Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5COINMASTER++WHİTES <>5Dfx E-Spectrum Serisi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Dfx E-Spectrum Serisi

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 23456 12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ekgoo Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 30/Mart 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 8
  Alıntı ekgoo Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Şubat 2017/2009 Saat 16:32
selamlar naci baba vermiş oldugun bilgilerden dolayı teşekür ederim naci baba bilgi paylaş tıkca güzeldir  ALLAH ÖMRÜNÜZÜ UZUN ETSİN
Yukarı Dön
tugican Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 06/Temmuz 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı tugican Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Şubat 2017/2009 Saat 09:44
Cümleten Selamun Aleykum
Öncelikle naci ustamın ellerinden öpüyor sitede tüm arkadaşlara burada olduğunuz için çok şanslısınız diyorum .Ben bundan bir buçuk yıl önce  naci ustadan çubuk almıştım ama iki kişyle kullanımasından dolayı  gerekli uyumu sağlayamamızdan olacak  tam olarak çalıştıramadık Tabi biz kullanamadık  diye çubukları kötüleyecek değilim.
Naci ustanın sürekli  telkinkerinden biride eğer imkanınız varsa araziye tek çıkın.
Bu konuda benim görüşümde aynıdır . Bunu çubuklarla tek başıma yapamadığımndan dolayı
gerek naci ustamızın ısrarla üzerinde durduğu gerekse benım araştırdığım ve incelediğim kadarıyla whites dfx 300 almaya karar verdim
Fakat dfx 300 farklı firmalarda farklı fiyat ve set (başlık vs) seçenekleri var
Bir firma ile diğer firma arasında 500 tl fark var  Onun için Naci Ustam sanki kendiinize alıyormuş gibi hangi firmayi  veya başlığı önerirsiniz
Böylece diğer arkadaşlarda  daha net bir bilgi sahibi olmuş olur
Bazı yerli yersiz söylentiler var şurdakiler orjinal burdakiler değil bu konuya kesin bir nokta koyarsanız çok iyi olur Ve bu sitedekileri art niyetli insanlara karşı  uyardığınız ve zihinlerini açmaya çalıştığınız için gönülden teşekkürler ALLAH  sağlıklı ve uzun ömürler versin ustam

HERKEZE SELAMLAR SAYGILAR..........................................O.N.K...

Arkadaşlar  herkez şunu iyicene birkerre bellesin ve daha sonraları aynı konuları getirmiyelim  buralara

1> AZİM ELEKTRONİĞİN  TÜM İTHAL ETİĞİ VE SATIĞI HANGİ MARKA DEDEKTÖR  VARSA
     TÜMÜ ORİJİNAL  AMERİKAN  OLUP İLK EL  KENDİ  FABRİKASI ÇIKIŞLIDIR   YANİ DÜNYANIN HERHANGİ BİR BAŞKA ÜLKESİNDE  PATENT ALMIŞ AYNI MARKANIN MALI DEĞİLDİR  BUNU İLK ÖNCE HERKES ÇOK İYİ ANLASIN   İSTANBUL SATIŞLARININ   %98 İ
DİĞER ÜLKELERDEKİ PATENTLİ MALLAR OLDUĞUNDAN  AMERİKAN FİATININ YARISINA SATILMAKTADIR   TÜM OLAY BUNDAN İBARETTİR.......................................O.N.K..

ÇOK ÖNEMLİ BİR NOTTA>>>>DEMEK DEĞİLDİRKİ  ORİJİNAL AMERİKANLAN BİR BAŞKA ÜLKEDEKİ AYNI MARKANIN  KALİTESİNDE ÇOK AZ  BİR FARKLAR GÖZE ÇARPAR AMA ÇALIŞMASINDA HERHANGİ BİR SORUN YOKTUR 2008 DEN İTİBAREN  BU  TARİHTEN ÖNCE VARDI SORUNLAR AMA ARTIK YOKTUR  AYNI DİZAYN  AYNI ŞEMA AYNI VERSİYONDUR  HİÇBİR DEĞİŞİKLİK ARTIK YOKTUR

YANİ ARTIK BU KONUDA KİMSE KAFA YORMASIN  KİMSE DE HİÇBİR ELEŞTRİ YAPMASIN  HA FİAT FARKI İÇİNDE  AVRUPA BİZE YAKIN OLDUĞUNDAN VE HÜKÜMETLER ARASI TİCARİ ANLAŞMALAR  ÇERÇEVESİNDE AVRUPA MALI AMERİKANIN YARISIDIR   KİM HANGİSİNİ TERCİH EDERSE EDER ARTIK ALICININ GÖNLÜNE KALMIŞ BİŞİDİR .......................................O.N.K....

DİKKAT>>>SADECENE  GEREK  U.S.A  GEREK AVRUPA OLSUN  WHİTES'İN  SON VERSİON  PROFESYONEL  DEDEKTÖRLERİNDEN   (  XLT  )---(DFX  )----(DFX=300 )>  BU VERSİON MAKİNELER  İŞLEMCİLİ OLDUKLARINDAN PROGRAMLARLAN ÇALIŞMAKTADIRLAR  FABRİKASINCA  ÜZERİNDE HAZIR PROGRAMLARI BULUNDUĞU GİBİ  SİZİN TARAFINIZDAN DA GELİŞTRİLİP HAZIRLANAN PROGRAMLAR DA KULLANILABİLİNİR  BU İŞLER ÇOK KARIŞIK OLDUĞUNDAN YAPAMIYAN ARKADAŞLAR BANA YOLLAYIN BEN SİZE HAZIRLARIM ........O.N.K..

SAYGILARIMLAN.......................OSMAN NACİ KANAT.................................................O.N.K... 

Düzenleyen nacibaba - 17/Şubat 2017/2009 Saat 20:17
ölmez sağ kalırsam eğer "HESABIM VAR"
Yukarı Dön
ekgoo Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı ekgoo Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Şubat 2017/2009 Saat 12:56
sayın naci usdam dfx eserisine vermiş oldugun prgrami yukledi ama bir sorunum var ayrım bölümündeki disc editlen vebiloc edit ten sizdiyorsunuzya -95 ve +95 rejetten -95 geliyorum ama ikon biraşagı bir yukarı cıkıyor ordabirsorunumvar biloj editde o sorunumyok bu ayrımı biloj editten yapıyoruz deyilmi bilojedıtten -95 cıkıyorum -20de duruyorum -20den +95 kadar kabulediyorum dogrumu acaba saygı vesev gilerimle selamlar
Yukarı Dön
ekgoo Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı ekgoo Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Şubat 2017/2009 Saat 17:05

naci baba selamun aleyküm DİSC  EDİT ayrim bölümünden -95+95 REJECTte ikonu -95----------20 İKONU ACCEPTALIYORUM -'20--------00++++++++++++95 kadar kabul ediyorum ama DİSC EDİTDE bir sorunum oluyor  ikon bir  ACCEPT GECİYOR BİR  REJECT GECİYOR BU OLAY SADECE DISC EDİTTE OLUYOR BU SORUNUM BLOCK EDİT DE OLMUYOR biz bu  ayrımı BLOCK EDİTDEN Mİ yapıyoruz -95------------20 -19-----00+++++++++++95kabulediyorum -95----20 arası ret -20++++++95 arası kabul doğrumu birde redlerı silmek icin i konu on na alıyoruz vebaşlıgı ustun de sallıyoruz ses kesilince ikonu off alıyoruz  naci usdam LEARN REJECT ON alı yoruz ve başlıgı hızlı şekilde sallıyoruz ses tamamen kesilınce ikonu off alıyoruz dogrumu ALLAHA EMANET OLUN

TAMAMEN  DOĞRUDUR   AYNEN DEVAM ET...............................................................O.N.K....

İKON BİR ARTIYA BİR EKSİYE GRİYORSA  VEYA ARTI İÇİNDE SAYI DEĞİŞTİRİYORSA O BULDUĞUN MADDEDE DEĞİŞİK METALLER OLDUĞUNDANDIR  MESELA NE DİYELİM

DİYELİM BİR TOP MERMİSİ BUNDA BAKIR VAR  SARI VAR  BRONZ  VAR DEMİR VAR  TÜM BUNLARIN BULUNDUĞU BİR ORTAM DEDEKTÖRCENE TESPİTİ HALİNDE İKON  HEPSİNİ SANA GÖSTERİCEKTİR BU DOĞALDIR VE HIZLAN GEZER SAYILAR DEĞİŞİR BU SAYILARI AKLINDA TUT MAKİNE ÜSTÜNDEKİ ÇİZELGEYE BAK SAYILARI ORDA KARŞILAŞTIR VE HANGİ MADEN OLDUĞUNU HEMEN GÖRÜRSÜN VE ANLARSIN  TAMAMMI

SAYGILARF...............................OSMAN NACİ KANAT.................................................O.N.K...

NOT> İSTERSEN DE

---96---------------------------------------------00++++++++++++++++++++++++++++96
     TÜMÜNÜ  KABUL OLARAKTAN BIRAK   VE İŞE YARAMAZI GÖREREKTEN  ALETTEN SİL ÇIKAR  BU ŞEKİLİ DE VAR VE DAHA DA İYİDİR BU ÜSÜL BAŞTAN BİRAZ ZOR GELİR AMA SONUCU HER ZAMAN DAHA İYİDİR VE DERİN ALGILAMA OLUR BU DURUMDA ...................................O.N.K..

Düzenleyen nacibaba - 17/Şubat 2017/2009 Saat 20:12
Yukarı Dön
ekgoo Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı ekgoo Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Şubat 2017/2009 Saat 08:27

SELAMUN ALEYKUM HOCAM ALLAHIN SELAM ÜZERİNE OLSUN burda bilgi paylaştık ca ğüzel olur yinede kafanı agrıtacam ama hoşgör hocam sizler olmasanız biz bu bilgileri kimden alacaktık  hocam  BURDA   --AUDIO DİSC---- ayrım bölümü --burda --biz bu ---AUDIO DISC --OFF  YAPTIK DİYELİM  ozaman AYRIM YOK  burda ne oldu  ALLMETAL  DEYİLMİ  burda şunu demek istedim yani bu ALLMETALDA  BELIRLİ NOKTA YERLER VAR var sayalım cubuklan orayı noktaladık  o noktayı hangi monta ariyacagız  naci ustam senin cep tlofonuna  ulaşamadım birde senin cubukları görüşecektim senin cubuklar kısmını okudum biz burda bir art niyetimiz yok  naci usdam yazmış oldugum yazılar  biraz karışık ama kusura bakma cünkü daha bilgi sayarı yeni kullanıyorum SLM

BU  KISIMDA 3 ÜNCÜ SAYFADA BU SORDUĞUNA AÇIKCA CEVAP VERİLMİŞ HERHALDE ORASINI GÖRMEDİN BİR BAKIVER BURASI 4 ÜNCÜ SAYFA  3 E  GEÇ ORTALARDA BİR YERDE HEMDE SANA HİTABEN YAZILI

SAYGILARIMLAN.........................OSMAN NACİ KANAT..................................................O.N.K...

Düzenleyen nacibaba - 20/Şubat 2017/2009 Saat 01:09
Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 109
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Şubat 2017/2009 Saat 08:05
                Naci abi iyi günler.
                Benim sormak istediğim bir konu geçen hafta araziye çıktım hava yağmurluydu başlığı her hareket ettirdiğimden ses yaptı ne barlarda ne ikonlarda hareket olmadı sadece kalın değersiz ses oldu ac sensi 5 lere kadar düştüm yine kesilmedi bazen böyle oluyor başlık sallama hızını değiştirdim olmadı 3 khz 15 khz yaptım hiç bi şey değişmedi başlığı yere koyduğumda öbüşük vaziyet hafif yukardan bastırdığımda bile ses veriyor bu olay benim bir kaç defa başıma geldi daha önce düzgün çalıştığım yerde daha sonra gittiğimde böyle şeyler başıma geldi yani sebebi ne olabilir . kullandığım proğramdan olsa devamlı yapması lazım.

şimdiden teşekkür ederim...              saygılarımla..
Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Şubat 2017/2009 Saat 08:07
             Başlık 45 lik orrjinal başlığındada aynı sorun devam etti.....

tekrar saygılar....
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Şubat 2017/2009 Saat 20:31

AMELE ARKADAŞA >>CEVABEN......................................................................................O.N.K..

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR.............................................

Şimdi birinci iş olaraktan   bu alet 2. inci elmidir
Yoksa yeni kendinmi satın aldın   bunu bildir şart...........o.n.k...

VE BU ÖTMENİN OLUŞTUĞU YERDE>> yaptığın programdan çık ve kendi hazır programlarından birini kullan aynısını yapıyorsa 

A>  BAŞLIKLARI ÇOK GÜZEL AKAR SU ALTINDA HER YERİNİ YIKA TEMİZLE BİR METAL PARÇASI YAPIŞIK KALMIŞ OLMASIN   BU ÇOK OLUYOR
VE  İSTANBULDAN ALDIYSAN  DEDEKTÖRÜ AVRUPA GENELDE İNGİLİZ MONTAJIDIR   BUNLARIN ORİJİNAL KENDİ KAFALARININ BİR TASI VARDIR  BAŞLIĞA GEÇEN BUNU ÇIKAR TEMİZLE VE HER YANINI KONTROL ET BU MUHAFAZALARIN İÇİNE DE ÇOK GRİYOR İNCECİK METAL PARÇALARI  VE BAŞLIK ÜSTÜNDEKİ YAZILI BASKI KAĞIDININ KENARLARINA GÖZ GEZDİR

B>2.Cİ EL İSE ALDIĞINDA BUNA DIŞARDAN AKÜ GİBİ ŞEYLER BAĞLANMIŞ MI  ???MÜHİMDİR
C>BU PARAZİDİ YAPARKAN MAKİNE İLEN BAŞLIK ARASI KOBLOYU YUKARDAN AŞAĞI YOKLA SALLIYARAKTAN KABLODA YAPIYORSA MAKİNEYE GREN FİŞİ VE YUVAYI KONTROL ET   DİŞİ VE ERKEK JAK İÇİNE KONTAK SPREYİ SIK BULAMASSAN SİNEK İLACI VARSA AZ ONDAN SIK AYNI ŞEYDİR  ŞİMDİ KABLOYU AYNATINCA YAPIYORSA KABLODADIR AMA SEN DİYORSUNKİ HER İKİ BAŞLIKTA DA YAPIYOR BURDA DURUP DÜŞÜNMEK GEREKLİ   HER İKİ KAFA DA ARIZALI OLAMAZ KABLOLARI DA 

***BAŞLIKLARI YIKADIN HİÇBİŞİ YOK **KABLOLARDA JAKLARDA DA SORUN YOK  ** KENDİ HAZIR PROGRAMLARINDA DA AYNISINI YAPIYORSA   BU SEFER ALET İÇİ ARIZALANMA VARDIR

###ÖNEMLİ## BİR DE ÇOK KARIŞTIRDIYSAN ALET KENDİNİ KİTLEMİŞ OLABİLİR  BUNUN ÇÖZÜMÜ DE ANCAK BURAYA YADA FİRMASINA GİDERSE OLUR TERCİH SENİN  YAZILIM  İÇ KİTLEMEDEN KURTARILMASI LAZIM ONUN DA PROGRAMI VAR  ONLAN KURTULUYOR MÜDAHELELERLEN OLMUYOR  AYNI KARIŞTIRILAN KİTLENEN BİLGİSAYAR GİBİ  EN SON ÇARESİ DE TEKRARDAN YÜKLEMEDİR  BUNLAR ANCAK GÖRMEM LAZIM SONRA KONUŞULUR ŞİMDİDEN BİŞİ DENEMEZ............................................................####....................O.N.K..

GARANTİSİ VARMI ?  ALDIĞIN FATURALI ADRES NERESİ İSE ORA İLEN BİR GÖRÜŞ  EN SON HİÇBİRYER SORUNUNU ÇÖZMÜYORSA BEN ŞU AN YENİ YERE YERLEŞME ÇABALARI İÇİNDEYİM HER TARAF AYAKTA DAHA ÇALIŞILIR BİR DURUM YOKTUR ÖNÜMÜZDEKİ AY ALETİ NEYİ VARSA KOMPLE SAĞLAM BİR PAKET YAP ARAS KAR GO İLEN BANA YOLLA TAMAMMI

SAYGILARIMLAN.........................OSMAN NACİ KANAT............................................O.N.K..

Düzenleyen nacibaba - 21/Şubat 2017/2009 Saat 20:37
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Şubat 2017/2009 Saat 06:05
             naci abi ;

makinyı azimden aldım bir buçuk yıl oldu birinci el yani  avrupa montaj dediklerini bi uygulayayım tekrar seni rahatsız ederim    ilgine teşekkür ederim

saygılarımla
Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Şubat 2017/2009 Saat 05:48
             sevgili naci abi iyi günler;
             biz dediklerini kontrol ederken 45 lik başlıkta çatlak tespit ettik zannedersem ordan su alıyor çatlakları temizledik çok iyi bi yapıştırıcı ile yapıştırdık ayrıca  cihazı açtık tüm konnanstörleri değiştirmeye karar verdik ve değiştirdik değiştirirken 220 w 10 m konnanstörlerin aktığını ve alttan şiştiğini gördük 220 w10 me yerine 220 ye 16 m konnanstör taktık ayrıca şunuda farkettik 45 lik başlıkta kabloyu hareket ettirdiğimizde ses yapıyor zannedersem kablodada kopuklar var zaten kablosu o kadarda kaliteli görünmüyor.
elinde kaliteli kablo varmı orjinal biz değiştirebilirmiyiz. aslında size göndermeyi düşünüyorum ama pek masraf edebilecek durumumda yok bu ara                                                              Bu işlemleri yaptıktan sonra araziye çıkma şansım olmadı yani deneyemedim 220 w 10 yirine 220 w 16 takmamız bişey etkilermi???
             tüm bunlardan sonra bana ne önerebilirsin saygı ve sevgilerimle    
             birde elinizde dfx için ikinci el önerebileceğiniz başlık varmı varsa fiyatı ne kadar veya kablosu  

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR............................................................O.N.K...

BAK ŞİMDİ DİKKATLİCE DİNLE VE HİÇ İTİRAZ DA ETME  SEN BU CİHAZA DIŞTAN AKIM VERMİŞSSİN AKÜ VS GİBİ Bİ ŞİLER BAĞLAMIŞIN BAĞLAMASAN KONDANSÖTÖRLER NE ŞİŞER NE AKAR BU BUNU GÖSTERİR 2X2=4 EDER GİBİ YANİ  VE HERNEKADAR KONDANSÖTÖRLERİ DEĞİŞSSEN  DE O KART BİRKERRE  ARTIK ESKİ DURUMUNA HAYATTA DÖNMEZ VE KEYFE KEDER İŞ YAPARSIN VE YAPTIĞIN İŞLER DE SANA SAÇ BAŞ YOLDURUR  BENDEN SÖYLEMESİ

İKİNCİ İŞ OLARAK   BU CİHAZLAR ÖZEL TAKIMLAR VE ALETLERLEN KONTROL EDİLİR BİLGİSAYARLAN GRİLİP KONTROL EDİLİR  SİZİN KART ÜZERİNDE  Kİ ALALADE BİR HAVYE İLEN DOLAŞMANIZ BİLE TELEFASİ İMKANSIZ DURUMLAR YARATIR 

YANİ KISACASI YENİ KART ALIP TAKMANDAN BAŞKA HİÇBİR ÇAREN YOKTUR
BANA DA GELSE OLACAĞI BUDUR........................................................O.N.K....

BAŞLIK DELİNMİŞSSE SU ALMIŞSSA  BUNUN İLK ÖNCE DELİKTEN VAKUMLANMASI GEREKİR Kİ BU ÇATLAKTIR OLMAZ  BAŞLIK 2 YE AYRILACAK İÇERSİ KURUTULUP  VARSA DEMEKKİ SAĞLAMA VURMUŞSSUN BAŞLIĞI İÇERDE BOBİN DEĞER DEĞİŞTİRMİŞTİR BUNUN DENGEYE GELMESİ DE 12 SAATE VARAN BİR UĞRAŞI GEREKTİRİR ANCAK ONDAN SONRA KAPATILIR

KABLO DESEN SAP BORUSUBA DOLAMADAN ÖYLESİNE SARKIK ÇALIŞMADA TAKILMIŞSSA BİRYERE GERİLİP İÇERDEN KOPMA VEYA KABLO ÇATLAĞI OLUŞUR  

YANİ BUKADAR HASAR VE İÇİNİ AÇIP TA TAMİRE KALKMAKLAR  BENİM AKLIM ALMIYOR  NASIL YAPARSINIZ  SİZE ALLAH KOLAYLIK VERSİN DEMEKTEN BAŞKA DİYECEĞİM BİŞİ YOK İNŞAALAH DÜZELİR AMA HİÇ ZANNETMİYORUM   KOLAY GELSİN

SAYGILARIMLAN...........................OSMAN NACİ KANAT........................................O.N.K.....

Düzenleyen nacibaba - 26/Şubat 2017/2009 Saat 21:29
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 23456 12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50