Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Çubukların Elektronik Sistemlerle Desteklenmesi

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
halil11 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 10/Şubat 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 12
  Alıntı halil11 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/ocak 2017/2009 Saat 17:38
Orjinalini yazan: ahmet3334

BU ÇUBUK OALYINA İNANMAK MÜMKÜN DEĞİL ÇÜNKÜ ÇUBUKLA BİR ŞEY BULANA RASTLAMADIM BENDE İMAL ETTİM SATTIM ÇOK CÜZİ PARALARA AMA ŞİMDİ VİCDAN AZABI ÇEKİYORUM..EVET EVDE UFAK DEFEK ALTIN YÜZÜĞE KOLYEYE ÇEKTİĞİ OLUYOR AMA ARAZİDE ELİNDE ÇUBUKLA ARAMA YAPMAYA ÇIKMAK SOKAĞA ÇIPLAK ÇIKMAYA BENZİYOR BANA GÖRE.. 
Sizin çubuklarınızda makakın çubukları gibi olduğundan işe yaramamıştır, Naci Babamın çubukları harikulade işliyor, al bir dene istersen. Saygılar..
Yukarı Dön
ahmet3334 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 15/Nisan 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 6
  Alıntı ahmet3334 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/ocak 2017/2009 Saat 13:37
hocam benim dediğim bir bulan varsa ortaya çıksın ama gerçekten ispatlasın tamam bakır çubuk alimünyüm çubuk gül dalından çubuk hepsini inceledik te arazide işe yarayacaklarını zannetmem.bak sana anlatayım biz bir deneme yaptık 3 kişi.benim yaptığım çubukları defalarca denedik hep  evde altın alyansı sakladığımız yeri gösterdi.sonra aklımıza farklı bir şey geldi bu defa çubukları tutan 2 kişi alyansın nereye saklanacağını bilmeden oda dışına çıktık diğer arkadaş alyansı sakladı sonra biz odaya girdik tabii çubukları tutunca sonuç hüsran çubuklar başka yere döndü.anladikki olay psikolojik malın nerde olduğunu bilmeyince çubuk gitmiyor ama malın yerini 100de 100 biliyorsak yani biz sakladıysak çubuk sakladıpımız yere gerçekten gidiyor.ben nacibabanın çubukları veya bilmem ne çubukları ne bilirim ne inanırım.. 

AÇIKLASIN DA ONU DA TEFE KOYASINIZ DEĞİLMİ  DALGANIZI GEÇESİNİZ  İŞTE BU YÜZDEN HİÇKİMSE DE YAZMAZ  BÖYLE YAPILDIĞI MÜDDETÇENE

İNANMIYORSAN İTİKADIN YOKSA NE GELİP TE BURALARI BULANDIRIRSIN  DİMİ  ADAMA SORARLAR İNANMIYORSAN İNANMA BURASI İNANANLARIN YERİ  DEMEKKİ BURASI SANA UYGUN BİR YER DEĞİLDİR  SEN EN İYİSİ KENDİNE GÖRE BİR SİTE BUL ..........

......................................OSMAN NACİ KANAT.....................................................O.N.K.........

Düzenleyen nacibaba - 30/Nisan 2017/2009 Saat 20:01
Yukarı Dön
halil11 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 10/Şubat 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 12
  Alıntı halil11 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/ocak 2017/2009 Saat 14:56
Vay vay vay!! Şimdi de başka bir olay, yahu, senin çubuğun başka, Naci Babamınki başka, nasıl aynı kefeye koyuyorsunuz Ahmet, bilmiyorum.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/ocak 2017/2009 Saat 22:10
 AHMET 3334    KODLU ARKADAŞA ..................................................O.N.K..

ARKADAŞLAR   1 SAYFA KISMINDA  ( AHMET 3334 )  ARKADAŞA CEVAP VERİLMİŞTİR  BUNA RAĞMEN DE HALEN KENDİ  USULÜNÜZLEN CEVAP VERİP BURDA YAZMIYA DEVAM ETMENİZ  BENCE  ALTINDA BAŞKA MANALAR TAŞIMAKTADIR

DİĞER BAŞ SAYFALARDA DA BUNUN NE OLDUĞU ANLATILMAKTA HATTA RFESİMLERİ YAPIM AŞAMALARI DA MEVCUTTUR   BU SİSTEM TAMAMİYLEN YENİ BİR İCATTIR YENİ BİR BULUŞTUR  NE SİZİN YAPTIKLARINIZ NE DE BAŞKALARININ YAPTIKLARI VS VS BUNLAR BENİM AÇIMDAN TAMAMİYLEN GEÇERSİZDİR...........................................................................................O.N.K..

SONRA SİZLER BUNA OLMAZ DERKEN BU SİSTEMİ DENEDİNİZMİ Kİ HAKKINDA GIYABINDA OLUMSUZ DİYE KONUŞUYORSUNUZ  BU  SİSTEM SADECENE DEFİNE KONUSUNDA KULLANILMIYORKİ HER SAHADA HER BRANŞTA BAŞARI İLEN KULLANILAN BİR SİSTEMDİR  BIRAKIN ŞAHISLARI DEVLET KRUMLARI BİLLAHSSA EN ÇOK KULLANAN KISIMLARDIR  ŞİMDİ BURDA BİR GERÇEK VARKEN BU ŞEKİLDEKİ İDAALARINIZ BİRAZ YAKIŞIKSIZ KAÇMAKTADIR  İLK ÖNCE ALIN BİR DENEYİN BEĞENMEDİN SE BUN UN İADESİ DE VARDIR BEN BURDA İNSANLARI KAZIKLAMIYORUM  DOLANDIRMIYORUMDA ....

HA BURAYA BUNDAN EVVEL DE AYNI ŞEKİLDE KARALAMA YAPAN ARKADAŞLAR  GİBİ ŞEKİLLER YARATACAKSANIZ O ZAMAN İŞLER DEĞİŞİR  BUNU DA BİLESİNİZ

SAYGILARIMLAN......................OSMAN NACİ KANAT...................................................O.N.K...

Düzenleyen nacibaba - 21/ocak 2017/2009 Saat 22:16
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
ahmet3334 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 15/Nisan 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 6
  Alıntı ahmet3334 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/ocak 2017/2009 Saat 18:04
naci bey yaşınıza hürmetim var  karalama yapmak gibi bir amacım yok..dürüst olmak gerekirse evet çubuklar altın madenine çekiyor bunu gözlerimle gördüm aksini söyleyerek kimseyi yanıltmak istemem ama denemlerimizde ev içinde yakınlarda NEREDE OLDUĞUNU BİLDİĞİMİZ ALTIN TAKILARA ÇEKTİ.kendi kendine gitti,ama takı bir yere saklanınca yani nerede olduğunu bilmediğimizde de bizi yanılttı arazide de sonuç alınacağını sanmam..bu çubuk olayı yeni değil  ben çubukla define aramayı çok sağlıksız görüyorum.

YA ARKADAŞ HALEN  PAPAĞAN GİBİ AYNI İDDANIN ARKASINDASIN  SEN BUNU DENEDİNMİ GÖRDÜNMÜ NE YAPTIĞINI DA KONUŞUYORSUN  İLK ÖNCE SENİN İDAADA BULUNMAN İÇİN BUNU DENEMİŞ OLMAN LAZIM SONRA ELEŞTİRELİRİNİ YAPARSIN  ÖYLE DEĞİLMİ

BİR SÜRÜ KİŞİ KULLANIYOR SEN HALEN NE DİYORSUN BAK İLK ÖNCE DOĞUDAKİ MAYIN OLAYLARI ARTIK GÜNDEME GELİYORMU  BİN TANEYİ GEÇİK HİBE VERMİŞİM HALEN DE İSTENİR   BİR ÖRNEK BU SANA   KURULUŞLARIN ELİNDE 3 BİN DEN FAZLA MEVCUT  SEN HALEN NE DİYORSUN  SEN İSTEDİĞİN KADAR İNANMA BU ŞEKİLDE DEVAM EDİCEKSEN  BURAYA BU GİBİ YAZILARINI YAZMA  YAZARSAN RESMEN KARALAMA YAPMIŞ OLURSUN BENDEN SÖYLEMESİ BU DA SANA SON CEVABIMDIR  

(...................................)..............................osman naci kanat...............................O.N.K....

Düzenleyen nacibaba - 23/ocak 2017/2009 Saat 09:03
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Şubat 2017/2009 Saat 11:35
Bu başlığı görünce ben de katkıda bulunayim dedim, çubuklar elektronik olarak desteklenmez fakat, kimyasal bazı karışımlarla bu mümkündür. Ve kullanılacak çubuk rekorun madeni yapısı da çok mühimdir. Ben krom çubukları denedim, ayrım yok ama madenlere yöneliyorlar.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Şubat 2017/2009 Saat 23:52
KENT KODLU ARKADAŞA..............................................................................................O.N.K....

ARKADAŞ  SEN DE AYNI EVVELKİLER GİBİ HERHALDE BURAYI BULANDIRMAYA GELDİN ÖYLE GÖZÜKÜYOR 

BAK ARKADAŞ VARSA İHTİYACIN ALIR DENER KULLANIRSIN  OLMUYOR HOŞUNA GİTMEDİ YAPAMADIN AYNEN ALDIĞIN ŞEKİLDEKİ DURUMDA İADE EDERSEN KURUŞUNA KADAR DA ALIRSIN

BENİ VE YAPTIKLARIMI SORGULAMAYA KİMSENİN HAKKI YOKTUR VE BU SAATEN SONRA DA BU GİBİ İŞLERLEN UĞRAŞAMAM   HATTA ELEŞTİREMESSİNİZ BİLE  

BEN BUNA GECE GÜNDÜZ 55 SENEMİ VERMİŞİM VE ORTAYA İŞ YAPAN HAKİKİ BİŞİ ÇIKMIŞTIR  VE İŞ YAPTIĞINA   İYİCENE  EMİN OLDUKTAN SONRA BUNU PİYASAYA ÇIKARMIŞIM   BENİM HİÇBİRKİMSEDEN GOCUNACAK BİR DURUMUM YOKTUR  YANİ ARTIK YETER DİYORUM BU GİBİ SORULARIN  VE ELEŞTİRMELERİN ADRESİ BEN DEĞİLİM HER KİM BUNUN SAHTESİNİ SAKADINI VE DOLANDIRICILIĞINI YAPIYORSA ONLARA GİDİN  VE ELEŞTİRİLERİNİZİ SORULARINIZI ONLARA SORUN   BANA DEĞİL BEN YAPTIĞIM VE VERDİĞİM HERŞEYİN ARKASINDA DURUYORUM  BENİ BAŞKALARINLAN KARIŞTIRMAYINIZ

VE BU ŞEKİLDEKİ SORULAR YÜZLERCE DEFA SORULUP BİNLERCE DE CEVAPLANMIŞTIR ARTIK BEN USANDIM  BIKTIM  BU ŞEKİLDEKİ SORULAR HEM SİLİNİCEKTİR HEM DE ÜYELİĞİNİZ ASKIYA ALINACAKTIR BUNU PEŞİNEN HER YERDE BELİRTİĞİM HALDE YİNE AYNILARI OLMAKLTADIR ........................................................................................................O.N.K...

ŞİMDİ BAZILARI DİYECEKTİRLERKİ  ELEŞTİRİ OLMASSA  BU İŞLER YÜRÜMEZ...
YÜRÜMESİN KARDEŞİM  BUNDAN BÖYLE ELEŞTİRİYE SORGU SUALE BEN KAPALIYIM   ÇÜNKÜ NEREDE İSE 60 SENEYE VARAN BİR ZAMAN DİLİMİ BEN BU PİYASANIN İÇİNDEYİM  73 YAŞINDA BİR KİMSEYİM  BENİM WC  YE GİTMEYE ZAMANIM YOK  O KADAR MEŞGÜL BİR KİMSEYİM VE BU ŞEKİLLERDEKİ CEVAPLARA ESKİDEN TONLAN CEVAP VERİLMİŞTİR  HALEN AYNI ŞEYLER SORULMAKTADIR   YETER ARTIK DEĞİLMİ ?????

VE SON OLARAK DİYORUM Kİ   BEN BU SİTEYİ TAMAMEN BİLGİ VE BİLGİLENDİRME ŞEKLİ ÜSTÜNE KURDUM   BUNDAN DA ÖDÜN VERMİYECEĞİM  BURDA ABUK SABUK ŞEKİLLER YÜRÜMÜYECEKTİR  BEĞENEN BEĞENİR KALIR DEVAM EDER BEĞENMİYEN DE VARSA KENDİNE BEYENECEĞİ BİR SİTE BULUR   HEPSİ BUKADAR........................................................O.N.K..

SAYGILARIMLAN......................OSMAN NACİ KANAT....................................................O.N.K...

NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
kentli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 10/Aralık 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 29
  Alıntı kentli Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Şubat 2017/2009 Saat 04:42
 SLM yok estafrullah kimseyi filan sorgulamıyoruz sadece size 2 adet basit soru sorduk. cevaplarını öğrenelim diye yoksa haaşa sizi sorgulamak kimin haddine düşmüş naci baba.
YANİ OLUMLU DÜŞÜNCELERE KAPINIZ HERZAMAN AÇIK ANCAK OLUMSUZ DÜŞÜNCELER İÇİN ÜYELERİ DAHİ BANLIYORSUNUZ

BAK OĞLUM ÜYE ADAMGİBİ ADAM OLSA  BAŞIMIN ÜSTÜNDE YERİ VARDIR  AMA SAPITIK İŞLER BAŞLADIMI BABAMI BİLE DİNLEMEM  ELEŞTİRİLER DAHİ  ÖLÇÜLÜ OLMALIDIR  Kİ SORDUĞUNA CEVAP ALASIN  [ SEN VE SENİN GİBİ  DÜŞÜNENLERE AÇIKCANA HERYERDE DİYORUMKİ  ]} BAKIN ARKADAŞLAR  İLK ÖNCE ALIN BİR DENEYİN  İÇİNİ AÇIP KONTROL EDİP HAŞAT ETMEYİN
 VEYA ESKİDEN KULLANDIKLARININ ŞEKLİNDE KULLANMA BUNUN SİSTEMİ BAŞKADIR  DAHA BİR SÜRÜ UNSUR  AMA DİNLEYEN KİM ACABA  ONDAN SONRA  BANA BİLE TELEFON AÇIP DERDİNİ SÖYLEMEDEN  ÇIKIN SİTELERDE BAĞIRIN HAKARETLER EDİN BUNLAR YANLIŞ ŞEYLERDİR  AYIP ŞEYLERDİR   BEN MALIMIN ARKASINDAYIM  BENİM KADAR HİÇBİR KİMSE MALINA GARANTİ VEREMEZ  BEN VERİRİM OLMADI YAPAMADIN İSTEMİYORSUN YOLLA ALIRSIN TÜM VERDİĞİNİ BUKADAR BASİTTİR  GERİSİ BOŞ LAFTIR  ÇOK DAHA AYNI ŞEKİLDE DİRETİLİRSE NE İŞİN VAR TABİKİ BURDA MİLLET SENİ Mİ DİNLİYECEK BURDA BİZ VE BİZLER TÜM HERKEZ ÇÖZÜM ÜRETİYOR BİŞİLER YAPIYOR SEN O BU GELİP TE BURANIN HUZURUNU HİÇ KİMSE BOZAMAZ  BOZARSA BANLANIRDA ÇIKARILIRDA HER ŞEY OLABİLİR  BEN BURDA DÜZEN AHENK GÜZELLİK İSTİYORUM  ANLAŞILDI HERHALDE DEĞİLMİ..................O.N.K......

ARKADAŞ MERHABA

O 2 BASİT SORU DEDİĞİN VARYA AYNISI TAM 374  KERRE ÇEŞİTLİ DEFALARCA SORULMUŞTUR VE YETER ARTIK DİYORUM BIKTIM USANDIM

BURDA YAPILAN BİR İŞ VARDIR  SONUÇLARI ALINMIŞTIR HEM DE DEFALARCANA  VE ARTIK SIRADAN OLAĞAN BİR ŞEY HALİNE GELMİŞTİR İHTİYACI OLAN ALIYOR KULLANIYOR HEM DE KAÇ SENEDİR ŞİMDİ SENİN DEDİĞİN ŞUNA BENZER

HERKESÇE BİLİNEN  İHTİYAÇ BİR ŞEY  LAZIMLI  İŞİNE YARIYORSA ALICAN MECBUREN  KULLANICAN  BUKADAR BASİT OLAN ŞEY BU
SEN GİTMİŞİN  FIRINA  DİYONKİ FIRINCIYA   KAÇ KİŞİYE SATTIN   ALANLAR HALEN SAĞMI HAYATTAMI   BUNU NEYLEN YAPTIN   NEYLEN PİŞİRDİN VS VS Bİ TON AHRETLİK SORU  YA BİZ BUNLARI GEÇELİ SENELER OLDU   HALEN ISITIP ISITIP GETİRİYORSUNUZ   KOYUYORSUNUZ   YANİ DİYECEĞİM O Kİ BU GİBİ SORULARA CEVAP VEREMEM ARTIK BUNALDIM  BAK YAZIYOR ORDA YAPIMI TANITIMI KULLANIMI NERELERDE KULLANILIYOR   AZICIK OKUYUN  ARAŞTIRIN BİR   BEN ELEŞTİRİLEMEZ DEĞİLİM KİM EĞER KONUSUNDA HAKLI İSE VE BENİM DE O KONUDA BİR YANLIŞIM VARSA BUYRUN  ELEŞTİRİN   HERKES BİŞİLER YAPAR AYNI KONUDA AMA BİR KİŞİ DE ÇIKAR BUNUN EN SONUNU YAPAR  VE ARTIK O SONU OLUR ÇÜNKÜ ARTIK İLAVE EDİLECEK EKSİK GEDİĞİ KALMAMIŞTIR  TAM OLMUŞTUR BU İŞ TE BANA ÇOK PAHALLIYA PATLAMASINA RAĞMEN 55 SENE SONRA OLMUŞTUR   BU PİYASADA GEZEN NE KADAR ÇUBUK SİSTEMLERİ VARSA BUNLARIN TÜMÜ BUNDAN 40 KÜSÜR YILI GEÇİK BENİM YANIMDA ÇALIŞAN BİR KALFANIN BENDEN AYRILIP İSTANBUL PİYASASINDA KENDİNE SPONSORLAR BULUP BU İŞ DAHA HAMKEN OLMAMIŞKEN PİYASAYA ÇIKARIP MİLETTİ DOLANDIRDILAR BAK KAÇ SENE GEÇMİŞ ARADAN HAKİKİSİ ESASINI BULUP ÇIKARDIM DAHA 3 SENE OLMADI   O PİYASADA NE KADAR GEZEN SERSERİ MAYIN GİBİ ÇUBUKLAR VARSA SİZLER ONLARI KONUŞUYORSUNUZ BENİMKİLERİ DEĞİL İŞTE BU YÜZDEN DOLAYIDIR Kİ BENİ DE HEDEF ALIYORLAR SANKİ BEN DE AYNI O GRUPLARDAN MIŞIM GİBİ  BAK 60 KÜSÜR SENEYE YAKLAŞIYOR BEN BURDAYIM  ADRESİM AYNI TELEFONLARIM AYNI BENİM BABAM BAŞBAKAN DEĞİLKİ KOLLANAYIM BEN  BİNLERCE HER ÇEŞİTTE ŞİKAYETLER YAPILMIŞTIR  HER YÖNDEN AMA BEN HALEN BURDAYIM DEMEKKİ BUNDA BİR İŞ VARDIR DİYEREKTEN DURUP DÜŞÜNMEK YERİNE  HALEN AYNI ELEŞTİRELER  YAPILIYOR  VE OLMUYOR   ONUN İÇİNDİR Kİ DEFALARCANA SÖYLEDİM  ANLATTIM  KİM AYNI ŞEKİLİ YAPARSA SİLİCEM SİTEDEN ÇIKARICAM   SENİ ÇIKARDIM BAŞKA KODLAN YİNE GİRDİN  DEĞİLMİ  BU DÜŞÜNDÜRÜCÜDÜR SENİN AÇINDAN OLMUYABİLİR AMA BENİM AÇIMDAN DÜŞÜNDÜRÜCÜDÜR ......................

BAKIN HEPİNİZE SÖYLÜYORUM BU SİTEYİ AÇTIM Kİ BURDAN HEPİNİZ DOĞRU DÜRÜST İSTİFADE EDİNİZ DİYE   BENDE 55 YILLIK  TECRÜBE  VE YAŞANMIŞ BİR HAYAT VAR BU KONULARDA   ( TECRÜBE   DENEME VE YANILMALARDAN OLUŞAN BİR SİSTEMDİR  ÇÜNKÜ YAPTIĞIN ŞEYİN SONUCUNU HEMEN ALAMASSIN ZAMANA İHTİYAÇ VARDIR  VE BU ZAMANI  BİR ŞEY ÜSTÜNE HARCARSAN  ONU YA ELDE EDERSİN YA DA EDEMEDEN GÖÇÜP GİDERSİN

DEFİNECİLİK VE ALET EDEVAT VE YOL YORDAM KONULARINDA  SİZLERE 50 SENELİK BİR BRİKİMDEN İSTİFADE ETMENİZE SUNUYORUM  BUNU HER KEZ YAPMAZ  YANİ YAŞAYIP DA 50 SENEDE ALACAĞIN BİLGİYİ BEN SANA HİÇ BUKADAR VAKİT VE ZAMAN KAYBETTİRMEDEN VERİYORUM HEM DE KARŞILIKSIZ  SİZLERE MUAZZAM BİR ZAMAN KAZANDIRIYORUM SİZLER İSE BENLEN EĞLENİYORSUNUZ   DALGANIZI GEÇİYORSUNUZ    VE 73 YAŞINDAKİ KİMSEYE BU YAPILIRSA  BEN NE YAPAYIM SİZİN YAPACAĞINIZ DEFİNECİLİĞİ   BURASI DALGA GEÇME VEYA VAKİT ÖLDÜRME YERİ DEĞİL  HAKİKATTEN YAPIYORSAN BİŞİ  BURDAN İSTİFADE ET  BEN BUGÜN VARSAM YARIN YOKUM  BU DA DOĞRUDUR  BEN SİZLERDEN DE GEÇİNMİYORUM ASALAK DA DEĞİLİM KİMSEDEN BİŞİ DE İSTEMİYORUM  HERHANGİ BİR BEKLENTİMDE YOKTUR  BEN BU UĞURDA HERŞEYİNİ KAYBETMİŞ YAŞLANMIŞ BİRİYİM  AMA BENİM HAYATIM BU ŞEKİLDE GEÇTİ DİYE SİZLERİN DE GEÇMESİ BENİ ÜZER  ONUN İÇİN BEN BURDA VARIM YOKSA NE İŞİM VAR  HER GÜN Bİ SÜRÜ ASALAKLAN KENDİNİ BİLMEZLERLEN UĞRAŞIP DİDİNEYİM DEĞİLMİ  ARANIZDA  VAR TABİİ HAKİKİ Sİ  DE ONLAR İHTİYAÇLARINI SESSİZ SEDASIZ ALIR GİDERLER BİR ALLAH RAZI OLSUN DESELER YETER  BENİM UĞRAŞIM DA BU KESİMEDİR

SAYGILARIMLAN........................OSMAN NACİ KANAT.................................................O.N.K...

dede

BAK YUKARDAKİ RESME BURASI BENİM YATIĞIM YERDİR DÜKKANIN BİR KÖŞESİ  NE SUYU VAR NE TUVALETİ  KARŞIMDAKİ CAMİYE GİDİYORUM O İŞLER İÇİNDE  FAZLA SÖZE DE GEREK YOKTUR   BAZILARININ DEDİĞİ GİBİ BOLLUK İÇİNDE PARA PUL İÇİNDE YÜZMÜYORUM  GÜNLÜK YAŞAYAN BİRİYİM  VARSA YERİM YOKSA ORUÇLUYUM   ANLADIN  ANLADINIZ ANLAYAMADINIZ GERÇEK BU   KONUŞURKEN İTHAM EDERKEN BİRAZ DÜŞÜNÜP TANIŞIP LAF EDİNİZ BUNLARIN TÜMÜNÜ SENİN İÇİN SÖYLEMİYORUM SEN DİĞERLERİNİN YANINDA MELAİKE KALIRSIN NELERİ VAR BİLİRMİSİNİZ   HER NEYSE.....................................................................O.N.K..

Düzenleyen nacibaba - 30/Nisan 2017/2009 Saat 19:56
yıllarcamı sürecekti hırsınız?
toprağın altında kalmaz farkınız...
Yukarı Dön
oktaypars Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 29/Kasım 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 53
  Alıntı oktaypars Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Şubat 2017/2009 Saat 07:07
slm arkadaşlar ben nacibabanın görüşlerine inanıyor ve saygı duyuyorum çünkü onun gibi tanınan ve sevilen hatta ömrünü bu işlere vermiş yeri yurdu belli birisi neden ualan söylesin ki insanlara daha faydaalı olabilmek için site bile yapmış adam allah nacibabadan razı olsun ve başımızdan eksik etmesin şunu da belirtmek istiyorum nacibabanın alan taramasının yanında birde dedektör kullaanılırsa bence çok daha faydalı olacaktır.
saygılarımla, 
Yukarı Dön
oktaypars Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 29/Kasım 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 53
  Alıntı oktaypars Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Şubat 2017/2009 Saat 07:12

selam arkadaşlar ben naci babanın söylediklerine inanıyorum çünkü ömrünü bu işlerle harcamış bi insan ben şöyle bir örnek vereyim insan hayatında sabit bir işi yapıosa bu her iş olabilir o işin üzerinde bi zamandan sonra proflaşır yani fabrikada çalışıosa ustabaşı olur doktorsa profdoktor olur yani o işin ehli olur değil mi bence nacibaba da öyle bu benim kişisel görüşüm

saygılarla,
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50