Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5genel karışık mevzuular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

YENİ GARRETT ALANLAR BU SAYFAYA GELSİNLER

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 4567>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Nisan 2017/2013 Saat 14:25

FORUM SAYFASINDA YUKARDAN AŞAĞI İN  WHİTES LEN MAKİNELER KISMI BAŞLAR WHİTESTEN SONRA GARRETT GELEN YAZIYA TIKLA  GARRETT KISMINA GİRİNCE DE  GTİ--2500 Ü TIKLA ORDA TÜRKÇE KULLANIM KILAVUZU VARDIR ....
MERAK ETİKLERİNİZİ ORDAN OKUYUNUZ..
RENLKERE TEKABÜL EDEN BİR MADEN TÜRÜ YOKTUR  SADECE AYIRMA KUTULARI YAPMIŞ ORAYA BELLİ OLSUN DİYE ..

........................................................................................................................................ONK...
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
kaftan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 08/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı kaftan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Nisan 2017/2013 Saat 14:53
naci baba kullanma klavuzu bendede var benim öğrenmek istediğim A,B,C,D,E harflerinin ne anlama geldiği.birde her renk ayrı bi madenimi gösteriyor?
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Nisan 2017/2013 Saat 21:13

KAFTAN ARKADAŞ

ARKADAŞIM BAK YUKARDA YAZILMIŞ RENKLİ YERLERLEN KISIMLARI AYIRMIŞ YAPIMCISI 
MADEM KULLANIM KILAVUZU VAR ORDA ZATEN YAZIYOR BUNLAR  BEN DE DEMİN KILAVUZA BAKTIM GENİŞ ŞEKİLDE İZAH EDİLİYOR SİZİN BU SORDUĞUNUZ  LÜTFEN DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE İNCELEYİNİZ SİZDEKİ KILAVUZ DA YOKSA BU ADRESİNİ VERDİĞİM YERDE YENİ  KILAVUZ YÜKLÜ O SAYFALARI İNCELEYİN BULACAKSINIZ .
BU YAŞTA 24 SAAT BAZAN 48 SAAT VEYA DAHA FAZLA HİÇ UYUMADAN ÇALIŞAN BİRİYİM  HER ŞEYE KENDİM BAKTIĞIM İÇİN VAKİT YETMİYOR BİRAZ DA BANA ANLAYIŞ GÖSTERİNİZ  VE SORDUKLARINIZ DA VARDIR YAZIYORDA .

VAKİT BULDUKÇA BİR YER DAHA AÇTIM   GARRETT GTİ--2500  ÜN TAM TAFSİLATLI GENİŞ AÇIKLAMALARI DİYE  BURDAN DA İLERDE YERİ GELİNCE OKURSUNUZ ..

..................................................................................................NACİBABA...................ONK..
Yukarı Dön
feltom Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 38
  Alıntı feltom Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Mayıs 2017/2013 Saat 18:32
SELAMLAR GARRETT Çİ ARKADAŞLAR
SİZLERE ÇOK PİRATİK VE ÇABUK YAPILAN GARRETT MAKİNANIN TOPRAK VE HAVA AYARI ANLATICAM.
GARRETT MAKİNANIN BAŞLIĞINI BOY HİZASINA HAVAYA KALDIR .
POVER TUŞUNA BAS MAKİNAYI AÇ VE AÇILDI.
YAVAŞ YAVAŞ YERE İNDİR .YERDEN 5 CM YÜKSEKTE OLUCAK ŞEKİLDE.
RELİÇ HAZİNE MODUNA AL.
BAŞLIĞI AĞIR AĞIR TOPRAKTA GEZDİR 3-DAKKA.
SONRA HIZLI AY ÇİZEREK GEZDİR TOPRAKTA 5-DAKKA.
CİHAZIN BAŞLIĞINI BOY HİZASINA KALDIR HAVAYA.
ALMETAL TUŞUNA BAS VE BIRAKMADAN 20-30-SN SONRA YERE DOĞRU İNDİR.
YERDEN 5 CM YUKARDA 10-15-SN DURSUN YERDE.
RELİÇ MODUNA AL ARAMAYA BAŞLA.
CİHAZ HERŞEYİNİ OTAMATİK YAPACAKTIR BU İŞLEM KESTİRMEDEN ÇABUK VE HIZLI AYAR İÇİNDİR.TOPRAĞIN YAPISINA GÖRE ZAMANLAMALARINI UZATIRSANIZ.
MAKİNANIN AYARI BİTMİŞTİR HAYIRLI AVLAR BOL KISMETLER RASGELE .
                                  SEVGİ VE SAYGILARLA.....      
Yukarı Dön
Bilgin Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 11/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 14
  Alıntı Bilgin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Mayıs 2017/2013 Saat 03:45
Garrett kullanıcılarına ....

Toprak ayarı konusunda ben "manuel ground balance" menüsünden işlem yapmayı tercih ediyorum. En fazla iki dakika zamanımı alıyor. Toprak ayarını yapmanın en az üç çeşit yolu var fakat dediğim şekil bence en hassas ve en doğru ayar yapma şeklidir. En az zaman alan yöntem ise bu değildir. "Fast Tracking" yöntemi ile ayar yaptığınızda en fazla otuz saniyenizi alır ama doğru ayarı tutturmada bence yüzde doksanlar seviyesinde kalır.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mayıs 2017/2013 Saat 00:07
xxxxxxx
Yukarı Dön
Borkatay Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 13/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 9
  Alıntı Borkatay Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mayıs 2017/2013 Saat 03:36
Selam Naci Baba cihazı cumartesi kargodan aldım dün deneme çalışması yaptım yıllarca Whites kullandığım için biraz acemilik oldu ALL METAL tuşuna bastığımda ALL METAL moduna geçiyor tekrar bastığımda bir önceki arama moduna geçmiyor problem bende mi makinede mi bilemiyorum zamanınız olursa yardımcı olurmusunuz? şimdiden saygılar.
Dürüstlük insanın öz kimliğidir.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mayıs 2017/2013 Saat 04:19

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR

ALL METAL  E BASTIN GİRDİN  ----------->>
ÇIKMAK İÇİN DE  DİSCRİMİNATE / last mode   YE BAS ÇIK-----------<<<<

SAYGILAR.....................................................................................NACİBABA.................ONK..... 
Yukarı Dön
19altun Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 12/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 6
  Alıntı 19altun Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mayıs 2017/2013 Saat 05:09
Orjinalini yazan: TİMUR

Selamünaleyküm arkadaşlar

arkadaşlar dedktörlerden çok canı yanmış biri olarak  buraya yazıyorum

ben diyarbekir in bir kazasının köyünde ikametliyim  bu yerde çok tarihi kalıntı vardır giden gelen hesabı da yoktur  ben himdiye kadr 6 makine aldım verdim sattım kırdım attım netice heeç labilmiş değilim  sonunda  bu siteyi buldum nacibaba ilen bir çok kerre muhabet yaptım sonunda beni bu garete ikna etti ve aldım .alet geldi açtım içini aynen babanın dediği gibidiroturdum bahçede evindir  hem alete bak hem kitaba bak 3 günde çözdüm işlerin hepisini 

kim inanır kim inanmaz  benim işim dahi çobanlıktır hayvanlarım vardır sürü ona bakarım bu geçtigimiz sene kurbanda yollamışımdır şehire bir kaç böyükbaş hayvan onların parasını elimde tutaridim  ama kararsızım ne alayım hangi marka model babaya inandım ve gozumü karartım girdim garet modele bu 2500  e  sonracıma  1 haftagırdır  bu yerdeçalışıyorum ki evelden heç bişiler bulamadımdı bunlan 1 saate yoruluyorum mal toplamaktan orda orda bir adımda onun yanıbasında veselam korkunç bir makinedir bu yemininlen beraber

bulduklarımı  basım ağrımasın diyedır müzeye veriyorum çok da iyidir getirısı  yakın zaman  bırakıcam bu çobanlığı  çocuklara devredicem bütün gün bu işe bakcam vaziyett böyle gösterir  yani diyecem odurki bu garet 2500 ü nacibabadan gözünüz kapalı alasınız on için bun ları da yazdım sizlre

BABAM  SOGOLASIN ELLERINDEN ÖPTÜM              TİMUR    DİYERBEKİR
Yukarı Dön
19altun Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 12/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 6
  Alıntı 19altun Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mayıs 2017/2013 Saat 05:12
timur kardeş selam bende batman dan seninle iletişim kurmak isterim evet dersen cep no vereyim

DİKKAT ---DİKKAT

BU ŞEKİLDEKİ BİRBİRİNİZLEN GÖRÜŞMELERE ADRESLERİNİZİ BELLİ ETMELERE  BİLMEDİĞİNİZ TANIMADIĞINIZ KİŞİLERLEN ARKADAŞLIKLAR YAPMAKTAN  UZAK DURUNUZ

SEBEBİNE GELİNCE  DE KİMİN NE OLDUĞUNU HİÇBİRZAMAN BİLEMESSİNİZ  YAKALANMALARIN %99 U HEP BÖYLE ŞEKİLLERDE OLUŞUYOR  ÇOK DİKKAT EDİNİZ ..

NETİCEDE ÇOK İYİ TANIMADIĞINIZ BİLMEDİĞİNİZ KİŞİLER DEN DEVAMLI UZAK VE MESAFELİ DURUNUZ  BAŞINIZ AĞRIMAZ .BAK O YAZAN KİŞİ  YAZDI  ARKASINI GETİRMEDİ CEVAP DA VERMİYOR  SAMİMİBİRİ OLSA BURDA PAYLAŞIMLARA DEVAM EDERDİ DEĞİLMİ OYSA YOK OLDU  VEYA SAĞLAM BİŞİYE DENK GELDİ  İŞLER DE TAMAMEN DEĞİŞTİ VEYA YAKALANDI İÇERİ, GİRDİ HERŞEY OLABİLİR ..

BİŞİ BULAN BULDUĞUNU GELİP DE BURDAN BEN ŞUNU BUNU BULDUM DİYE AÇIKLAMA YAPMASSIN  EN TEHLİKELİ DURUM BUDUR BU KENDİNİ ELE VERMEKTİR HATIRLATIRIM...

SAYGILARIMLAN.......................................................................NACİBABA....................ONK...

Düzenleyen admin - 14/ocak 2017/2014 Saat 13:59
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 4567>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50