Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5COINMASTER++WHİTES <>5Classic SL ID / IDX / IDX Pro
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ameliyat başarılı geçmiştir geldim ve çalışıyorum

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ameliyat başarılı geçmiştir geldim ve çalışıyorum
    Gönderim Zamanı: 28/Haziran 2017/2012 Saat 20:38

HERKEZE MERHABA SELAMLAR VE SAYGILAR.............................................NACİBABA................

ARKADAŞLAR  BUNDAN 2 SENE ÖNCE SEKEN BİR KURŞUNLAN YARALANMIŞTIM  BU DURUM NE POLİSE NE JANDARMAYA NE SAVCILIĞA AKSETİRMEDEN İŞİ HALLETİMDİ BİR TANIDIK DOKTOR VASITASIYLEN ..
BU YARA TAM HERKESİN APANDİST BÖLGESİ OLAN YERDİRBURDAN BİR  ( U )  ÇİZİYOR SAĞ BÖBREK ÜSTÜNDE BOŞ BİR ALANA YUMUŞAK İNİŞİNİ YAPIP ORDA DURUYOR  YALNIZ BU KURŞUNUN ZEHRİNİ ALMAK LAZIMMIŞ DOKTOR ARKADAŞ BUNU YAPMAMIŞ BU  ( U ) YU ÇİZERKEN BAĞIRSAĞI DA ZEDELEMİŞ AMA DELMEMİŞ BU YARALADIĞI YERDEN BU ZEHİR APSE YAPMASINA SEBEBİYET VERMİŞ  ZATEN O GÜNDEN BERİ  ŞİDDETLİ AĞRILAR ÇEKİYORUM  NEDİR BU DİYE KAPSAMLI BİR MUAYENE SONUCUNDA BU İŞ ÇIKTI MEYDANA  VE DE ÇOK DA GEÇMİŞ  HAYRET DE ETİLER ŞİMDİYE KADAR ÖTEYE GİTMEM GEREKİYORMUŞ BİR MUCİZEYMİŞ FALAN FİLAN  KONUŞUYORLAR PARÇA ALINIP TETKİKLERİ ANALİZLERİ YAPILDI 
(( İYİ HUYLU )) ÇIKIYOR ..

SONUÇ OLARAKTAN..
AYNI YER AÇILACAK BAĞIRSAK 5--6 VEYA DURUMA GÖRE 7 CM LİK KISMI ÇIKARILIP  EKLENİCEK  KİST ALINACAK  VE RİSKLİ İŞ DENİLİYOR  ZATEN 4 AYDIR DA BİR ANAORMALLİKLER VAR KOMPLE VUCUDUMU ENGELLEYEN  ÇIKA ÇIKA BU ÇIKTI BİR DE ÖN TESTLERİ DE YAPTILAR 10 TANE FİL HALTETMİŞ  YAŞA BAK ADAMA BAK  1.CİDEN SAĞ SALİM ÇIKTIK HERHALDE BUNDAN DA SAĞSALİM ÇIKARIM  DİYE DÜŞÜNÜYORUM TERSİ DE OLABİLİR

BEN ŞİMDİDEN  HEPİNİZDEN HELLALİK İSTİYORUM ...
ZATEN AMELİYATIN ERTESİ GÜNÜ AYAKTAYIM BUNA DA HAYRET EDİYORLAR   15 GÜNDE DE HİÇBİŞİM KALMIYOR  YANİ TOPLASAN 20 GÜNDE SAĞ SALİMİM ..

ÖLÜR KALIRSAM  Bİ NACİBABAMIZ VARDI DİYE ANARSINIZ  DUALARINIZI EKSİK ETMEZSSİNİZ  VE HERKES DE HAKKINI HELAL ETSİN ETMİYEN DE ETMESİN  NE YAPALIM  .

NOT>BU ZAMAN ZARFINDA  SİTEDE EKSİK YARIM KALAN İŞLER VARDI ONLARI TAMAMLAMAYA ÇALIŞIRKEN DE BU SAĞOLSUN  ( HACKER ) ARKADAŞ  BİZE ÇOK ZAMAN KAYBETİRDİ HALEN UĞRAŞIYORUZ AZ KALDI  KURTARMA İŞLERİ NE YAPALIM BUNLARDA İŞTE SİTENİN TATLI ACI BELALARI ..

ARKADAŞLAR  BU SİTEDE BAYAĞI BİR BİLGİ BİRİKİMİ VARDIR  BANA BİŞİ OLURSA  BENİM HANIM YAZAMAZ DA SİTEYİ AÇIK TUTAR BENİM YERİME OĞLAN ZATEN 12 YAŞINDA SÜPER ELEKTRONİKÇİ O YETİŞİYOR BİRAZ DAHA PALAZLANDIMI İŞLERİ ELE ALIR  SONSUZA DEK YAŞIYACAĞIZ DİYE BİR KURAL YOK TABİİ ..

ŞİMDİLİK BUKADAR

SAYGILARIMLAN.......................................................................NACİBABA.....................ONK....

Yukarı Dön
toroslu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 08/Şubat 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 17
  Alıntı toroslu Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10/Temmuz 2017/2012 Saat 11:12
Baba ALLAH dan acil şifa dilerim inşallah tez zamnda aramıza sağlıklan dönersin.
Yukarı Dön
angelus Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 26/Nisan 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 4
  Alıntı angelus Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10/Temmuz 2017/2012 Saat 13:12

Allah acil şifalar versin Naci baba.

Yukarı Dön
yabani Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 04/Nisan 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 14
  Alıntı yabani Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10/Temmuz 2017/2012 Saat 16:27
acı patlıcanı kırağı çalmazmış
seni daha yıllarca aramızda görmek ısteriz hocam hemen pes etmek yoköyle
Yukarı Dön
feltom Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 38
  Alıntı feltom Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10/Temmuz 2017/2012 Saat 18:30

Naci baba ALLAH şifalar versin inşallah bunuda atlatırsın dualarımız seninle sana şifa ve sağlıklar diliyorum

Yukarı Dön
Bilgin Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 11/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 14
  Alıntı Bilgin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Temmuz 2017/2012 Saat 05:53
Allah acil şifalar nasip etsin işallah. Bugüne kadar müdahele edilmediğine üzüldüm. Topluma faydalı olanları demek ki Allah koruyor. İnsanın bir yeri şiddetli ağrıyınca merak edip gereğini yapması gerekir. İhmal etmişsiniz ama hayır dualara karşılık Allah sizi korumuş. Allah'ın emaneti olan sağlığı korumak lazım.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Temmuz 2017/2012 Saat 09:33

SELAM ARKADAŞLAR

ŞİMDİ MESELENİN ASLI KENDİMİ İHMAL ETMİŞ DEĞİLİM  DOKTORA GİTMEMEZLİK VS  ETMEDİM SORUN ONLARDA BENDE DEĞİL BENDE ÜLSER BAŞLANGICI VE ORTA SEVİYELERE GELMİŞ MİDEDE BİR YARA VAR  BEN HEP ONU ÖNE ÇIKARIYORDUM NE BİLEYİM DOKTOR EFENDİNİN O KURŞUNU ALDIKTAN SONRA ZEHRİNİ TEMİZLEMEDİĞİNİ  HATTA BAŞINDAN GEÇENLER SÖYLÜYOR BEN DE BİLİYORDUM DA TAM BİLMEK BAŞKA ŞEY  BİR DE İŞ BİTTİKTEN SONRA PLASTİK BİR BORU DIŞARI ÇIKARIP BUNUN DA BİR UFAK TORBASI VAR  İÇERDEKİ SERUM SUYUNUN DEVAMLI DIŞARI ATILMASI İÇİN  BUNU BİLE TAKMADI BEN BOYUNA 1.5 AY HEP KAYNAMADAN GEÇMİŞ HAVLU KOYUYORDUM ÇÜNKÜ DEVAMLI KUSUYOR  SUYU DIŞARI ATIYOR  SONUNDA BİTTİ DE KURTULDUMDU  YANİ DİYECEĞİM O DURKİ USTADAN USTAYA FARK VARDIR DOKTORDAN DOKTORA DA FARK VARDIR BU İŞLER BÖYLE ...
BELKİ DE ÖNÜMÜZDEKİ AYI BİLE BEKLEMİYECEM VAZYET ÖYLE GÖSTERİYOR  ŞU AN BARSAK AÇIK ÇALIŞIYOR BİR KİTLERSE İŞTE O ZAMAN 24 SAAT MÜDDETİM VAR HEMEN AMELİYAT  OLMAK ŞART YOKSA ELVEDA DÜNYAA DERSİN BU BARSAK İŞİNİN HİÇ ŞAKASI YOKTUR .
VALLA ARKADAŞLAR HİÇBİŞİ BENİ ENDİŞELENDİRMİYOR DA  TEK BİŞİYE GICIK OLUYORUM  HANİ TAKILIYOR YA İDRAR TORBASI İŞTE ONA UYUZ OLDUĞUM KADAR HİÇBİŞİYE OLMUYORUM  VE ZATEN KAVGA DÖĞÜŞ TAKTIRMIYORUM  ZATEN  NARKOZLAN DA BAYILTAMIYORLAR  AMELİYAT EDECEĞİ YERİ SADECE NARKOZLUYORLAR LOKAL ANESTEZİ YAPIYORLAR   BU DURUMDA DA TÜM AMELİYAT EKİBİ  SALAVAT GETİRİYOR İLLALLAH EDİYORLAR BENDEN HEPSİNE LAF YETİŞTİRİYORUM HELE  DOKTOR LEN OĞLUM AZICIK DUR SUS BE DİYOR AMELİYATA MI BAKACAM SENİN SORULARINI MI CEVAPLIYACAM DİYE  EN ÇOK DA BENİM ISRARIM TUTUN BİR AYNA BEN DE SEYREDİCEM NE YAPIYOSUN DİYE TUTMUYORLAR
ARADA BİR DOKTOR DUR DİYORUM ÖKSÜRÜCEM  ADAM SİNİR OLUYOR BANA ŞU AMELİYAT BİR HAYIRLISINLAN BİTSİN KURBAN KESİCEM DİYOR  YANİ O KADAR BENDEN BIKIYORLAR  TABİİ BİTTİKTEN SONRA DA KUZU SARMASI OLUYORUZ O DA BAŞKA ...
YAZ TABİİ ARKADAŞLAR İŞİLER ÇOK HANGİBİRİNE BAKAYIM KAÇ PARÇA OLAYIM  BÖÖLE İŞTE  BELKİ YARIN ÖBÜRGÜN GİRERİM AMELİYATA  HİÇ BELLİ OLMAZ..

YAZAN TÜM ARKADAŞLARA SELAMLAR SAYGILAR  TEŞEKKÜR EDERİM HASSASİYETİNİZ İÇİN

SAYGILARIMLAN..........................................................NACİBABA.................................ONK....
Yukarı Dön
yusuf öztürk Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 104
  Alıntı yusuf öztürk Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Temmuz 2017/2012 Saat 14:03
merhaba nacibaba
Ben ulu tanrı'dan size sağlık ve uzun ömür diliyorum.
size benim o Yüksekderman hakkında olan yazımı okumanızı ve o yolu denemenizi tavsiye ediyorum,her insan sağlığı için gerçekten çok etkilidir.
Çok sağ olun
Yukarı Dön
mimaras Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 26/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 22
  Alıntı mimaras Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12/Temmuz 2017/2012 Saat 09:15
acil şifalar nacibaba sizi yine aramızda görmek isteriz.
Yukarı Dön
toroslu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 08/Şubat 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 17
  Alıntı toroslu Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Temmuz 2017/2012 Saat 04:38
Babam Sana ALLAH dan acil şifalar dilerim İnşallah en kısa zamanda aramıza döersin ve o Yüksek birikiminden faydalanmaya devam ederiz.
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50