Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5SERBEST KÜRSÜ
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

MEMET ALİ BRANDI KAYBETTİK allah cc rahmet eylesin

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: MEMET ALİ BRANDI KAYBETTİK allah cc rahmet eylesin
    Gönderim Zamanı: 17/ocak 2017/2013 Saat 13:42

EVET ARKADAŞLAR BİR BİR GİDİYORUZ  HAYAT ÇOK KISA  BUNU BİLİN HER SAATİN HER GÜNÜN KIYMETİNİ BİLİN  VE FAYDALI İŞLERE BAKINIZ ..

NE GÜZEL HER AKŞAM HABERLERİ ONDAN DİNLERDİM AMA ARTIK YOK  DOĞANIN KANUNU BÖYLE  ÖMRÜ OLAN YAŞIYOR VAKTİ GELEN DE GİDİYOR BİZİM ELİMİZDE DEĞİL BU İŞLER
KENDİSİNE ALLAHTAN RAHMET DİLERİM MEKANI CENNET OLSUN .AİLESİNE HANIMINA VE OĞLUNA  TÜM MESLEKTAŞLARINA  ONU TÜM TANIYANLARA SEVENLERİNE  DE  ALLAH CC  SABIRLAR VERSİN ..

GEÇEN SENEYDİ GALİBA BİR YAZ GÜNÜ ARABALIYA SON EN SON BEN YETİŞTİM HATTA KAPAĞI DA AZ KALDIRMIŞTI DA BEN DALIVERDİM İÇİNE  HERZAMANKİ YERİME GEÇTİM  EN SON OTOMOBİLİN YANINDAYIM  ADETİM DEĞİLDİR ÖYLE ÖTOMOBİL İÇİNE BAKMAK ONA BUNA BAKMAK GİBİ HUYLARIM YOKTUR  MOTORDAN İNDİM BAŞLIĞI ÇIKARDIM SIRTIMDAKİ ÇANTAYI SIYIRDIM MOTORUN YANINA BIRAKTIM  HERŞEY TAMAM HALAT MAHALLİNDEYİM  ORDAKİ EN SON HALAT SARMA BABASININ ÜSTÜNÜ İLK ÖNCE SİLİYORUM KAĞIT MENDİLLEN SONRA 10 METRE İLERDEKİ ÇÖP SEPEDİNE GİDİP ORAYA ATIYORUM  KAĞIT MENDİLİ AMA BİRİSİ DE BENİM HAREKETLERİMİ TAKİP EDİYOR FARKINDAYIM O YANIMDAKİ ARABANIN DİREKSİYONUNDAKİ KİŞİ  AMA HİÇ BAKMIYORUM  YAN GÖZLERİM GÖRÜYOR HAREKETLERİ  HER NEYSE  OTURDUN Bİ SİGARA YAKTIM   BİRDEN BİR SES ARKADAŞIM DEDİ SİGARA İÇMEK YASAK DEĞİLMİ GEMİDE DEDİ Bİ DE DÖNÜP BAKTIM MEMED ALİ BRAND  BEN DE DEDİM Kİ HER TARAFI DEMİR OLDUĞU İÇİN YANICI BİR MADDE DE BULUNMADIĞINDAN DOLAYI ÜSTÜMÜZ DE AÇIK HAVA SERBEST DEDİM BURASI  DEDİ CİĞERLERİNE YAZIK DEĞİLMİ İÇMESEN ŞU ZIKKIMI  VALLA BEN DE SÖYLÜYORUM AMA BU VUCUT BENİ BİLE DİNLEMİYOR DEDİM Bİ KAHKAHA PATLATTI  AMMA DA HAZIR CEVAPSIN SEN DEDİ ÖYLEYİMDİR DEDİM SİZ BRAND DEĞİLMİSİNİZ DEDİM  AMAN SUS KİMSE DUYMASIN TEDBİLİ KIYAFETTEYİM TATİLE GİDİYORUM DEDİ MOTORA KAFAYI TAKTI HATTA ÜSTÜNE DE OTURDU NE GÜZEL ŞEKLİ ŞEMALİ VAR DEDİ ÇOK HOŞUNA GİTTİ  BENİM HONDA ONUN ..LAPSEKİYE GİDENE DEK TE MUHABBET ETTİM  BENİM YAŞAMIM ÇOK İLGİSİNİ ÇEKTİ ADRESİMİ ALDI DÖNÜŞTE MUHAKKAK SANA UĞRAYACAĞIM DEDİ  AMA UĞRAYAMADI HER NEDENSE  20--25 DAKKA KONUŞTUK ONLAR ÖZELDİR YAZAMIYACAĞIM ..
DAHA İLK KONUŞMADA  MEMET ALİ BRANDIN SAF --TEMİZ--MERT --ÇOK DÜZGÜN BİRİ OLDUĞUNU HEMEN ANLIYORSUNUZ  İNSANA ANINDA BİR GÜVEN VE SEVGİ VERDİĞİNİ ANLIYORSUNUZ TABİKİİ ANLIYANLARA  HER NEYSE  ÇOK YAZIK OLDU DAHA GENÇ SAYILACAK BİR YAŞTAYDI  İNSANLAR ZATEN HEP BU YAŞLARDA ZİRVEYE ÇIKIYOR EN OLGUN EN YAPICI YARATICI SENELERİNİ DEVİRİRKEN Bİ DE BAKIYORSUNUZ ANİDEN ARANIZDAN AYRILMIŞ OLUYOR .KADER BU YAPACAK BİŞİ YOK .. NUR İÇİNDE YAT  BRAND.

SAYGILARIMLAN...........................................................................NACİBABA...............ONK....
Yukarı Dön
yusuf öztürk Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 104
  Alıntı yusuf öztürk Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/ocak 2017/2013 Saat 04:36
merhaba
Qardaş Türkiye başın sağ olsun
Allah mehmet ali birand'ın günahlarını afetsin.
Yukarı Dön
hazo7272 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 24/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 24
  Alıntı hazo7272 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/ocak 2017/2013 Saat 11:23
mekani cenet olsun
gecmişine sahip cıkmayan geleceğini göremez
Yukarı Dön
makak Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 13/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 10
  Alıntı makak Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/ocak 2017/2013 Saat 18:16
Allah rahmet eylesin, gidenin ardından iyi demek adettendir, iyiydi rahmetli, hiç muhalif değildi, kim tepedeyse o telden çekerdi gitarn telini, ne yapsın ekmek parası, kaleminden ve çenesinden başka malı mülkü yoktu geçinebilme uğruna, yerine iyi adamlar bıraktı, tek ayağının üzerinde yüzünü kızartmadan ağzı kulaklarında kaç babayiğit adam muhalif olmama uğruna akla karayı birbirine katabilirdi? Üstelik barış derken teslimiyeti bir kenara bırakarak terörist başıyla müzakereleri de hesaba katarsak çok hizmetleri geçmiştir canım bütün iyi adamlar gibi, neyse, hani bir laf vardır: kör cartayı çekince badem gözlü nadide bir adem olurmuş, allah rahmet eylesin, iyi adamdı.
makak usta
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50