Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5MAKİNELERDEKİ DERİNLİK MEVZULARI
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DFX---XLT PROGRAM YAPTIRANLARIN ANLATIKLARI

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: DFX---XLT PROGRAM YAPTIRANLARIN ANLATIKLARI
    Gönderim Zamanı: 24/Temmuz 2017/2012 Saat 11:27
Doğanay Açılır%20Kutu%20Gör
Yeni Üye
Yeni%20Üye
Simge

Son Giriş: 30.Mayıs.2012
Durum:
Gönderilenler: 13
Mesaj%20Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Doğanay Alıntı  Cevap%20YazCevapla Mesajın%20Direkt%20Linki Gönderim Zamanı: 07.Nisan.2012 Saat 02:20 - IP: 88.244.70.100
SELAMLAR,SAYGILAR,
Sn nacibaba bu durumda yapılması gereken konuları misafirlere kapamak bazı bölümler sanırım misafirlere açık ve sizin çubukları kullanma şansım olmadı lakin kullanan arkadaşlardan çok iyi iş yaptığını duyup gördüm Kendi çapımcada bir çubuk yaptım bundan 10 yıl kadar önce ve hala onu kullanıyorum bazı boşluk bulmalarda çubuklar dedektörler kadar önemlidir bunu idrak edemeyen de olacaktır bugün Whites XLT,olsun DFX olsun attığınız  programlarla derinlikler artmaktadır bunu sizden gelen bir xlt yi kullanınca anladım normal fabrika programıyla sizin programınız arasında çok fark var program atılmadanda zati derine dalması mümkün olmuyor cihazın herkez bişeyler konuşur yazar bu sanal alemde nacibaba bu tür saldırılara sebat göstererek sabrınızı zorlayınız bizlerde arada bu tür saldırı yapan arkadaşları uyaralım Kime hizmet ettiği belirsiz bu şahısların üç beş msj la bir koca çınarı yıkmaz yıkamazda bu tür saldırıları yapanları eshefle kınıyoruz layığını bulur inşallah kimse .Allah yar ve yardımcınız olsun sn Nacibaba sağlık ve sağlıcakla kalınız .saygılar..
kaçak kazı yapmayınız
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Ağustos 2017/2012 Saat 18:13
XXXXXXXXXXXXXX
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50