Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5HONDA CY50 VE XL50 MOTORSİKLET TÜRLERİNİN TAMİR <>5MOTOSİKLET ARIZALARI TAMİR
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ANTİKALAR HER ÇEŞİTTE

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ANTİKALAR HER ÇEŞİTTE
    Gönderim Zamanı: 03/Mayıs 2017/2012 Saat 03:37

dededededededededededede

dede
dededededede
dede 

Yukarı Dön
aztek Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 25/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 10
  Alıntı aztek Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Mayıs 2017/2012 Saat 12:50
ANKARADA KI KOC MUZESINDEDE BUNLARA BENZER  BI  COK SEY  VAR  NACI BABA

AZTEK
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Mayıs 2017/2012 Saat 21:25

AZTEK ARKADAŞ MERHABA

ARKADAŞIM VAR DA KAÇIMIZ GİDİP DE GÖRDÜKKİ BEN BURDA BULABİLDİĞİM KADARINI YAYINLAYAYIM DA HEPİMİZ GÖRSÜN İSDEDİM GÜZEL ŞEYLER İLKLER  YANİ İNSANOĞLU BİR ŞEYİN İLKİNİ NASIL YAPMIŞ VE SONRASI DA NERELERE GİTMİŞ NASIL BİR EVREDEN GEÇMİŞ BUNLARI BİLEMEZSSEK HİÇBİŞİNİN KIYMETİNİ DE BİLEMEYİZ ANLIYAMAYIZ .
TEKNOLOJİ ESTETİK SANATLAR YAPILAR HERŞEYDE BİR YENİLİKLER VAR VAY BE DİYORUZ GÖRDÜĞÜMÜZDE  ADAMLARA BAK NE YAPMIŞLAR HAYRETLEN SEYREDİYORUZ  .

AMA BİR DE ŞUNA DİKKAT ET  ŞİMDİKKİ ARABALAR KİŞİNİN TABUTUDUR DİYORUM  TW LERDE HABERLERDE GÖRÜYORSUNDUR  ÇARPIŞAN ARABALARIN HALİNİ BİN ŞAHİT İSTER O ŞEKLE NASIL GELMİŞ DİYE  AMA BİR DE O ESKİLERİN SACINA BAK KAÇ MİLİM  ESKİ BİR ARABANIN SACINDAN BELKİ ŞİMDİKİ ARABALARDAN 4 TANE YAPILIR  ŞİMDİKKİ ARABAYA BİR YUMRUK AT HEMEN ÇÖKÜYOR ESKİ BİR ARABAYA BİR YUMRUK AT SOLUĞU HASTANEDE ALIRSIN BİR KAÇ AYDA ELİN ALÇIDA GEZER  YANLIŞMI???
BEN PRENSİP OLARAK HAYATIMDA HİÇ BU YENİ ARAÇLARDAN ALMADIM  HEP ESKİ MODELLERİ TERCİH ETTİM TAMAM YENİLERDEKİ KONFOR BELKİ ESKİLERDE YOK AMA ALLAH KORUSUN HERHANGİ BİR KAZADA %95 CANLI ÇIKMA İHTİMALİN ÇOK YÜKSEKTİR .
BUNLARI DA BİLMEKTE FAYDA VARDIR DİYORUM..SONRA SENELERCE KULLAN NE TAMİRE GİDERSİN NE PARÇA ALIRSIN KULLAN KULLANABİLDİĞİN KADAR SENİ ESKİTİR ŞİMDİKİLER ÖYLEMİ  BİR AYAĞIN SERVİSTE DEVAMLI BÖYLE İŞTE ..

SAYGILAR.........................................................................NACİBABA.........................ONK..... 
Yukarı Dön
aztek Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 25/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 10
  Alıntı aztek Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Mayıs 2017/2012 Saat 01:49
dogru diyosun  naci  baba  bende  burda ta kolombiyada bi oto  yikama  isletiyorum bu  yeni arabalar konusunda  cok canimiz  yandi  bizim  isciler  surerken bazen  ister istemez kaza  yapiyolar  araba  bi  yere degsin  hemen  saci  eziliyo  boya  filan   ciksa bisey  degil de  iste  sac ezilince isin  icine duzeltmesi  tekrar  boyalatmasi  filan  hepsi   giriyo  anlican  eskilerin  kafasinda  urunu   yada biseyi  yaparken satarken  tek  dusundugu sey  kalite ve  omurluk kullanimi  burda bi  televizyon  var  toshibanin  bilmem  kac senesine  ait  tikir tikir calisiyo   bi  kisi  zor kaldiriyo televizyonu bi de simdi  ledler cikti   ya  en  fazla  4 sene  omru  var   sonra at cope  dediklerinde cok  haklisin. bide naci  baba ellerine saglik  degerli zamanini ayirip bu resimleri yuklemissin  gecenlerde   sitende dolasirken  su  dikkatimi  cekti.insanlarin  yaptiklari  yada disariya  yansittiklari aslinda  insanin  icini  gosteriyo  bak  nereye  baglicam  senin  sitende  binbir  cesit konuya  rastliyorum  aslinda  hani bu siteye define  sitesi  olarak  bakiyodum  seni de defineci olarak  biliyodum  ama  aslinda  o kadar  cok yonlu bi  insansin  ki  seni sadece defineci olarak ele almamak  lazim. milliyetci  devletine milletine sahip cikan efendi-kabadayi  zanaatkar  ogretmen hayat tecrubesi yuksek  hatta seni  yazar gibi bile goruyorum  su sitede  anlattiklarini bi  kitap  haline  getirsen yok satar. yani seni cok yonlu olarak ele almak lazim
neyse saglicakla  kal isallah  
AZTEK
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50