Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

kaya üzerinde oyma haç ve yanında u işareti

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
iboli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 14/Şubat 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 10
  Alıntı iboli Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: kaya üzerinde oyma haç ve yanında u işareti
    Gönderim Zamanı: 27/Mart 2017/2013 Saat 11:55

dededededede

nacibaba saygılar selamlar...fotoladığım bu kaya küçük bir ırmak kenarında kaya üzerinde görüldüğü gibi haç işarti var.ama benim haçla beraber dikkatimi çeken u veya v harfne benzeyen işaret dikkatimi çekti bana bu işaretler hakkında bilgi verirseniz memnun olurum..

(kusura bakmayın nacibaba siziide meşgul ediyorum ama inanın sizden başka birine göstersem yok bu yer nerde hadi beraber gidelim görmeden bişey diyemem gibi safsatalar)

bir ağaçtan 1 milyon kibrit çıkar,bir kibrit 1 milyon ağacı yakar....
Yukarı Dön
hopss35 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 23/Aralık 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 17
  Alıntı hopss35 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mart 2017/2013 Saat 14:31
1. 2. resimi ilk gördüğümde insan kafası gördüm üstelik 1. reimde saçlarıda var .bişi bildiimden deil görünm öyle geldi.iyi forumlar
some bady stop me
Yukarı Dön
iboli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı iboli Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mart 2017/2013 Saat 14:35

gerçekten benziyor.yorum için teşekkürler

Yukarı Dön
tevfik Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 18/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı tevfik Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mart 2017/2013 Saat 15:28
haddim olmayarak fikrimi söylemek istiyorum, tecrübe ve bilgim yok ancak, bu haç ya da + işareti bana kalırsa sonradan yapılmış, herhangi bir anlamı yok gibi...
Yukarı Dön
iboli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı iboli Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mart 2017/2013 Saat 15:41
estağfurullah tevfik bey sonuçta bir işaret veya diğil,olur veya olmaz herkesin fikri benim için önemlidir sonuçta bende bu fotoları forumdaki insanlar yorum yapsın diye koydum..saygılar
Yukarı Dön
serkanavci4545 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 28/Nisan 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 15
  Alıntı serkanavci4545 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mart 2017/2013 Saat 18:23
bana da sonradan yapılmiş gibi geldi ama yinede cevresini ii arastırmak gerekli bence baska bi isaret daha olabilir
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mart 2017/2013 Saat 19:03

SELAM ARKADAŞLAR

2.Cİ RESİM AYNI DÜNMYAYA DÜŞÜP TE ÖLMÜŞ BİR UZAYLININ  AYNI SURATI BUKADAR BENZERLİK OLMAZ  DÜNYAA İŞTE HERŞEYDE BİR BENZERLİKLER MEVCUT BİZİM DE BURDA DERSİNİZ HEYKELTRAŞIN ELİNDEN ÇIKMIŞ  KIÇ KIÇA AYNI EBAD AYNI CÜSSEDE YERDE ÇÖKMÜŞ VAZYETTE 2 TANE ÖKÜZ BAK BAK  SANAT ESERİ DOĞADA VAR BÖYLE HADİSELER HEM DE ÇOKTUR  DAHA NELERİ VAR DIR DA  O HAÇ İŞARETİ  PUT YANİ  ARTI DEYİN O YENİ YAPIM ESKİ DEĞİLDİR BİRİ BİR MUZİPLİK YAPMIŞ İŞTE  ORDA BİŞİ YOK  RESME BAKIP DA SÖYLEMEK GEREKİRSE VE RESİMLERİ  ÇOK BÜYÜK MEGAPİKSEL BİR M AKİNE İLEN ÇEKİYORSUN BU  MAKİNER İLEN ÇEKERKEN SADECE UFAK NESNELERİ YAKIN ÇEK BU GİBİ YERİ EN AŞAĞI BİR 5---10 METRE GERİDEN ÇEK  Kİ ANLAŞILSIN  BÜYÜTME İŞİNİ ZATEN  BİLGİSAYARDAN YAPIYORSUN  YER ARAMASINDA ÇUBUK SİSTEMİNİ KULLANIN  UZAK MESAFELERDEN VARSA SENİ ORAYA ZATEN GETİRECEKTİR  MAKİNE İLEN  DE BAKARSINIZ  YANİ TAKIMLI TAM TAKIM OLARAK ÇALIŞIN  ŞİMDİ SEN BU YERE ÇUBUKLAN BAKSAYDIN KİMSEYE BU NEDİR DİYE SORMAYACAKTIN  BU KADAR BASİTTİR BU İŞ  MERAKTAN DA HEMEN ÇIKARDIN AKLINA DA BİDAA BU YER TAKILMIYACAKTI.

AMA 2 .Cİ RESMİ ÖYLE BİR ÇEKMİŞİN Kİ AY NI UZAYLI  HELAL OLSUN  VALLA..

SAYGILAR........................................................................................NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50