Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5genel karışık mevzuular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

SIFIR.U.S.A GARRETT GTİ--2500 İSTEYENLER BANA MÜR

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
FALKON Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 19/Mart 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı FALKON Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Mart 2017/2013 Saat 11:00
MERHABALAR NACİ BABA SİTEDE SENİ UZUN ZAMANDIR TAKİP EDİYORUM AMA ÜYE OLMAK YENİ NASİP OLDU VERDİĞİN BİLGİLERLE HEPİMİZİ AYDINLATIYORSUN ALLAH RAZI OLSUN SENDEN.ÜSTADIM BENİMDE İYİ BİR CİHAZA İHTİYACIM VAR.SİTEDE TAKİP ETTİĞİM KADARIYLA DFX=300 VE GARRETT GTİ2500 TAVSİYE EDİYORSUN.TERCİHİM DFX300 AMA MALESEF BÜTÜN ARAMALARIMA RAĞMEN BULAMIYORUM.
ELİMDE TÜRK MALI BİR MAKİNE VAR BUNU DEĞERLENDİRİP GARRET GTİ2500 ALMAYI İSTİYORUM.ASLINDA BENİM NİYETİM SİZDEN ALMAK AMA DEDİMYA ELİMDEKİ CİHAZ DAHA YENİ ONU VERİP ÜSTÜNE BİR MİKTAR PARAYLA GARRET ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.AMA YENİ GARRETLE ESKİ GARRETİ NASIL AYIRIRIM.YENİ DİYE ESKİYİ ALIP BAŞIMI YAKMAK İSTEMİYORUM. NE YAPMAM LAZIM Bİ YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM ÜSTADIM ........SAYGILARIMLA.....................
BİZİ ALDATAN BİZDEN DEĞİLDİR   HZ MUHAMMED...SAV
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Mart 2017/2013 Saat 11:34

FALKON ARKADAŞ MERHABA SELAM

PİYASADAKİLERİN TÜMÜ ESKİ STOKLARDIR  BEN DİREKT AMERİKADAN GETİRTİYORUM BİR GİDİP GELEN ARKADAŞLAN BAŞTAN GETİRDİK ŞİMDİ TİCARETİ OLAN KAYITLI BİR YERLEN İŞBİRLİĞİ YAPIP DİREKT ONUN KANALINLAN GETİRTİYORUM GARRETT DAHA BU YENİ MODELLERİ DÜNYAA PİYASASINA DAĞITMAMIŞ ESKİLERİN BİTMESİNİ BEKLİYORLAR STOK YAPIYORLARMIŞ SÖYLENENE GÖRE DURUM BÖYLE VE ESKİ MODELLEN YENİ MODELİ KIRK SAAT BİR ONA BAK BİR BUNA BAK AYIRAMASSIN  HERŞEYİNLEN AYNILAR  ADAM YENİ VERSİYONA BİR İŞARET  BİR HARF BİŞİ KOR ODA YOK ANCAK ÇOK ESKİ BİR MAKİNECİ AMA GARRETT  2500 KULLANICISI OLUCAK O ANLAR BİDE BEN VE BENİM GİBİLERİ ANLARLAR  KENDİ BAŞINIZA İŞ YAPARSANIZ YANARSINIZ BENDEN SÖYLEMESİ ..
BİDE NE OLMUŞ NE FİYAT ÇEKİYORLAR 2500  E HİÇ SORDUNMU  BİDE FİYATINI SOR BAKALIM NE DİYECEKLER  3500 TL DEN AŞAĞI VERMİYORLARDI BEN HEM DE YENİ MODELİNİ 2400 E İNDİRDİM  ONLARDA BUNA MI ÇEKTİLER YOKSA YUKARLARDAMI  NE OLDUĞUNU DA YAZ BURDAN BİLELİM  SEN SAT MAKİNENİ HAZIRLA 2400 TL Yİ  Bİ TANE SENİ DE MEKİNE SAHİBİ YAPARIZ TAMAMMI.. HADİ KAL SAĞLICAKLAN..

SAYGILAR.....................................................................................NACİBABA.................ONK....
Yukarı Dön
sg Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 14
  Alıntı sg Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12/Mart 2017/2013 Saat 08:23
Nacibaba izninle bir konu hakkında sormak isterim.Siz bazı cevaplarınızda wwwwwww   veya xxxxxx kullanıyorsunuz en son bana yazmış olduğunuz cevaptan sonrada bu w ve x ler var bu harflerin sayılarıda farklı oluyor bazen bunun bir anlamı varmı sadece merak ettiğim için sordum
İlkönce oyunun kurallarını öğrenmelisiniz daha sonra da herkesten iyi oynamayı
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Mart 2017/2013 Saat 23:19

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR

BOŞ BİR ÖYLE SAYFA AÇIYORUM BAK ŞİMDİ BURADA EN SON BEN YAZIYORUM BU BAŞLANGIÇ SAYFASINDA EN ÜSTTE GÖRÜNÜR  ÜSTTE GÖRÜNMESİNİ SAĞLAMAK İÇİN YAPILIYOR BU İŞ
İKİNCİ AMACI BAZI ARAYERLERDE BİR  BOŞ YAZISIZ SAYFA BIRAKIYORUM Kİ ORAYA YAZMAK İÇİN CEVAP İÇİNDE OLUR O ANDA CEVAP YAZAMAM İŞİM OLUR SONRADAN YAZILMASI İÇİN  BİR YER BIRAKIYORUM AMA GENELDE %99 OLARAK BU KISMIN BAŞLANGIÇ SAYFASINDAKİ SIRALAMA YERİNİN EN ÜSTÜNDE GÖRÜNMESİ İÇİN YAPILIYOR ..

SAYGILAR..................................................................................NACİBABA.....................ONK....
Yukarı Dön
HARİYACI Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 5
  Alıntı HARİYACI Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Nisan 2017/2013 Saat 08:29
Maaşımın yatmasını dört gözle bekliyorum garett 2500 ve cubuk alıcam nacibabanın sitesinde gezince
bu iş bende bayaa merak uyandırdı zaten heveste var ortamda müsait belki bi dekadrahmi de bize ras gelir
Saygılar.
nasipse gelir hintten yemenden
nasip değilse ne gelir elden
Yukarı Dön
red_kid Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 08/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 8
  Alıntı red_kid Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Nisan 2017/2013 Saat 05:17
baba kolay gelsin ... bu makinaya sen dedikten sonra üstüne diyecek yok fakat bu dfx lerdeki signa graft olayı yok bu çok büyük bi kayıp al metalde bile ayırım yapmak söz konusu bu cihazla o yüzden hala ısrarla temiz bi tane satılık edilmesini bekliyorumm... çünkü o kadar derin bi yerde ayırım olmaması yüzde 50 olsa bile çok büyük işş yufkada ayırım o kadar önemli değil iki bel le 40 cm bakmak kolay .. olay 1 metre olunca ayırım çok önemli

diğer konularda da anlattığınz gibi ses olayı var ayırım için fakat bu sesi tanıyıp ayırım yapmak için uzun bir süre bu işle uğraşmak gerek... oda malum sizin yaşınıza ermekten geçiyo...

biz gençler için bu garetlerde çalışmaktan başka çare kalmıyor..

dfx lerdeki signa graft olayıı yüzyılın icadı bence ama geç kalmışız ... almak için garet alsam bile dfx mutlaka alırımmm

saygırımla ... satılık temiz sizin garentinizin olduğu bi makinayı alma taraftıarıyımm
ulu sun korkma medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Nisan 2017/2013 Saat 06:19

GEÇEN GÜN ZANNEDERSEM P.TESİYDİ TELEFONLAN   ASYA DEDEKTÖRDEN   (SELİM ) ARADI BİR MÜŞTERİ,SİNİN  DAHA YENİ KUTUSUNDA  DFX--300 VARMIŞ SATILIK  2.EL OLUYOR  Bİ AÇ DA SOR NE  NEDİR   TEL----0536 560 70 90    DAN SELİMİ İSTE  BÖYLE BÖYLE DE SENİ BİLGİLE3NDİRİR  YALNIZ BU CİHAZ PROGRAMSIZ  PROGRAMLANICAK DA  500 TL PROGRAM
ALETE ÖYLE PAZARLIK YAPARSINIZ  BELKİ ALIRSIN  İLK ÖNC E BU ALETİ BURAYA BANA YOLLUYACAKLAR SEN SATIN ALMADAN ÖNC E  BAKICAZ TAMAM DERSEN VERİRSİN PARASINI ALIRIZ  ŞİMDİLİK BUKADAR...,

SAYGILAR.......................................................................................NACİBABA..................ONK....
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Mayıs 2017/2013 Saat 06:04

DİKKAT  OKUYUNUZ

ÇOK MERAKLI OLAN BAZI GARRETT SATICILARI

NA BENDEN BİR MESAJDIR....

YAHU SİZE NE  AMERİKADA PROGRAMLANIYOR VEYA BEN BURDA PROGRAMLIYORUM  KİMİ NE ALAKADAR EDER  YAPIN SİZLERDE AYNI ŞEKİLDE SATIN AMA HİÇ İÇİNİ AYIKLAMIYACAKSINIZ AYNEN GELDİĞİ GİBİ ORİJİNAL OLARAK VERİCEKSİNİZ FİYATI DA AYNI BENDEKİ GİBİ OLUCAK SIKARMI SIKMAZ TABİİ
İŞİNİZE GELİRMİ GELMEZ TABİİKİ  ONUN İÇİN ÇENELERİNİZİ BOŞUNA YORMAYIN TELEKOMU ZENGİN ETMEYİN...YETER BE BIKTIRDINIZ BU TELEFONLARDAN ..

EVET FATURA DA KESİLİYOR  BU İŞİ YAPAN İHRACATÇI İTHALATÇI BELGESİ OLAN BİR ARKADAŞ İTHAL EDİYOR BEN DE SATIYORUM FATURAYI DA BU FİRMA KESİYOR
ŞİKAYETLERİNİZ ÜZERE MALİYE GELDİ İNCELEDİ BAKTI HERŞEY USÜLÜNE GÖRE ADAMLAR GİTTİLER  BURDAN DA HAVANIZI ALDINIZ ARAYIN ŞİMDİ BAŞKA ŞEYLERİ.
BAKALIM BAŞKA NELER İCAD EDİCEKSİNİZ..

KONU 4---HAYIR SATICILARA SATIŞ YOKTUR DİREK U.S.A  DAN GELDİĞİ GİBİ  DEFİNECİ KISMINA SATILACAKTIR VE DE ÖYLE OLUYOR ZATEN  BEN ZATEN YETİŞTİREMİYORUM OKADAR  ÇOK ALICI VARDIR BAKIN ALAN HİÇBİRKİMSEDENE DE HİÇBİR ŞİKAYET DE YOKTUR  BU İŞ BÖYLEDİR HERKES YOLUNA ..

KONU  9----BU MEMLEKETTE SATIN ALAMAYACAĞINIZ TEK KİŞİ BENİM BUNU DA İYİC E KAFALARINIZA YAZINIZ  HİÇBİR ŞEKİL VE SURETTE HİÇBİRKİMSE İLEN HİÇBİR ANLAŞMA VS VS DE YAPILMAYACAKTIR  .......

<>----> YAPILAN İŞİN NEVİSİ,,PROGRAM İŞLERİ,,BURDAMI ORDAMI SEN Mİ YAPIYORSUN  LARA DA CEVAP YOKTUR NASIL OLUYORSA OLUYORDUR  HAZIR KUTU AL AÇ VE ÇALIŞ   SORUNSUZ ŞEKİLDE  ARKASINDAYIM KEFİLİM  ..

ŞİMDİLİK BUKADAR SORDUKLARINIZIN CEVAPLARI BURDAN OKUYUN

NACİBABA...........................................................................NACİBABA......................ONK... 

NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
karaoglan Açılır Kutu Gör
wxt
wxt
Simge

Son Giriş: 01/Nisan 2017/2016
Durum:
Gönderilenler: 17
  Alıntı karaoglan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Eylül 2017/2013 Saat 16:26
NACİBABA selamun aleykum
aksamustu sizle telefonla konuştum.yakın zamanda sizden makine almak istediğimi söyledim hatırlarsanız. yaklaşık 1,5 yıldır cubuklarınız var bende. size birkaç sorum olacak

birincisi garret 2500 grantisi nasıl işliyor. sizin tarafınızdanmı bayimi bakıyor.

benim çalışacagım rakım 1000 ile 1700 arası akdeniz bölgesi iç anadoluya dönük göller yöresinde dağlık arazi makine nasıl çalışır.

birde biz öncelikle tek tek için degilde derinlik için aramalar yapacagız. bizi tatmin edecegini düşünüyorum ama yinede soruyum dedim. mesela 5 metreden tek parayı görebilirmi

menuden bahsettiniz daha önce turkce oldugunu yazmış gibi hatırlıyorum ama tkekrar bulamadım turkçe menumu. turkçe kullanım klavuzu varmı.

bide cantadan bahsettiniz merak ettim acaba nasılbir canta foto ata bilirmisiniz.

birde cubukla tesbit ettimiz bir alanda bu makine ötmez ise nasıl yorumlamalıyız.

sizi uzun zamandır takip ediyorum ve dürst ve güvenilir dobra bir adam gibi görüyorum sizi. çalışmanız ve emeğinizden dolayı allah razı olsun

Yukarı Dön
karaoglan Açılır Kutu Gör
wxt
wxt
Simge

Son Giriş: 01/Nisan 2017/2016
Durum:
Gönderilenler: 17
  Alıntı karaoglan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Eylül 2017/2013 Saat 16:30
yanlış yere yazdıysam silebilirsin naci baba yorumu başka yere aktara bilirim
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50