Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5karışık genel toplama bilgi,ler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

len sapık yettin artık be 6 ay oldu her gün bıkmad

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
tekno_V Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 60
  Alıntı tekno_V Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/ocak 2017/2013 Saat 10:33
baba gene saldırı var anladığım kadarıyla
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/ocak 2017/2013 Saat 10:49

LEN OĞLUM MANYAK ADAM SANA BU ADI KOYUYORUM..

EVVELDEN SİLİYORDUM KOMPLE ŞİMDİ  BÜYÜK BİR ZEVKLE ASKIYA ALIYORUM SENİ BİLİYON SENDE BEN HİİİÇ KIZMAM KIZDIRAMASSIN DA BIKTIRAMASSINDA SONUNDA ÇEKİP GİDEN SEN OLUC AKSIN BUNU DA BİL ...

BU ŞEKİLDEKİ EYLEMLERİ GEÇMİŞTE DE BİRKAÇ KİŞİ YAPMIŞTI ARAŞTIRDIK SONUNDA  BAK NE ÇIKTIYDI..  HEPSİ  YAVŞAKTI VE İB...........NE  YDİLER  HOMOSEKSÜEK LER  YANİ  BAK ŞAKA MAKA YAPMIYORUM ÇOK CİDDİYİM BU KONUDA  BEN HERŞEYE AÇIĞIM VARSA BİR DERDİNİZ SORUNUNUZ ÖZEL MESAJ KISMINDAN ULAŞIRSIN  DERT DİNLERİM AKIL VERİRİM BEN SİZLERİ DIŞLAMAM HORLAMAM İNSAN NE OLURSA İNSANDIR AMA BÖYLE AMA ŞÖYLE
BENİM KİTABIMDA DÜŞMÜŞE DE TEKME ATILMAZ BİLAKİS YERDEN KALDIRILIR İNSANCA MUAMELE YAPILIR .. SENİN PİSİKOLOJİK SORUNLARIN VE SAPLANTILARIN MUHAKKAK Kİ VAR Kİ BÖYLE EYLEMLERLEN TATMİN OLUYORSUN  DEMEKKİ,,,  AKLI BAŞINDA İŞİ GÜCÜ OLAN BÖYLE ŞEYLERE VAKİT BULAMAZ HEM DE YAPMAZ HER NEYSE  BENDEN BUKADAR...

SEN BU ŞEKİLDE HAREKET EDECEĞİM DERSEN BUYUR ET BEN  DE SENİ BOYUNA ASKIYA ALIRIM OLUR BİTER  BU ŞEKİLDE HİÇOLMASSA BİR FAYDAN VAR O DA SİTENİN NUFUSUNU ARTIRIYORSUN BAŞKA BİŞİYE YARAMAZ  SENİN BU EYLEMLERİN ..

TAMAMMI ARKADAŞ BENDEN BUKADAR SEN DEVAMMI EDİCEN BIRAKICAN MI AMA BIRAKIRSAN SENİ ÇOK ARIYACAĞIMI DA UNUTMA  ..

.................................................................................................................NACİBABA..... ONK.. 
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Mart 2017/2013 Saat 17:27

YUH BE 2 AYDIR HER GÜN SİTEYE ÜYE OLMAYA ÇALIŞIYOR BEN DE ASKIYA ALIYORUM DEVAMLI  BELKİ 100 Ü GEÇTİ GEÇMİŞTİR İP NOLARINI DA İPTAL EDİYORUM NERDEN BULUYOIR BUKADAR İP NOSUNU HER SEFERİNDE BAŞKA BİR İP LEN GİRİYOR  SİZ DE DİKKAT EDRESENİZ YENİ ÜYELER PENCERESİNDE BUN UN  YAZDIĞI ABUK SABUK NİCK LERİ DE GÖRÜ
RSÜNÜZ SAYILAR HARFLER BİLMEM NELER PEŞPEŞE SIRALIYOR  HALEN VAZGEÇMEDİ
BAKALIM BUNUN SONU NEREYE VARACAK

BİR DE BEN ARTIK BU ŞİKAYET EDİN DİYORLAR O YERLERE GÜVENMİYORUM ARTIK HİÇKİMSE İLGİLENMİYOR  BUNDAN DA EMİN OLUN  İŞİMİZ ALLAHA KALMIŞTIR....

..........................................................................................NACİBABA.........................ONK....... 
Yukarı Dön
sinan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 01/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 15
  Alıntı sinan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Mart 2017/2013 Saat 13:38
HAYATTA NELER VARMIŞ PES DOGRUSU
ASBENDİM
Yukarı Dön
samos Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 26/Mart 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 1
  Alıntı samos Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Mart 2017/2013 Saat 09:13
Bu girişler bottur, üye olan kişinin e-mailine aktif mesajı gelen ve buna tıklayan foruma üye olabilir şeklinde düzenleme yapılırsa bu botlar sorun teşkil etmez.
çünkü e-mailleri gerçek olmadığından bot buna tıklayamayacak ve giriş artık olmayacak.
Yani admin onayı yerine e-mail onayı yapılacak olay bu.
Yukarı Dön
makak Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 13/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 10
  Alıntı makak Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Mart 2017/2013 Saat 16:09
çubuklara sormak lazım: nerede bu densiz, hayasız? diye. başka da yolu yok naci abi, iş yine çubuklara kaldı. sanıyorum yunanlı olabilir, bunlar geri geldiler, istanbulda bıraktıkları gömüleri, emanetlerini almak için sanıyorum senin çubuklarına da gereksinim duyabilir, allah seni korusun naci abi, ne kadar sıyrık varsa başında, bırakmıyorlar ki işini gücünü, bize gerekli olan buluşlara imza atasın. sevgi ve saygılarımla babam.
makak usta
Yukarı Dön
omer70 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı omer70 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Mart 2017/2013 Saat 16:32
selam naci baba bu yazilanlari okudum gercekden cok uzuldum senin kipi bir insana ne yazdilar bilmiyorum dunyada boyle cok sadisler var sevk alirlar ne soyler sen ne yazarsan yaz iyi birsey yabiyorum derler ve sanarlar tekrar senin adina cok uzuldum iyi aksamla allah sana uzun omur vermesini cenebi allahdan diliyorum saykilarimla
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Mart 2017/2013 Saat 23:29

SELAM ARKADAŞLAR

ŞİMDİ BU NHERKİMSE BOYUNA ACAİP YAZILARLAN NİCK YAZIYOR  HER GÜN VE GECE BUNU YAPIYOR YANİ BİR GÜNDE 6 SEFER 8 SEFER KAFASINA GÖRE ÜYE KAYDI YAPIYOR  BEN DE BÜYÜK BİR ZEVKLEN  KENDİSİNİ ASKIYA ALIYORUM BEN SİNİRLENİYORUM O SİNİRLENİYOR BUNU DA BELLİ EDİYOR  YUENİ ÜYELER PENCERESİNDEKİ TÜM ABUK SABUK İSİMLİ YAZILAN NİCKLER B UNA AİT  UNİTED KİNDWN MU NE YAZIYOR Bİ DE MAALE DİYOR  BAŞKA BİŞİ YOK ARADA BİR  ONU YAKALIYORUM BAKIYORUM GİRMİŞ BİRTARAFI OKUYOR  YABANCI DA DEĞİL KENDİNİ ÖYLE GÖSTERİYOR  ACAİP BİR İNATÇI KEÇİ İŞTE NEREYE  KADAR SÜRDÜRÜCEK BU İ,Şİ  Bİ,LMİYORUM O YAZSSIN BEN DE KİTLİYORUM  BU ŞEKİLDE SİTENİN NUFUSUNU ÇOĞALTIYOR BAŞKA BİR İŞE YARADIĞI YOK   BOŞ ADAM İŞTE  AZ ÇOK BİRİNDEN DE ŞÜPHELENİYORUM AMA BAKALIM  ONUN DA KOKUSU YAKINDA ÇIKAR....O KİŞİ DE HUYUDUR DURUR DURUR  YAPAR BÖYLE ŞEYLER AMA O MU BAŞKASIMI  ÇIKACAK ELBETTE BİR GÜN YANLIŞI YAPICAK ..BEKLEYECEĞİZ

SAYGILAR.................................................................................NACİBABA.....................ONK...
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Nisan 2017/2013 Saat 11:34

YAA OĞLUM HER GÜN DEVAMLI AYNI ŞEYLERİ YAPIYORSUN DAHA BIKMADINMI BE  3 AY OLDU ARKADAŞLAR HİÇ BIKMADAN USANMADAN DEVAMLI SABAH ÖĞLEN AKŞAM GECE SABAHA KARŞIN DEVAMLI  ---UNUDEN KİNDOW---MALE  V E DE ACAİP KODLAR YAZIP ÜYE OLUYOR PEŞPEŞE HEMDE 100 LERCE AYRI İP NOSU BEN ASKIYA ALIYORUM O HEMEN BAŞKA BİR İP NOSUNLAN GENE KAYDOLUYOR BIKTIM YA  BU HERİFİ SİLMEKTEN  BAKIN YENİ ÜYELER PENCERİSİNE DEVAMLI PEŞPEŞE ONUN ÜYELİKLERİ   BU HAKKATEN NORMAL BİR KİŞİ DEĞİL HASTA HASTALIKLI BİR KAFASI VAR BUNUN  HABİRE SİTENİN  BOŞ YERE ÜYELİKLERLEN SİTENİN NUFUSUNU ARTIRIYOR BAŞKA BİŞİ YOK .. HADİ DİYORUM BİR ÜYELİĞİNİ ASKIYA ALMAYIP BEKLEMİYE ALIYORUM BELKİ YABANCI BİR ÜLKEDEN GİRİYHORDUR DİYE YOK YİNE ARKASI ARKASINA ÜYELİKLEN  UĞRAŞIYOR  NE YAPALIM ŞİMDİ ÜYELKLERİ KAPASAM YENİ ARKADAŞLAR GİREMİYECEK  NE BİLEYİM KALDIM ÖYLE  HERNEYSE SEN DEVAM ET OĞLUM BEN SİLERİM SENİ

....................................................................................................NACİBABA................ONK..
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Nisan 2017/2013 Saat 11:41

ARKADAŞLAR BU MANYAK YÜZÜNDEN  YENİ ÜYE KAYITLARI GEÇİCİ OLARAK BİR MÜDDET DURDURULMUŞTUR HABERİNİZ OLSUN ...

................................................ONK..
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50