Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5COINMASTER++WHİTES <>5Dfx E-Spectrum Serisi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Dfx E-Spectrum Serisi

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12345 12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Aralık 2017/2008 Saat 19:38
ATO-33  //>  ARKADAŞA CEVABEN...................OSMAN NACİ KANAT..........................O.N.K......

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR

HANGİ SİSTEMDE HANGİ PROGRAMDA  ÇALIŞIYORSUN İLK ÖNC E BUNU BELİRLEYİP SONRA HAVA  VE TOPRAK AYARINI MAKİNE SENDEN İSTER  MAKİNEYİ AÇ HEMEN BAS HAVA AYARI OLMAZ  ALET SENDEN İSTEYİNCE YAPICAKSIN

ŞİMDİ ALETİ AÇTIN AZ BEKLEDİN BİRAZ SONRA 1. Cİ MENÜ GELİR KARŞINA DİYELİM BURDAN  (COINS ) Sİ SEÇİP  ENTER  E BASINCA    KARŞINA HEMEN HAVA AYARINI YAP DİYE İKAZ ÇIKAR   ZATEN HAVA VE TOPRAK AYARI OLMASSA ALET AÇMAZ

ŞİMDİ SEN SIRASINLAN NE YAPTIĞINI HİÇ BİŞİYİ ATLAMADAN  YAZ Kİ BEN DE ONA GÖRE SANA BİR CEVAP VEREYİM  YOKSA SENİN YAZDIĞIN ŞEKİLDEN HİÇBİR İŞLEM ÇIKMAZ  ÇÜNKİ NE YAPTIĞINI BİLMEM LAZIM

SAYGILARIMLAN........................................................................................................O.N.K..

NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
ato33 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 23/Aralık 2017/2016
Durum:
Gönderilenler: 6
  Alıntı ato33 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/ocak 2017/2009 Saat 14:17
hocam merhaba hocam d f x geçen yıl aldım sizinlede irtibat kurdum hocam makinayı kulanmamda sorun yok.ama bazı sebeblerden dolayı 5.6.ay kulanmadım.geçenlerde makinayı açtım,1 saat kadar arama yaptım makinede bir sorun yoktu.15 dkikalına makinayı kapattım,sonra sizin verdiginiz herzaman girdigim proramla açtım,proramı seçerek ilkin havvaya kaldırıp,yani havva ayarını yapıp(bip)sesi geldi,sonra toprak seviyesine getidim ama bu sefer(bip)sesi gelmiyo yani ayarın olmadıgı,(giligligligligli)ses geliyo.toprak ayarı olmuyo.batarya zayıf olabilr dedim yedek pilli batarya koydum hocam bir türlü ayarı olmadı.bir 15.20.sonra toprak ayaarı oldu biraz gezindim yani zaten duruma göre,100,150,mt bir hava ve toprak ayarını tazeliyom.hocam 30dk kadar sonra bidaha yapayım dedim torak ayarı olmadı yedek 3,4,sefer pilerini degiştidim olmadı hocam inanın makinayı kırma derecesine geldim.hocam 1 yılı geçgindir makinayı kulanıyom bir sorunla karşılaşmadım,yardımcı olursanız sevinirim.ellernizden öper saygılarımı sunarım.
Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 109
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/ocak 2017/2009 Saat 05:39
         Naci Abi iyi günler.
         Benim kafama takılan bir şey oldu dfxte auto track açıkken track ıhbıt kapalı olsun diye yazmışsınız açıklamalarınızda ama verdiğiniz proğramlarda ikiside on yani açık bu konuyu biraz daha açabilirmisiniz. birde  herkes pulse sistem dedektörlerden bahsediyor çekim olarak vlf lerden çok daha iyi olduğunu yazıyorlar,    siz dfx i istediğiniz makinanın ayarına sokabilirsiniz  diye yazıyorsunuz genelde bütün yazılarınızda örneğin iyi dedektörlerden pi sistem lorenz deepmax 3 veya minelap gp 4500 ün ayarına sokabilirmiyiz, sokabilirsek bunu nasıl yapabileceğimizi de yazarsanız çok mutlu olurum.     sagyı ve sevgilerimi sunarım kolay gelsin...     birde dfx lerde 45 lik başlıklar orjinal değil bildiğim kadarıyla sizce performansları nasıl derinlik için dfxlere büyük başlık hankisini önerirsiniz sizin tavsiyeleriniz bizim için çok önemli tekrar saygılar...
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/ocak 2017/2009 Saat 16:13
ATO 33 / ARKADAŞA CEVABEN.................................................................................O.N.K...

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR.......................osman naci kanat...................o.n.k

Bak  anlatacaklarımı sırası ilen yap bir yerde çıkıcak
1> başlığı akar su altında her yerini güzelcene yıka tertemiz yap ve başlık ilen sap arasını ayır vidayı çıkar o yerlerde ve kafanın her bölümünde kafaya yapışıp kalmış bir demir parçasını ara   bu çok küçük de olabilir  çok zor da farkedileb ilinir
ŞAYET >Makineni istanbbuldan aldınsa avrupa montajdır ve  sadece bu avrupa olanlarda var başlığa geçen bir koruma tası vardır varsa seninkinde böyle bişiyi bu tası çıkar ve içinde madeni cisim ara bu koruma tası kolayca grer ve çıkar

BURDA HİÇ BİŞİ BULAMASSAN TAMİZ ÇIKARSA

Bu sefer ya başlığı sert bir yere vurdun ya kablosu bir yere takılıp çekiştirildi ya da  başlığın üstüne bastın  veya makineden fişten çekimlen çıkaracana kablodan çektin
>>BAŞLIK İLEN MAKİNE ARASI KABLODA  (ŞASİ KOPMUŞ OLABİLİR )
>>MAKİNEYE GREN FİŞ İÇİ KABLO KOPUĞU OLABİLİR
>> KABLONUN HERHANGİ BİR YERİNDE KIRIK VARDIR İÇTEN

ŞİMDİ  MAKİNEDEMİ ARIZA VAR  YOKSA KABLO VEYA BAŞLIKTA MI BU ÇOK KOLAY ANLAŞILIR

**MAKİNEYE BAŞLIĞI BAĞLAMADAN  KABLOSUNU TAKMADAN>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
ALETİ AÇ NORMAL ÇALIŞMA ŞEKİLLERİNİ YAP  VE GEL HAVA VE TOPRAK AYARI KISMINA BAS HAVA AYARI  ÇOKLU SESLİ OLSUN GEÇİŞİNİ YAPSIN SONRA TOPRAK AYARI İÇİN BAS BU DA ÇOKLU SESLERLEN EĞER BİŞİ YOKSA GEÇİŞİNİ YAPICAKTIR YANİ>>>>>>>>>>>>>>>

BAŞLIK VE KABLO TAKILI OLMAKSIZIN HAVA VE TOPRAK AYARI NORMAL İŞLEM İŞİ VERİYORSA ALET SAĞLAMDIR

YOK EĞER GENE TAKILIYORSA GÜZEL BİR ANBALAJ YAPIP ADRESİME YOLLA

HEPSİ BU KADAR NETİCEYİ DE BURAYA YAZIVER

SAYGILARIMLAN.....................................................................................................O.N.K..
Yukarı Dön
ato33 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 23/Aralık 2017/2016
Durum:
Gönderilenler: 6
  Alıntı ato33 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/ocak 2017/2009 Saat 15:56
hocam iyi akşamlar makinayı ist.aldım avrupa montaclı koruyucu kapagı var dedinz işlemleri yapacagım olmasa sizinle irtibata geçecegim hocam teşekürederim ellerinizden öperim iyi akşamlar SAYGILAR.
Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 109
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/ocak 2017/2009 Saat 05:39
     Naci Abi iyi günler.
         Benim kafama takılan bir şey oldu dfxte auto track açıkken track ıhbıt kapalı olsun diye yazmışsınız açıklamalarınızda ama verdiğiniz proğramlarda ikiside on yani açık bu konuyu biraz daha açabilirmisiniz. birde  herkes pulse sistem dedektörlerden bahsediyor çekim olarak vlf lerden çok daha iyi olduğunu yazıyorlar,    siz dfx i istediğiniz makinanın ayarına sokabilirsiniz  diye yazıyorsunuz genelde bütün yazılarınızda örneğin iyi dedektörlerden pi sistem lorenz deepmax 3 veya minelap gp 4500 ün ayarına sokabilirmiyiz, sokabilirsek bunu nasıl yapabileceğimizi de yazarsanız çok mutlu olurum.     sagyı ve sevgilerimi sunarım kolay gelsin...     birde dfx lerde 45 lik başlıklar orjinal değil bildiğim kadarıyla sizce performansları nasıl derinlik için dfxlere büyük başlık hankisini önerirsiniz sizin tavsiyeleriniz bizim için çok önemli tekrar saygılar...

Ayrıca whitesin sitesinde pulse tdi var bu dedektör hakkında bilginiz varmı   http://whiteselectronics.com/tdi.html yine diyeceksiniz arayışlardan vaz geç diye ama olsun cevap vereceğinizi bizi bilgilendireceğnizi biliyorum tekrar saygı ve sevgilerimle...

BU DEDEKTÖR İÇİN DİYORKİ
PROFESYONEL BİR CİHAZMIŞ  FAKAT ELLE KUMANDALI  ANALOG TÜRÜ
SICAK KAYALAR /MİNERALLER/YÜKSEK GERİLİM ALTLARI/KAFA KURU OTLARDAN ETKİLENMİYOR  BU GİBİ ŞEYLERE ETKİN ÇÖZÜMLER GETİRİLMİŞ ..........................................

3 ADET YAKLAŞIM VE TAM ÜSTÜ LEED LERLEN AYIRIMIN CİNSLERİ BELİRLENİYOR  DEMİR/ ALTIN/GÜMÜŞ     GİBİ    IŞIK YANIYORMUŞ

ÇOK KUWETLİ TOPRAK BALANSI VE HAVA AYARI BALANSI YAPILABİLİNİYOR
ALL METALL VE AYIRIM  VAR

14 VOLT BATARYA GÜCÜ KONMUŞ DEMEKKİ EPEYCE BİR DERİNLİK MEVCUT BU ONU GÖSTERİR

EKRAN VE SKALA YOK  SADECENE SESLEN TÜM İŞLER  ANLAŞILMAKTADADIR   SESİN ÇEŞİTLERİNE GÖRE KENDİNİ YETİŞTİRİCEN

HEMEN HEMEN  6000 D  LERİN KARŞILIĞI GİBİ BİŞİ  YAPACAĞI İŞ

DURUM BU YAZILANLARA BAKILIRSA FAZLA BİR AÇIKLAMA YOK  BUNA GÖRE DE BENİM AÇIMDAN  (? )  BUNU   GÖSTERİYOR ŞİMDİLİK ...

GELELİM İLK SORUNA  VERİLEN PROGRAM DAHİLİNDE   UYGUNLUK VERİM O ŞEKİLDE TUTURULDUĞUNDAN HER İKİSİ DE DEVREDE  KALMIŞLARDIR   VERİLEN PROGRAMI YAPARSAN BUNLARI DEVREYE  AL KENDİNİZ HAZIR PROGRAMLARLAN ÇALIŞACAKSANIZ   O AYRI MESELEDİR  ( TRACK  INHIBID )= İN GÖREVİ GİDİLEN İZ AÇIKLIĞI AYARIDIR  YANİ  ARAMA ESNASI KİŞİLERDEN KİŞİLERE DEĞİŞİR  SENİN KOL GÜCÜN VE SAĞA SOLA BAŞLIĞI SALLAMA HAREKETİNİ VE BAŞLIĞIN ZEMİNLEN YUKARI AŞAĞI OYNAMASINI  VEYA KİŞİNİN ACEMİLİK HAREKETLERİNİ BU DEVRE AÇIKSA KENDİ OTOMATİK AYARLAR  KAPALIYSA İŞ SANA KALIYOR Bİ ÇOK ŞEYİ DE KAÇIRABİLİRSİN BİLLAHSSA TEKTEKÇİLİKTE  ( AUTO TRACK  )= BUNUN GÖREVİ DE DEVREDE İSE  OTOMATİK İLK YAPILAN HAVA VE TOPRAK AYARINI BU  YERDEKİ TOPRAK İÇİN DEVAMLI  KONTROL ALTINDA TUTARAKTAN TAM BİR AYIRIMA TABİİ TUTAR  BUNUN LAN BERABER  (TRACK INHIBID) DİN DE AÇIK OLMASI KULLANICININ HATALARINI OTOMATİK ÖRTBAS EDECEĞİNDEN DOLAYI  ( AUTO TRACK ) SİSTEMİNE ÇOK BÜYÜK YARDIMI DOKUNUR  HETTA BUNA EK OLARAKTAN DA   (HOT  ROCK  )=KU DA DEVREYE ALIRSAN DAHA DA ŞAHANE İŞ OLUŞUR  BU DA TÜM YERDEN KAYNAKLANAN TEPKİMELERİ VE YER ÜSTÜ TEPKİMELERİNİ YOK EDEREKTEN  ÇOK İYİ TEMİZ İŞ OLUŞUR

NOT>>ŞU YENİ YERE GEÇEYİM DE TAŞINMA İŞİM BİR BİTSİN  BUNLARIN ÇOK GENİŞ AÇIKLAMALARINI YAZICAM  HANGİ İŞİ YAPARKEN BU 50 ADET MENÜDEN HANGİLERİNİ BİRLEŞTİRİRSEK  TEMİZ İŞLER YAPABİLİRİZ  VE TOPRAK ÇEŞİTLERİNE GÖRE NELERİ EKLER VEYA ÇIKARIRIZ  BUNLARI ÇOK GENİŞ ŞEKİLLERDE ELE ALACAĞIM

SAYGILARIMLAN.......................OSMAN NACİ KANAT...............................................O.N.K...

Düzenleyen nacibaba - 23/ocak 2017/2009 Saat 10:18
Yukarı Dön
ekgoo Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 30/Mart 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 8
  Alıntı ekgoo Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Şubat 2017/2009 Saat 13:57
sayın naci baba buralara herkes bilir bilmez arkadaşlar aklına ne gelirse yazıyorlar ama biz her arkadaşın yazdıklarına saygı duyarız biz zaten dfx e nin cok iyi olduğunuzaten biliyoruzn naci baba internetteki vermiş olduğun puroğramı müşteri purağramına kaydettim ama cok ses veriyor normal zemin sesini 10 sayısina alınca ses kesiliyor acaba ozaman derinlik düşüyormu birde tek tek icintam ayrımlı bir puroğram daha verseniz bazıoda lazım oluyor  naci baba selam eder ellerinden öperim  ALLAHA EMANET OLUN                        
Yukarı Dön
ekgoo Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı ekgoo Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Şubat 2017/2009 Saat 14:11
sayın naci baba önce selam ederim naci hocam yukardaki vermiş olduğun proğramı muşteri puroğrama yukledim cok güzel calışıyor ama cok sesler veriyor zemin sesini 10 lara düşünce sesvermiyor acaba ozaman derinlik düşüyormu naci baba birde tam ayrım purogram verirseniz iyi olacak ALLAHA emanetolun
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Şubat 2017/2009 Saat 18:10
EKGOO>>ARKADAŞA CEVABEN................osman naci kanat............................................O.N.K.

ARKADAŞIM  MERHABA SELAMLAR SAYGILAR.....................................................................o.n.k

O KURDUĞUN PROGRAMI   KAFA VE KOLLARI TAKMADAN  MASA ÜSTÜNE KOY  PROGRAMIN LİSTESİNİ DE YANINA KOY VE ALETİ AÇ   HAFIZADAN YAPMIŞ OLDUĞUN PROGRAMI GERİ ÇAĞIR  VE BAŞINDAN SONUNA KADAR YAVAŞÇANA BİR LİSTE İLEN KONTROL ET EKSİK GEDİK YANLIŞ VARMI YOKSA DOĞRUYSA  SENİN O ÇALIŞTIĞIN YER AŞIRI MİNERALLİDİR  YOKSA O ŞEKİLİ HİÇBİRZAMAN YAPMAZ  10 SAYISINDA KURTARIYORSA 30 SANTİMLİK BİR DERİNLİK MÜSADESİNLEN İŞ YAPIYORSUN DEMEKTİR   10X3=30 CM................
AYIRIM BU SİSTEMDE HADDİNDEN FAZLA VARDIR  AYIRIMI İSTEMİYORSAN  (DİSC ) ON  U DEVRE DIŞI BIRAK  BUNDAN SONRA AYIRIMI  (SINGA GRAPH ) EKRANIN EN ALTI YATAY HANE ÜZERİNDEN TAKİP EDİCEN  ALL METAL DURUMU  İÇİNDEYKEN BİLE  

BUNDAN AŞAĞISI AĞIR MİNERALLİDİR VE SATIHLAN BU 30 CM DERİNLİK İÇİNDE ANCAK O YERDE ÇALIŞABİLECEKSİN DEMEKTİR  TEKTEKÇİLİK YAPICAKSAN BU 30 CM YETERLİDİR  ARA SIRA  ( AC- sensi yokla  )  BU AC  SENS   DERİNLİK AYARI BURASIDIR SEN NERDEN BAHSETİĞİNİ YAZMAMIŞSSIN  SÖYLEMEK İSTEDİĞİN YER BU MODDMU AÇIKLA

SAYGILARIMLAN............................................................................................................O.N.K..

Düzenleyen nacibaba - 09/Şubat 2017/2009 Saat 18:14
Yukarı Dön
ekgoo Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı ekgoo Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10/Şubat 2017/2009 Saat 14:11
naci baba tekrar selamlar bilgisayarı yeni kullanıyorum hatalarımızı affet naci baba ben herhalde sorunumu anlatamadım siz internete vermiş oldugunuz programı RELİÇ PROGRAMINAALINIZ demişsiniz ben bu programı hani varya eepromprogramına aldık ve kaydettik burda herşey normal ama burda AUDİO THRESHOLDDU 38vermişinya biz onu daha aşgılarda tutsak yani 10larda veyahut osayıyı 0 laraceksek bunun derinlige zararı olurmu  zaten ben bu programda dolaşırken AUDİO DİSC onu kapatıp of yapıyorum  öyle arıyorum böyle yapınca almetal olmuyormu bilmiyorum anlatabildikmibenim elim deki defx eserisi zaten vermiş oldugunuz programini aynen harfi harfi ne uydum nacı baba bizden cok büyük sünüz onun için baba diyoruz ha birde şunu söylüyeyim biz bu programda ne kadar derinden arıyabiliriz zaten herhalde almetaloluyor deyilmi naci baba kafanı agrıttık kusurabakma ama bize burda bir kelime öğretene kole oluruz ALLAH SİZDEN EBDİYYEN  RAZİ VE MEMNUNOLSUN

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR..............osman naci kanat........................O.N.K..

Arkadaşım  (AUDİO  THRESHOLD )= Seslen ilgilidir  bu ne kadar yüksek olursa derinlerden gelen sesleri duyma imkanın her zaman vardır ama kısarsan derişnleri kaybedersin

DERİNLİK AYARI  (  AC.  SENSTİR  ) Burdaki sayı parazitsiz gürültüsüz çok temiz olaraktan ne kadar yüksek sayıya çıkıyorsa alabildiğine hatta en sona kadar çıkar ama karışıklıklar varsa mecburen kısıcaksın  ( VERMİŞ OLDUĞUM AYARLARI TAM YAPTIYSAN  BAŞKA HİÇBİR YERLEN OYNAMA  ÇÜNKÜ DENGE TAMAMİYLE BU ŞIKKIN ÜSTÜNE KURULMUŞTUR   OYNAYACAĞIN TEK İZİN VERİLEN AYAR NOKTASI  ( AC.  SENSTİR )=

ALETİ ÇALIŞTIR
HANGİ EEPROMA KAYDETİYSEN ORAYA GİT VE PROGRAMI GERİ ÇAĞIR
ÇAĞIRINCA SENDEN HAVA VE TOPRAK AYARININ YAPILMASINI İSTEYECEKTİR  YAP
VE ALET BU PROGRAM İÇİNDE ÇALIŞMAYA BAŞLAR
VARSA ŞAYET GRÜLTÜ PARAZİT SESTE ANORMALLİKLER  SADECENE ( AC. SENSİ  KIS)  ALET NEREDE RAHATLIYORSA O SAYIDA BIRAK AMA 10---20 ADIM SONRA TEKRAR AC SENSİ YÜKSELTMEYİ DENE BELKİ O KARIŞIK TOPRAĞI GEÇMİŞ OLABİLİRSİN  GEÇMEMİŞSEN VE O ARADIĞIN YERDE DEVAMLI BİR SAYIDA DURUYORSA YÜKSELTEMİYORSAN DEMEKKİ ORANIN TOPRAĞI ÇOK MİNERALLİDİR  MECBUREN O SAYIDA ÇALIŞICAKSIN

NOT>ÖNEMLİDİR>>>  ( AC. SENS  TAMAMİYLEN DERİNLİKLEN İLGİLİ BİR MODDUR )
                                    ( BUNUN BİR ÜSTÜ GELEN MOD  DA (DC  SENSTİR )
TEKTEKÇİLİK ŞEKLİ ÇALIŞACAKSAN  DC  SENSİ İYİCENE DÜŞÜR   SAYIYI   YOK BÜYÜK METALLER ARIYORSAN  VEDE ALL METALL İÇİNDE İSEN BU SAYIYI YÜKSELT  YARIYI GEÇ
BU İŞLEM ŞARTTIR

BAŞKA HİÇBİR SİSTEM VE MODLARLAN OYNAMA   OYNIYACAKSAN EEPROMDAN ÇIK NORMAL KENDİ PROGRAMLARINDAN BİRİNE GİR VE ORDA OYNA SİSTEMLERLEN
VERİLEN BU PROGRAM TÜM TÜRKİYE İÇİ ORTALAMASIDIR  BUNU YAPMAK TAM 5 SENEMİ ALMIŞTIR ÇOK BÜYÜK HESAPLAMALAR SONUCU YAPILMIŞTIR  BUNU DA UNUTMAYINIZ

ALL METAL DE İKEN DE AYIRIMI EKRANIN EN ALTI YATAY GRAFİKTEN TAKİP EDERSEN NE OLDUĞUNU ANLARSIN  VE EN DERİNDEN ALGILAMA ALL METAL DEDİR   ALL METALDEKİ BULUNAN BİR HEDEFİ AYIRIMLAN YAKALAYAMASSIN IZ  ÇÜNKÜ YARI YARIYA DÜŞER DERİNLİK BU SEFER BUNU ALL METAL İÇİNDE GRAFİKTEN TAKİP EDİCEKSİN

96-------------------------------------------------------00++++++++++++++++++++++++++96
  BU KISIM 00 A KADAR DEMİRLERDİR                  OO DAN SONRASI  KIYMETLİ AYIRIMA
                                                                             TABİİ OLAN METALLERDİR

SAYGILARIMLAN........................................................................................................O.N.K..

Düzenleyen nacibaba - 11/Şubat 2017/2009 Saat 16:30
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12345 12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50