Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5DEDEKTÖRLERİ TOPLUYORLARMIŞ
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

nacibaba ya özel mesaj

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
çoban 1 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 23/Nisan 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 1
  Alıntı çoban 1 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: nacibaba ya özel mesaj
    Gönderim Zamanı: 23/Nisan 2017/2012 Saat 12:33

baba ben çoban senin stanın az üstündeki ağılın sahibi ben .
bu gece sabaha karşın 4 de  vardır bir takım kişiler senin yere girmiye uğraşırken ben tüfeği ateşledim havaya tabii  kaçtılar gittikleri istikameti jandarmaya tel len bildirdim ne olmuş sonra bilmiyorum haberin olsun  gün ışıyınca yeniden baktım bir hasar yoktur  giremediler zaten  ben burdayım merak etme sen  tamam .
has çoban.yeniköylü
çoban deyip geçmeyin herkesin bir işi var benimki de hakiki çobanlık
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Nisan 2017/2012 Saat 13:09

ÇOBAN MERHABA
NE ÇABUK DA ÖĞRENDİN BİLGİSAYARI YAZMAYI BAK BEN DEMEDİMMİ SANA YAPARSIN DİYE KAFAN ÇALIŞIYOR AFERİN SANA ..
ARKADAŞLAR BU ARKADAŞ BENİM TEST STANDIMIN AZ ÜSTÜNDE BÜYÜKÇE BİR AĞIL BİNA YERİ VS VS MEVCUT BİR NEVİ ÇİFTLİK GİBİ YANİ ORDA YAŞIYOR  HEM NE YAŞAMAK  GÜNEYE BAKIYORSUNUZ TÜM MARMARA DENİZİ AYAĞINIZIN ALTINDA  KUZEYE DOĞRU DÖNDÜNÜZMÜ DE TÜM SAROZ ADALAR AYAĞINIZIN ALTINDA ÖYLE HAKİM BİR YERDİR BURASI  BURDA BENİM İŞTE DEVAMLI BAHSETİĞİM DENEME STANDIM VAR  37 SENE OLDU HEMEN HEMEN ETRAFI SAĞLAM TEL ÇİTLEN ÇEVRİLİ BİR 10 DÖNÜM YERDİR MAKİNELERİN SON TESTLERİNİ DERİNLİKLER VE MADDELERİ YAKALAMA  MERDİVEN BASAMAĞI ŞEKLİNDE GÖMÜLER OLAN YER BURA ... ÇOBAN DA BEKÇİLİĞİNİ YAPIYOR HER KİMLER GELDİLERSE HAYIRA GELMEMİŞLER HERHALDE  NEYSE HERHANGİ BİR HASAR VE ZARAR DA YOKMUŞ ZATEN TELEFONLAN DA GÖRÜŞTÜM KENDİSİNLEN  BU ARKADAŞ ÇOK TEMİZ DÜZGÜN AHLAKLI BİRİDİR  BEN İLK ÖNCELERİ RADYO İSTEDİ VERDİM BAZI UFAK TEFEK İHTİYAÇLARINI DA KARŞILIYORUM SONRA BİR CEP TELEFONU VERDİM ŞARZ SORUNU ÇIKTI ONU DA GÜNEŞ ENERJİSİNLEN ŞARJ YAPAN BİR ÜNİTE ALDIK ONLAN İŞİNİ GÖRÜYOR SONRA BİR  1KW  HONDA BİR JENARATÖR  DE BAĞLADIM TESİSAT DA ÇEKİLİDİR  BİR UFAK BUZDOLABI DA VARDI TEKNEDEN KALMA GAZLI AKÜLÜ CERYANLI  AMA ÇOK İYİ BİR SOĞUTUCUDUR  DAHA SONRA BİR 37 EKRAN  TW DE AYARLADIM ONA AKÜLÜ CERYANLI  EN SON OLARAK TA 3 AYDIR BAŞIMIN ETİNİ YEDİYDİ BİR BİLGİSAYAR AYARLA DİYE  O UFAK DİZÜSTÜLERDEN BİR TANE AYARLADIM BAKIN BİR AYDA DA ÇÖZMÜŞ KAFA DA ÇALIŞIYOR YANİ .DAHA BÜYÜK BİR GÜNEŞ ENERJİSİ ŞARZ SİSTEMİ DE YAPTIK  ŞİMDİ AKÜLERİ DE ŞARJ EDİYOR BU ALETLERİ DE KULLANIYOR  LAMBA IŞIKLANDIRMA İÇİN DE BEYAZ LEED  DİZİLERİNİ KULLANIYORUZ  BAKALIM YAKINDA BAŞKA NELER İSTİYECEK  ÇOK CAN BİRİSİ  KENDİ HAS OĞLUM GİBİ DE SEVİYORUM ONU NE YAPAYIM  HERKES BİRYERLERDE   ÖMÜR TÜKETİYOR  AMA BUNUN YERİ ÇOK GÜZEL  TAM YAŞAM YERİ  ÇOK GÜZEL SOGUK SULU BİR ÇEŞMESİ DE VAR . BU GEÇEN SENE  KÖYDE BİŞİ GÖRMÜŞ TUTMUŞ AYNISINI BURAYA DA YAPMIŞ  BÜYÜKBAŞ HAYVANLARIN DIŞKISINI BİR BETON DEPODA BİRİKTİYOR  METAN GAZI ELDE EDİYOR  AZ BİR ZAH METLEN ONUNLAN DA OCAĞI ÇALIŞTIRIYOR  YEMEK ÇAY VS YAPMADA  AKILA BAKIN  ORDA KENDİNİ HARCIYOR DİYECEĞİM AMA  ÖYLE BİR YERDE İNSANIN ÖMRÜ UZAR .
ÇOBAN BU AY BAK GELDİ VINN IN FATURASI 88 TL OLMUŞ BİRAZ AZ GİR
TELEFONUNA DA YÜKLEME YAPTIM YENİ ONU DA İDARELİ KULLAN  TAMAMMI
SON OLARAK BURASI ÖZEL MASAJ YERİ DEĞİL  YANLIŞ GİRMİŞİN  HABERİN OLSUN
BAK EN YUKARDA MESAJ YERİ VAR ORAYA TIKLA YENİ YE GİR ORAYA YAZICAN ..
FAKAAAT  DEFİNECİLİĞE AKLI KESMİYOR BOŞ İŞLER ONLAR DİYOR BAŞKA BİŞİ DEMİYOR.
Bİ DE KÖZ ÜZERİNDE BİR ET PİŞİRİYOR AKILLARA ZARAR  YEDİKÇE YİYESİN GELİYOR OLMAZ BÖYLE LEZZET  BU DA AYRI MARİFETİ.. YAKINDA GELİYORUM ONA GÖRE  KALICAM ZATEN BİRKAÇ GÜN HABERİN OLSUN ...
HA BİDE 4 ADET KANGAL TAM.. KIRMA DA DEĞİL YAVRU ALMIŞTIM BUNLARI BURDA BÜYÜDÜLER AZMAN GİBİ OLDULAR AKŞAM BU GELENLERİ BUNLAR PARÇALAMASI LAZIMDI NİYE SES ETMEMİŞLER DEMEKKİ BU GELENLER TANIDIK  KÖYDEN DE OLABİLİR  BUNU DA BİR ARAŞTIR BAKALIM  YOKSA BAĞLIMIYDILAR ONDAN HİÇ BAHSETMEDİN ...????

HADİ SANA KOLAY GELSİN ...............................................NACİBABA...........................ONK...
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Mayıs 2017/2012 Saat 08:41

LEN ÇOBAN NİYE 2 SATIR YAZMASSIN BİLGİSAYARI MI BOZDUN NE YAPTIN  TELEFON AÇ BANA  GENE YÜKLEME YAPTIM SENİN TELEFONA HABERİN OLSUN  NE ADAMSIN YAA BU KADAR GENİŞLİK OLMAZ BEN BU HAFTA SONU GELİYORUM ORAYA HABERİN OLSUN SENİN TELEFONUN DA ÇIKMIYOR NE OLDU MERAK ETMİYE BAŞLADIM  MUHTARA AÇICAM TEL ONDAN ÖĞRENİRİM SENİN DURUMU HER NEYSE ..

...............................................................................................NACİBABA........................ONK....
Yukarı Dön
ferdi43 Açılır Kutu Gör
wxt
wxt
Simge

Son Giriş: 17/Kasım 2017/2015
Durum:
Gönderilenler: 8
  Alıntı ferdi43 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Mayıs 2017/2012 Saat 05:18
Selamun Aleyküm Naci baba benim elimde el yapımı turgutlu denen dedektör var galiba yapanı izmir taraflarındamı ne bu cihaz hakkında bildiklerin nelerdir cihaz tek parada 20 - 25 cm zorluyorr bunu nasıl 50 cm lere kadar yükseltebilirzz yardımcı olursan Allah razı olsun
Yukarı Dön
badghost Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 11/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 45
  Alıntı badghost Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Mayıs 2017/2012 Saat 06:01
ferdi43 usta.Bu konuda Naci Babanın bilgisi nedir bilmiyorum.Fakat ben tugutluda oturuyorum. bahsettiğiniz  makinaları turgutluda eski bir elektronik öğretmeni yapmış.hala yapanlar var.whites ın eski bir modelini kopyalamışlar.tamamen analog.bide entegreleri silmişler.bana tamire gelmişti.anlayacağın yapacak pek birşey yok.bence o makinanın yapacağı iş o kadar.zorlamanın anlamı yok.ustalar daha iyi bilirler , bu benim fikrim.
Yukarı Dön
SETREX Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 12/Ekim 2017/2012
Durum:
  Alıntı SETREX Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Mayıs 2017/2012 Saat 08:33
BUNLAR HAKKINDA YORUMUNUZ NEDİRdededededededededededede
Yukarı Dön
SETREX Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı SETREX Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Mayıs 2017/2012 Saat 09:06
BİRAZ ACELE OLDU O YÜZDEN DAHA DETAYLI VE BOL RESİM GÖNDERCEM HOCAM SELAMETLE
Yukarı Dön
SETREX Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı SETREX Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Mayıs 2017/2012 Saat 09:07
DİĞERLERİNİNDE TEK TEK RESMİNİ GÖNDERCEM İNŞALLAH
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Mayıs 2017/2012 Saat 10:01

FERDİ 43   ARKADAŞA

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR

HERHANGİ BİR MAKİNE NE ŞEKİLDE HANGİ USÜLDE YAPILMIŞSSA O ŞEKİL ÜSTÜNE ÇALIŞIR DEĞİŞTİRMEK İLAVE ETMEK GİBİ İŞLER HELE EL YAPIMLARINDA OLMAZ DÜZENİ BOZULUR OLMAZ YANİ  EL YAPIMLARI BİR YERE KADARDIR VE ONLARLAN YOLA ÇIKILMAZ  AMATÖRÜN YAPIM ZEVKİNİ TATMİN EDER ÖTEYE GEÇMEZ AMA BAZILARI BUNLARI YAPIP SATIYORLAR Kİ BANA GÖRE YANLIŞ İŞİLERDİR.
BİR DEDEKTÖR TAMAMİYLEN FABRİKASYON OLMALIDIR ..
ÇÜNKÜ DEDEKTÖRÜN ELEKTRONİK ALEMİ İÇİNDEKİ YERİ TAMAMEN FARKLI BİR ALAN İÇİNDEDİR  HATALARA YER YOKTUR  GEREK PARÇA KONUSU GEREK İŞÇİLİK GEREK KUTULAMA GEREK MONTAJ  HERBİR YERİ GİDİLİP PİYASADAN ALINMADIR VE BU PARÇALARIN TÜMÜNDE DEĞERLER DEĞİŞİKTİR TAM DEĞİLDİR BU UNSURLARLAN DEVRE KURULMAZ KURARSAN SAÇ BAŞ YOLDURUR DURUMLAR ORTAYA ÇIKICAKTIR..ONUN İÇİN BU GİBİ EL YAPIMLARINDAN UZAK DURUP GERÇEK OLANLARA YÖNELMELİDİR..BEN BUNU BİLİR BUNU SÖYLERİM BAŞKALARI NE DERSE DESİN......

SAYGILAR..................................................................NACİBABA.........................ONK........
Yukarı Dön
ferdi43 Açılır Kutu Gör
wxt
wxt
Simge

Son Giriş: 17/Kasım 2017/2015
Durum:
  Alıntı ferdi43 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Mayıs 2017/2012 Saat 11:27
Allah razı olsun Naci Baba bilgilerin için forumunuz gerçekten çok güzel olmul emeğinize yüreğinize sağlık
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50