Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Çubukların Elektronik Sistemlerle Desteklenmesi

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Çubukların Elektronik Sistemlerle Desteklenmesi
    Gönderim Zamanı: 15/Aralık 2017/2008 Saat 14:42
kardeşim konuyu biraz daha açıklarmısınız .nedir ufki salınım ?nasıl birşeydir? biraz daha detaylı ve hatta fotolarla beraber açıklarsanız memnun olurum.konunuz biraz farklılık arzediyor.yapacagınız açıklamalar için şmdiden teşekkürler.
Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Aralık 2017/2008 Saat 14:12
Makak kardeşim açıklamalarınız için çok teşekkürler inşeallah selametle gurbetten  bol ve hayırlı kazançlarla dönmenizi temenni  ederim.dönüş sonrası gerekli açıklamalarını bekliyoruz . selametle kal 
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Aralık 2017/2008 Saat 17:51
makak kardeşe ve herkese selam saygı.çubuk tecrübelerimin bir kısmınını yazıyorum.son on yıldır yoğun olarak çubuk çalışmalarım ve yüzlercece boşuna kazı yaptım define yerine her kazı sonunda kesin dört şey buldum.1 sinyal noktasını hemde santimi santimine.2 kesinlikle mineral toprak.3 hayal kırıklığı. 4 tecrübe.binlerce çubuk yaptım denedim ağaç her türlü ağaç çubuk metal çubuk akla gelen he objeyi çubuk gibi kullandım çubuklara elektroniğin akla gelen her devre ve elemanını kullandım hiç heyecanım kaybolmadı .evrende her şeyin parmak izi gibi radyo frekansı var.her şeyin frekansını kendi yöntemimle bulurum.işim olmadığı için imkanım sıfırla sınırlı.bana 1 hz ile mega giga hz aralığında sinyal jeneratörü sinyalin yüzdesini veren mesela 1.01 hz , mesela 48.99 -50.051 hz... gibi.ayrıca dijital frekansmetre dijıtal manyetikalanölçer gaussmmetre lazım.bunların yanında naci abininçubukları ve tekniği.bunlar  olursa araştırmalarımdan kesin sonuç alırım.petrol yataklarını doğalgaz  vs bulurum. alet çalışır el öğünür yok elimde imkan bağlıyım.define bulursam kendime büyük bir arge laboratuvarı yapıp milletime çalışacağım.bu iş bana zevk ve heyecan verir.naci abinin buluşu müthiş
Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Aralık 2017/2008 Saat 07:34
sayın mordaglı bu konuda  değerli ustamız naci babadan yardım alabilirsin zannederim çünkü senin aradığın cihazlar kendilerinde mevcut ve sana yardımcı olacağına inanıyorum .hatta ortak çalışma imkanı oluşursa yol alması daha kısa sürer.inşeallah hayallerine kavuşursun yeterki kalbini bu amaç ugrunda sabit kıl  ki güzel frekanslarla güzel neticeler alınıyor haliyle .bu konuda bir kitap yazılmış ki(yabancı kaynaklı) bu kitapda ifade edilen fikirlerin çogunu Kastamonu esnaflarından araştırmacı rahmetli  Hüseyin EROĞLU  amca çok çok öncelerden ifade ediyordu. güzel düşünen insanların etrafına olumlu ve yapıcı frekanslar yayadıkları ve bu freknsların atmosferce algılandığını ve sonuçta bu frekansların atmosferdeki yoğunluğu oranında tabiatta iyi ve kötü olayların vukuu bulduğunu söylermiş.tabii onun bu düşüncelerini yabancı bir düşünür söyleyince değerli oluyor ama bizim amcamız söyleyince alaya alınıyor.gerçektende herkes alaycı yaklaşırmış ,saçmaladığı söylenirmiş rahmetliye. eee batılılık ve kendimize olan güvenimizin yokedilmesi ''siz müslümanlar ve türkler bir şey yapamazsınız ''fikrinin oluşturduğu tortu nun sonucu yakalandığımız fikir kanseri bu.artık bunu aşıyoruz elhamdülillah.çalışmalarının sonuçlarını merakla bekliyoruz .Allah muvaffak eylesin Hürmetler ve selamlar .
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Aralık 2017/2008 Saat 17:05
değerli fakabas kardeş çok çok teşekkür ederim.ayrica ve özellikle naci babayada 55 yılını vererek bulduğu ve kendi deyimiyle kimsenin de bulması imkanı olmayan buluşunu bir çırpıda bedava sayılcak bir fiyatla bizlere edindirmesi ve böyle bir siteyi kurduğu için naci babaya teşekkür ederim.batının siz müslümanlar ve türkler bir şey yapamazsınız demelerine karşılık ben derimki biz müslümanlar ve türkler istersek öyle şeyler yaparız ki dudak uçuklatırızyeterki yapmak isteyelim cenabı allah bildikleri ile amel edenlere allah bilmedikleinide öğretir sen bir konu üzerinde çalışki sabret yardım kesindir. buna e n  bariz örnek naci babadır.ben naci babanın bu sitesini bulana kadar uzun seneler her türlü çubuk çalışmalarım oldu çok sayıda kazıda yaptım hiç bir netice alamadım çubuklara elim çok yatkındır bugün nacibabanın çubuklarını alır almaz hemen denemelere geçtim müthiş bir şey.mesela yerdeki altına çubuğa soruyorum şuyerde gördüğüm altınmı diye hemen çubuklar altının üzerine çekiyor.bu sefer soruyu değiştirerek aynı altın için şu yerde gördüğüm gümüşmü diye çubuk bu sefer terse dönüyor yani yok dıyor bu olay müthiş bir olaydır bu yöntemle dna testi bile yapılır.naci baba tek kelime ile tartışmasız büyüktür.
Yukarı Dön
cubukcu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/ocak 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 4
  Alıntı cubukcu Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Aralık 2017/2008 Saat 07:50
 merhaba makak

en iyisini yapmissin cunki  naci abinin cubuklarinin bilmem elektirik filanla alakasi yok.
yillarini vermis arastirmis icat etmis bulmus.

icat edilmisi zaten ikinci kez icat edemessin
cunku buna ikinci kez icat denmes  kopya denir

ama zennetmiyorum kopyasini bile yapamassin.

NACI ABI CUBUKLARIN COK SUPER
Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Aralık 2017/2008 Saat 03:59
SAYIN Kemal Hocam bütün çaylaklar olarak Talebeniz olmaya adayız.amma velâkin Hocalığınızı sizden göstermek ne varsa birikimlerinizi bize sunmak zorundasınızdır. şuandan itibaren bu mesuliyeti yüklendiniz CENÂBI MEVLÂMIZ sizleri ve bizleri muvaffak eder inşeallah.burası okul olarak en nezih bir ortamdır da bu ortamı bizlere sunan Sayın Naci kanat Hocamızdan da Allah râzı olsun.bildiklerini esirgemeyen bu değerli büyüğümüze Allahtan sağlık ve selâmet dilerim.hepimiz için hayırlı olsun . Kemal hocam derslere hazırız.buyrun . Bismillah.
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Aralık 2017/2008 Saat 06:45
sayın Kemal abiye selam ederim.Diğer okuyan herkesede selamlar.Boşluk bulmada evde pet şişe denemesini yazmıştım buradaki anlatımımdaki noksanlığımı Naci baba tamamlamış.Aynendoğrudur.Ben boşluk denememi arazidede yaptım.Birbirine bitişik şekilde gömülü beş boş küp bulmuştum bir zamanlar bu küplerin ebatları aynı 120cm derinliği karın çapı 80cm.Bu küplerin dördü hasarlı idi.Fakat beşinci küp kusursuz sağlamdı.Kapağını açıp içine baktım küpündibinde bir balı iskeleti bir değnekle dokundum balık toz oldu belliki uzun yüz yıllar bu küpler burada durmaktadır.İşte bu sağlam küpe zarar vermedim aynen yerinde duruyor şu anda kapağınıda kapattımdı.ben arazideki boşluk deneyini burda yaptım.Naciba-banın çubukları ilede boşluk denemesini ayrıca orada başarı ile yapmış bulunmaktayım.Kemal abi kuranı hatmedipte bir duada bulunsanız.kabul olur çünkü İsmiazam kuranın içinde saklıdır.İsmiazamla dua etmiş sayılır sayılırkişiki ismiazamla yapılan dua kabuldür.Genede kkabul ve ret edecek olan ALLAH,tır.Çünkü ilmi mutlak odur.    naci babanın çubukları nı ateistte kullanır,bence naci babanın çubuk sistemi dinli dinsiz herkes kullanır.tekniği çok iyi.
Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Aralık 2017/2008 Saat 09:34
kemalhocam hürmetler.maalesef teknik bir arıza dolayısıyla iletişim kuramadık.iinşeallah görüşür ve derslerinizden istifade ederiz.hocam sizlerde sisteminizi burada ifade edermisiniz,inanıyoruzki farklılıklarda da bir rahmet,bereket ve güzellik vardır.biri gülse biri yasemendir.asla kıyaslanamazlar ama sonuçta herikiside ruhu açan râyihadırlar.bizler her ikisinede aşığız ve bekliyoruz.selamlar,selâmetle
Yukarı Dön
ahmet3334 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 15/Nisan 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 6
  Alıntı ahmet3334 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/ocak 2017/2009 Saat 16:20
BU ÇUBUK OALYINA İNANMAK MÜMKÜN DEĞİL ÇÜNKÜ ÇUBUKLA BİR ŞEY BULANA RASTLAMADIM BENDE İMAL ETTİM SATTIM ÇOK CÜZİ PARALARA AMA ŞİMDİ VİCDAN AZABI ÇEKİYORUM..EVET EVDE UFAK DEFEK ALTIN YÜZÜĞE KOLYEYE ÇEKTİĞİ OLUYOR AMA ARAZİDE ELİNDE ÇUBUKLA ARAMA YAPMAYA ÇIKMAK SOKAĞA ÇIPLAK ÇIKMAYA BENZİYOR BANA GÖRE.. 

ARKADAŞIM MERHABA  SELAMLAR SAYGILAR.................................................................O.N.K...

ŞİMDİ SENİN DEDİĞİN İYİ GÜZEL DE  SENİN YAPIN VE DİĞER YAPILARIN İŞLEMLERİ AYNIDIR AYNI DEDİĞİN GİBİDİR YANİ  BEN DE SENELERCENE ÇİLE ÇEKTİM VE TAM 55 SENE  SONRA HAKİKİ VE SONU OLANI BULDUM YAPTIM TÜM NETİCELERİNİ YÜZLERCE DEFA ALDIM HER YERDE HER ORTAMDA  VE 1 SENE DE BİR HASTANEDE TÜM HASTALIKLI KİŞİLERDE  DENETTİM BUNU  ZATEN BİŞİ OLSA BANA OLURDU DA HADİ BENİM BÜNYEM SAĞLAM YA BAŞKALARINKİ ONU DA DÜŞÜNMEK LAZIM VE SONUÇ GAYET OLUMLU  VE SONRA B U İŞ PİYASAYA ÇIKTI DAHA YENİDİR ŞURDA 2 SENE OLDU  VE BEN BUNU SIRF DEFİNECİLİK İŞİNE YARIYACAK  BİŞİ DİYE ÇIKARMIŞKEN  ALANLARDAN BİR SÜRÜ ANLATIMLAR GELMİYE BAŞLADI NEDİR BUNLAR DİYE TOPLARKEN Bİ DE BAKTIMKİ HER TÜRLÜ MESLEKTEKİ KİŞİLER  KENDİLERİNE AİT İŞLERDE DE KULLANMIYA BAŞLAMIŞLAR  YANİ SIRF DEFİNE OLAYI DEĞİLDİR İŞ  BU BÖYLE

VE TAMAMİYLEN HAKİKATTIR  ALANLARIN ZATEN YARIDAN ÇOĞU NE ARADIYSA BULDULAR BUNLARI BEN BİLİYORUM  ADAM ÇIKIP BURAYA YAZMAZKİ BEN ŞUNU BUNU BULDUM DİYE REKLAMINI YAPICAK HALİ YOK HERHALDE  SONRA GEL BAKALIM BURAYA DEĞİLMİ ..........
BEN SENİ ÇOK İYİ ANLIYORUM  SENİ BENDEN İYİ DE KİMSE ANLAMAZ SENİN UMUTLAN BAŞLAYIP HÜSRANLAN BİTEN SİNİR OLDUĞUN  HER ŞEYİ BEN 50 KÜSUR SENE YAŞADIM BU UĞURDA  TÜM SERVETİMİ HARCADIM  Kİ  ÇOK BÜYÜK PARA SAHİBİ BİR KİMSEYDİM AMA HAZIRA DAĞLAR DAYANMAZ  VE İNAT ETTİM BEN İNAT ETTİKÇE ÇEVREM HERKES BENDEN UZAKLAŞTI AİLEM ÇOCUKLARIM ARKADAŞLARIM HERKES BİR BİR GİTTİ  SELAM VERENLER BAŞLARINI ÇEVİRP GİDER OLDULAR AMA BEN YİNE YILMADIM ÇÜNKİ İPUÇLARINI YAKALIMIŞTIM VE BAŞARACAĞIMA AZ BİR ZAMAN KALDIĞINI KUWETLEN HİSSEDİYORDUM VE KISA BİR SÜRE SONRA DA OLDU  VE BAŞARIDAN SONRA TEKRAR ESKİ DURUMLAR YİNE DÖNMİYE BAŞLAYINCA BEN BU  SEFER TÜMÜNÜ TERKETTİM ADRESİMİ BİLE DEĞİŞTİM SIFIRDAN YENİ BİR HAYAT KURDUM KENDİME   KISACASI BÖYLEDİR

ŞİMDİ GELELİM İŞİN HAKİKAT YANINA  BAK BEN 73 YAŞINDA BİR KİŞİYİM VE TÜM TÜRKİYENİN HER İLİNDEN HER KASABASINDAN KÖYLERİNDEN  DEFİNECİLİK İŞİ İÇİNDE OLANLAR BENİ TANIRLAR BU CAMİANIN EN ESKİLERİNDEN BİRİYİM  ESAS DEDEKTÖRLER ÜZERİNE SATIŞ TAMİR AYAR VS   VE ZENGİN ZÜMRE DE YAT KOTRA  DENİZ NAVİGASYON CİHAZLARI ÜZERİNE BENİ TANIRLAR  BEN İNANMADIĞIM OLMUYAN ÇALIŞMIYAN İŞ YAPMIYAN BİŞİYİ NE DESTEKLERİM NE DE UĞRAŞIRIM  BENİM İŞİM HAKİKATLERLEN BAĞDAŞIR HURAFEYLEN DE BAĞDAŞMAZ  BU İŞİN İÇİNDE CİN MİN DİN OKUNMA VS GİBİ ŞEYLER DE KESİNLİKLEN YOKTUR  BU TAMAMİYLEN  İNSAN BEYNİNDE VAR OLAN BİR GÜCÜN BU YOLLAN AÇIĞA ÇIKMASI PRENSİBİDİR ESASINDA HER İŞİ BEY NİN YAPIYOR ÇUBUKLAR DA BEYİNDEN GELEN SON NETİCELERE BİR NEVİ TERCÜMANLIK YAPARAK NE OLDUĞUNU ANLAMAMIZA YARIYOR YANİ ÇUBUKLARDA BİR KERAMET YOKTUR  BUNUN İÇİNDE 6 ANA MADDE VE  4 DE YARDIMCI MADDE OLARAK GRİP IŞINLANDIKTAN SONRA GAZ HALİNE DÖNÜŞÜYOR  DİĞER KISIMLARI DA BUNA AİT BÖLÜMLERDE OKURSUN  VE SON OLARAKTAN  DA İŞ YAPIYOR ARKADAŞIM BURDA YANLIŞ OLAN BİŞİ YOKTUR TÜM NE SÖYLENİLİYORSA HEPSİ HAKİKATTIR  Bİ SÜRÜ İNSAN ÇALIŞIYOR BUNLARLAN  İŞ YAPIYORLAR  ................

SAYGILARIMLAN.......................OSMAN NACİ KANAT...................................................O.N.K...

Düzenleyen nacibaba - 20/ocak 2017/2009 Saat 20:04
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50