Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5genel karışık mevzuular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ölen kişinin makinesine sahiplenmeler???????

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ölen kişinin makinesine sahiplenmeler???????
    Gönderim Zamanı: 22/ocak 2017/2013 Saat 12:20

HERKESE SELAMLAR SAYGILAR

MİRASÇI OLDUKLARINI BELİRTEN  ( Ş.E,,,,,,,Y.E,,,,,O.F,,,,,,M.F...)  KİŞİLEREDİR BURDAKİ YAZANLAR TELEFONLAN ARTIK ARAMAYIM MESAJ KISMINA DA YAZMAYIN BEN MESELEYİ BURAYA SİTE İÇİNE UMUMA AÇIK ŞEKİLDE GETİRİYORUM  BURDAN YAZARSANIZ YAZIN YAZMAZSSANIZ KENDİNİZ BİLİRSİNİZ TELEFONLARA DA MESAJA DA ARTIK CEVAP  VERMİYECEĞİM ..............................................................NACİBABA............................ONK.....

NOT> BU YUKARDAKİ İSİM SOYAD BAŞHARFLERİ YAZAN KİŞİLERİN ADAMIN AİLESİNLEN İLGİSİ YOK BU DÜKKANA GELİP TE BIÇAK ÇEKEN KİŞİLER BUNLAR .. AİLE KENDİ DERDİNE DÜŞMÜŞ VE ÇOK OLUMLU MAZBUT İNSANLAR ...........................................................ONK...

ARKADAŞLAR SİZLER DE BU OLAYA MÜDAVİM OLUN VE DÜŞÜNCELERİNİZİ YAZINIZ BEN Mİ HAKLIYIM  KARŞI TARAF MI  BUNU HERKES BİR AKLINCA AÇIKLASIN ..

OLAY VE ŞEKLİ..

YAKLAŞIK BİR AY ÖNCE  MEHMET  İSMİ ARKADAŞIN ŞU AN VEFAT ETMİŞ DURUMDA ALLAH RAHMET EYLESİN . BU ARKADAŞ SIFIR ACENTE İSTANBULDAN BİR (( DFX=300 )) ALIYOR VE BANA YOLLUYOR PROGRAM İÇİN ARADAN BAYAĞI BİR ZAMAN GEÇTİ  NE ARAYAN NE DE SORAN VARDIR  [  FATURASINDA DA SADECE BİR İSİM BİR DE KAZA İSMİ YAZIYOR NE TEL NOSU VARDIR NE DE BİŞİ BANA YOLLADIĞI PTT YOLU İLEN PROGRAM PARASI KAĞIDINDA DA SADECE İSMİ YAZIYOR  T.C KİMLİK NOSU DA YOK YANİ SARI ÇİZMELİ MEMED AĞA ŞEKLİ  3 GÜN ÖNCE DE BİRİ TELEFON AÇTI NACİ ABİ BEN MEMEDİN ARKADAŞIYIM  HANGİ MEMED KİM BU BİRAZ TEFERRUAT VER FİLAN DERKEN BU DFX--300 Ü ALAN GÖNDEREN ŞAHIS OLDUĞU MEYDANA ÇIKIYOR NERDE BU MEMET  DİYORUM ABİ MEMEDİ KAYBETTİK  TRAFİK KAZASINDA EE ŞİMDİ NE OLUCAK  MAKİNEYİ BANA YOLLA BEN ALICAM  ...?????? HOOP ORDA DUR BAKALIM ARKADAŞIM DİYORUM SEN MEMEDİN NESİ OLUYORSUN ARKADAŞIYIM BERABER ÇIKIYORUZ ...??  ARKADAŞIM  BU SENİN İŞİN BU ŞEKİL MAKİNEYİ BANA YOLLA BU OLMAZ NİYE OLMASINMIŞ  DİYOR OLMAZ İŞTE ŞİMDİ Bİ SÜRÜ İŞ VAR HATTA KENDİ HANIMINA VEYA ÇOCUKLARINA BİLE VEREMEM  MİRASÇILARI  İÇİN MUHAKKAK BİR MAHKEME AÇILACAKTIR ANCAK BÖYLE BÖYLE ŞEKİL BU DİYEREK BU MAKİNEYİ BEN MAHKEMEYE TESLİM EDERİM O DA MİRASÇILAR İÇİNE SOKAR NE YAPARSA YAPAR BEN ANCAK BU ŞEKİLDE HAREKET EDERİM AKSİ OLMAZ BU KISDI KÖPÜRDÜ AĞZINA GELENİ SÖYLEMEYE BAŞLAYINCA KAPADIM TELEFONU  AMA ÖNCE GEREKLİ TÜM ADRESLERİ VE EVİNİN TELEFONUNU DA ALDIM BU ŞAHISTAN .

ERTESİ GÜNÜ  SABAH 10 CİVARI EVİNE AÇTIM ÇIKANA KİM OLDUĞUNU SORDUM HANIMIYMIŞ ANLATTIM DİLİM DÖNDÜĞÜ KADAR O DA BEN"ANLAMAM  OĞLUMU VEREYİM ONLAN KONUŞUN DEDİ OĞLUNA VERDİ  ABİ DEDİ HABERİMİZ VAR O MAKİNE İŞİNDEN DE İŞTE KAZA BU KAYBETTİK BABAMIZI BİZE YOLLA DEDİ  OĞLUM DEDİM İSİM ŞAHIS DEĞİŞTİ ÖLÜM DE VAR ARADA BU DA BİR UFAK MİRASA GİRİYOR SİZ ŞİMDİ MİRAS İÇİN MAHKEMELİK OLUCAKSINIZ MUHAKKAK ÇÜNKİ ÖLEN KİŞİ VARLIKLI BİRİYDİ  SEN BANA DAVA AÇILDIĞINDA HANGİ MAHKEME VE DOSYA NOSUNU YOLLA BURANIN ADLİYESİNE EMANETE VERİRİM BU DA GELİR O MAHKEMENİN ENVARTERİNE ARTIK NE ŞEKİLDE OLUCAK Bİ NEVİ SONUNDA ALIRSINIZ  BEN DE CEBİME BU İŞİN BU ŞEKİLDE SONLANDIĞINA DAİR RESMİ BİR KAĞIDI KORUM .. DEDİM TAMAM EN DOĞRUSU O DEDİ  BEN BİLDİRİRİM SİZE DEDİ VE ADRES TEL NOLARIMI ALDI BEN DE ONUN KİLERİ  ALDIM  BU ŞEKİLDE ANLAŞTIK ..

OLUR YA BİR GÜN GELİRLER KAPIMA BU MAKİEN İÇİN HESAP SORMAYA OLDUYDU EVVELDEN  BİR İKİ TANE BÖYLE BAŞIM ÇOK AĞRIMIŞTI .. BU İŞ BÖYLE BİTTİ DERKEN BAŞLADI MEMEDİN DEFİNECİ ARKADAŞLARI SÖKÜN ETMİYE TAM 6 KİŞİ O DİYOR BANA VERİCEN ÖBÜRÜ BANA VERİCEN  BAŞLADILAR ABUK SABUK HAL VE HAREKETLERE  KONUŞMALARA  ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

BU GEÇTİĞİMİZ BİR KAÇ GÜN ÖNCEKİ PAZAR GÜNÜ  TİP TİP  TİPSİZLİKTEN KAFADAN GARANTİ HAKİM 6 ŞAR AY VERİR ŞEKİLDE 4 KİŞİ GELDİ ARABAYLAN .İNDİLER HAVA DA İYİ KAPI DA AÇIK SOĞUK YOK . GİRDİ Bİ TANESİ İÇERİ NACİ USTA SENMİSİN EVET BENİM BUYRUN DİĞERLERİ DIŞARDA KAPI ÖNÜNDE DURUYOR BU DEDİKİ BİZ  MEMEDİN DEFİNECİ HAS ARKADAŞLARIYIZ  ONUN BURDA BİR EMANET MAKİNESİ VAR ONU ALMIYA GELDİK BEN DE YUKARDAKİ ANLATIĞIM ŞEKLİ ANLATINCA BU BİR SUSTALI ÇIKARDI BASTI DÜĞMESİNE ŞRAAK DİYE AÇILDI AYNI ANDA BEN DE ELİMİ BELİME ATIP SİLAHA DAVRANDIM BU SİLAHI GÖRÜNCE  BIÇAĞI KATLAYIP CEBİNE KODU BEN DEDİ SENİ KORKUT MAK İÇİN YAPTIM CİDDİ BİR NİYETİMİZ YOKTU VS VS  HAYDİ DEDİM POLİS ÇAĞIRMADAN  EFENDİCE UZAYIN DEDİM
ALEL ACALE ARABALARINA BİNİP UZAKLAŞTILAR...........................????????????????

ŞİMDİ ARKADAŞLAR BENİM BU İŞLERE BU YAŞIMA RAĞMEN AKLIM ALMIYOR  DÜŞÜNÜYORUM DÜŞÜNÜYORUM HALLER İÇİNDEN ÇIKILMAZ OLUYOR
5 PARALIK BİŞİNİN PEŞİNDEN KOŞANLARA VE SÖYLEDİKLERİNE YAPTIKLARINA BAKINIZ  SİZİN AKLINIZ ALIYORSA SİZLERDE GÖRÜŞLERİNİZİ YAZINIZ  BEN ARTIK BURDA BU KONUDA NE YAZACAK NE DE SÖYLİYECEK BİŞİ BULAMIYORUM..

SAYGILARIMLAN.......................................................................NACİBABA..................ONK....    

Düzenleyen nacibaba - 22/ocak 2017/2013 Saat 13:31
Yukarı Dön
sabikun Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 16/Ekim 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 23
  Alıntı sabikun Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/ocak 2017/2013 Saat 16:20
Naci baba sen elbette haklısın ,ama ailesine makinayı gönderseydin yinede başın ağrımazdı bence,6 tane adamın bir makine alacak parası yokmuymuşta ölen adamın malına leş kargları gibi üşüşüyorlar ayıp defineci adam helalinden arayan adam olmalı
Namaz Namaz Namaz.İmandab sonra ilk sual Namaz Dinin Direğidir
Bizi aldatan bizden değildir .HZ.MUHAMMED AS
Yukarı Dön
cef Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 19/Ekim 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 6
  Alıntı cef Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/ocak 2017/2013 Saat 18:08
naci baba,,sen kurumsal bir akıla sahip olup öyle de hareket ediyorsun,,mtahkeme kağıdı hatta vekaleti dahi ortadaki sorunu çözmeye yeten basit evraklar,,Adamlar düşmüş 3 kuruşun hesabına ,,,defineciler ama hayatlarında sanki makine görmemiş hatta rüyasında sadece makine sahibi kişilercesine sana tavır koymaya calısmıslar ama havasını almışlar,,sen herşeyiyle en doğrusunu zaten yapmışşın,,Sıktıramazlar yanına gelmeye,,böyle bir bahane ile yılların tecrubesını aynı zamanda tanıma şansını buldukları için kendilerini şanlı görsünler okadar diyorum
Yukarı Dön
makak Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 13/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 10
  Alıntı makak Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/ocak 2017/2013 Saat 18:25
Bence en yakın adliyeye gidip rahmetlinin cihazını durum vaziyeti anlatan bir tutanakla teslim etmek en uygunu, bir de teslim ettiğinize dair bir belge almanız isabetli olur, eldeki belgenin bir fotokopisini de vefat eden şahsın varislerine göndermeniz bu meseleyi sizin açınızdan sonuçlandırmak olur, kolay gelsin, danışma ücreti istemez, saygılarımla Naci Babam.
makak usta
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/ocak 2017/2013 Saat 20:40

SELAM ARKADAŞLAR
MAKAK SEN DE HOŞ GELDİN   BİR YERLERE GİRDİN ÇIKTIN AMA NERELERE KİMBİLİR.???
İYİ  SAĞ SELAMETSİNYA O YETERLİ BİZİM İÇİN  AMA BU SEFERKİ GİDİŞİN BAYAĞI UZUN OLDU  BEN DEDİM HERHALDE BU ADAM YA TOPRAK ÜSTÜNDE YADA ALTINDA AMA ÇIKTIN  GELDİN HOŞ GELDİN ..................................................................NACİ BABA....................ONK..

ŞİMDİ ARKADAŞLAR BU KONU EN MASUMANE OLANI BUNUN NELERİ VAR AKLINIZ DURUR  DERSİNİZ Kİ OLMAZ BÖYLE ŞEY  NACİ BABA AKLINI YİTİRMİŞ TE BÖYLE ŞEYLER ANLATIYOR DEDİRTEN CİNSİNDEN OLAYLAR VARDIR  BİR ARA YAZARIM DA OKUYUN BAKIN NELER VARMIŞ NELER OLUYORMUŞ BU HAYATTA .1000 SENE ADAM YAŞASA O BİNİNCİ SENENİN BİTİMİNDE YİNE 900 SENEDİR BİLMEDİĞİ BİR OLAYLAN KARŞILAŞIR BURASI DÜNYA ..
HER NEYSE  KISA BİRİNİ YAZAYIM .

YİNE BÖYLE BİR DURUM ADAM 65 YAŞINDA  BİR O DÖNEMİN EN SON MODELİ OLAN WHİTESİN  AEGLE II  DEDEKTÖRÜNÜ ALIYORBAŞLIKTAN MAKİNEYE GELEN KABLOYU DA BORUYA DOLAMAMIŞ BARSAK GİBİ BIRAKMIŞ ÖYLE GECE ARARKEN KABLO ÇALIYA TAKILIYOR BU DA BİR SERT ÇEKİYOR KABLO MAKİNEYE GİREN JAKTAN TAMAMEN KOPUYOR  BU BANA YOLLADI MAKİNEYİ YAPTIM KOYDUM KENARA  O ZAMANDA ŞARKÖYDEYDİM SAHİBİ DE KEŞANDAN HA BUGÜN HA YARIN GELECEK 3 AY GEÇTİ ARADAN  BİR GÜN 2 KİŞİ GELDİ  ADAM
ÖLMÜŞ BU 2 KİŞİ DE BUNUN DEFİNE ARKADAŞLARIYMIŞ  ....
BANA DİYORLARKİ ADAMIN HİÇ ÖLDÜĞÜNÜ SÖYLEMİYORLAR  BİZ KEŞANDAN FİLANCANIN ARKADAŞIYIZ BİZİ YOLLADI KENDİNİN İŞİ VAR GELEMEDİ SENDE TAMİRDE MAKİNESİ VARMIŞ ONU ALACAZ  BEN DE DEDİM Kİ MAALESEF VEREMEM İLLE DE KENDİSİNİN GELİP ALMASI LAZIM KUSURA BAKMAYIN .....BUNLAR DURDULAR  BİRİ BANA YAKIN DÜKKAN İÇİ DE UFAK  BU BELİNDEN SİLAH ÇIKARDI ÜLEN NASIL VERMEZMİŞİN BAK BEN NASIL ALIRIM DİYE BEN ANINDA MEKANIZMAYA YAPIŞTIM ÜSTTEN ALTTAN DA O KAVRIYOR  SİLAHI ÖBÜRÜ DIŞARI KAÇTI  BİR ELİMLE DE BEN BUNUN TAŞAKLARINA YAPIŞTIM BURKMAYA BAŞLADIM  ANINDA SİLAHI BANA BIRAKIP KAÇTI İKİ BÜKLÜM BÖĞÜRE BÖĞÜRE 2 Sİ BİRDEN KOŞAR ADIMLARLAN CADDEYE DOĞRU GİDERLERKEN TESADÜFİ OLARAK TAM KARŞILARINDAN DA EKİP ARABASI DÖNDÜ BEN EL KOL HAREKETLERİ İLEN POLİSİ, UYARDIM ZATEN KOŞAN BİR ONLAR MİLLET TE BAKIYOR NE OLUYOR DİYE POLİS 2 SİNİ DE ARAKLADI KELEPÇELEDİ GELDİ  YANIMA BAKIYORLAR ELİMDE SİLAH  ZANNETİLER VURUCAM ONLARI ARAYA GİRDİLER YOK BE DEDİM SİLAH AHA BAK ŞUNUN BANA ÇEKTİLER BEN DE ELİNDEN ALDIM MESELE NE BÖYLE BÖYLE
KARAKOLA GÖTÜRÜP TIKTILAR NEZARETE  SİLAH RUSATSIZ  .. KEŞANA TELEFON AÇILDI  KARAKOLDAN BİR KİŞİ BU MAKİNENİN SAHİBİNİ ARAŞTIRMAYA GİDİYOR ADAMIN ÖLDÜĞÜ TESPİT EDİLİYOR SUÇA SUÇ EKLENİYOR SONRADAN 1 SENE GALİBA SIRF SİLAHTAN YEDİYDİ Bİ DE İŞTE SİLAHLİ BİLMEMNEYE TEŞEBÜSTEN 6 SENE CEZA YEDİLERDİ  MAKİNEYİ KARAKOLA ZABITLAN TESLİM ETTİM SONRA MAKİNE ADLİ EMANETE GİTTİ ADAMIN VARİSLERİNE DE MAHKEME YOLUNLAN TESLİM EDİLDİ MAHKEME UZAMASI TAA BİRBUÇUK SENE SONRA OĞLUNA TESLİM EDİLDİYDİ ..

AŞAĞI YUKARI BÖYLE BENİM BAŞIMDAN GEÇEN VAKKALAR 30 A YAKINDIR  RAKKAMIN YÜKSEKLİĞİNE BİR BAKIN  VE ONUN İÇİN DE HERZAMAN YANINIZDAKİ ARKADAŞLARIN GÜVENİLİRLİĞİNİ HER ZAMAN KONTROL EDİN  FIRSATI BULUNCA BÖYLE SAPITIYORLAR
ADAM O SİLAHA BELKİ O DEVİRDE HEM BULUNMASI ZORDU HEM DE ÇOK PAHALLIYDI O SİLAHA VERECEĞİ PARAYLEN 2 TANE MAKİNE ALABİLİRDİ HALBUKİ AMA YAPTIKLARINA BİR BAKIN ... BENİM AKLIM HALEN BU İNSANLARI ALMIYOR DÜŞÜNMEK BİLE İSTEMİYORUM

SAYGILAR .......................................................................NACİBABA.........................ONK......

Yukarı Dön
Bilgin Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 11/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 14
  Alıntı Bilgin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/ocak 2017/2013 Saat 08:19
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/ocak 2017/2013 Saat 10:03

ÇOK KOMİK BİR KARAR MADEM ÖYLE  BAKIN ŞİMDİ NELERİN DE AYNI EMSAL OLMASI GEREK

BAŞTAN SÖYLİYEYİM DE HERKESİ ALLAH KORUSUN KAZADAN BELADAN .
ŞİMDİ ŞEHİRLERARASI BİR OTOBÜSE BİNDİN  OTOBÜS  FİRMAYA KAYITLI OTOBÜSÜN SAHİBİ FİRMA DEĞİL FİRMAYA ÇALIŞLMASI İÇİN VERMİŞ VE ŞÖFÖRÜ DE DIŞARDAN KENDİ MALI DEĞİL EMANET ÇALIŞIYOR  ŞİMDİ BU DURUMDA BU OTOBÜS ALLAH KORUSUN BİR KAZA YAPARSA  MAHKEME DE YUKARDA SENİN BELİRTİĞİN TÜRDEN Mİ CEZALANDIRACAKTIR NE OLACAKTIR  ABUK SABUK BİR KARARDIR VE DE OLMAZ BÖYLE ŞEY
BİR KERRE NİYE SGORTA DİYE BİŞİ ÇIKARMIŞLAR ARACIN İÇİNDE KİM VARSA SİGORTA KAPSAMINDADIR TÜM MASRAFLAR HASTANE ARACIN DÜZELTİLMESİ VS VS  SİGORTA KARŞILAR BUNUN HARİCİNDE BİR BAŞKA OTOBÜSÜN ŞÖFÖRÜNDEN AYRI TAZMİNAT OTOBÜSÜN KAYITLI  OLDUĞU FİRMADAN AYRI TAZMİNAT VE BU OTOBÜSÜN GERÇEK SAHİBİNDEN DE AYRI TAZMİNAT BİR DE SİGORTA ÖDÜYOR OOOOH GEL KEYFİM GEL BU NERDE GÖRÜLMÜŞ BİŞİDİR  DEMEKKİ MAHKEMELER DE SAPITTI  YA DA HAKİMLER ÇOK YAŞLANDI KAFALARI BASMIYOR NU NEDİR NE OLDUĞU BELLİ DEĞİL ..

Bİ TAKSİYE BİNDİN VE KAZA YAPTI  YİNE Mİ AYNI ŞEYLER OLUCAK ARAÇ BAŞKASININ ÜSTÜNDE ŞÖFÖR EMANETÇİDİR ÇALIŞIYOR BUNLARDA NMI AYRI AYRI ÖDEYECEKLER SAÇMALIĞA BAKIN ..

BUNLAR DAHA DA ÇOĞALTILABİLİR DE VAKTİM YOK .. YANLIŞ MI DÜŞÜNÜYORUM YANLIŞ MI SÖYLÜYORUM   BİLENLER AÇIKLASINLAR..

SAYGILAR..............................................................................NACİBABA........................ONK.... 
Yukarı Dön
makak Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 13/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 10
  Alıntı makak Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/ocak 2017/2013 Saat 16:39
Naci Abi, öncelikle tekrar sizlere kavuşmak, bu sıcak ve sevgi dolu, samimiyet içeren sitede tekrar bulunmak benim için hem onur, hem de mutluluk. Siteden bir süre uzak kalmamın sebebi de bir süreliğine gurbet ellerde ekmeğimin peşinde çalışmam yüzündendi. Neyse ki döndüm, vatansız olmuyor, bizim gibiler nereye giderse gitsin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanıdır. Beni en mutlu eden de senin hala heyecan ve enerjiyle böylesi geniş bir siteyi ayakta tutuyor olman. Nette çoğu site kayboldu ya da müdavimleri takip etmez olmuş, ama bakıyorum burası yıllar öncesi gibi hararetle ve ilgiyle takip edilmekte ve bu senin başarın. Facebook ve twitter gibi sosyal ağlar siteleri yuttu, direnebilen çok az nitelikli site kaldı, sevgi ve saygılarımla.
makak usta
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25/ocak 2017/2013 Saat 22:21
http://www.izlesene.com/video/korkudan-olduren-saka-tabutlu-asansor-sakasi/6775070

BU VİDEO GÖZÜME İLİŞTİ DE ŞÖYLE BİR FİKİRLER GELDİ ???
bu videodaki şakayı şöyle bir tersine çevirip o ölen kişinin makinesini almıya gelenlere bunu uygulamalı  tabutun kapağı açılıp ölen kişi elinde makine bunu mu istiyorsunuz len filan gibi bişiler o almıya gelenlerin hali ne olur acep  işte insanı böyle mizahlara iten şeyler  düşünmüyorum da değil bunların daha başkaları da olabilir bak bidaa böyle şeylere kalkışırlarmı  ders vermeli her hangi bir yollan da uğraşak vaktim yok tabikii

SAYGILAR KERKESE.................................................................NACİBABA......................ONK....

Düzenleyen nacibaba - 26/ocak 2017/2013 Saat 17:16
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50