Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5karışık genel toplama bilgi,ler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

GARRETT GTİ--2500 SIFIR FİYATLARI OKUYUNUZ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: GARRETT GTİ--2500 SIFIR FİYATLARI OKUYUNUZ
    Gönderim Zamanı: 01/Mart 2017/2013 Saat 04:59
SELAM VE SAYGILAR NACİ BEY KONU DIŞINA ÇIKTIM KUSURA BAKMA DİYORSUNUZ ESTAĞFURLLAH  NİYE KUSURA BAKAYIM.KONUYU İYİCE AÇIKLAMIŞSINIZ SAĞOLUN ELLERİNİZ DERT GÖRMESİN.HOCAM BEN DE KONU DIŞINA ÇIKARAK BİRŞEY SORAYIM.BU LAZER ISI ÖLÇERLERİN FİYATLARI HAKKINDA BİR SİTE İSMİ BİLİYORSANIZ BANA YAZAR MISINIZ .ÇÜNKÜ BENİM BAKTIĞIM SİTEDE ÇOK PAHALIYDI. SAYGILAR KOLAY GELSİN
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Şubat 2017/2013 Saat 18:03

SELAM KARABEY ARKADAŞ

XLT--DFX---DFX=300  BİLİYON BULAR BİLGİSAYAR SİSTEMLİ  NEREYE ÇEKERSEN ÇEK UZAR NE PROGRAM YAPARSAN ORAYA GİDER  HER KILIĞA GİRER DÜNYADA ÜSTÜNE YOK DA İŞTE FABRİKA  SAHİBİ KAFAYI YEDİ HERHALDE  VEYA DİĞER DEDEKTÖR ÜRETİCELİRİ KEEN WHİTESE YA KARA BÜYÜ YAPTILAR YA DA PAPAZ BÜYÜSÜ YAPTILAR  KAPATIRDILAR FABRİKASINI  ÖYLE YA ADAM DEVAMLI ALTIN YUMURTA YUMURTLAYAN TAVUĞU KESİP TE BURGERCİLERE VERİRMİ  DEMEKKİ NORMALDEN ÇIKTI ADAM BİLİNMEZ NE DERDİ VARDIR NE HESABI VARDIR İÇİNDE DEĞİLİZKİ .. KEEN WHİTES  GELSEYDİ TÜRKİYEYE NE DERDİ VARSA SÖYLESEYDİ TÜRK DEFİNECİLERİNE NE DERDİ VARSA ANINDA ÇÖZERLERDİ BİZİMKİLER AMA ONA DA YANAŞMADI EVİNİN ÖNÜNDEN GEÇEN NEHİRE BAĞLI MUHTEŞEM YATINA KENDİNİ KAPAMIŞ ARPACI KUMRULARI GİBİ DÜŞÜNÜYORMUŞ NE DÜŞÜNÜYORSA  GELEN HABERLER BÖYLE  GÖZÜMÜZLEN GÖRMEDİĞİMİZ İÇİN BU LAFLAR HAVADA ASILI  KALIYOR .. ALLAH AKIL FİKİR VERSİN DİYELİM VE TÜM WHİTESÇİLER  KEEN WHİTES İÇİN DUA EDELİM BELKİ İÇİMİZDEN BİRİNİN DUASI TUTAR DA FABRİKAYI YENİDEN ÇALIŞTIRIR  WHİTESÇİLERİ  BU SAYEDE ÖKSÜZ BIRAKMAZ DİYORUM  NE DİYEYİM Kİ BAŞKA ......................................ONK...

WHİTESİ HİÇBİR CİHAZ GEÇEMEZ O  TÜM TOPRAKLARIN KIRALIDIR  PADİŞAHIDIR BUNDA CİDDİYİM ..HİÇ TARTIŞMASIZ  NE YAPALIM  OLMAYINCA ARTIK  WHİTESE EN YAKIN BİR DEDEKTÖR  HALEF SEÇMEK LAZIM  YANİ KRAL ÖLDÜ  TAHTA YENİ BİR KRAL SEÇMEK ŞARTTIR BEN DE   GARRETT İN  GTİ 2500 ÜNÜ  SEÇTİM  WHİTESE YAKINDIR %85 E  ORANDA YAKINDIR
BAŞKALARINA PEK GÜVENEMEM  KENDİME DE LAF ETİREMEM  KONUDA BU KRAL DA İYİDİR GİDEN GELENİ ARATIR DERLERDE  %15 LİK FARK  PEK BİŞİ KAYBETİRMEZ .
EN HOŞUMA GİDEN YANI DA EKRANDA  YAN YANA DİZİLİ FREKANS KUTUCUKLARI VAR  EN ÜSTTE  BUNUN ALTINDA DA GEZEN SİLİCİ V EYA TEKRAR YERİNE KOYUCU VAR  MİSAL GELDİ BİR İŞE YARAMIYAN MADDE HANGİ KUTUDA BU MADDE BAS TEK TUŞA ANINDA SİL ONU BİDAA GELDİMİ ALMAZ ONU  O GÜN HANGİ YERDE DOLAŞIYORSAN O YERDEKİ TÜM İŞE YARAMIYANLARI SİL SADECE KIYMETLİLERİ ARA YAPILMASI ÇOK BASİT GÖREREKTEN YAPIYORSUN GÖREREKTEN FİLTRELERİ DEVREYE SOKUP ÇIKARIYORSUN  ÇOK BASİT  MENÜLERE GEÇİŞLERİ VAR  KAFA BASMIYORSA  HAZIR PROGRAMLARA GİR NE ÇEŞİT ÇALIŞACAKSAN O ŞEKİL OTOMATİK ÇALIŞ  KURCALA KURCALA HER YERİNİ SOK MAKİNEYİ ŞOKA  SONRA BAS (ON--OFF) TUŞUNA DIIIT SESİNİ BEKLE ÖTTÜMÜ MAKİNE KENDİNİ SIFIRLIYOR TÜM HATALARDAN ARINDIRIP FABRİKASYON SİSTEME GEÇİYOR  WHİ,TESTE ÇOK KARIŞTIRDINMI ANINDA KENDİNİ KİTLER AÇAMASSIN  BANA GELMESİ LAZIM  CİHAZIN  BİRBİRLERİNE BAZI ÜSTÜNLÜKLERİ TABİKİ OLUCAKTIR  GECE İÇİN BİR HANIM SESİ NE OLUP BİTİYSE KONUŞARAK SÖYLÜYOR AMA İNGİLİZCE TABİİ . ÇİFT  AYRI AYRI BAŞLIKLAN BERABER GELİYOR  HERŞEYİ ORİJİNAL FABRİKASYON  İYİDİR YANİ  TAVSİYE EDİYORUM BU KRALI SEVECEKSİNİZ  PARÇASI BOL HER ŞEYİ KARTLARIDA BULUNUYOR EK AKSESUARLARI DA VARDIR  ONLAR DA GELİYOR..
MESELA  ÇİFT DERİNLİK BAŞLIĞI KOMPLE  MADEİN U.S.A ORİJİNAL 5 METRE DERİNLİK
1000 TL YE GETİRİYORUM YERLİ DEĞİLDİR KESİNLİKLEN ORİJİNALİDİR  YOK ÖYLE 3BİN 4 BİN TL LELERE KAZIKLANMAK YOK ARTIK  MAKİNE DE 3500 TL DEĞİL ORİJİNAL  U.S.A  2400 TL
KOMPLE HERŞEYİNLEN  ÖYLE BAŞLIĞIN BİRİNİ ARAKLA  SONRA SAT BU DA VAR DİYE ORİJİNAL KULAKLIĞI AL SONRA DEKİ BAK BU ORİJİNALİ İSTERSEN AL 250 TL DE  BAŞLIĞA 800 TL ÇEK ???? ÇANTASI ACAİP KALİTELİ AL ONU VER DANDİK MUŞAMBA BİR ÇANTA YERİNE  SONRA DEKİ BAK ORİJİNALÇANTYASI DA VAR 200 TL DE  BUNLARIN HİÇBİRİ ARTIK YOKTUR AYIKLAMA YOKTUR  10---15 BİN TL YE SATIKLARI CİHAZLARIN AY NISINI 2 BİN TL YE SATMIYAN GETİRT MEYEN NE OLSUN YAKINDA  YOK ARTIK HAVADAN PARA KAZANMAKLAR..
,BUNDAN SONRA BÖÖYLE İŞLEYECEK BU İŞLER.........................................................ONK......

DERİNLİKLERİ SORUYORSUN  BİRAZ DAHA BUNLAR DERİNE İŞİLİYORLAR YAPTIĞIM TESTLERDE ÖYLE GÖZÜKÜYORLAR GARRETT LER  ARADAKİ SON FARK 30 CM KADARDIR  YANİ WHİTESİ 30 CM GEÇİYOR O DA BAŞLIK FARKINLAN OLUYOR  MAKİNE ELEKTRONİĞİNLEN DEĞİLDİR GARRETT LERE  EN UFAKTAN EN BÜYÜĞE KADAR BAŞLIKLAR TAKILIP HEMEN ÇALIŞILIYOR  YAPISI ÖYLE AMA KENDİ ORİJİNAL BAŞLIKLARI OLMASI ŞARTTIR .

NOT--- WHİTESLERE SİVRİ AKILLILAR HANİ DIŞTAN AKÜ BAĞLAYIP CİHAZI HAŞLIYORLARDI YA GÜNBEGÜN RAHMETLİ OLUYORDU SONUNDA DA TAM RAHMETLİ OLUYORDU  BU İŞ GARRETT LERDE TAKDINMI ANINDA  REGÜLE KARTINI RAHMETLİ EDİYOR ÖTEKİ KARTLARA SIÇRAMIYOR HASTALIK TEK 300 TL VERİP O VOLTAJ REGÜLE KARTINI ALIP TAKIYORSUN DEVAM EDİYORSUN AMA WHİTESTE  KOMPLE YENİ MAKİNE ALICAKSIN  ARADAKİ BU FARKI DA VARDIR..

SON OLARAKTAN  XLT ALMA ONDAKİ TÜM LAZIM OLAN PROGRAMLARI ALDIK ÇÖZÜLDÜ ŞİFRELERİ   BULURSAN DFX=300 AL  SONU OLAN ÇIKANLARDA  %30 DERİNLİK FABRİKASYON ARTIRILMIŞTI  EN SON SERİLERDE DE  %50 OLARAK  ARTIRILMIŞ OLARAK AYARLANMIŞLAR XLT NİN TÜM ÖNEMLİ KISIMLARINI DA BUNA İLAVE EDİYORUZ  XLT NİN ARTIK HÜKMÜ KALMADI BUNU DA BİR DÜŞÜN  SEN DEDİĞİMİ YAP  ZARARLI ÇIKMASSIN  BULURSAN DA SIFIRINI AL  EN SON FİYATI DA ARTIRDILAR 2850 TL YAPTILARDI   2100 TL İDİ FİYAT  TABİİ FIRSAT FIRSATTIR NE VURURSAK KARDIR DİYE .. AZİMDEN DÜN  2 TANE DFX--300 ÜN PİL KUTUSUNU İSTEDİM  HEM ÇIKMA HEM İÇİNE PİL AKMIŞ TEMİZLEMİŞLER  YENİ DE DEĞİL YANİ TANESİNE 40 TL KESTİ  2 TANESİNE 80 TL  AYIPTIR GÜNAHTIR BU İŞ GÜCÜME ZORUMA GİTTİ  BİDAA DA HİÇBİŞİ NE İSTERİM NE ALIRIM  BEN BUNLARI VATANDAŞA İHTİYACI OLANA BEDAVADAN VERİYORUM İŞİNİ GÖRSÜNLER DİYE OLDUĞUNDA ALLAH YARRABİM NE GÜNLERE KALDIK DAHA NELER DUYACAĞIM NELER GÖRECEĞİM ....
SONRADA DUYUNCA PARASIZ VERDİĞİMİ SEN APTALSIN DİYORLAR  GELMİŞİN BU YAŞA İŞİ Bİ,LMİYORSUN ONUN İÇİN DE HİÇBİŞİN OLMAZ ÖYLE SER SEFİL YAŞARSIN DİYORLAR .
BANA BAKIN BANA  78 YAŞINDA TURP GİBİYİM ALLAHIMA BİN ŞÜKÜRLER OLSUN  NE ÇOLUĞUMDA NE ÇOCUĞUMDA ALLAH HEPSİNE PIRIL PIRIL AKIL SIHHAT VERMİŞ BİR DE KENDİNİZE BAKIN HER GÜN HASTANELERDESİNİZ ÜSTÜNÜZDE OLMUYAN HASTALIK YOKTUR  DİĞERLERİ İÇİN BİŞİ DİYEMİYECEĞİM  PARAYI BÖYLE YOLLARDAN KAZANIYORSUNUZ AMA HER TARAFINIKZDAN KATMERİYLEN ÇIKIYOR HABERİNİZ YOKTUR  KİM SALAK APTAL AKILLI MİLLET KARAR VERSİN SİZ DEĞİL  BİR AÇTIRIRSANIZ AĞZIMI  KISA SÜREDE İFLAS EDERSİNİZ HEPİNİZ  BUNU MU İSTERSİNİZ HERNEYSE NERDEN NEREYE GELDİK AMA BUNLARI DA SÖYLEMİYE  UYARMIYA DA MECBURUM  NELER NELER NE ÇİRKEFLİKLER VARDIR DA ŞİMDİLİK BURDA KALSIN DİYORUM ..

SAYGILAR ............................................................................NACİBABA......................ONK....

KARABEY KUSURA BAKMA  KONU DIŞINA BİR GİRDİK BİR ÇIKTIK  AMA ÇOK DOLUYUM 
SÖYLEMEM LAZIM OLANLARI BÖYLE KONULARIN İÇİNE SERPİŞTİRİYORUM NE YAPAYIM ..onk   
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Şubat 2017/2013 Saat 05:18

HOŞ BULDUK NACİ BEY ... SELAM VE SAYGILAR YİNE HER ZAMAKİ GİBİ DESTAN YAZARAK KONUYU DERİNLEMESİNE AÇIKLAMIŞSINIZ EMEĞİNİZE SAĞLIK .ASLINDA SİZİ SÜREKLİ TAKİP EDİYORUM.SADECE GEREKTİKÇE YAZIYORUM.ÇOK DA İSTİFADE EDİYORUM.YANİ HEP TAKİPTEYİM .BİR YER GİTTİĞİM FALAN YOK.AÇIKLAMALARINIZDAN ANLADIĞIM KADARIYLA BU GARRETLERDE İŞLEMCİ FALAN YOK AMA HAFIZA GENİŞLETİLMİŞ VE TÜRKİYE ŞARTLARINA UYGUN HALE GETİRİLMİŞ..TAVSİYE ETTİĞNİZE GÖRE İŞ YAPIYOR DEMEKKİ FAKAT BEN YİNE DE BULABİLİRSEM BİR XLT ALACAĞIM AKLIM BU MAKİNEDE KALDI ÇÜNKÜ DAHA SONRA SONRA DÜŞÜNÜRÜM GARRETİ.HOCAM BU GARRET TESTLERDE DERİNLİK BAKIMINDAN SİZİN  EFSANE ÜÇLÜNÜZÜ GEÇTİ Mİ.YANİ XLT-DFX-DFX300'ÜBUNU DA BELİRTİRSENİZ MEMNUN OLURUM .

Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Şubat 2017/2013 Saat 19:43

KARABEY ARKADAŞ HOŞ GELDİN NERELERDEYDİN ÖZLETTİN KENDİNİ  HERNEYSE GELDİN YA
SELAMLAR SAYGILAR 

Şimdi arkadaşım  whiteslerin   işlemcili hafızalı olan 3 ayrı modeli artık yok  (( xlt---dfx---dfx=300 ))  bitti fabrika çıkarmıyor hatta kapalı şekilde beklemede  keen whites hanımından ayrıldı 6 ay oluyor  whites eski ismi coınmaster 125 yıllık bir aile şirketiydi ayrılınca bu 2 li sülalenin yarısı baba tarafına geçti yarısı ana tarafına  ve hanımı halen hiç tutulmadığı halde  kimse satın almadığı halde ısrarlan bu (spectra v1--2--3 ) modelleri çıkarıyor çıkarsın da keen in yaptığı çok yanlış iş  bu 3 model olan  bilgisayarlı tipleri xlt---dfx----dfx--300  ler i tüm dünya tutuyor ısrarlan da çok büyük istekler  varken  adam çıkarmıyor stop etti  stoklarda bitti türkiye içindeki satıcılardaki stoklar da bitti  yani artık bu 3 lü  yoktur ilerde çıkarırlarmı çıkarmazlarmı orasını allah bilir şekli,ne girdi işler ne yapacaksın bu durumda uzun araştırmalarım devam ediyordu çünki 1 senedir bişiler olacağının sinyallerini alıyordum  ama hiç ihtimal bile veremiyordum keen whites resmen kendi ayağına bir kurşun sıkmıştır böyle yapmaklan ..Piyasada bir sürü marka çeşitte makineler var bunların %90 nına yakınını zaten test ettim biliyorum neyin ne olduğunu,, defineci camiası artık kandırılmasın dolandırılmasın kazıklanmasın diye bir dedektör seçip bunu  millete tavsiye etmem lüzumlu hale gelmişti ben de bu  (garrett  gti  2500 ) ü seçtim hepsinin içinden  neden bu cihaz da dersen  eski gti--2500 lerden bu son çıkanlar farklıdır eskiden ben de şiddeetlen tavsiye etmiyordum hatta almayın diyordum  makine üstündeki tüm menüler proghramlar  0.............................500  aralığındaydı ve bu durum bu makineye büyük kösteklik yapıyordu mesela bizim türkiye sathı  00.................................500.........600.......700.....780....bu aralıkta olursa iş yapar
garrett  yaptı bunu 00.........................500.................................1000  bu ayda bile çalışma demektir  ben whitesin 50 sene önceki bir makinesini bile tavsiye ederken işte tüm whites modellerinde  00 ............5.............10     düğmelerin altı skalaların tümü bu taksimatlıdır yani  00...............500.........................1000  dir yukardaki  taksimatın manası  hal böyle olunca da rakım da ayarlanır ayırım da pulse kısmıda  değişken takılan başlıklarda  kısaca ne çeşit bir durum söz konuysa tümü ayarlanabilinir başın da ağrımaz  bunu yapıp yeni modellere koymuşlar yalnız türkiyede çok büyük satılmayan eski tip  gti--2500 stokları olduğundan  v e n e görünümü ne ekranı ne menüleri yeniylen birebir aynıdır  bunların yeni versiyon olduğunu izah eden en ufak bir işaret bir yazı bile konmamış bunu da anlamak mümkün değildir hal böyle olunca garrett  gti--2500 mü var kardeşim al  ondan sonra kabak benim başıma patlamasın diye diyorum ki herkese bana müracaat edin benden alın diyorum  hiç olmassa bendekiler direk amerikadan gelme yeni versiyonlarıdır burda eski versiyonu bile 3000 tl nin üstünde satıyorlar hem de ayıklanmış çoğu yerde bi sürü yanlışlar vardır işte bunların olmaması için devreye girdim  v e geliş fiyatına veriyoruz burda  2400 tl dir fiyatı
karton orijinal kutu dışı içi çok orijinal su geçirmez çok sağlam bir çantası içi tamamı sünger kaplı malzemeler bu süngerin içinde 10 nuncu kattan aşağı salla hiçbişi olmaz .2 adet başlık var içinde yuvarlak örümcek tipli  biri ufak biri büyük  garrett marka çok kaliteli kulaklığı var uzatma kolları  katalogları cd si birde ben yapıp veriyorum orijinal birebir tercüme edilmiş kataloğu fatura da veriyoruz   her şey tam takım olaraktan ...
GARRETT  GTİ--2500   lerde program hafızası vs gibi şeyler yok  whitesler gibi değil  makine konusunda dünyada hiçbir makine whitesin eline su dökemez  bu böyle biline ama whitese en yakın v e whiteslerde bile olmuyan bazı özellikleri de olan bir makinedir garrett ler 
mesela whites hiçbir zaman 2 başlık vermemiştir son 10 senedir kendi orijinal kulaklığınıo bile vermemiştir kutu içeriği fakirdir çanta da vermemiştir aegle 2 den sonrası çanta içi korumsı sünger kalıplar aegle 2 den sonra yapılmamştır direkt bir karton kutu içine sokup basit şekilde satışa sunmuşlardır yani kısaca çıkardığı malına  kaliteli bir ambalaj ve aksesuar sunmamıştır ..biz ben alanlar zaten bunlara önem vermeyip direkt makinenin perfonmansına bakmışlardır bunlan ilgilendik ama maalesef artık bitti çıkmıyor  buna en yakın olan bu garrett 2500 ü seçtim  iyi iş yapıyor denemeleri çok başarılı şekilde geçmiştir  sorun yoktur yeni tiplerinde .
Makineyi bulunduğun yere göre kendin basitçe ayarlıyorsun bilmiyorsan hazır fabrika programları var onlardan birini seçiyorsun çalışmanın şekline göre  çalışıyorsun.
tuzlu su,,,tatlı su ,,kum,,plaj,,tuzlu topraklar,,çok pis topraklar,,gibi yerlerde çalışıyorsun
mesela senelerce ben whitesin tüm modellerinde parça bulmada büyük sorunlar yaşadım bunları 2 inci elleri alarak bunları parçalayıp bu sorunları çözdük devamlı halen de aynı sorunlar yaşanmaktadır..ama garrett lerde bu sorunların hiçbirini yaşamassın neyini istersen bulursun sıfır ambalajında her kartını her parçasını  hem de çok ucuza whitesin bir pil yatağı 80 tl bugün  dfx türledrinin ben aldım geçende azimden  bir plastik pillik alt tarafı  garrettin 2 pilliği var ve satandart uygunluktadır 3 lira tanesi bak aradaki farka yani anlatmaya çalıştığım işin özü  hem herşeyi var arkası da var hem ucuz hem her daim bulunuyor v e de iş yapan kullanıcısını üzmeyen fiyatı da ehven  daima bulunur bir cihaz  methetme işleri bu farklara dayanır mukayeselere dayanır olay budur yoksa kalkıp ta hiçbir cihazı  methedip de bir yerlere varmak gibi düşüncelerim asla olmaz olamazdır ..

NOT VARSA KONUDA SORULARIN SORABİLİRSİN...

SAYGILAR..........................................................................NACİBABA......................ONK.....    
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Şubat 2017/2013 Saat 08:05

SELAM VE SAYGILAR NACİ BEY SON GÜNLERDE GARRET 2500 DEN ÖVGÜ İLE SÖZ EDİYORSUNUZ .BEN BUNLARIN CX3 MODELİNİ KULLANDIM .TOPRAK VE HAVA AYARI ÇOK ÇABUK BOZULUYORDU .ŞİMDİKİLERDE BU SORUN ÇÖZÜLMÜŞ MÜ.AYRICA WHİTES GİBİ İŞLEMCİLİ Mİ YANİ MAKİNEYİ HER ŞEKLE SOKABİLİYOR MUYUZ..BEN BU ÖZELLİĞİN YALNIZ ALMAN FİSHERLERİN ÜST MODELLERİNDE OLDUĞUNU DUYMUŞTUM GARET DE AYNI ÖZELLİKLERİ TAŞIYOR MU MERAK ETTİM  SAYGILAR

Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Şubat 2017/2013 Saat 12:27

SİNAN  ARKADAŞ MERHABA SELAMLAR

ARKADAŞIM MÜMKÜN DEĞİL  BAK SON MODELLERİ BİLE ORTADAN KALDIRDI FABRİKA TEK BİRTANE BİLE BULAMIYORUZ  AEGLE 1--2--VE İLERSİ 3 AYRI MODELİ DAHA VARDIR HİÇBİRİNİ BULMA İMKANINIZ  (SIFIR ) OLARAK YOKTUR  HİÇ ARAMAYINIZ ANCAK 2 Cİ EL OLARAKTAN  BULURSUNUZ İLAN VERİP ARAMAKLAN .. AMA TÜRKİYEDEN DE HİÇ ALINMASINI TAVSİYE ETMEM HASARLI %99 DURUMDADIR TÜMÜ BU İŞ BÖYLE AMA  EBAY MI NEDİR O SİTEDEN GİRERSENİZ AMERİKADAKİ, SATIŞ İLANLARINA GEÇİP ORDAN GETİRTEBİLİRSİNİZ ORDAKİ SATIŞLARDA AŞAĞIDA BELİRTECEĞİM ARIZA TÜRLERİ YOK AYNI SIFIR GİBİDİR KUTU ÜSTÜNDE BİLE TEK ÇİZİK YOK ZANNEDERSİNİZ YENİ SIFIR MAKİNE GİBİ HEPSİ  BU YOLLAN YÜZLERCE MAKİNE GETİRDİLER GETİRENLERİN HEPSİ OLDUĞU GİBİ BANA YOLLADILAR VE GÖRDÜMKİ HER SATICININ İLANINDA BAHSETİĞİ GİBİ MAKİNELERİN DURUMLARI ADAMLARDA YALAN  SÖYLEME YANILTMA ALDATMA GİBİ ŞEYLER YOK  HELAL OLSUN  AMA BİZDE SANKİ YALANLAN DOĞMUŞUK  HAYATIMIZ YALAN DOLAN 3 KAAT OLMUŞ GEL DE BU TOPLUMUN İÇİNDEN 2.EL BİŞİ AL VE DE KULLAN  HER NEYSE ......

AEGLE 2  LERDE OLUŞAN EN ÇOK ARIZALAR VE SAHİPLERİ TARAFINDAN YAPILAN İŞKENCELER  VE SAHİPLERİ TARAFINDAN MAKİNEYE SIKILAN KURŞUN LAR MAKİNENİN ÖLÜMÜ SONUÇ HURDAYA ÇIKMASI GİBİ OLAYLARDAN KISA KISA ...............................ONK...

1- %90 YAPILAN EN ÇOK SIK GÖRÜLEN ARIZA
BATARYASI  ORTA BOY 1.5 VOLT PİLLEN 4 ADETTİR TOPLAM 6 VOLTLAN ÇALIŞIR BU YETMİYORMUŞ TA  BUNUN FABRİKASININ MÜHENDİSLERİNİN DE AKLI ÇALIŞMIYORMUŞ BİZİMKİLERİN AKLI SÜPERMİŞ  6 VOLT IŞILDAK AKÜSÜ BAĞLARLAR NEYMİŞ HEM DAHA DERİN ALIYORMUŞ HEM MAKİNE CANLANIYORMUŞ VS VS  .. BU ŞEKİL YAPANLAR BAKIN DİNLEYİNİZ
AKÜNÜN AKIMI YAKICIDIR  AMA HİÇBİR ŞARZLI PİLİN  MA  SI İSTERSE 5000MA OLSUN YAKICI DEĞİLDİR ZARAR VERMEZ MAKİNEYE AMA  ŞARZLI TEK BİR PİLİN VOLTAJI  1.2 VOLTTUR NORMAL PİLİN VOLTAJI 1.5 VOLTTUR 4 TANESİ 6 VOLTU TAMAMLAR  AMA ŞARZLI 4 ADET PİL 1.2 VOLTTAN  4.8 VOLT YAPAR  BAYAĞI EKSİK KALIR BU DA MAKİNEYİ ÇOK ETKİLER  BUNUN YERİNE KENDİ ORİJİNAL KUTUSU İÇİNE  SON MODEL ÇIKAN  LİTYUM İYON BATARYALARDAN 2 ADET KONULURSA BUNUN BİR ADEDİ 3 VOLTTUR  2 TANESİ YAPAR 6 VOLT 24 SAAT ÇALIŞ DEVAMLI BİR İKİ AY DA DAYANIR BÖYLE BİŞİDİR BUNLAR  BUNLARI İLK ÖNCE SORUN SONRA YAPIN  ONUN BUNUN AKLINA UYUP TA YANLIŞ İŞLER YAPMAYIN  EVET EN BİRİNCİ YAPILAN İŞ BUDUR VE  MAKİNEYİ KISA SÜREDE ÖLDÜRDÜĞÜ GİBİ  KARTI TAMAMEN GİDER  NE YENİ KART NE BİŞİ  ATARSINIZ MAKİNEYİ SONUÇTA TAMİR OLSA BİLE ASLA ESKİ PERFONMANSINI VERMİYECEKTİR 100 DE 100 LÜK BİR ÇALIŞMADAN  DÜŞECEKTİR ARTIK %20 LERE  İŞTE BUNU HEMEN SATILIĞA ÇIKARIRLAR ALAN DA YANAR GİDER

2.Cİ YAPILAN EN SIK İŞLERDEN BİRİ DE ALETSİZ BİLİNÇSİZ KARTIN ÜSTÜNDEKİ TRİMPOTLARLAN OYNAMAKTIR  BİR MİLİM BİLE ÇEVRİLSE ALETİN  ÇALIŞMASI %10--20 LERE DÜŞER SAPITIR  TÜM ALETİN DENGESİ BOZULUR..

3.CÜSÜ DE TUŞ TAKIMININ HOR KULLANILMASI SONUCU BAZI TUŞLAR ARTIK İŞ GÖRMEZ HALE GELİR YENİSİ DE OLMADIĞINDAN  ALET KULLANILMAZ ŞEKLE GELİR  BAZILARI YOLLA BANA YAPARIM DERDE  YAPSA BİLE ESKİ HALİ,Nİ ASLA BULMAZ ..

4.CÜ ŞIK TA  EN ÖNEMLİ ALETİN YAPISINI ALTÜST EDECEK BİR ŞEYDE  YERLİ VEYA EL YAPIMI ORİJİNAL OLMUYAN BÜYÜK BAŞLIK TAKMALAR DENEMELER YAPMAKLAR  BU DURUM MAKİNENİN TX---RX DÜZENİNİ BOZAR VE SONRADAN KENDİ ORİJİNAL BAŞLIĞINI BİLE TAKSANIZ ARTIK HAYIR GELMEZ DURUMA DÜŞER....

SON OLARAKTAN DA ALETİ, HOR KULLANMAK SERT YERE DÜŞÜRMELERİN OTO BAGAJINDA SARSINTILI TAŞIMALARIN SONUCUINDA  VOPLTAJ REGÜLESİ ÜSTÜNDEKİ YUVARLAK SARGILI TRİOİD DENEN BOBİNİN İKİ BACAĞINDAN BİRİ  LEHİMLİ OLDUĞU YERDEN KOPAR  BOŞALIR BİR TOKAT ATARSIN GELİR GİDER YAPAR  KİMİN ELİNDE ÇALIŞIR DURUMDA VARSA BU BOBİNİ TABANCA SICAK SİLİKONLAN İYİCE KARTA YAPIŞTIRIN KIMILDAMAZ HALE GETİRİN  BU HER AEGLE 2 SAHİBİNİN BAŞINA MUHAKKAK BİR GÜN GELİR  BUNUN DA ÇARESİ BUDUR .....

AEGLE 2 LER COINMASTER 6000 Dİ NİN  MODERNLEŞTİRİLMİŞ HALİDİR SADECE AEGLE 1 MODELİ ESKİ TÜR BEYAZ BAŞLIKLARI KULLANIR  AEGLE 2 DEN SONRASI İNCE SERT SİYAH RENK ORTASI DELİKLİ OLAN BAŞLIKLARI KULLANIR BUNA DİKKAT EDİNİZ ..

ALET ŞOKA GİRERSE  ANORMALLEŞİRSE YAPACAĞINIZ TEK ŞEY BATARYAYI DIŞARI ALIP  BEŞ DAKKA SONRA YERİNE TAKMAKLAN SORUN ÇÖZÜLÜR..

BİR DE DİKKAT EDİLECEK SON ÖNERİ  ÇOK BÜYÜK DEMİRLERİN ÜSTÜNDE BAŞLIĞI ASLA UZUN MÜDET TUTMAYIN ALET BOZULUR AKLINIZDA OLSUN

SAYGILAR.....................................................................................NACİBABA..............ONK....

SON DİYECEĞİM ŞEY DE BIRAKIN 40 SENE ÖNCEKİ MAKİNELERİ ŞU AN GARRETT  GTİ 2500 LERE GEÇİN DERİM  BAKIN İŞİNİZE HERŞEYİ VBAR PARÇASI DA KARTLARI DA KABUĞU DA NEYİNİ İSTERSEN VARDIR   AMA WHİTESİN  BUNLARI TEDARİK ETMESİ 60 SENEDİR SORUNDUR  HER DÖNEMDE PARÇA SORUNU YAŞADIK VE BU YÜZDEN ÇALIŞAN BİR MODEL WHİTES ALIP PARÇALAYIP PARÇA YAPTIK  MEDELA ARKADAŞIN BİRİ ANTALYADA  BİR MİNELAB ALDIYDI 3 AY ÖNCE KULAKLIĞI ARIZALI ÇIKTI BUNU NE ALDIĞI YER KABUL ETTİ NE ORASI NE BURASI VS VS SONUÇTA ANA FABRİKASINA YAZILDI DA ORDAN GELDİ ARADAN GEÇEN ZAMAN 5 AYDIR  YANİ SON MODEL OLAN DİĞER MARKALARDA DA BU SORUNLAR VAR AMA GARRETTE ASLA YOK  WHİTESTEN SONRA  ARAYIŞA GİRDİM ŞU ANDA DÜNYAA PİYASASINDA ÖYLE BİR CİHAZ SEÇEYİMKİ  NE ÇALIŞMASINDA NE PARÇA KONUSUNDA NE DE BAŞKA SORUNLARDA  BİŞİ YAŞAMIYALIM DİYE  SONUÇTA BU  GARRETT GTİ 2500 DE KARAR KILDIM  ÇÜNKİ ÇOK KAPSAMLI BİR MAKİNE DİYEDİR......................................................................................ONK 
Yukarı Dön
sinan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 01/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 15
  Alıntı sinan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Şubat 2017/2013 Saat 08:40
gelibolulu naci baba selam bize burda böyle bir hassas konuda yardımcı oldugun için tşkler sizi samimi ve dürüst olarak gördügümüz için size sormak istedigimiz bir konu var bize bu onuda yardımcı olurmusun? whıte eagle 2 makinanın sıfırından bulma imkanımız varmı
ASBENDİM
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Şubat 2017/2013 Saat 06:17

YUSUF MERHABA  SELAM

GALİBA SEN YAKINDA DEDEKTÖR KOLLEKSİYONU YAPICAN ÖYLE ANLAŞILIYOR .
NACİBABADAB SATILIK MAKİKENELER KISMINA  GİR ORDA EN SON KONU RESİMLERİ DE VAR KOMPLE BAK MAKİNE İŞTE O    ÇİFT BAŞLIK VAR ÜSTÜNDE BİRİ BÜYÜK BİRİ KÜÇÜK OLARAKTAN HERŞEYİ TAM TAKIM  ORİJİNAL  U.S.A..

..........................................................................................NACİBABA...........................ONK....
Yukarı Dön
yusuf öztürk Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 104
  Alıntı yusuf öztürk Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Şubat 2017/2013 Saat 14:24
merhaba nacibaba
Garrett 2500 nasıl bişey,işe yarar mı?
Derinliği ve ayırımı nasıldır?
Üzerinde sadece 1 adet orjinal başlık mı var?
Saygılar
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Şubat 2017/2013 Saat 18:05

SABİKUN  MERHABA SELAM

ŞİMDİ BU İKİ ADRESİ NE İÇİN KOYDUĞUNU BİLEMEM DE  BUNLARIN %98 İ 2 İNCİ EL SATILIKLAR DIR  BENİM İLANINI VERDİĞİM TAMAMEN ORİJİNAL DİREKT AMERİKADAN AMBALAJ OLARAK GELMEDİR    SADECE 2 YEREDE SIFIR İLANI VAR SENİN VERDİĞİN ALTAKİ LİNKTE  BAK NE FİYAT ÇEKMİŞLER
3400  TL
3250  TL

BU 2İ CİHAZIN AYNISI AYNI NİTELİKLERDE OLANI  BENDEKİ NİN FİYATI
2400-   İLEN  --2500 TL DİR

ARADAKİ FARK NEREDE İSE 1000 TL YE YAKLAŞIYOR
3450 TL DE AZİMDE Kİ FİYATIDIR

BUNU GETİREN ARKADAŞ  MESLEĞİ GEREĞİ HAFTANIN 3 GÜNÜ AMERİKAYA UÇUYOR 1 GÜN ORDA KALIP YİNE DÖNÜYOR FAZLA AÇIK ETMİYORUM MESLEĞİNİ ANLIYAN ANLIYOR ZATEN
KAÇAK DEĞİL  FATURALI İŞLER  BİR DEDEKTÖR BAYİİNE GETİRİYOR GÜMRÜĞÜNÜ DE VERİYORLAR HER ŞEY YASALDIR ZATEN TERSİ OLSA BEN GİRMEM

BU BENİM ÖZELLİKLEN GETİRTİĞİM EN SON VERSİYON MONTAJ VE TÜRKİYE TOPRAKLARINA GÖRE DE FABRİKACANA ŞARTLANDIRILMIŞ OLARAKTAN  DIR   ESKİ 2500 LERİ KAPIMA BİLE SOKMAM   BU YENİLERDE HEM RAKIM ÇIKILDIKÇA  KABULLENİYOR O DA DÜZELTİLMİŞ HEM TÜRKİYENİN HER YERİNDEN ALINAN  TÜM TOPRAK VE İÇİ KOŞULLARINA GÖRE FİLTRELER ÜRETİLMİŞ  FİYATI 3500 TL OLANLAR BUNLAR  BİZE O FİYATA GELİYOR O ŞEKİLDE DE FAHİŞ FİYAT DA ÜSTÜNE KOMADAN BUKADAR İSTENİYOR OLAY BUDUR  YANİ  BU MAKİNELERE  GÖNÜL VERENLER KAZIKLANMASIN DİYEDİR BU FİYAT PARA KOLAY KAZANILMIYOR ..

SEN O İKİ  LİNKİ KOYMUŞUN AMA TEK SATIR DA YAZMAMIŞSIN NEDİR NE MANAYA GELİYOR AZICIK DA BELİRTİN BUNLARI  ORTADA ASILI BIRAKMAYIN  TAMAMMI.
YANİ BİŞİYİ BELİRTİRKEN  YANINA DA 2 SATIR YAZI YAZIN İZAH EDİN ..
BU ŞEKİL BIRAKIRSAN BUNUN MANASI NI ÇEK NEREYE ÇEKERSEN .

........................................................................................................NACİBABA.............ONK...

WHİTES' E GELİNCE ...........((  XLT-----DFX=300  ))...........MODELLER İÇİN

AMACIM ORİJİNAL  U.S.A  OLUCAK VE TAM OLUCAKTIR .. İNGİLİZ YANİ  U.K  İSTEMİYORUM

AZİM İZMİR DFX=300 Ü  ( U.S.A )  2850  TL İSTİYOR BUGÜN SONUNU DA BENİM BİR MÜŞTERİYE ALDIK ALMA DEDİM OKADAR ÇOK PAHALLI  MAALESEF ALDI İŞİ ACELE  ZATEN KATBEKATINI ÇIKARACAK DA ORASI AYRI İŞ

AZİM DİYORKİ  KİMİN ELİNDE SIFIR VARSA DFX=300  2400  TL DEN ALIRIM İSTERSE 1000 TANE OLSUN DİYOR  BU YER 50 SENELİK ANA BİR MERKEZDİR BU ADAM BULAMIYORSA DİĞERLERİ NERDEN BULUCAKTIR  AZICIK DURUP BİR DÜŞÜNÜN ................................ONK...

WHİTES BU 3 AYRI MODELİN MONTAJINI BIRAKTI  ARTIK ÇIKMIYOR  AMA DÜNYANIN HER ÜLKESİNDE EN ARANAN İSTENEN KULLANILAN MODELLERDİR  DEMEKKİ WHİTES DOYDU VEYA KAPATACAK FABRİKASINI  VEYA ÇEKİLECEK PİYASADAN  NEY MİŞ KALDIRILAN BİR MODELİ TEKRARDAN YAPMAK TERSMİŞ BEYLERE  YAHU DÜNYAA SENDEN NE İSTİYORSA YAP SAT PARA KAZAN YOK ÖYLE DEĞİLMİŞ   KENDİ AYAĞINA KURŞUNU SIKTI (KEEN WHİTES ) NE YAPALIM YAPACAK ARTIK BİŞİ YOKTUR..
ŞU ANDA KİMİN STOĞUNDA KAÇ TANE KALDI  TÜRKİYE İÇİNDE  VEYA AVRUPA ÜLKELERİNDE ORALARDAN TEDARİK EDİLİP SATILMAKTADIR BENDE ..

HER SİTEDE HER REKLAMDA HER İLANDA VAR DENİLİYOR FİYATI DA VAR AÇIN BAKALIM SORUN NE DİYECEKLER  YOK ÇEKİCEKLER  BARİ YOK DEMESİNİ BİLİYORSUNUZ O REKLAMLARI DA KALDIRIN ORALARDAN NEREYE KOYMUŞSSANIZ DEĞİLMİ ..

BİDE ACAİP SAHTEKARLIKLAR BAŞLADI ADAM SANA    DFX=300 YOLLAYACAK ANLAŞIP PARASINI DA ÖDÜYORSUNUZ GELEN AMBALAJI Bİ AÇIYORSUNUZ TAMAM WHİTES AMA MODEL BAŞKA  YA TDİ YA DA PULSE OLANLARDAN BİTANE KOMUŞLAR YOLLAMIŞLAR ???????

DFX=300 İSTİYORSUN PAZARLIK DA TAMAM PARASINI DA YATIRDIN GELEN KUTUYU BİR AÇIYORSUN İÇİNDEN GARRETT GTİ--2500 ÇIKIYOR .. ???????????

AKÜ BAĞLANMIŞ HAŞLANMIŞLARI TAMİR ETİRMİŞLER  KOMPLE KUTU SOYULUYOR ZIMPARALANIYOR  BOYAYA GİRİYOR  ÜSTÜ YAZILARI DA  YAPTIRIYORLAR  BASIYORLAR ONLARI DA KOLLARI DA BOYUYORLAR  BİDE PASTA CİLA ATIYORLAR  BAKIYORSUN ACENTE GÖRÜNÜM  BAŞLIĞI DA MAT ORİJİNAL BOYAYLAN HALLEDİYORLAR   AYNI AMBALAJ KARTON KUTULARI DA BASTIRMIŞLAR ÜSTÜ YAZILARI DA AYNI  SONRA KAKALAMAYA UĞRAŞIYORLAR

BEN DE DİYORUM Kİ BU SATICALAR İLK ÖNCE YOLLAYIN GÖRECEM BAKACAM  TAMAMSA ANINDA NEREYE YATACAKSA PARANI YATIRAYIM DİYORUM   BUNU DA KABUL EDEN %2 KİŞİDİR  ANLAYIN GERİSİNİ

YANİ ORTALIKTA HER TÜRLÜ FIRILDAK DÖNÜYOR  VE HİÇKİMSE PİYASADAN KALKIP TA MAL ALMASIN  DİREKT BENLEN TEMASA GEÇİN  GELSİN MAKİNE BURAYA KONTROLDEN GEÇSİN ONDAN SONRA  BAŞKA ŞEKİLİ YOKTUR ARTIK BU İŞİN ..

8--2--2013  BU GÜN VE CEBİMDE  BELKİ 15 KİŞİNİN HAZIR PARASI DURUYOR  DFX==300 ARIYORUM AMA YOK

BEN SİZLER İÇİN UĞRAŞIYORUM  BENİM BU İŞLERDEN BİR KAZANCIM YOKTUR  AMA TUTUP TA TERSİNE ÇEVİRİP TE İTHAM EDENLERE DE ALLAHINIZDAN BULUN DERİM BAŞKA NE DİYEYİM

SAYGILARIMLAN..................................................................NACİBABA.......................ONK.....

Düzenleyen nacibaba - 07/Şubat 2017/2013 Saat 18:35
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50