Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5COINMASTER++WHİTES <>5Dfx E-Spectrum Serisi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Dfx E-Spectrum Serisi

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 34567 12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 109
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Şubat 2017/2009 Saat 15:07
               sevgili naci abi:
               tespitin doğru akü bağladık   konnanstörleri değiştirdikten sonra makina düzgün çalışıyor  ama arazide deneyemedim....
               abi artık olan oldu elinde kart varmı fiyatı ne kadar başlıkta var bana hepsi kaça çıkar bilgi verirsen çok sevinirim...
               saygılarımla......

Düzenleyen amale - 27/Şubat 2017/2009 Saat 15:10
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Mart 2017/2009 Saat 02:57

AMELE KODLU ARKADAŞA//// OSMAN NACİ KANAT ///..............................................O.N.K......

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR

KART İÇİN İZMİR AZİM ELEKTRONİĞE MÜRACAAT EDİCEN   GEÇEN SENE 600--700 YTL YDİ GALİBA   BİDE SOR KARTIN ÜSTÜNDE İŞLEMCİSİ DE VARMI YOKMU ONU BİLMİYORUM MUHAKKAK SOR

BAŞLIKLARDA KENDİ ORİJİNAL BAŞLIĞI  22 LİK KAFA DA 450 YTL İDİ

BUNLAR BENDE YOK BEN SIRF TAMİRLEN UĞRAŞTIĞIM İÇİN BANA DA LAZIM OLDUMU ORDAN ALIYORUM  BİLGİNE   

SAYGILARIMLAN.......................................................................................................O.N.K....
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Mart 2017/2009 Saat 10:24
                   sevgili naci abi
                   ben makinayı çok temiz ayrıca orjinal amerikan bayraklı 2007 model bi dfxle değiştirdim çok temiz bi makina 400 tl üste verdim yani makina şu an düzgün ayrıca büyük başlığıda var sana sormak istediğim şu önceki makinamı sana proğrama göndermiştim o zaman çubukta aldığım için makinadan herhangi bir ücret almamıştınız benim bu makinayada proğram attırmam gerekirmi    derinlik için zaten makinayı kullanmayı kendime yetecek kadar  biliyorum ayarlarınıda eproma giriyorum aslında göndereceğim ama çokta durumum yok o yüzden bi cevap verirsen sevinirim              

PROGRAMLANMAMIŞSSA BANA GELMEMİŞSSE MUHAKKAK İSTER BU DA SANA BAĞLI TELEFON AÇ BANA GÖRÜŞÜRÜZ

SAYGILARIMLAN......................OSMAN NACİ KANAT....................................................O.N.K....

Düzenleyen amale - 02/Nisan 2017/2009 Saat 05:27
Yukarı Dön
cankaramsar Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 26/Mart 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 3
  Alıntı cankaramsar Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Nisan 2017/2009 Saat 20:03
sayın naci kanat dfx 300 lerin yüksek gerilim  hatlarının da altında çalışmasına izin vereek bir ayarı var mıdır?

MERHABA  ARKADAŞIM.........................OSMAN NACİ KANAT.............................................O.N.K

OLMAZ OLURMU HER TÜRLÜ ENGELE KARŞIN BİR FİLTRE DEVRESİ MEVCUTTUR  NE ENGELLE KARŞILAŞIYORSAN MUHAKKAK ONUN ÇÖZÜMÜ MEVCUTTUR VARDIR ALET ÜZERİNDE  ZATEN DFX LER YÜKSEK GERİLİMDEN ETKİLENMEZLERKİ BUNDAN 30 SENE ÖNCEKİLERE KADAR DA İNSEN HİÇBİRİ ETKİLENMEZ AMA DİĞER MARKADAKİ ALETLERİN ÇOĞU ETKİLENİR HATTA BOZULABİLİRLERDE   DFX=300   ÜN KULLANIMI HAKKINDAKİ KISIMLARI İYİCE BİR İNCELE

SAYGILARIMLAN.........................................................................................................O.N.K..

Düzenleyen nacibaba - 02/Nisan 2017/2009 Saat 16:22
Yukarı Dön
ahev Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 13/Kasım 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 13
  Alıntı ahev Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Nisan 2017/2009 Saat 10:28
Exclamation         

SELAMÜNALEYKÜM

DFX KULLANAN ARKADAŞLAR  İÇİN  ARAZİDE DAHA FAZLA VERİM ALACAKLARI BİR HUSUSU  HATIRLATMAK  İHTİYACI  HİSETTİM ,UZUN ZAMANDIR  SİTEYE GİRİŞ YAPMADIM  ARAMIZA YENİ GELEN ARKADAŞLAR  OLABİLİR  YENİ CİHAZ ALMIŞ OLANALAR OLABİLİR  YENİ SEZONDA  KENDİ DENEYİYİMİM OLAN VE BİRAZ DİKKATLE DERİNDE OLAN  METALLERİ SESLERİ  BAZEN ÇOK ZAYIF VERENLERİ KAÇIRMAMAK İÇİN ELİMDEKİ EN SON YAPTIĞIM VE ÇALIŞTIĞIM ALL METAL PROĞRAMIDIR ,ANCAK  TONE ID ,MIXER MODE KULLANIMIYLA SESTEN METALİ TANIYABİLİR VE DERİNDEKİLERE ULAŞABİLİRİZ İNŞ .
ALLAH'A ABD VE ASKER OLANA HERŞEY MUSAHHAR OLUR . R .N K.
Yukarı Dön
ahev Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı ahev Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Nisan 2017/2009 Saat 10:45
S.A

PROĞRAMI BİR KAÇ GÜNE İNŞ. BURAYA YAZACAĞIM  VERİMLİ OLACAĞINI UMARIM ARKADAŞLARDAN RİCAM İLK ETAPTA  KAYDA ALSINLAR VE DAHA SONRA ÇALIŞTIKLARI KENDİ PROĞRAMLARI İLE  BU PROĞRAMI  EV ÖLÇEREK  TEST  ETSİNLER  DERİNLİĞİN ARTIĞINI AÇIK BİR ŞEKİLDE GÖRCEKLER ,AYRI BİR HUSUS DAHA BELİRTECEĞİM AMA  DAHA SONRA ÖNCE  BU PROĞRAMI YAZAYIM  DENENSİN SONRADA O ,Kİ DERİNDE OLANLAR DAHA İYİ ANLAŞILSIN DİYE

Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Nisan 2017/2009 Saat 11:19
selamlar ahev kardeş bu nezih sitede tekrar karşılaşmak açıkcası sevindirdi beni daha önce ki sitede hani şu yaşarcanın sitesinden sizi bilir deneyim ve tecrüblerinizi takip eder ve memnun olurdum. aramıza hoşgeldin der selamlarımı ve hürmetlerimi sunarım.
Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Nisan 2017/2009 Saat 05:27
ahev sabırsızlıkla bekliyorum proğramını   saygılar
Yukarı Dön
kartal Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 04/Nisan 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 11
  Alıntı kartal Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Mayıs 2017/2009 Saat 15:43
sayın ahev kardeşim dedektörlerin ayarlarını yazacağını söylüyorsun bizde burda senin o vereceğin ayarı bekliyoruz sabırsızlıklan veriversen de netıce ye bir baksak slm svğ
Yukarı Dön
ahev Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı ahev Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Mayıs 2017/2009 Saat 12:40
selamünaleyküm

kartal arkadaşım insanın hiç  meşguliyeti olmazmı sabır

TARGET VOLUME:60
AUDIO THRESHOLD:15
TONE(AUDIO FREQ)231
AUDIO DISC:OFF
SILENT SEARCH:OFF
MIXED MODE:ON
A.C. SENSITIVITY :85
D.C.SENSITIVIYY:50
RATCHET PITPOINTING:ON
S.A.T.SPEED :10
TONE I.D.:ON
V.C.O:ON
MODULATION:ON
AUTOTRAC:ON
TRAC WIEW:OFF
AUTOTRACSPEED:12
TRACINHIBIT   :OFF

DISC EDIT-95......................00.................................+95
                         REJECT          ACCEEPT
BLOK EDIT:  YUKARDAKİNİN AYNISI

RECOVERY SPEED   :25
BOTTLECAP REJECT   :14
HOT ROCK REJ       :14
SWEEP SPEED    :10
GROUND FİLTRERING  :4
VISUAL DISC        :ON
ICONS         :OFF
V.D.I SENSITIVITY       :85
D.C PHASE            ::ON
GRAPH AVERAGING      :ON
GRAPH  ACCUMULATE        :ON
FADE RATE             :10
PREMP GAIN  ::::::::          2
VDI NORMALIZED         :ON
FREQ   ( 15 KHZ)

NACİ HOCANIN  YAZDIĞI BARLARIN GRAFİK HAREKETLERİ DOĞRUDUR BENDE ÇOK DEFA ÖZELLİKLE DENEDİM SES İLE CEVAP VEREMEDİĞİ ANLARDA CİSMİ GRAFİKLE  BELİRTİYOR...
BENİM TAVSİYEM  ALINAN CİHAZLARI ÇOK AMA ÇOK İYİ TANIYIP ZAMAN İÇERİSİNE DENEYİM İLE  BERABER İYİ NETİCELER  ALINACAĞIDIR

AHEV //< kodlu arkadaşımızın yayınladığı bu program  tarafımdan kontrol edilmiş

HİÇBİR SAKINCASI OLMADIĞI GÖRÜLMÜŞTÜR  VE DE GÜZEL KENDİ DEDİĞİ GİBİ ÇALIŞMAKTADIR
MAKİNELERİNİZE RAHATLIKLAN KURUP KULLANABİLİRSİNİZ
OSMAN NACİ KANAT.............................................................................................O.N.K......

AHEV>>>ARKADAŞIN YAYINLADIKLARINI ONAYLI ONAYSIZ KURABİLİRSİNİZ HİÇBİR SAKINCASI YOKTUR

NOT>>ALTLARINDA ONAY OLMUYAN PROGRAMLARI KESİNLİKLEN MAKİNELERİNİZE KURMAYINIZ  ZARAR VERİCİLER ARTIK BU ŞEKİLLERE DÖNÜŞTÜLER  ÇOK DİKKAT EDİNİZ

VE TÜM UYARILARI DİNLEYİNİZ VE ASLA CİHAZLARINIZA AKÜ BAĞLAMAYINIZ

...................................................................O.N.K..................................................................

Düzenleyen nacibaba - 09/Mayıs 2017/2009 Saat 08:45
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 34567 12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50