Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5genel karışık mevzuular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

YENİ GARRETT ALANLAR BU SAYFAYA GELSİNLER

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 34567>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
TİMUR Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 03/Nisan 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 1
  Alıntı TİMUR Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Nisan 2017/2013 Saat 07:41

Selamünaleyküm arkadaşlar

arkadaşlar dedktörlerden çok canı yanmış biri olarak  buraya yazıyorum
ben diyarbekir in bir kazasının köyünde ikametliyim  bu yerde çok tarihi kalıntı vardır giden gelen hesabı da yoktur  ben himdiye kadr 6 makine aldım verdim sattım kırdım attım netice heeç labilmiş değilim  sonunda  bu siteyi buldum nacibaba ilen bir çok kerre muhabet yaptım sonunda beni bu garete ikna etti ve aldım .alet geldi açtım içini aynen babanın dediği gibidiroturdum bahçede evindir  hem alete bak hem kitaba bak 3 günde çözdüm işlerin hepisini 

kim inanır kim inanmaz  benim işim dahi çobanlıktır hayvanlarım vardır sürü ona bakarım bu geçtigimiz sene kurbanda yollamışımdır şehire bir kaç böyükbaş hayvan onların parasını elimde tutaridim  ama kararsızım ne alayım hangi marka model babaya inandım ve gozumü karartım girdim garet modele bu 2500  e  sonracıma  1 haftagırdır  bu yerdeçalışıyorum ki evelden heç bişiler bulamadımdı bunlan 1 saate yoruluyorum mal toplamaktan orda orda bir adımda onun yanıbasında veselam korkunç bir makinedir bu yemininlen beraber
bulduklarımı  basım ağrımasın diyedır müzeye veriyorum çok da iyidir getirısı  yakın zaman  bırakıcam bu çobanlığı  çocuklara devredicem bütün gün bu işe bakcam vaziyett böyle gösterir  yani diyecem odurki bu garet 2500 ü nacibabadan gözünüz kapalı alasınız on için bun ları da yazdım sizlre

BABAM  SOGOLASIN ELLERINDEN ÖPTÜM              TİMUR    DİYERBEKİR

Düzenleyen TİMUR - 01/Nisan 2017/2013 Saat 07:59
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Nisan 2017/2013 Saat 09:33

ARMAKOM  NİCKLİ ARKADAŞA

ARKADAŞIM SORU SORUŞ BİÇİMİNDEN SENİN  MAKİNE KONUSUNDA HİÇBİR BİLGİN OLMADIĞI HATTA MAKİNE BİLE KULLANMADIĞIN ORTAYA ÇIKMAKTADIR...VE BEN BUNLARI  ORDA BURDA  OKURKEN BU SİTEYİ BOŞU BOŞUNA YAPTIĞIMA  İNANMIYA BAŞLIYORUM VE HALİYLEN DE ÜZÜLÜYORUM ...

SİTE İÇİNDE DEĞİŞİK MARKA MODEL MAKİNELERİN PERFONMASLARI AÇIKLANMIŞTIR  GEREK WHİTESİN MODELLERİ GEREK GARRETT İN TÜM MODELLERİ  BUNLAR YAZILIRKEN BU SİZİN SORUNUZUN KARŞILIKLARI DA  VARDIR  HATTA BENİM TEST AÇIKLAMALARIM DA VARDIR  BUNLARIN OKUNMASINDA İNCELENMESİNDE ÇOK BÜYÜK FAYDALAR VARDIR HATTA SON  BU BENİM ÖZEL YAPTIRIP DA GETİRTİP SATTIKLARIM HAKKINDA BİLE  BU KONULARDA DA YAZILMIŞ BİLGİLER VARDIR .. AMA BU BİLGİLERE İTİMAT MI EDİLMİYOR ABARTILI OLDUĞU MU DÜŞÜNÜLÜYOR ORALARI SİZLERE AİT OLMAKTADIR ..TABİKİİ HERKEZ KENDİNCE BİŞİLER DÜŞÜNEBİLİR  AMA BU SİTEDE BENİM İMZAMLAN YAYINLANAN HER BİLGİ GERÇEKTİR  HAL BÖYLE OLDUĞU HALDE BU BİLE SORGULANIR ŞÜPHE UYANDIRIRSA BENİM ARTIK DİYEBİLECEĞİM HİÇBİŞİ YOKTUR  KİMSE DE KUSURA BAKMASIN ...........nacibaba.........onk...

NOT> SORUNUZ İÇİN SADECE ŞUNU SİZE YAZABİLİRİM..
TÜM DEDEKTÖRLERDE MARKA MODEL NE OLURSA OLSUN ORTAK GENEL KANUNLAR ŞUNLARDIR.
MADDE NE KADAR DAR UFAKSA DERİNLİK O NİSPETTE DÜŞECEKTİR
MADDE NE DENLİ YÜZEYİ GENİŞSSE O KADAR DA DERİNLİK ARTACAKTIR
BU DURUMLARA ETKEN  UNSUNLAR  DA ŞUNLARDIR

UFAK BİR BAŞLIKLAN ÇOK UFAK NESNELER PARÇALAR BULUNUR TESPİT EDİLİR
BAŞLIK BÜYÜDÜKÇE BU UFAK NESNELER ARTIK ALGILANMIYACAKTIR SADECE BÜYÜĞE KAÇAN PARÇALAR ALGILANACAKTIR BAŞLIK NE DENLİ BÜYÜRSE  DERİNLİK DE O NİSPETTE ARTACAKTIR  AMA MADDENİN DE BÜYÜMESİ ŞARTTIR .
SİZİN DEDİĞİNİZ  5 Kgm  BİR TARTI ALETİ DEMİRİNİN AĞIRLIĞI MAKİNECE HİÇ ÖNEMLİ DEĞİLDİR MAKİNECE ÖNEMLİ OLAN ŞART BU MADDENİN ENİ BOYU GENİŞLİĞİ ÖNEMLİDİR SİZİN VERDİĞİNİZ ÖRNEK DARDIR VE BUNU  GARRETTİN BÜYÜK OLAN BAŞLIĞINCA  AYNI EBAD BİR ÇOOK ESKİ YATMIŞ BİR MADDEYE VERECEĞİ CEVAP  80--90  CMLER OLABİLİR  ALL METALDE TABİKİ   ..

NOT--2--> MAKİNEYİ TAHTA BİR MASAYA YATIRIP  BAŞLIĞA HAVADAN CİSİM GÖSTERMEKLER  TAMAMİYLEN MAKİNE KANUNUNA YANLIŞ TERS İŞLERDİR..

2.Cİ TERS İŞ DE ----> BAHÇENE AÇ BİR ÇUKUR KOY BİR MADDE KAPAT TOPRAĞI ÇİĞNE SIKILA TOPRAĞI VE BU ŞEKİLDE BAK  BU HELE TAMAMEN YANLIŞ İŞTİR ...

BU MAKİNELERİN HEPSİ TAMAMI  NE MARKA NE MODEL OLURSA OLSUN  TÜMÜ........
FABRİKASYON YAPILARDAKİLER  ....
BUNLAR DİREKT TOPRAK İÇİNDEKİ MADDELERE GÖRE ŞARTLANDIRILIP  O ŞEKİLDE İMAL EDİLİRLER  VE BU DENEMELERDEKİ   TEST GÖMÜLERİ EN AŞAĞI 20 YILLIKTIR  BİR NESNE MADDE O TOPRAKTA HİÇ OYNAMADAN  ELLENMEDEN PULLUK VS ORDAN HİÇ GEÇMEMİŞ 1000---2000 SENE VE DAHA DA ESKİ YATMIŞSSA İŞTE ONA CEVAP ÇOK CANLIDIR VE  DERİNDEN ALGILANIR ..1000 SENELİK YATMIŞ TÜM PARALAR EBADLARINA  ÖZGÜL AĞIRLIKLARINA HACMİNE GÖRE TOPRAK İÇİNDE  İLLE DE BELİ BİR DERİNLİKTE DURURLAR NE AŞAĞI NE YUKARI HEPSİNİN ŞEKLİNE GÖRE DURDUKLARI BİR YER VARDIR VE DE 50 CM ,, EN KABADAYISI GEÇMEZ YANİ 50 CM DEN AŞAĞI HİÇBİR PARA İNMEZ  SÖYLİYEN VAR DİYEN YALAN SÖYLER  TEKTEKÇİLİK SİSTEMLERİ KANUNLARI BÖYLEDİR.

BU GARRETTİN KENDİ ÖZEL 2.Cİ OLAN ORTA BÜYÜKLÜKTEKİ BAŞLIĞI  BİR GAZ TENEKESİNİ
BENİM STANDDA  45 YILLIK GÖMÜDE  2 METRELERDEN  CEVAP ALINMAKTADIR EĞER Kİ BU GAZ TENEKESİNİ YAN ENLMESİNE YATIRIRSANIZ DERİNLİK ALGILAMASI 2.5 METREDİR..

BİR 7.65  TABANCA TOPRAKTA TAMAMEN ÇIPLAK  ENLEMESİNE KONMUŞTUR VE TAMAMI PAS YAPMIŞTIR BU PAS DA BAKIR ÖZELLİKLİ FİLİZLENMELERE SEBEBİYET VERMİŞTİR AYIRIMDA  DERKİ BAKIR BU  TOPRAKTAN ÇIKINCA HAVA İLEN DE BULUŞUNCA  BU SEFER MAKİNE DEMİR DER  İŞTE ÇOĞU KİŞİNİN KAFASINI BU DURUM KARIŞTIRIYOR TOPRAK İÇİNDE BAŞKA ÇIKINCA BAŞKA  NİYE YANLIŞ OLUYOR DİYORLAR  BURDA BİR YANLIŞLIK YOK MAKİNEDE DE YANLIŞLIK YOK MAKİNE O MADENİ NE ŞEKİLDE GÖRÜYORSA ONU SİZE SÖYLÜYOR AMA TOPRAK İÇİ KOŞULLARINI BİLMEZSSENİZ DENEYİMLİ BİR MAKİNECİ DEĞİLSENİZ İŞTE BÖYLE TEREDDÜTLERDE KALIR ŞÜPHELER DUYARSINIZ  BUNLAR ÇOK GENİŞLETİLMİŞ ŞEKİLLERDE SİTE İÇİNDE VARDIR YAZIYORDUR AMA OKUMUYORSUNUZ ARAŞTIRMIYORSUNUZ TEK UNSUR DA BUDUR...

TOPRAK OLMASSA HİÇBİRİMİZ OLMAZDIK YAŞAM OLMAZDI  DEĞİLMİ....
TOPRAK O KADAR YOĞUN VE AĞIR ŞEYLER İÇERİRKİ  BUNU DELMEK GEÇMEK BAŞLIBAŞINA ÇOK BÜYÜK SORUNDUR  TOPRAĞA TEK BİR FREKANS İŞLİYOR SON MÜSADE O DA EN BÜYÜK BAŞLIKLAN VEYA ÇİFTLİ PALET DENEN BAŞLIKLAN SON 5 METRE CİVARIDIR  BUNUN ÖTESİ YOKTUR SÖYLİYEN YALAN SÖYLER.
UZUN DALGA BANDININ 00 İLEN 100 KHZ LİK KISMI TÜM MAKİNELERİN OSİLATÖRÜDÜR  HER MAKİNEDE  BU ŞARTTIR ...
BİR MAKİNENİN TÜM PERFONMANSLARINI ETKİLİYEN TOPRAK İÇİ KOŞULLARI NELERDİR ??

1-DÜZGÜN  TEMİZ SADECE TOPRAK YÜZEYLİ  BİR ALAN  ---------İYİDİR,,,,
2-TARLA OLARAK KULLANILAN DEVAMLI SÜRÜLEN BİR TOPRAK--Bu yer devamlı sürülsüğü için devamlı alt üst olur yani 1000 sene yatmış  mallar devamlı yeryüzüne çıkar havalanır tüm özelliğini kaybedip yine toprak içine girer özellik kaybetme işi para değildir kaybedilen makinenin çok rahat algılayacağı  olay buranın hiç ellenmemesi  şartıdır  alt üst olursa  makine ekranında da yanlış cevaplar oluşacaktır  bu durum bilinmesse kafa karıştırır şüphe duyulur makineden ama bu çok doğaldır..çünki toprak içinde aynı yerde yatan uzun müddet kalmış bir metalin üstünü o bölgeye has olan minerallerlen kaplama yapılacaktır işte bu üst kaplamaya aura  denir bu bir kabuktur metali içine alıp her yerini kaplar o metali korumaya almış bir izalasyona dönüşür ..Bu kabuk altındaki metal demir içerikli ise  patini de  bakır fosili yapıcaktır  satıhtan makine bunu bakır olarak algılar ama açıp ta o metal hava ilen temas edince demir olduğu makinece tespit edilir işte burda tecrübeli makineci için bu doğaldir da bilmiyene  her türlü riziko oluşturur  kabahati de hep makinede bulurlar  halbuki bütün iş topraktadır toprağın tüm özelliklerini bilmekten geçer doğrular..
3-- SİYAH YAĞLI TOPRAKLAR
4--KIRMIZI RENKLİ  TOPRAKLAR
5--GRİ RENKLİ TOPRAKLAR
6--SİYAH VE KOYU RENKLİ GRİ TOPRAKLAR
7--KUM
8--ÇAKILLI
9--KAYALIK YERLER
10--MERMER İÇERİKLİ YERLER
11--BEYAZ RENKLİ YER YER TOPRAKLAR
12--DERE KUMU OLAN YERLER
13--DEVAMLI ISLAKIMSI OLAN TOPRAKLAR
14--DEVAMLI ÇAMURUMSU KURUMAYAN TOPRAKLAR
15--ADALAR HERTARAFI DENİZLEN ÇEVRİLİ OLAN YER TOPRAKLARI
16-- DENİZ KIYISI OLAN TOPRAKLAR
17--GÖL  ETRAFI TOPRAKLARI

SIFIR RAKIM İLEN YÜKSELEN RAKIMLAR IN TOPRAKLARI V E FAKTÖRLERİ
18--SIFIR RAKIM LAR DENİZ SEVİYESİDİR İÇLERE GİRİLDİKÇE DENİZDEN YUKARILARA DOĞRU YÜKSEKLİKLER BAŞLAR ÇOK ÇIKILDIKÇA HAVA DA AZALMAYA BAŞLAR TOPRAK KOŞULLARI DA DEĞİŞMİYE BAŞLAR  EN SON YERLEŞİM YERİ RAKIMLARI BİN İLEN 2 BİN METRELERDE BAZEN DAHA DA YÜKSEK OLABİLİR  BU YERLERDEKİ TOPRAK KOŞULLARI..

SU İÇİ--- DERE İÇİ--- AKARSU İÇİ----NEHİR İÇİ---DENİZ İÇİ----GÖLLER----KARLI YERLER---
GİBİ BU HYERLERDE MAKİNENİN ÇALIŞMASI ŞARTTIR BUNLAR ÖZEL EFEKLERDİR HER MAKİNEDE BULUNMAZLAR  ÇÜNKİ BU DURUMLAR ÇOK ZOR ŞARTLARI BERABERİNDE GETİRİRER  HER BENİM DİYEN MAKİNE BUNLARLAN BAŞEDEMEZ GARRET TLERDE  TÜM BUNLARA KARŞIN SİSTEMLER VARDIR YAPILMIŞTIR WHİTESLERDE DE VARDIR  COMPASSLARDA DA VARDIR  ...

TÜM BU YAZILANLARIN HERBİRİNDEKİ ETKENLERİ TEK TEK YAZMAMA ŞU AN İMKANI YOKTUR  ANLIYABİLMENİZ İÇİN BÖYLE ÖZET GEÇİYORUM ..
                                           HAVA KOŞULLARI
TOPRAK İÇİ TÜM KOŞULLARI +++++ MAKİNE  = SONUÇLAR =((KULLANICI)) ????

MAKİNE  %95 DOĞRUYU SÖYLER  ///  AMA KULLANICI BUNLARI  SADECE %5 İNİ ALGILAR 
%50 LERE  ANCAK  10 SENE SONRA ULAŞIRSINIZ  %100 LERE DE 20 SENE VEYA DAHA YUKARSINDA ULAŞIRSINIZ  ONUN İÇİN MAKİNELERE KUSUR KABAHAT BULMAYINIZ O VAZİFESİNİ YAPIYOR  AMA SİZLER ACEMİYSENİZ  O ZAMAN BÜTÜN İŞLER DEĞİŞİR  B U İŞTE
ÇOK UZUN ZAMAN GEÇİRİLMİŞ TECRÜBE YATAR ÇOK TECRÜBELİ BİR KİMSE EL YAPIMI BİR DEDEKTÖRLEN BİLE HARİKALAR YARATABİLİR ...BU GERÇEKTİR..

BİR DEDEKTÖRDE  SADECE SES OLAYI GER ÇEKTİR NE EKRAN NE GÖRÜNTÜ TÜM BUNLAR TAHMİNİ VARSAYIMLARDIR  ESASI SESTİR  SESİN BİÇİMİ ŞEKLİ HER TOPRAK İÇİNDEN YANSIYAN MADENE AYRIDIR İŞTE BUNU AYIRT ET MEK SANATTIR  UZMANLIKTIR  BU SESLERE KENDİNİZİ ALIŞTIRIN DAHA KAZMADAN BU ÇIKACAK DİYEBİ,LECEK BİR SEVİYEYE GELMİYE BAKINIZ   4X4 LÜK ÇOK NET BİR SES İYİ BİR BULUNTUDUR  KIRIK VE YARIM YARIM SESLER İTENMİYEN DEMİRİMSİ SESLERDİR  İŞE YARAMIYAN  MADDELER BU SES YOLUNLAN ÇOK İYİ BELİRLENİRLER.
GECENİN ZİFİRİNDE MAKİNE (BEEEEEP ) SES VERDİ BU SESİN ÜSTÜNDE BAŞLIĞI GEZDİRİN VE BU SESİN BİÇİMİNE  ÇOK İYİ DİKKAT EDİN VE BU SESİ BEYNİNİZE TAM OLARAK YAZIN KAZIN BAKIN NE ÇIKICAK HAAA DEMEKKİ BU BİÇİMDEKİ SES  BUYMUŞ DERSİNİZ BİDAA AYNI SES GELİNCE DE BU BUDUR KAZMADAN DİYEBİLİRSİNİZ  AYIRIM İŞİNİ BEY NİNİZDE OLUŞTURUNUZ  HATTA ALL METALDEKİ SES BİLE KIYMETLİDE BAŞKA DIR  AYIRIMLIDA BAŞKADIR HER İKİ OLAYA DA HAKİM OLMAYA ÇALIŞINIZ

DERİNLİKLER METALİN  CİSMİN  BÜYÜKLÜĞÜNE BAĞLIDIR BUNU UNUT MAYINIZ
DERİNLİK DE SESİN AZALMASI  FAKAT O YERDE BİŞİNİN OLMASI ESASINA DAYANIR AÇIN DERİNLİĞİ ÖLÇÜN VE ÇIKAN METALİN ŞEKLİNE ŞEMALİNE GENİŞLİĞİNE BAKIN  VE BİDAA DERSİNİZ Kİ AYNI O SESE BU DERİNLİK BU EBAD DİYEBİLİRSİNİZ.. HİÇBİR MAKİNEDE ŞU DERİNLİKTE DİYE BİR GÖSTERGE YOKTUR SADECE TEKTEKÇİLİKTE 50 CM BİR DÜZEY GÖSTEREBİLİR  BUNUN ALTI ASLA YOKTUR..

EVET BU İŞLER SAYFALARCA YAZ YAZ BİTMEZ ŞİMDİLİK BUKADAR ..

SAYGILAR ..........................................................................NACİBABA.......................ONK...  

NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
HARİYACI Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 5
  Alıntı HARİYACI Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Nisan 2017/2013 Saat 15:57
Nacibaba teşekkürler kargoyu aldım
nasipse gelir hintten yemenden
nasip değilse ne gelir elden
Yukarı Dön
armakom Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 09/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 11
  Alıntı armakom Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Nisan 2017/2013 Saat 18:50
herkese selamlar.
naci abi garret 2500 dedektör pulse sistem dedektörler arasında neden gösterilmiyor. bu dedektör pulse sistem değil mi? ben pulse sistem bir dedektör almayı düşünüyorum bennim için ayrım yapması önemli değil sadece derin olarak algılasın yeterlidir. zaten çalışacağım arazide sonradan demir çivi teneke vb kalıntıların gelmiş olma ihtimali yok çalıştığım araziye en yakın yerleşim yeri yaklaşık 20 km. garret gti 2500 dedektörü tam olarak pulse sistem çalışan bir dedektör mü? internetten biraz araştırdım bu pulse sistem çalışan dedektörlerin 5 metrelere rahatça inebildiği ve nesnenin ne kadar derinlikte olduğunun belirtildiği yazılmakta bunların aslı astarı var mı? doğru ise bu garret 5 metrelere inebiliyor mu? ve en önemlisi sinyal aldığı nesnenin ne kadar derinlikte olduğunu belirtiyor mu? en çok aradığım şey yeraltı odaları yani boşluklar bunlarda genelde derinde oluyorlar. çubuk sistemi ve bu makina ihtiyaçlarımı karşılar mı? bu garret hem derin hemde nesnenin ne kadar derinde olduğunu belirtiyorsa bundan alacağım. sizin değerli yorumlarınızı bekliyorum saygılar.

Düzenleyen armakom - 18/Nisan 2017/2013 Saat 19:02
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Nisan 2017/2013 Saat 22:14

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR

ŞİMDİ BU GARRETT  BAMBAŞKA BİR ALEM MAKİNEDİR  YAPISI İTİBARI İLEN  HER TÜRLÜ BÜYÜK BAŞLIK RAHATLIKLAN TAKILIYOR   AMA KENDİ FİRMASININ ÜRETİĞİ BU KARTAL GÖZÜ DENEN ÇİFT BAŞLIK DERİNLİK BAŞLIĞI YANİ  BU BİR OTO KAPISINI 5 METREDEN FARKEDİYOR
ŞİMDİ BU CİHAZ HEM PULSE  HEM DE VLF SINIFINDA  ZATEN BAKIN BUNA ÇOK KİŞİLER İTİRAZ EDİYORLAR VLF ÇALIŞAN BİR CİHAZ PULSE OLMAZMIŞ YAHU ARKADAŞLAR  AYIRIM VAR İKEN VLF SINIFINA GEÇER AYIRIMI KALDIRDINMI DA  OLUR CİHAZ PULSE ŞEKLİNE DÖNER YOK OLMAZMIŞ TAMAM SİZİN DEDİĞİNİZ OLSUN OLURMU OLMAZMI TARTIŞMASINDAN BIKTIM USANDIM ARTIK BANA GÖRE BAL GİBİ OLUR KİM NE DERSE DESİN  ... HER NEYSE

ŞİMDİ  BU CİHAZA FABRİKASI GÜZEL BİŞİ YAPMIŞ DİĞER MAKİNELERDE ZOR GÖRÜNEN BİR ÖZELLİK  BU DA ŞÖYLE

bu hareketli ikonun üstünde zaten denk gelen maddelerin isimleri yazıyor

<------[]----> 
o-khz                                                                                                                           95--khz
[] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] [] []
X  X X X X X X X                                                                                                              X X X
  0--2--3---4----5------6-----7-----8------9-------<>diye de bir skala da vardır burda

hem kutular hem de değerleri sayıylan bildirine nolar da vardır eski sistemlerlen yeni sistemin harmanlanmasıdır ki makinecilerin yabancılık çekmemeleri içindir bunlar

şimdi  ekranın üstünde yukardaki, gibi sağa sola gezen  hareketli bir siyah  kare var  alttaki kutular da makinenin  ana frekansını temsil ediyor  0 ilen sonu 95 khz de biten bir bant işte
tüm metallerden yansıyan frekansların kutuları yukarda gördüğün kutucuklarda saklı  şimdi
diyelim en başı 0-khz  burası demir alanıdır sağa ilerledikçe demirler bitip çöplük alanı dediğimiz kısım başlar  ister deneyerekten ister bilinçli olaraktan  x işiaretleri o kutuları çıkardığımızı farzet sondaki 3  x  da tenekelerdir o kutuları da çıkardık mı  diğer tüm kutular kıymetli maddeler olarak kalacaktır bu hareketli sağa sola gezen  ikon da eski makinelerin  hani ibreliydi işte bu da ibrenin günümüze göre moderinize edilmiş şeklidir  hangi metale denk geldiyse başlık bu ikon da orada duracaktır  üste baktığımızda  zaten o durduğu yerin ne metali olduğunun yazısı vardır altta da ona denk gelen ikonu görürsün on un altında da sayısal verilmiş no yu görürsün ...

dedeişte ekranın aynısının resmi de budur  anlatıklarımı burda daha net görebilirsiniz  bu ekranda frekans ikonlarından baştan itibaren büyük bir bölümü silinmiş kullanıcı kendi şekline göre bir program yapmış bu ekranda .bu çıkan ikonlara tekabül eden neyse artık bunları makine algılamıyacaktır siz de hem rahat edeceksiniz hem de boşu boşuna kazmıyacak vaktiniz ziyan olmayacaktır..
BULUNAN TÜM AYRI ÇEŞİTTEKİ METALLERİ  ORTADAKİ GRAFİK İÇİNDE BÜYÜKLÜKLERİNE VE DERİNLİKLERİNE GÖRE GÖREBİLİYORSUNUZ  BU İMKAN DA MEVCUT BU MAKİNEDE ..
bakınız ekranın en üstünün kenarlarında harflerlen yukardan aşağı bir sıralama yapmış  aynı sıralama  bu görünüm ekranının  altında var  yani yukardaki grafikteki ayırım hangi madense otomatikman bu grafik içinde de görüyorsunuz  bu bir paraysa  hangi ebad bir paradır  vaya başka bişiyse nedir  hepsini büyüklüklerine göre burda görmek mümkün  çok güzel ve pratik kullanışlı bir sistemdir.............................ONK.....

ŞİMDİ BELLİ BİR YERİNİZ VAR DİYELİM HEP BU YERDE EN ÇOK ÇALIŞIYORSUNUZ TEKTEKÇİLİK OBJE HER TÜR  OLABİLİR  ESKİ BİR YERLEŞİM YERİ OLDUĞUNU VARSAYALIM

buraya geldiniz  açtınız aleti ve hemen daldınız aramaya  alet öttü baktınız işe yaramaz bişi hemen tek dokunuşlan onun karesini silin bidaa aynısı gelirse artık alet onu almıyacaktır böyle böyle  silmelerlen  artık o yerdeki ıvır zıvırların kareleri silinir geriye de sadece kıymetli işe yarar olanları kalır.... ertesi günü gene gidince artık hangi kareleri çıkaracağınızı biliyorsunuz hemen o kareleri siliyorsunuz ve başlıyorsunuz aramaya   ......

İSTERSENİZ  ÜSTÜNDEKİ HAZIR KURULU FABRİKASYON OLAN PROGRAMLAR İLEN DE HEMEN ÇALIŞMAYA BAŞLIYABİLİRSİNİZ DAHA İLERDE PROFESYONELLEŞİNCE DE KENDİ PROGRAMLARINIZI DA HAZIRLAYIP KURABİLİRSİNİZ  ALET ÜSTÜNDE  HER TÜRLÜ DEFİNECİLİĞE KARŞIN  MODLARDA PROGRAMLAR DA MEVCUTTUR YOK YOKTUR HER ŞEY DÜŞÜNÜLMÜŞ VE KONMUŞTUR  PRATİKTİR KULLANIMI ÇOK KOLAYDIR...

YALNIZ HER YERDE HER ZAMAN SÖYLEDİĞİM GİBİ  HİÇBİR METAL DEDEKTÖRÜ BOŞLUK DİYE BİŞİ BULMAZ BUNU HERKEZ AKLINDAN ÇIKARSIN  VAR DİYE İDAA EDEN ÇOK BÜYÜK YALANCIDIR VEYA  VARA İNANMIŞTIR ..BU OLMAZ METAL DEDEKTÖRLERİ SADECE METALLERE DUYARLIDIR METAL ÜSTÜNE KURULMUŞTUR ..
.....................................................................................NACİBABA............................ONK...

BOŞLUK İŞİNİ TOPRAK İÇİNDEKİ  MEZARLARI ,,,LAHİTLERİ,,MERMER HEYKELLERİ...ODALAR,,GEÇİTLER,,TÜNELLER,,,KUYULAR,,,KAPALI KUYULARI,,,KAPALI MAĞRALARI,,,VS VS GİBİ İŞLERİ  BENİM YAPIM OLAN ÇUBUK SİSTEMİNLEN BULURSUNUZ
DEDEKTÖRÜN YERİ İŞİ BAŞKADIR ÇUBUK SİSTEMİNİN YERİ VE İŞİ BAŞKADIR AMA  DEDEKTÖR++ÇUBUK= BİRBİRİNİ TAMAMLARLAR..........................NACİBABA................ONK..

ŞİMDİ GELELİM SENİN İSTEKLERİNE ,,,,DÜŞÜNCELERİNE ,,,NE YAPMAK İSTEDİĞİN İŞLERE ..

Sen alet derin algılayacak  ayırım vs istemiyorum ve 5 metrelere kadar da inecek bişi istiyorum diyorsun düşüncen bu yönde

BU GARRETT GTİ--2500  BENİM GETİRDİKLERİMDEN ALIRSAN  İLK ÖNCE TAMAMEN KENDİ FABRİKASINDAN NASIL GELİYORSA  HİÇ İÇİ AÇILMADIK VE AYIKLANMAMIŞ KAPALI KUTU ORİJİNAL  ALETİ ALIYORSUN ....İÇİNDE AYRI AYRI 2 BAŞLIKLAN GELİYOR ZATEN BİRİ UFAK BİRİ ORTA BÜYÜKLÜKTE BAŞLIKLAR ORİJİNAL KENDİNİNDİR...
100 SENEYE YAKIN YATMIŞ TOPRAKTAKİ BİR GAZ TENEKESİ KADAR OLAN BÜYÜKLÜKTE BİR  METALİ BU ORTA DERİNLİK BAŞLIĞINLAN 2 METREYİ GEÇİK BİR ALGILAMASI MEVCUT ZATEN
UFAK BAŞLIKLAN DA BİR CINBIZLAN TUTACAĞIN UFAKLIKTAKİ BİR METALDEN BAŞLIYOR ..
AMA DERSEN BEN DAHA DERİNE İNECEĞİM O ZAMAN YİNE KENDİ FABRİKASININ YAPISI OLAN BU KARTAL GÖZÜ DENİLEN ÇİFT BAŞLIKTAN ALMAN GEREKİYOR AYRICA .. 

dedeevet işte bu resimde de gördüğün üzere  çift derinlik başlık aparatı budur hemen makineye geçiyor ve kablosunu takıyorsun başlıyorsun aramaya ....yalnııız burda dikkat edilecek tek şey kim arama yapıcaksa üstünde en ufak bir metal dahi olmuyacak  hatta ağzında altın metal kaplama diş bile olmuyacak ..

alttaki resimde de hem bu başlığın gitiği derinlik  hesabı gösterilmiş hem de diğer yuvarlak başlıklan ki de gösterilmiş  bu yuvarlak başlık ufak olanıdır tektekdeki olanı  bunun amacı da  belli bir oranın gösterimidir

NOT>> BU SAYFADAKİ RESİMLER GARRETT İN KENDİ ORİJİNAL OLAN KATAOLOĞUNDAN ALINMIŞTIR   KAFADAN VEYA BAŞKA BİR YERDEN DEĞİLDİR..

EVET SONUÇ OLARAK BU MAKİNE ALINIR VE KULLANILIR  .............NACİBABA..............ONK..

BİR DEFİNECİYE LAZIM OLAN TÜM İŞLERİN HEPSİNİ BAŞARIYLEN YERİNE GETİRİR.......ONK..

DEDEKTÖR  KUTU ORİJİNAL    FİYATI-----------------------------------------------2400 TL DİR
KARTAL GÖZÜ  DERİNLİK APARATI------------------------------------------------- 1000  TL DİR
4X30CM BENİM YAPIM OLAN ÇUBUK DA -------------------------------------------  250  TL DİR
TOPLAM FİYAT OLARAK DA .............................................................+++...   3650   TL DİR

DİĞER GEREKLİ OLAN BİLGİLER
NEYİNİ İSTERSENİZ VARDIR  MAKİNENİN İÇİ TÜM KARTLARI AYRI AYRI  EKRANI,, PİLLİKLERİ,,
BAŞLIKLAR ORİJİNAL FABRİKASYON ,, YANİ TÜM YEDEK PARÇALARI MEVCUTTUR ..
<>MİSAL--->Aklı evveller in çoğu dışardan akü bağlamaları sonucunda bakınız ne oluyor???
SADECE VOLTAJ REGÜLE KARTI GİDİYOR  VE SADECE ONU DEĞİŞTİRİYORSUNUZ TÜM MAKİNE GİTMİYOR  DİĞER TÜM MAKİNELERDE TÜM MAKİNE ÖLÜYOR BUNA WHİTES DE DAHİLDİR..
YANİ AYRICA BU GÜZELLİKLERİ DE MEVCUTTUR HER AN HER PARÇASI VARDIR..
MESELA BEN WHİTESİN 1950 DEN BERİ  SERVİSİYDİM PARÇA OLAYI YOKTUR HAYATTA YOKTUR BULAMIYORDUK  YA ANA KART KOMPLE DEĞİŞİYOR YADA EKRAN KARTI  ZATEN ANA KARTI GİTTİMİ EKRAN KARTI DA GİDİYORDU   NE YAPICAN ALSINLAR YENİSİNİ DİYORLARDI
SENELERDİR BEN PARÇA İÇİN 2.Cİ ELLERİNİ ALIP PARÇA YAPIYORDUM  WHİTESDE . AMA GARRETT DE HER ŞEYİ VAR  BU DA AYRI BİR GÜZELLİKTİR  FİRMA DEDİNMİ BÖYLE OLMALI Kİ KİMSE YARI YOLDA KALMASIN ....................................................NACİBABA...................ONK..
DÜŞÜN TAŞIN DÜŞÜNMENE BİLE LÜZUM YOKTUR BANA SORARSAN GÖZÜN KAPALI AL DERİM
TEKTEKTE AYIRIM ŞARTTIR,,,,BİR EV İÇİ ARAMASINDA  AYIRIM ŞARTTIR,, VEYA PULSE SİSTEM ARAZİDE ÇALIŞIRKEN BU NEDİR DİYE BAKMAN İÇİN AYIRIM ŞARTTIR,, AYIRIMI OLMUYAN MAKİNEDE  DEVAMLI  BOŞU BOŞUNA KAZARSINIZ EMEK SARFEDERSİNİZ ..BENDEN SÖYLEMESİ...

SAYGILARIMLAN........................................................................NACİBABA...................ONK... 

NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
armakom Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı armakom Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Nisan 2017/2013 Saat 05:21
verdiğin cevap için teşekkür ederim ellerine sağlık. naci abi birde büyük başlıkla kullanıldığı zaman kullanan kişi üzerinde hiç bir metalin olmaması gerekiyor demişsiniz. ben tetktekçilik yapmadığım için ben sadece büyük başlıkla kullanacağım. kesinlikle tektekçilik yapmayacağım. büyük başlık ile kullanıldığında makine herşeye ötüyor mu? internette kullanan bazı kişiler makinanın hiç susmadığını her şeye öttüğünü söylemektedir. bunun nedeni kullanan kişinin üstünde herhangi bir metalin olması mı? bu durumda makina stabil değil mi? tecrübeniz ve güvenirliliğinizden ötürü son bir sorumda şöyle : garret 2500 ile diğer sadece pulse sistem çalışan makinaların derinliği aynı mı? sadece pulse sistem çalışan makinalar daha mı? derin çalışır teşekkür ederim saygılarımla.

Düzenleyen armakom - 19/Nisan 2017/2013 Saat 05:27
Yukarı Dön
emre Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 20/Mayıs 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 13
  Alıntı emre Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Nisan 2017/2013 Saat 07:34
armakom memleket neresi bana özelden tel yolla sana garet 2500 büyük derin başlıgı asıl işyapar anlatayım 15cm çinko tabak toprak altı 150cm cihaz deliriyo sinyal verirken benimkadar bu cihazı derin iş yaptıra yokdur 2sene sadece bucihazla çalışma yaptım özelden numara yolla
kral
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Nisan 2017/2013 Saat 07:56

ARKADAŞIM MERHABA TEKRARDAN

ŞİMDİ TAKMIŞIN BÜYÜK BAŞLIĞI BU DEVAMLI ÖTÜYORSA SEN NASIL BİŞİYİ BULACAKSIN Kİ  ÖTME  VE SES ANCAK BİŞİ BULUNDUĞU ZAMAN OLUR .

PULSE MAKİNEDE BAŞLIK TOPRAK YÜZEYİNDEKİ HAREKETİ AĞIR YAPILIR  MESELA BİR ŞÜPHELENİLEN YER ÜSTÜNDE BAŞLIĞI ARALIKLI BEKLETE BEKLETE  ARAMALAR YAPILIR  BUNUN SEBEBİ DE BAŞLIĞI O YER ÜSTÜNDE NE DENLİ SABİT TUTARSANIZ  SİNYALLER DE GİDEBİLDİĞİ KADAR AŞAĞILARA GİDECEKTİR  İŞTE BU SEBEBTEN ÖTÜRÜ  PULSE SİSTEMLER DERİNE SALDIRIR..
AMA VLF  DE AYIRIMIN  OLUŞMASI İÇİN BAŞLIK SAĞA SOLA HIZLAN SALLAYARAKTAN İLERİ DOĞRU  YOL ALINIR  BAŞLIK BİRİNCİ SEFERDE BİR METALİN ÜSTÜNDEN GEÇİNCE  HEMEN ÖTER ALET HAH DERSİN BİŞİ YAKALANDI O YERİN ÜSTÜNDE  SAĞA SOLA SALLAMALAR İLEN DE O MADDENİN AYIRIMI YAPILIR EKRANDA DA BU ŞU MADENİDİR DENİLİR.
İŞTE BU SAĞA SOLA HIZLAN SALLAYARAKTAN GİDİŞTE  SİNYALLER TOPRAĞA  BELLİ BİR ORANDA NUFUS EDECEĞİNDEN   BURDAKİ DERİNLİK  PULSE SİSTEMİN YARISI KADAR OLACAKTIR  OLAYIN ÖZETİ AYNEN BÖYLEDİR..

GELELİM SENİN BÜYÜK BAŞLIK TAKILI İKEN  ALET DEVAMLI ÖTÜYOR DEME HESABININ AÇIKLAMASINA .
BİRİNCİ SAEBEB  PİYASADAKİ  GARRETT  GTİ--2500 SERİLERİ  ÜLKEMİZ TOPRAKLARI İÇİN YAPILMAMIŞTIR  YAPI  ÇÖL  YAPISI VE SIFIR RAKIMLAN EN SON 50 RAKIMLI BİR YÜKSEKLİĞİE HÜKMEDER ŞEKLİ VARDIR VE ADI DA ÇÖL MAKİNESİDİR ARAPLAR KULLANIYOR  VEYA ARİZONA ÇÖLLERİNDE U.S.A. DA KULLANILIYOR BUNLAR  EVET DOĞRUDUR ÖTMESİNİ KESEMESSİNİZ HATTA UFAK BAŞLIKLAN BİLE %85 YERDE ÖTMEYİ KESEMESİNİZ  ..

BU CİHAZLAR BENİM HARİCİMDEKİ PİYASADA SATILANLARDIR  BEN BUNLARI TÜRKİYE ŞARTLARINA GÖRE AYARLIYORUM ONDAN SONRA VERİYORUM VE HİÇBİRZAMAN DA ÖTMEZ BOŞUNA BU SABİTTİR...
ÖTENLERİN %99 U  SATIŞTA  AYIKLANMIŞTIR ÜZERİ YERLİ BAŞLIK VERİRLER BU DA UYUM SAĞLAMAZ SONRA ALET HERYERDE CAYIRTI GİDER OLAYIN EN BAŞ SEBEBİ BUDUR SONRA ALDIĞIN YERLEN İRTİBATA GEÇTİĞİNDE  DE SANA BU BAŞLIK İŞİNDEN BAHSEDERLER  HATTA O SİZLERDEN AYIKLANMIŞLARI TEKRARDAN FAHİŞ FİYATLARDAN SİZLERE YENİDEN SATARLAR . BENDEN ALIN  DERKEN BENDE AYNI U.S.A  DAN GELDİĞİ ŞEKİLDE VERİLİYOR
HEM 2 ADET AYRI BAŞLIKLAN VERİLİYOR 80.000 HZ ÖZEL KULAKLIĞINLAN VERİLİYOR VALLA KARAR SİZLERİNDİR  FARKLARI GÖRÜNÜZ ONA GÖRE ALINIZ DİYORUM ....

BAKINIZ BU SAYFAYI NİYE AÇTIMKİ  AŞAĞI YUKARI 200 KİŞİ ALDI BENDEN  CİHAZ  BAKIN  EĞERKİ BÖYLE BİŞİLER OLSA BURAYA YAZARLAR DİMİ AMA KİMSENİN SESİ ÇIKMIYOR  DEMEKKİ MEMNUNLAR VE KULLANIYORLAR  BU YAZ SONUNA DOĞRU BU ARKADAŞLAR  ARAZİDEKİ İZLENİMLERİNİ DE MAKİNE HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİ DE BU SAYFAYA MUHAKKAK  YAZACAKLARDIR .... VE DAHA ŞİMDİDEN YAZANLAR DA VARDIR OKUYUNUZ  LÜTFEN YAZILANLARI...

BENDEKİ VERİLEN KENDİ FABRİKASININ ÖZEL 2 ADET BAŞLIĞIDIR  BUNLAR UYUMLU OLUNCA NİYE ÖTSÜNLERKİ DEĞİLMİ
BENDEKİ  GARRETT  E  TAKILAN KARTAL GÖZÜ DE  AYNEN KENDİ FABRİKASININ MALIDIR  HAL BÖYLEYKEN NİYE BU DA ÖTSÜNKİ DEĞİLMİ....

ARKADAŞIM BAK EĞRİ OTURUP DOĞRU KONUŞALIM DÖNEN DOLAPLAR ŞUNLARDIR VE MAKİNELER DE BU YÜZLERDEN DOLAYI SAPITMAKTADIRLAR İLK ÖNCE BU İŞİ BİR İ,YİC E AÇIKLIKLAN ANLIYALIM   ÇOK YAZDIM ÇİZDİM BU KONULARI DA DEMEKKİ OKUMAMIŞSSINIZ VEYA GÖRMEDİNİZ HER NEYSE .....

ŞİMDİ BİR RENO OTON VAR DİYELİM  BU ARACA TRAKTÖRÜN TEKERLEKLERİ TAKILIRMI  HADİ TAKILDI DİYELİM BU ARACIN GÖRÜNÜMÜ HİLKAT GARİBESİNE DÖNMEZMİ  VE EN MÜHİMİ DE KENDİ TEKERLEKLERİ VARKEN Kİ PERFONMANSINI ARTIK GÖSTEREBİLECEKMİ  HİÇ BİR SURETTE ARTIK GÖSTEREMİYECEKTİR ARABALIKTAN ÇIKMIŞTIR BU ARAÇ DEĞİLMİ..

İŞTE BUNA BENZER İŞLER YAPILIRSA BU ALETLER DE UYUMSUZLUKLARDAN DOLAYI DEVAMLI ÖTECEKTİR  NEDİR YAPILAN İŞLER VE ÖTMEYE SEBEB OLAN UNSURLAR  ???????

BİRİNCİSİ GELEN CİHAZI FİRMALAR AYIKLKIYORLAR VE ÜSTLERİNE 5 LİRALIK BİR BİLGİSAYAR KULAKLIĞI KORLAR ÇÜNKİ KENDİ KULAKLIĞI 300 LİRAYA YAKIN BİR ÇOK KALİTELİ KULAKLIKTIR ÖYLE OLMASI DA ŞARTTIR Kİ DERİNDEN GELEN SESLERİ FARKETMEK İÇİN .
ANINDA 2 BAŞLIĞA EL KORLAR VE YERLİ BİR FİRMANIN YAPISI OLAN TAMAMEN UYUMSUZ BİR BAŞLIĞI KORLAR  ÖZEL ŞAHANE BİR ÇANTASI VARDIR BUNU ZATEN VERMEZLER. ORİJİNAL OLAN TEK ŞEY MAKİNENİN KENDİSİDİR HATTA UZATMA KOLLARINI Bİ,LE ALIP UIYUMSUZ ABUK SABUK KOLLAR  VERİRLER  BUNLARI MAALESEF %70 FİRMA YAPIYOR  Şİ,MDİ GEL SEN BU UYUMSUZ APARATLARI BU MAKİNEYE BAĞLA VE İŞ YAPMAYA ÇALIŞ MÜMKÜNMÜDÜR .?????
ASLA DEĞİLDİR.

KARTAL GÖZÜ DENİLEN ÇİFT DERİNLİK BAŞLIĞININ DA YERLİ İMALATI VARDIR ÇOK DA UCUZDUR BUNU VERİRLER BİREBİR AYNISINI YAPMIŞLAR  ANLIYAMASSINIZ BİLE  BU DA HEPTEN UYUMSUZDUR  İŞTE MAKİNE DEVAMLI BU SEBEBLERDEN DOLAYI  AYAĞINDA NASIRI OLAN BİRİNİN AYAĞINA BASMAYA BENZER DEVAMLI FERYAT EDER MAKİNE KESEMESSİNİZ SESİNİ  ..

İŞTE BU UYUMSUZLUKLARDAN DOLAYI SİZİN DEDİĞİNİZ İŞLER MEYDANA GELİR..

AMA BENİM VERDİKLERİMDE ASLA BÖYLE ŞEYLER YOKTUR  ÇÜNKİ TAMAMI ORİJİNAL KENDİ FABRİKASININ BİREBİR UYUMLU  APARATLARIDIR  BÖYLE OLMASSA BEN NE DİYE SOYUNAYIM BU İŞE  BU YAŞTA KÜFÜR MÜ ETTİRECEM KENDİME DEĞİLMİ ...

BAKINIZ  BENİM TÜM ÖNERİLERİM VE SÖYLEDİKLERİM BİREBİR DOĞRUDUR HİÇ TARTIŞILMASIZ OLARAKTAN BU SİTEYİ BİLE ÖMRÜM YETTİKÇE SİZLERE TÜM DEFİNECİ CAMİASINA DOĞRULARI VEREBİLMEK İÇİNDİR BENİM MÜCADELEM  BAŞKALARININ NE DEDİĞİ VE SÖYLEDİĞİ HATTA BENİM İÇİN BİLE SÖYLEDİKLERİ HER ŞEY BİR KULAĞIMDAN GİRER ÖBÜR TARAFTAN ÇIKAR GİDER  KAFAMA BİLE TAKMAM BEN SADECE DOĞRU BİLDİĞİM İŞLERİ YAPARIM ÖYLE DE GİDERİM  .. BUNCA SENEDİR KİM BENDEN BİŞİ ALMIŞSSA DUA ETMİŞTİR BEDDUA DEĞİL.  VE BU PİYASA YAMYAMLARINI DİZE GETİREBİLMEK İÇİN DE ÖLÜMÜNE BİR MÜCADELENİN DE İÇİNDEYİM  BEN BU İŞE EL ATMADAN ÖNCE TAMAMEN AYIKLANMIŞ BİR  GARRETT GTİ--2500 Ü  3--4--5--BİN LİRALARA SATIYORLARDI  KARTAL GÖZÜ YERLİYİ DE BU FİYATLARA VERİYORLARDI OYSA BEN GİRİNCE İŞİN İÇİNE  BEN 2400 E VERİYORUM HEPSİ MECBUREN O ÖTENLERİ ÇEKTİLER 2500  TL YE GENE DE SATAMIYORLAR ALAN YOK ANLADI MİLLET NEYİN NE OLDUĞUNU .
ŞİMDİ SIRA GELDİ O MİNELABIN 10 BİN İLEN 15 BİN TL YE SATILAN İÇİNDE 300 LİRALIK BİLE PARÇA BULUNMAYAN CİHAZINA  BUNU DA YAKINDA 1500 TL LERDEN SATIŞA ÇIKARACAM  BEN BU GİBİ İŞLERLEN UĞRAŞIYORUM  BU YAMYAMLARLAN BENİM İŞİM  TÜM BUNLAR ANCAK BEN ÖLDÜKTEN SONFRFA ARTIK NE YAPARLARSA YAPACAKLARDIR İŞTE O ZAMAN MEYDAN BOŞ KALACAKTIR..

SAYGILAR.........................................................................NACİBABA.........................ONK..... 

Düzenleyen admin - 14/ocak 2017/2014 Saat 13:45
Yukarı Dön
armakom Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı armakom Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Nisan 2017/2013 Saat 18:22
teşekkürler naci abi bu kadar açıklamalı bir cevabı verdiğiniz için.

bu makina pulse sistem çalışan diğer makinaların bütün özelliklerine ( derinlik dahil) sahip olduğunu çok güzel açıklamışsınız. hal böyle olunca bende bu makinadan spariş vereceğim. inşallah hayırlısı olur. size güvenerek pazartesi günü kısmetse sipariş vreceğim abi. saygılaımla
Yukarı Dön
kaftan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 08/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı kaftan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Nisan 2017/2013 Saat 13:47
naci baba garett 2500 ün ekranında bulunan renkli çizgilerde hangi renk hangi madeni gösteriyor.bu konuda aydınlatırsan bizi seviniriz.
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 34567>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50