Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5ARAŞTIRMALAR++TARTIŞMALAR
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ARKADAŞ DİYORKİ YANDIM NACİ ABİ

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ARKADAŞ DİYORKİ YANDIM NACİ ABİ
    Gönderim Zamanı: 27/Haziran 2017/2012 Saat 19:23

BUGÜNKİ TARİH 27---6---2012 DİR ÖĞLEDEN SONRA GELEN BİR ARKADAŞTAN TELEFON VE DİYORKİ AYNEN ...

3  Sene önce senin tavsiyenlen aldığım  (WHİTES    DFX=300  )  dedektörümü sana da programlattımdı  ve o günden beri bu yana çok memnunum hatta bir ara yanlışlıklan basılmaması gereken yere basıp programın silinmesine de sebeb oldum ve sana söyledim böyle böyle oldu diye sen de yolla bakayım dedin yolladım allah razı olsun yeniden programlamışssın  5 kuruş da almadan ..
şimdi naci abim   programlama yapılmadan önce çok sıkıntı çektim her konuda  ve de iş yapamaz hale geldim ama sen dedinki program olmadan  ancak tarzancana o makineylen anlaşırsın ve de ay nen öyleydi  şimdi hem gayet derinden iş yapıyor evvelden bir karışı zor alıyordu  şimdi ha bire kazıyorum neyse geçenlerde tuttum  arabamı sattım ve 14 bin tl saydım bir  ( minelab  ) ın en gelişmiş bir cihazını aldım  tam takım  kare antenlerinlen  herneyse  1 - bunun ötmesini kesemedik 2- ayırım sıfır gibi neye denk gelse ötüyor  velhasıl tüm şefkim kırıldı koydum evin bir köşesine verdim o satılık ilanlar sitesine satılıktır diye bekliyorum hiç te arayan yok şu ana kadar .
nerde benim dfx--300 eline su dökemez seni dinlemedim böyle oldum  hatta sana da danıştım sen de sakın dedin ama ben yine de aldım ..
dfx--300 de ayırım bir kerre şahane hiçbir makinede böyle kesin tam bir ayırım yok diğer arkadaşlarda da var değişik makineler ellerinde  hepsi birkerre bunun ayırımına hayret ediyorlar belki kimse inanmıyacak ama 5 ayrı makineliyi tek sıra aralıklı aynı hizada gitmelerini istedim  ben de hepsinin arkasından başladım gitmeye inanırmısın 5 inin de kaçırdığı bir sürü parayı ben aldım  aynı hizada   çünkü benlen dalga geçenler vardı o da makine mi diye ağrıma gidiyordu şimdi hiçbiri tek kelime konuşmuyorlar makine için ve biri   xlt aldı  adı sanı  (flanca ) senden almış  şimdi de ben  xlt ye uyuz olmaya başladım bir tane iyi bişli düşerse  xxxxxxxxxxxx fiyata bana tel aç hemen bi tane de ondan alayım . arabam gitti ona yanıyorum naci abi ahh bu kafasız ben ne yaptım sanki büyülediler beni  gözüm kapalı aldım öyle işlediler beni  her neyse  görüşmek üzere ellerinden öperim
xxxxxxxxxxxxxxx   ....

evet işte aynen böyle arkadaşlar  uyarılarıma kulak verin böyle hatalara düşmeyin .
bi de yeni yazı toprak ölçüm cihazlarında biri var o da biçer döğeri satmış 60 bin tl üstünde bir makine gazlamışlar adam şu anda hastanede  böylesi de var yani ordan okuyun

SAYGILAR..........................................................................NACİBABA.........................ONK...
Yukarı Dön
gold Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 20/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 39
  Alıntı gold Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Haziran 2017/2012 Saat 05:31
Aldatılanlar hakkınızı aramayı bilmiyormusunuz.!!Gidin bir avukatla görüşün mahkemeye verin.Tüketici haklarına gidin iade etmeye çalışın..

Whites tm 808 cihazında boşluk bulma özelliğinin müşteri tarafından mahkemeye verilmesiyle kaldırılmıştı.Onlar kadar hak aramayı bilmiyoruz..

Sahtekarlık yapanların isimlerini naci usta bi zahmet silmeseniz kim olduklarını daha iyi öğrenmiş olurduk..
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Haziran 2017/2012 Saat 07:17

GOLD  MERHABA SELAM

SAKIN ŞİRKET MİRKET İSMİ VERMEYİN  ÇÜNKİ ZATEN YAPTIKLARI 3 KAATLARLAN  NİLLETİ VURUYORLAR Bİ DE İSİM ADRES SANI TANI VERİLMESİNİ DE AYRICA BÜYÜK BİR İŞTAHLA BEKLİYORLAR VERELİM MAHKEMEYE DE TAZMİNAT ALALIM DİYE BU OYUNA KİMSE DÜŞMESİN İSİM CİSİM VERMEDEN ELEŞTİRİN MİLLET ZATEN BUNLARIN KİM OLDUKLARINI ÇOK İYİ BİLİYORLAR..

ŞİMDİ ARKADAŞLAR  BEN NACİBABA OLARAK BU SİTEDE  BAZI MARKADAKİ MAKİNELER TAVSİYE EDİLMEKTEDİR  TARAFIMDAN  BUNLAR GERÇEKTEN ÜLKEMİZ İÇİNDE İŞ YAPAN MAKİNELERDİR DİĞER GURUPLARA ZATEN DİKKAT EDİLDİYSE HİÇ GİRİLMEMEKTEDİR SEBEBİ DE BAŞINIZ YANMASIN DİYEDİR

AMA O KADAR ÇOK ARKADAŞLARIMIZ VARDIR Kİ BU SAHTECİLERİN ANLI ŞANLI CİCİLİ BİCİLİ REKLAMLARININ TUZAĞINA DÜŞÜP MİLYONLAR VERİP ALMAKTA SONRA DA HİÇBİR İŞE YARAMADIĞINI GÖRÜP İADE ETMEK ÜZERE GÖTÜRDÜĞÜNDE DE BİR ARABA SOPA DA YEMEKTEDİR  ÖLMEDİĞİNE ŞÜKREDİP  ARTIK AĞZINI BİLE AÇMAMAKTADIR  LEN NE KORKARSINIZ MEMLEKETTE KANUN ADALET VARSA GİT ŞİKAYETÇİ OLSANA  OLAMAZLAR BİRKAÇ AY DEVAMLI EVİNDE KÖYÜNDE TACİZ EDİLİYORLAR KORKU VERİYORLAR ARTIK ADAM KÖYÜNDEN EVİNDEN ÇIKAMAZ OLUYOR  BU ŞEKİL MAFYACILIKLAR DA HAD SAFHADADIR BİLGİNİZE ..

BİLMEDİĞİNİZ TANIMADIĞINIZ BİRİNE NASIL KUŞKU  ,,ŞÜPHE İLEN YAKLAŞIYORSANIZ  İŞTE BU DEDEKTÖR KONUSUNDA DA AYNISINI YAPINIZ SORUN SORUŞTURUN ALMADAN ÖNCE BEN SİZE NE OLDUĞUNU SÖYLİYEYİM ..
2.Cİ ELLERİ DE BANA KONTROLE YOLLAMADAN KESİNLİKLEN ALMAYINIZ YABARSINIZ SONRA  VE DİKKAT EDERSENİZ BEN HEP HAKLI ÇIKIYORUM HER SÖYLEDİĞİMDE  BUNA DA ÇOK DİKKAT EDİNİZ  BU PİYASAYA  BEN DEN BAŞKA  BİR NACİBABA DA ARTIK GELMİYECEKTİR  ŞU AN BİR YERE KADAR EMNİYET SÜBABI OLARAK DURUYORUM  SONRASI MALÜMDÜR...

HERKESE SELAM VE SAYGILARIMLAN..................................NACİBABA.........................ONK....
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50