Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5COINMASTER++WHİTES <>5XLT
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NİÇİN NEDEN XLT DİYORUM OKUYUN ÖĞRENİN

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
hazo7272 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 24/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 24
  Alıntı hazo7272 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Kasım 2017/2012 Saat 08:25
alemdar kardeş ben naci babadan cubuk aldım kulanıyorum cubuktan memnunum aynı söylediği gibi cubuğu kulaniyorum ve memnunumda güveniyorumda sonuna kadarda adam malının arkasında malıda aynı söylediği gibidir allah kısmet etse ilerde bir tane xlt alacm ve programinida yapcm nacibabanın bu söylediği şeyilerde birebir kafama giriyor allah kolaylık versin nacibaba
gecmişine sahip cıkmayan geleceğini göremez
Yukarı Dön
hazo7272 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 24/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 24
  Alıntı hazo7272 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Kasım 2017/2012 Saat 08:51
ğiyar oğli ğiyar kimi kandırmış söyle cok merak ediyorsan adamin adresi belli gidersin yanina gösterir bu kadar basit ğiyar
gecmişine sahip cıkmayan geleceğini göremez
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Kasım 2017/2012 Saat 09:02
Hoçam yazınızı takip ediyorum bu xlt yi nasıl pluse çalıştırıyoruz bu konuda bizi bilgilendirebilirmisiniz iyi çalışmalar.
Yukarı Dön
alemdar Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 30/Mart 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 8
  Alıntı alemdar Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Kasım 2017/2012 Saat 09:40
sende hıyarın sapısın hazo ortak mı çalışıyosun  naci beyle bu  site ne amaçla kurulmuş belli.video at izleyelim kanıtla diyom yok millet pulse cihazı hayrına mı yapmış.
Yukarı Dön
alemdar Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 30/Mart 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 8
  Alıntı alemdar Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Kasım 2017/2012 Saat 09:43
hazo 7272 sende petrol çıkartanlardn mısın yoksa çubuklaSmile
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Kasım 2017/2012 Saat 10:49

SAYIN   ARKADAŞLAR

ALIN İŞTE SONUCU  AĞZINI DA BOZDU ONA BUNA SATAŞMAYA DA BAŞLADI  DA  BEN ŞİMDİYE DEK SABREDİP BEKLEDİM  SİZLER DE GÖRESİNİZ NEYİN NE OLDUĞUNU YARGISIZ İNFAZ YAPMIYAYIM DİYE AMA ŞİMDİ ARKADAŞI SİTEDE  MECBUREN KİTLİYORUM BELKİ DAHA BAŞAKA NİCK LERLEN DE GİRMİŞTİR ONLARLAN DA DEVVAM EDER ONLAR DA KİTLENİR  İŞTE BÖYLECENE BİR MİKROP GİRMİŞ OLUP SONUNDA DA ÇIKMIŞ OLUR SİTEDEN  NE YAPALIM BÖYLE ASALAKLARLAN YAŞAMAYA MECBURUZ  ....

HAZO 7272  ARKADAŞ BU KİŞİNİN YAZDIĞI MÜNASEBETSİZ YAZIDAN VE ŞAHSINA OLAN SALDIRI İÇİN ONUN  NAMINA BEN SENDEN ÖZÜR DİLERİM KUSURA DA BAKMASSIN ARTIK

SAYGILAR.......................................................................NACİBABA...............................ONK... 
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Kasım 2017/2012 Saat 10:50
Bende xlt var gpx 5000 de var naci baba puluse nasıl çalıştıraçagımı anlatırsanız ikisinin hava testi video sunu seve seve yüklerim 1 tl yi şu an havada xlt 50,55 cm gpx 5000 75,80cm den görüyor
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Kasım 2017/2012 Saat 11:36

BURGAZ-17    ARKADAŞA

ŞİMDİ ARKADAŞIM  BU DEDİKLERİ MİNELAB CİHAZI ADAMLAR SIRF KÜLÇE ŞEKLİNDEKİ ALTIN MADENİNE GÖRE GELİŞTİRİP YAPMIŞLAR  AYIRIM VARMI YOKMU ÜSTÜNDE BİLMİYORUM  AYIRIM LAR DEVREYE GİRERSE ZATEN FİLTRELER GİRMİŞ OLUYOR BU FİLTRELER DE ZATEN DERİNLİĞİ KISACAKTIR VLF SİSTEM PULSENİN YARISIDIR VEYA GÜÇLENDİRİLMİŞ HALİ İLEN  %25 KAYIP VERİR YOKSA TAKVİYESİ %50--%60 LARA DÜŞER DERİNLİKLER  BUNLAR TARTIŞILMASIS KAİDELERDİR .. AMA BU CİHAZI KATALOGLARINDA DA SADECE ALTIN KÜLÇELERİNİN  GÖSTERİLMESİ DEMEKKİ BİR AYIRIM DA VAR BUNUN ÜSTÜNDE BU BUNU GÖSTERİR  BU GPX 5000  VEYA PULSE BİR CİHAZ .. HERNEYSE ..

AMA PULSE DEDİNMİ CİHAZIN YAPISI SON DRECEDE BASİDE İNDİRİLİYOR  TÜM FİLTRELER DEVERE DIŞI ZATEN KONMAZ  BURDAKİ TEK ÖZELLİK  RX--TX  İN AŞIRI DERECEDE KUWETLENDİRİLMESİ ESASINA DAYANIYOR TÜM İŞ  VE BU ÇERÇEVEDE HASSAS BİR ALMAÇ VE DE ALMAÇI ETKİLEMİYECEK BİR GÖNDERME HAMAL DALGASINI  ÇOK MİLİMETRİK BİR DÜZEYDE ÇALIŞTIRMAKTAN GEÇER BÜTÜN İŞ

XLT VAR DİYORSUNUZ BUNU NASIL PULSEYE DÖNDÜREBİLİRİM DİYORSUNUZ
BİRİNCİ PRETİK AŞAMADA TETİĞİ ÇEKİLİ TUTUP DA BAKARSANIZ DİREKT BU SİSTEME GEÇER AMA ESASI DA ŞÖYLEDİR..
 KENDİ ORİJİNAL PROGRAMLARINDA KULLANIYORSANIZ BANA PROGRAMLATMADIYSANIZ ŞU ŞEKİLDEKİ BASİT BİR DENEMEYİ YAPIP OLAYI GÖREBİLİRSİNİZ AMA AÇ KAPA YİNE BU YAPTIKLARINIZ ESKİ HALİNE DÖNÜCEKTİR ..
AMA BEN 4 AYRI MAKİNE ÜSTÜNDEKİ EEPROMLARDAN BİRİNİ KULLANIP DA BURDA KALICI ŞEKİLE GETİRİRİM DİYORSANIZ BU ÇOK FARKLI BİR İŞTİR  BURDAKİ LİSTEDEKİ 40 AYRI PROGRAMI BU ŞEKLE GÖRE AYARLAYIP DİZAYN ETMEK ZORUNDASINIZ  ÇÜNKÜ BU KISIMLARDA BİR SÜRÜ YERDEKİ FİLTRELER DEVRE DIŞI BIRAKILACAK BAZILARINDAKİ BU KISMI ENGELLEYİCİLER AYIKLANACAK UZUN İŞTİR DE SİZ İLK ÖNCE DENEYİNİZİ ŞÖYLE YAPIN  HERHANGİ BİR PROGRAMDA   RELİC VEYA PROSPECTTING   BU PROGRAMLRDAN BİRİNE GİRİN GİRDİKTEN SONRA AŞAĞI OKLU TUŞA DEVAMLI BASARAKTAN  GELİNİZ İLK ÖNCE AC SENSİ İYİCE YÜKSELTİN O MASA ÜSTÜ HAVADAN DENEME YAPMAK KURAL DIŞIDIR DA  ÖYLE OLSUN  ŞİMDİLİK  SANRA YİNE AŞAĞI OKLU TUŞLAN GELİN (BLOCK-EDİT ) ENTERLEYİN VE GİRİN TÜM BU KISMI EKSİSİNİ DE ARTISINI DA KABUL EDİN ( ACCEPT )
OLARAK SAĞA DA SOLA DA KOMPLE AÇIN  MENÜ İLEN ÇIKIN  EN SON (PREAMP GAİN) --4 SAYISINA ALIN  VE İŞE BAŞLAYINIZ  BU ŞEKİLDE

NOT> SEÇİLEN PROGRAMA HAVA VE TOPRAK AYARI TEK SESLİ GEÇİŞTEN SONRA GİRİP  MASAYA YATIRIN  BU ŞEKİLDE İKEN DE  AŞAĞI OKLU TUŞA BASIN İLK GELEN ZATEN AC SENS TİR ONU AYARLADIKTAN SONRA DİĞERLERİNİ YAPIN .

EK YÜKSELTMELER
TARGET VOLÜMÜ----60--65 LERE ALIN
AUDİO THRESHOLDU DA 30 LARDA BIRAKIN
XLT  YSE CİHAZINIZ    ( ABSOLUTE VALUE ) İLK DENEMEDE   ON ŞIKKINA ALIN UYUMSUZLUK YAPARSA OFF YAPIN KAPATIN .
 BU ŞEKİLDE DENEMELER YAPIN NETİCESİNİ DE BURDAN YAZIN VARSA FARKI ..

SAYGILAR......................................................................NACİBABA................................ONK...

Düzenleyen nacibaba - 30/Kasım 2017/2012 Saat 11:43
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Kasım 2017/2012 Saat 13:11

DİKKAT BURASINI İYİCE OKUYUNUZ.........................onk..

BU ALEMDAR KODUNLAN SİTEYE GİREN KİŞİ BURDA  İKİLİKLER HUZURSUZLUKLAR YARATACAK BENİ YALANCI YAPACAK VS VS  BUNLARI YAPARKEN DE  DİĞER ARKADAŞLARIN NACİBABA  BANA NE MAKİNE ÖNERİRSİN DİYEN KİŞİLERE DE BALIKLAMA ATLAYIP  ÖZEL MESAJ YOLUYLAN   KENDİ SATIŞINI YAPTIKLARI MAKİNELERİ BU ARKADAŞLARA PAZARLAMAYA UĞRAŞMIŞLARDIR  AKILLARINI ÇELMİYE BENİ KÖTÜLEMİYE BENİM DOLANDIRICI OLDUĞUMU ÇEŞİTLİ YALAN DOLAN ŞEYLERLEN EMPOZE ETMİYE VS VS VS  GİDER DE GİDER  BUNLAR DAHA ÖNCELERİ DE OLDUYDU  ELLERİNE DE HİÇBİŞİ DE GEÇMEDİYDİ HAVLAYIP HAVLAYIP SUSMUŞLARDI ŞİMDİ YİNE BU GÜNLERDE GÜNDEM DELER  BU GİBİ KİŞİLERE ÇOK DİKKAT EDİN  EN DOĞRUYU SADECE BENDEN ÖĞRENİRSİNİZ BAŞKALARINDAN DEĞİL BUNU DA UNUTMAYINIZ

SAYGILARIMLAN............................................................................NACİBABA.................ONK...

Düzenleyen nacibaba - 30/Kasım 2017/2012 Saat 13:18
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Aralık 2017/2012 Saat 05:58
Hava nedeniyle testi yapamadım havalar düzelir düzelmez yapıp yazacağım teşekkürler nacibaba
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50