Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası >10TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ >10xxxxxxxxx
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

BİRİ ÇOK ŞAHANE BİR KARİKATÜR ÇİZMİŞ BAKINIZ

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
teknik_dogan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02.Haziran.2013
Durum:
Gönderilenler: 10
  Alıntı teknik_dogan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: BİRİ ÇOK ŞAHANE BİR KARİKATÜR ÇİZMİŞ BAKINIZ
    Gönderim Zamanı: 27.Mayıs.2013 Saat 16:34
    S€vgili NACİ abiciğim , öncelikle sevgi ve selamlarımı iletir başarılarının devamını dilerim.Elbette ki senin vereceğin değerli bilgiler bizim için çok önemlidir.Öyle sanıyorum ki uzun zamanlar bu definecilikle uğraşan arkadaşlarımızın önemli sayılacak bilgi ve tecrübeleri vardır .Bahsettiğin yerde yapılacak her türlü bilgi alışverişi hepimiz için altın değerinde olacaktır. SAYGILARIMLA..Doğan Erdem / Denizli
tekniker
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30.Temmuz.2013
Durum:
Gönderilenler: 2475
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Ocak.2013 Saat 18:13

SELAM HERKEZE

ÇOK FARKLI YERLERE GİDİYORSUNUZ BUNU ÇİZEN ALTINA ŞU NOTU KOYMUŞ

((  AKP------VE-----AMERİKA  ))   DEMİŞ

YANİ SENİN BAŞIN AMPÜL  BU AMPÜLÜN DEVAMLI YANMASI İÇİN  FİŞİ DE AMERİKAYA TAKMAN ŞART  DENİLMEK İSTENİYOR DA  BUNU ÇİZEN YANLIŞ DÜŞÜNÜP ÇİZMİŞ BİZ TÜRK MİLLETİ OLARAK YANİ HALK OLARAK KİMSENİN KUCAĞINA OTURMAYIZ  BUNU ZATEN DÜNYA ÖRNEKLERİ İLEN BİLİR  BİZ BİZE YETERİZ HİÇBİR ÜLKENİN YARDIMI OLMASSA DA  ALLAHA ŞÜKÜR Kİ ŞU ÜLKEMİZ BİR CENNETTİR VE HER ŞEY DE YETİŞİR İNSANLARIMIZ DA BİLİNÇLİDİR  HATTA EN CAHİLİMİZ BİLE BİLİNÇLİDİR  İNSANCILDIR KENDİ AŞINI SANA VERİR
NEYSE AŞAĞIDA DEVAM EDİYORUM

BU KONUDA DA BANA KİMSE KIZMASIN  BEN AKP KARŞITI FİLAN DEĞİLİM  ÇİZİLEN BİR KARİKATÜRÜ BURAYA TAŞIDIM O KADAR

NOT> AKP  VE SAYIN ERDOĞAN BAŞA GELDİĞİNDE HERKESTE BİR ŞOK VE KORKU VARDI EYVAH İRAN GİBİ DİNİ BİR ÜLKE OLACAĞIZ DENİYORDU AMA OLMADI  VE ÖYLE İŞLER BAŞARDILARKİ CUMHURİYET TARİHİNDE OLMAMIŞ OLAMIYACAK İŞLERE İMZAA ATTILAR
ENDİŞELER VE SÖYLENENLER YERSİZDİR  BU MİLLET DİNİNLEN VE SİYASETİNLEN ASURLARDIR BİR ARADA YAŞAMAYA ALIŞMIŞ BİR SAĞ DUYULU MİLLETTİR BU MİLLETİ NE BÖLEBİLİRSİNİZ NE DE KIŞKIRTABİLİRSİNİZ  NE DE BİR FERDİN BİLE AKLINA GİREBİLİRSİNİZ
BAŞÖRTÜLÜSÜNÜN  DİNCİNİN YANINDA MİNİ ETEKLİSİ DE YAŞIYOR KİMSE DE KİMSENİN KILIK KIYAFETİNE KARIŞMIYOR   SEN ZENGİNSİN BEN FAKİRİM DİYE HİÇKİMSE ZENGİNİN GIRTLAĞINA DA YAPIŞMIYOR HERKES YERİNDE  YERİNİ BİLİYOR YANİ ..
ARKADAŞLAR OSMANLIDAN CUMHURİYETE GEÇİŞ TABİKİ SANCILI OLMUŞTUR HER GEÇİŞLERDE SANCILAR YAŞANIR BUNLAR NORMALDİR DE  ALIŞMAK GEREKİR  ALIŞMAKLAR DA YENİ BİR DÜZENİ ESKİYE ORANLAN ÇOK DAHA İYİ OLDUĞUNU ANLADIĞIMIZ ZAMAN ANLAŞILIR  ESKİDEN DİYELİM İDAM VARDI BUGÜN MÜREBBET VAR BUNA BENZETİN  EN BASİDİ DAHA NELER VAR NELER VAR DA BUNLAR YAVAŞ YAVAŞ HEPSİ DÜZELECEK  HEPSİ HER ŞEY BİR ANDA DÜZELMEZ BİNLERCE YAPILMAMIŞ SENELERİN EKSİKLERİ MEVCUT Kİ HANGİ BİRİNLEN UĞRAŞASINIZ HAK VER MEK LAZIMDIR ZATEN HER SENE ESKİDEN YASAK OLANLAR YAPILMAYANLAR BİR BİR DÜZELTİLİYOR  BİZE DE SIRA GELİCEK YANİ DEFİNECİLERE DE  BİZLERE DE DIŞ  DEVLETLERDEKİ GİBİ GÜZELLİKLER İMKANLAR VERİLECEK BEN BUNA İNANIYORUM Kİ BENİM GÖRÜŞLERİM HİÇ YANILMAZ ...

DİKKAT---ÇOK YAKINDA NACİBABA.COM SİTESİNDE  YENİ YETİŞMEKTE OLAN DEFİNECİLİĞE GÖNÜL VERMİŞ  HER KİM VARSA BU ARKADAŞLARA BU SİTEDEN BİR SAYFA AYRILARAKTAN BİR NEVİ KURS NİTELİĞİNDE DERS VERİCEM BUNLARA MUHAKKAK UYARSANIZ DEVLETTEN DE ŞİKAYETLER MUHAKKAK SURETTE GELMİYECEK VE HER KES DE RAHATLIYACAKTIR  ONUN İÇİN BU KURS NİTELİĞİNDEKİ YAZANLARI ÇOK İYİ OKUYUN KONUDA NELERİN YAPILIP YAPILMAYACAĞINI YANLIŞLARI TAHRİBATLARI BU ŞEKİLDE ÖNLİYECEĞİZ HEP BİRLİKTE ................ONK

SAYGILARIMLAN.................................................................NACİBABA.........................ONK....

Yukarı Dön
hazo7272 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 24.Haziran.2013
Durum:
Gönderilenler: 25
  Alıntı hazo7272 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18.Ocak.2013 Saat 17:26
yani amerika seni yükseltebilirde yerin dibinede gönderebilir yani güclü
gecmişine sahip cıkmayan geleceğini göremez
Yukarı Dön
feltom Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02.Haziran.2013
Durum:
Gönderilenler: 39
  Alıntı feltom Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Ocak.2013 Saat 21:46

Selamlar

Ampulün filamanı kopana kadar  bu kucakta oturturlar
anpul kesilince çıkarıp atarlar. yerine yeni ampul takarlar

Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30.Temmuz.2013
Durum:
Gönderilenler: 2475
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17.Ocak.2013 Saat 01:29

dedeYORUM OLARAK
1--AMERİKANIN KUCAĞINA OTURURSAN  ANCAK AKIMI ALIRSIN VE  LAMBAN DA YANAR

2--YAŞAMIN İÇİN  İLLE DE   U.S.A  NIN KUCAĞINA OTURUCAN
3--ENERJİN  U.S.A DAN GELİYOR
4--VS   VS ................

DİĞER YORUMLARI  DA SİZLER YAPIN  NE KADAR ÇOK ÇÖZÜM ÇIKICAK BAKALIM

NACİBABA.........ONK...
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,188 Saniyede Yüklendi.