Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5DEFİNECİLİK BİLGİ BANKASI
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Bir kazı macerası

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Bir kazı macerası
    Gönderim Zamanı: 22/Aralık 2017/2008 Saat 15:27
arkadaşlar bir kazı maceramı anlatacağım belki size bir tecrübe olur.bundan seneler önce üç arkadaş ıssız bir dağa gece kazısına gittik.gece dokuzda kazmaya başladık.bir metre kadar indik.tam bu arada hemen yakınımızda bir kükreme oldu.azılı domuz.onu göremiyoruz ,fakat sesi aslan kükremesi gibi.ben domuza git kış mış bir gibi bizden uzaklaşması için uğraştım.elime büyükçe bir taş aldım beş on metre uzağa taşı attım.domuz taşı attığım yere büyük bir hışımla gitti ve öyle bir soludu ki bize öfkesini belli etti ve kaybolddu gitti.bundan sonra baktım arkadaşlarım yok.ndesiniz diye ararken aaçtan sesleri geldi.kendilerini korumak için ağaca çıkmışlar.ağaçta domuzun kafa vurup onları düşüreceği küçük bir ağaç.dedim onlara onu yenmemiz için hep birlikte savaşacağımıza ağaca kaçmışsınız.gece saat sıfır ikıde aynı yere gene domuz geldi.busefer bizi getiren şoför bir şey bahane edip gitmişti iki akadaştık artık domuz gitmiyordu.arkadaşla kazdığımız çukura girdik çünkü iki metreye yakın kaqzdığımız çukurdaydık domuz kendini çukura atamazdı.domuz birzaman sonra orayı terk etti gitti.oradaki kazıdan bir şey elde edemedik çukuru geri doldurduk.mezar gibi yaptık baş ayak taşı koyduk .buiş bizi çok eğlendirdi.çok güldürdü.

Düzenleyen magistratus - 23/Aralık 2017/2008 Saat 03:25
Yukarı Dön
yalandunya Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 05/Şubat 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 1
  Alıntı yalandunya Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Şubat 2017/2009 Saat 10:39
merhaba arkadaslar herkese saygılar selamlar ya hocam bız bır yerde calısıyoruz ama ses gelıyor bıze bırseyler yaptırtmıyor ne yapmamız lazım bıze bı fıkır ver teşekkürler

NASIL BİR SES GELİYOR TAM OLARAK TARİF ET BAŞKA NELER OLUYOR TÜMÜNÜ EN İNCE NOKTASINA KADAR ANLAT

SAYGILARIMLAN............................OSMAN NACİ KANAT................................................O.N.K...

Düzenleyen nacibaba - 06/Şubat 2017/2009 Saat 15:00
selam mıllet
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50