİNE ÜSTÜ YAĞMUR  ELBİSESİ
GARANTİ KAĞITLARI
YUKARDA EN BAŞTA RESİMLERİ ZATEN GÖRÜLMEKTEDİR
İLAVE TAM TÜRKÇE AÇIKLAMALI  TARAFIMDAN YAPILMIŞ KULLANIM KILAVUZLARI

EKSİKSİZ TAM OLARAK  VERİLMEKTEDİR

NOT>>İTHALATI YAPAN FİRMACA FATURASI  VERİLMEKTE VE TAMAMEN YASALDIR
 2 AYRI GARANTİ BELGESİ VARDIR
3.CÜ GARANTİSİ DE BENİMDİR  ARKASINDAYIM SONUNA KADAR .........nacibaba.............onk..

Düzenleyen admin - 07/Haziran 2017/2017 Saat 01:26
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
HARİYACI Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 5
  Alıntı HARİYACI Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12/Nisan 2017/2013 Saat 16:55
Nacibabaya bu gùn bende siparişimi verdim sağolsun kısa süre içinde gönderecek gayetp
güvenli ve çok kolay bir alış veriş oldu tam 2 aydır takipteydim hiç tereddüdsüz garett 2500 ve
nacibabanın çubuklarını almak istedim çevremdeki bu işlerle yıllarrdı uğraşanlar bukadar
para verme biz sana ucuz yollu makina ayarlarız dediler ama daha başlangıçta olduğum için
kısa sürede hevesimin kırılmamasını düşünerekten profesyonel ve en iyi makina almak istedim
inşallah her şey umduğum gibi olur bunuda zaman gösterir tüm site üyesi arkadaşlar ve nacibaba nın
desteğiyle bişeyler yapmaya çalışacağım ALLAH CC. herkesin gönlüne göre versin dileklerimle
saygılar sevgiler semih erol ANTALYA
nasipse gelir hintten yemenden
nasip değilse ne gelir elden
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Nisan 2017/2013 Saat 11:23

HARİYACI-------ARKADAŞA HİTABEN

ARKADAŞIM BUGÜN CUMARTESİ----13--4--2013--------------MAKİNEN VE ÇUBUKLARTIN YOLA ÇIKTI HABERİN OLSUN DÜN VERMİŞTİN ZATEN SİPARİŞİNİ BUGÜN DE ÇIKARDIM  P.TESİYE ALIRSIN ELİNE GEÇER  HAYIRLISI OLSUN İYİ GÜNLERDE KULLANIRSIN TEMMENİM ODUR.

SAYGILARIMLAN........................................................................NACİBABA...................ONK....

ARKADAŞIM VE TÜM ARKADAŞLAR ÇEVRENİZİN SİZLERE ÖNERDİĞİ MAKİNELERİN UCUZ OLABİLİR DE  NE OLDUĞUNU NE DURUMDA OLDUKLARINI ANLIYAMASSINIZ ÇOK SONRALARI FARKINA VARIRSINIZ  VE O KADAR ZAMANI DA BOŞA HARCAMIŞ OLDUĞUNUZU  GÖRÜRSÜNÜZ
HİÇKİMSE SAĞLAM İŞ YAPAN MAKİNESİNİ SATMAZ  BU KAİDEDİR BUNU HİÇ UNUTMAYIN ANCAK BİNDE 2 ANCAK SATILIR O DA ÇOK SIKIŞMIŞTIR PARAYA İHTİYACI VARDIR ONUN İÇİN SATAR  998 İ DE HASRLIDIR MUHAKKAK BİŞİSİ VARDIR ONUN İÇİN SATAR SAHİBİ.......ONK....
UCUZ  BASİT MAKİNELERLEN İŞ YAPILMAZ  MAKİNE  HEM VLF HEM PULSE SİSTEM OLMASI GEREKİR BİR GÖVDEDE  ŞİMDİ ÇOĞU KİŞİLER ŞİDDETLEN İTİRAZ EDERLER  AYIRIMLI BİR VLF PULSEYE DÖNÜŞMEZ BUNU SÖYLİYENLER HALT ETMİŞLERDİR BİLMEDEN KONUŞURLAR ..
ALETİ TEK DOKUNUŞLAN AYIRIMLI SİSTEME SOKABİLİRSİNİZ YİNE O TUŞA TEKRAR BASIMLAN AYIRIMSIZ KISMA GEÇEBİLİRSİNİZ BU KADAR BASİTTİR BU İŞ ALACAĞINIZ CİHAZLARIN GÜVENİLİR OLMASI ŞU ŞEKİLDE SAPTANIR ASLA YENİ TÜREMİŞ MARKALARA  GİRMEYİNİZ ÇÜNKİ  BU DEDEKTÖRCÜLÜK ÇOOOK UZUN YILLARA DAYANAN ÇALIŞMALARIN SONUCUNDA HAKİKİSİ MEYDANA GETİRİLİR  BU KONUDA DÜNYAA PİYASASINA HAKİM OLAN 2 İ MARKA MEVCUT ŞU ANDA ESKİDEN DE VARDI AMA DEVAM EDEMEYİP DAĞILIP GİTTİLER BUNLAR WHİTES 125 YILLIK TAMAMİYLEN AİLE ŞİRKETİ YABANCI YOK İÇLERİNDE 2.CİSİ DA GARRETT 80 YILLIK YARI AİLE  GERİSİ YABANCI DIŞARDAN MÜHENDİS GURUPLARIDIR  BİR ZAMANLAR WHİTESİN 6000 Dİ SALTANATINI YIKAN  MARKA DA COMPASS X--100 DÜ  BU MAKİNE ÜSTÜNDE YOK YOK TU  ÖYLE BİŞİYDİ   BU COMPASIN GEÇTİĞİ YER İN ARKASINDAN 100 TANE MAKİŞNE GELSE HEPSİ NAL TOPLARLARDI TOPRAĞI ADETA YERDİ BİŞİ BIRAKMAZDI  AMA BUNU KULLANMAYA  ÇOK SAĞLAM KOLLARINIZ OLMASI GEREKİRDİ ÇÜNKİ AĞIR BİR MAKİNEYDİ VE DÜNYADA  HALEN DE AYNI DIR 18 VOLT DİREK TÜM CİHAZIN İÇİ BU VOLTAJLAN ÇALIŞIRDI HERNEYSE ARKASINDAN SINNIFFER  GELİR 1.İNCİ DÜNYAA 2.Cİ DÜNYA SAVAŞLARINDAN ÇIKAN AVRUPA ŞEHİRLERİNİN HARABELERİNDE HER YERİNDE BUNLAN PATLAMAMIŞ BOMBA ARANIRDI AYIRIMSIZDI İLK  YAPSI VE ÇİFT BAŞLIKLI İDİ  TM--808 LERGİBİYDİ SONRADAN TEK BÜYÜK YUVARLAK BAŞLIĞA DÖNÜŞTÜRDÜLER 600 KİLOLUK PATLAMAMIŞ BİR TOP MERMİSİNİ  YIKINTI İÇİNDE 5 METRELERDEN  FARKEDİYORDU  BUNU YIKINTI DEMİR AKSAMINDAN AYIR ETMEK İÇİN DE FARKLLI SES ÜRETİYORDU MERMİYE  SONRA DÜNYADA İLK AYIRIMLISINI ÇIKARDI SINNIFFEER AM --120 B MODELİNLEN BUDA ÖYLE BİR TUTTU Kİ TEK PARAYI İBRE ORTADA DURUP HİÇ KIMILDAMIYOR SES ÜRETİYORDU AMA KUYLLANIM ZORLUKLARI VARDI BİR ELİNİZ DENGE DÜĞMESİNDE DEVAMLI İBREYİ ORTA-DA TUTMANIZ GEREKİYORDU EKRANI DEVAMLI GÖRMENİZ GEREKİYORDU VS VS  --- GEMİNİ MARKALI ÇİFT BAŞLIKLI PULSE DİREK BU DA BOMBA BULUCU OLARAK ÇIKTIYDI  FİŞHER DE AYNI İDİ  İŞTE BU FABRİKALARIN İÇİNDEN SIYRILIP KENDİNİ BÜGÜN DE HALEN KABUL ETİRMİŞ  2 FİRMA KALMIŞTIR GÜVENLEN BUNLARIN MALLARIO ALINIR KULLANILIR  
GARRETT VE WHİTESİN ÜRÜNLERİ  AMA 2013 YILI BAŞI WHİTES DE KAPANDI ŞU AN HALEN KAPALI DURUYOR STOKLAR DA BİTTİ  ARTIK B UNUN 2.Cİ ELLERİ İŞLEMDE  VEDE TABİİ FİYATLAR ÇOK ARTTI KAPANDIĞINDAN DOLAYI.

DİYECEĞİM ODUR Kİ KÖKLÜ FİRMALARIN MALLARINI İNCELEYİN VE BU MARKALARIN MODELLERİNİN İÇİNDEN İŞİNİZE UYGUN OLANI SEÇİP ALIN KULLANIN ..
NE İŞ YAPMAK İSTİYORSANIZ BANA AÇIN TELEFON BEN SİZE İŞİNİZE EN UYGUN OLANI ÖNERİRİM  SORMADAN KAFANIZA GÖRE NE İŞ YAPIN NE DE ALIN  SONRA HÜSRANA UĞRARSINIZ .....

SAYGILAR........................................................................................NACİBABA..............ONK..  
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
HARİYACI Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 5
  Alıntı HARİYACI Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Nisan 2017/2013 Saat 16:05
Nacibaba teşekkürler ALLAH RAZI OLSUN
nasipse gelir hintten yemenden
nasip değilse ne gelir elden
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Mayıs 2017/2013 Saat 11:49
slm naci baba ve   arkadaşlar bende bu gün sipariş verdim naci babaya yarın yollayacak kargo ile heycanlıyım şu an herkese kolay gelsin
Yukarı Dön
çavuş Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 08/Kasım 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 4
  Alıntı çavuş Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Ekim 2017/2013 Saat 09:07
Merhabalar herkese bu siteye çoktan üyeyim. Yalnız pek mesaj yazmadım vede siteyi takip edemedim. Naci amca size sorum olacak elinizde halen gti 2500 var mı? varsa fiyatı nedir? Birde bana eagle derin başlık lazım o da sizde var mı acaba?
Yukarı Dön
çavuş Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı çavuş Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Ekim 2017/2013 Saat 10:53
Naci amca cevabın için teşekkürler. Yalnız benim bahsettiğim gti 2500 ün derin eagle başlığı o sizde mevcut mu? Nedir fiyatı?
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: 10/Nisan 2017/2024
Durum:
Gönderilenler: 2037
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Ekim 2017/2013 Saat 08:54

ÇAVUŞ  ARKADAŞ MERHABA

ŞİMDİ ORAYA AEGLE   DİYE YAZINCA  SADECE  TABİKİ AKIL KAYIYOR AEGLE 2 LERE  BAK BU SON YAZDIĞIN TAM ANLAŞILIR ŞEKİLDE BİDAHAKİ SEFERLERDE BÖYLE SORDUKLARINA DETAY VERKİ BEN DE YANLIŞ ŞEYLER YAZMIYAYIM  NEYSE İHTİYACI OLAN OLUR O BİLGİYE OKUR VE ÖĞRENİR DURSUN BAKALIM BİLGİ BİLGİDİR  BİRİNE YARAR ELBETTE ...

ŞİMDİ BU BAŞLIKLARA TÜRKİYEDE KARTAL GÖZÜ  DENİYOR BU ŞEKİLDE ANILIYOR   AEGLE ZATEN KARTAL DEMEK YANİ KARTAL GÖZÜ KADAR KESKİN GÖRÜRMÜŞ DENMEK İSTENİYOR ..

BU TÜR BAŞLIKLARA PEK İHTİYAÇ DUYULMADIĞI İÇİN  SATIŞI VE İSTEĞİ  SANKİ YOK GİBİ OLDUĞUNDAN ANCAK SİPARİŞLEN GETİRTİLİYOR AMERİKADAN DİREKT  ŞİMDİYE DEK BEN BİRTANE BİLE SATMADIM ÇÜNKÜ İHTİYAÇ YOK  AMA BAZI BÖLGELERDE ÇALIŞANLARA GEREKİYOR  DERİNDE KALAN LAHİTLER İÇİN SADECE  BİR DE HÖYÜĞÜN KAPISINI BULMADA  GİBİ  VEYA KAYMIŞ TOPRAK ALTINDA KALAN BİR  MİMLİ YER İÇİN BAZEN GEREKİYOR..
GARRETTİN BENİM SATIKLARIMDA  ZATEN ÇANTA İÇİNDE Kİ İKİ BAŞLIKTAN BİRİ ORTA DERİNLİK BAŞLIĞI BU DA  BÜYÜK BİR METALİ ALL METALDE 2---2.5  METREDEN DUYUYOR  1.70--1.80  LERE KADAR DUYAR DA ÖTESİNİ İŞTE BERABERİNDE GELEN 80.000 Hz  DUYABİLEN KULAKLIK SAYESİNDE OLUYOR  BU KULAKLIK DERİNLERİ ÇOK İYİ DUYUYOR  VE KİM BENDEN GARRETT ALDIYSA BU KULAKLIKLARA  ÇOK BÜYÜK ÖZEN GÖSTERİN ÇÜNKİ ÇOK PAHALLI BİR KULAKLIKTIR BUNLAR AŞAĞI YUKARI  BİN LİRAYA YAKLAŞAN BİR FİYATI VARDIR  BİZDE DE AMERİKADA UCUZCADIR  DİĞERLERİ GİBİ AYIKLAYIP DA BEN BİŞİ SATMIYORUM NE GELİYORSA  HEPSİNLEN BERABER MÜŞTERİYE YANSITIYORUM  ALEM BUNU ALIP 5 LİRALIK BİLGİSAYAR KULAKLIĞI KOYUYOR O 2 BAŞLIĞI ALIP BİRTANE YERLİ HİÇBİRİŞE YARAMAZ BİR BAŞLIK KOYUYOR  ÇANTASINI İÇ SÜNGER KORUMASINI DA ALIRLAR BİTANE UCUZ  ADİ ÇANTA VERİRLER HERNEYSE AĞZIMI AÇMIYAYIM BİR KERRE SİNİR OLUYORUM BU YANLIŞ YAPANLARA
BÖYLE İŞTE GEREKMİYORSA ALMA  AMA GEREKİYORSA AL MALİYETİ 1500 TL DİR KARTAL GÖZÜNÜN ORİJİNAL AMERİKANDIR YERLİ YAPIM DEĞİLDİR YERLİLERİ DE VAR  400  TL İLEN
750 TL ARASINDA    SATIYORLAR ÇOĞU YERDE NEYSE ,,AL TAK  BİRKAÇ TAKMADAN SONRA MAKİNEYİ DE BOZUYOR  HABERİN OLSUN..

SAYGILAR....................................................................NACİBABA  /  ADMİN..................ONK.. 

Düzenleyen admin - 07/Haziran 2017/2017 Saat 01:36
gençliğine güvenip vakit çok erken derken,belki elveda bile diyemessin giderken ONK..
Yukarı Dön
çavuş Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı çavuş Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Ekim 2017/2013 Saat 09:38
Naci amca tamamiylen haklısın yazdıklarından zaten ben bir kaç firmayı aradım fiyat sordum adamlar gti 2500 e 3000-3500 lira istiyor. o da ne mal olduğu belli değil artık taklit mi orijinal mi bilemiyorum.Bana 1.5-2 metre lazım. Amca dfx 300 e yetişemedim gözüm bir yandan onda kaldı. Bari Ayrımı anlayacağımız şekilde ekranda gösteriyordu. Ne yapalım kısmet.
Yukarı Dön
aytekin_10 Açılır Kutu Gör
wxt
wxt
Simge

Son Giriş: 31/ocak 2017/2017
Durum:
Gönderilenler: 3
  Alıntı aytekin_10 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Kasım 2017/2013 Saat 00:03
selamünaleyküm naci baba garet 2500 eski ve yeni dizayn nasıl anlarız aralarında ne farklılıklar var

Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50