Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5GPR - YERALTI RADARI
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

RADARLAR VE ÇEŞİTLERİ

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: RADARLAR VE ÇEŞİTLERİ
    Gönderim Zamanı: 28/Nisan 2017/2012 Saat 18:59
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Nisan 2017/2012 Saat 19:33
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Nisan 2017/2012 Saat 19:33
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Ağustos 2017/2012 Saat 16:22

DENİZ  NAVİGASYON CİHAZLARI SEYİR CİHAZLARI  RADAR ÇEŞİTLERİ TELSİZLER

BURDA BAHSEDECEĞİM  CİHAZ GURUBU DENİZ SEYİR CİHAZLARI ÜSTÜNEDİR

BİR YAT DÜŞÜNÜN 20 METRE BOY ASKARİ  BU TEKNEDE UYDU BAĞLANTILI BİR TAM OTOMATİK SEYİR CİHAZI VAR BU NASIL ÇALIŞIYOR...??

DİYELİM İSTANBULDAN ÇIKIP ÇANAKKALEYE  GİDİYORSUNUZ HİÇBİR LİMANA DA UĞRAMIYORSUNUZ MECBUR KALINMADIKÇA .
EKRANA İSTANBUL İLEN ÇANAKKALE ARASI DENİZ HARİTASINI GETİRİYORSUNUZ  VE KESTİRME DÜZ BİR ROTA ÇİZİYORSUNUZ BU HARİTADA OKEYLİYORSUNUZ.
SONRA GEREKLİ BİLGİLERİ VERİYORSUNUZ BU BENİM ROTAMDA KARŞIDAN GELEBİLECEK AYNI ROTADAKİ BİR DENİZ ARACI İLEN KARŞILAŞIRSAN  O ARACIN BÜYÜKLÜĞÜNE GÖRE  YA SOLA YA DA SAĞA EN EMİN YER HANGİ TARAFSA O TARAFA DOĞRU BU ROTADAN ÇIK  SONRA BU DENİZ ARACI GEÇİNCE ÇİZİLEN ROTAYA DÖN..
ŞU ANKİ HAVA BU ŞEKİL ANİDEN BİR HAVA PATLARSA VEYA GELİYORUM DERSE ALARM V ER
BEN YATIYORUM HERHANGİ BİR TEHLİKELİ DURUMDA BENİ UYANDIR KESİN OLARAKTAN
TELSİZDEN HERHANGİ BİR ÇAĞRI OLURDA BEN YETİŞEMESSEM HER KİM ARADI İSE BUNU HAFIZAYA KAYDET ..
HIZIMIZ BU BU HIZDAN FAZLASINA VE AŞAĞISINA İNME
MOTORLARDA HERHANGİ BİR DURUM OLURSA ALARM VER CİDDİYSE O MOTORU STOP ET ALARM VER..
ÜST ARADARI DEVAMLI İZLE  İLERDEKİ BALIKÇILAR AĞ ATMALAR  KÜMELENMELER GİBİ DURUMLARDA ALARM VER  BUNLARI ROTAYI DEĞİŞTİRİP EMNİYETLİ BİÇİMDE GEÇEBİLİRSEN GEÇ ZORLANIRSAN ALARM VER  GEÇİNCE ÇİZİLİ ROTAYA DÖN.

İŞTE BUNLAR GİBİ BİR SÜRÜ SORULARIN KARŞILIĞINA DA İŞARETLERİNİ KORSAN  ALET SİZE BU ŞEKİLDE HİZMET VERİYOR İSTER YATIN İSTER DALGA GEÇİN KAPTANA LÜZÜM YOKTUR

BUNLAR OTOMATİK SEYİRLİ  NAVİGASYON CİHAZLARI GRUPLARINA GİRİYOR ..

DEVAM EDİCEKTİR..............................................................NACİBABA...........................ONK....
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50