Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5DEFİNE ARAMALARI
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ÖNEMLİ YENİ İŞARETLER! LÜTFEN BAKIN!!

 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12
Yazar
Mesaj
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Kayıt Tarihi: 29/Ağustos 2017/2008
Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Konum: T.C---Gelibolu-
Durum:
Gönderilenler: 2336
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Nisan 2017/2012 Saat 11:15
 
 
TENBK    ARKADAŞA
 
 
ŞİMDİ AKILCIL OLALIM  VE SAĞLAM BİR MANTIKLAN DÜŞÜNELİM  VE DOĞRU NEYSE O YÖNE DOĞRU SAĞA SOLA SAPMADAN DA GİDELİM Kİ KİMSENİN AKLI BULANMASIN  ÇÜNKÜ BU SİTEYİ  YAPMAMIN AMACI  BURDA HERKESE DOĞRULARI VEREBİLMEK VE 60 YILDA NE BİRİKMİŞSSE KISIMLAR HALİNDE HİÇBİŞİYİ SİZLERE SAKLAMADAN VEREBİLMEK  AYDINLATMAKTIR BENİM AMACIM.. BUNU HER HALDE ANLADIK ..
 
GELELİM SORUNA ..
SİTENİN BELLİ BAŞLI YERLERİNDE BU KONU VE AÇIKLAMASI AÇIK SEÇİK GEÇMEKTEDİR DE SİZLER SİTEYİ MERAK EDİP DE DETAYLI BİR ŞEKİLDE İNCELEYİP OKUMADIĞINIZDAN  AKLINIZA GELENİ HEMEN SORUYORSUNUZ BEN DE ÜŞENMEDEN DEVAMLI YAZIYORUM BAKALIM NEREYE KADAR GİDİCEK BU HAL ...............................................................ONK...
 
BAK ŞİMDİ GÜZEL KARDEŞİM ÇOK İYİ DİNLE ..
BUNDAN BİN VEYA İKİBİN SENELER ÖNCESİNİ ES GEÇ 500 SENE ÖNCESİ BİLE BİR MATBAA YOKTU DEĞİLMİ  İNSANLARIN ARASI KASABALAR KÖYLER ŞEHİRLER BİRBİRİNDEN ALABİLDİĞİNE UZAKTI HABERLEŞME SİSTEMLERİ BUGÜNKÜ GİBİ HAYAL BİLE EDİLEMEZDİ  ONUN İÇİN BU KONUDA DEFİNE İŞARETLERİ DİYE BİR DERLENMİŞ HAKİKİ BİLGİLER  YOKTUR PİYASADAKİ BU KONUDAKİ ÇIKARILMIŞ TÜM KİTAPLAR HİKAYEDİR PARA KAZANMAK AMAÇLIDIR UYDURMADIR YANİ HEPSİ  AŞAĞIDA ANLATACAKLARIMI ÇOK DETAYLI HEM DÜŞÜN HEM BEYNİNE FOTOKOPİSİNİ ÇEKİVER ..
 
HER PARA KOYUCU SAKLAYICI TAMAMİYLEN  O KOYACAĞI YERE GÖRE KENDİ AKLINCA HESAP EDİP PLAN YAPIP KOYMUŞTUR ..
BU KİŞİNİN KOMŞUSU BİLE AYNI YÖNTEM İLEN KOYMUŞTUR ONUN DA AKLI NE ŞEKİL ÇALIŞMIŞSSA O DA ÖYLE YAPMIŞTIR .
BU İŞ ANLAŞILDIMI  ???????????????.......................................................................ONK.....
 
ŞİMDİ KARSDA DA  TİLKİ,KAPLUMBAĞA,AT,EŞEK,YILAN,BALIK, NE İSTERSEN VAR YA  HA EDİRNEDE DE İZMİRDE DE ADANADA DA VAR DÜNYANIN HER YERİNDE BU HAYVANLAR MEVCUTTUR VARDIR DAĞLAR KAYALAR ÇEŞMELER NEHİRLER  TABİATIN AYNISI DÜNYANIN HER YERİNDE VARDIR BENZERLERİ DE VARDIR GÜNEŞ AYNI YÖNDEN DOĞAR VE BATAR AY DA AYNI  ANLIYABİLİYORSUN HER HALDE BUNLARI..
 
BİR KİŞİ DÜŞÜN ELİNDE FAZLA PARASI VAR BUNU SAKLIYACAK .. BU KİŞİ YER ARAR KENDİNE  BU YERİN ÖYLE OLMASI LAZIMKİ İLERKİ YILLARA YÖNELİK BOZULMAYACAK KALICI NESNELER İLK ÖNCE ARADIĞIDIR NEDİR BUNLAR?????
DERELER,NEHİRLER,BUNLARIN ETRAFINDAKİ SERT KAYALIKLAR TABİAT HARİKASI OLAN YERLER YANİ KOLAYCA GERİ GELİNDİĞİNDE BULUNUCAK TİP OLUCAK  VE DE BU PARAYI KOYACAĞI YERDEN İNSANLAR ÇOK AZ GEÇİCEK ANCA ÇOBAN VS GİBİLER GEÇER ISSIZ OLUCAK  EL AYAK ALTINDAN UZAK VE GİZLİ ZORLU YERLER OLUCAKTIR..
 
ADAM GELMİŞ O KOYACAĞI YERİ KUŞBAKIŞI GÖREN EN ÜST NOKTAYA ÇIKMIŞ AŞAĞISININ HER DETAYINI İNCELİYOR KOYACAK AMA NEREYE EN MÜNASİP YER NERESİDİR YATAR ORAYA SAATLERCE BELKİ GÜNLERCE DÜŞÜNÜR  DİYELİMKİ AŞAĞIDA BİR ÇAYIRLIK VAR VE GÜZEK DAİMİ AKAN BİR ÇEŞMESİ VAR  VE ETRAFINDA DA KALIN YAŞLI AĞAÇLAR VAR  VEDE  BU YERDE 2--3 OTOBÜS BÜYÜKLÜĞÜNDE SANKİ ORAYA KONMUŞ GİBİ DE KAYALAR VAR  TÜM BUNLAR ONUN İŞARET ALACAĞI NOKTALARI TEŞKİL EDİYOR AĞAÇLAR BUGÜN VAR YARIN YOK OLABİLİR  (SU ) KAYNAĞI HİÇBİRZAMAN KAYBOLMAZ O DEMİRBAŞTIR  O KAYALARI DA HİÇKİMSE YERİNDEN KIPIRDATAMAZ ONLARI DA PLANINA ALIR VE BU YÜKSEKTEN BAKTIĞI YERDEN BUNLARI GÖRÜR VE BİR KATİ SON PLAN YAPAR  BURASININ EN EMNİYETLİ OLAN YERİNE BU PARAYI KOR.. VE GİDER YOLU HİZASI SIRA BİDAA BURAYA GELDİĞİNDE YERİ ŞAŞIRMAYAYIM DİYE DE YOLU ÜSTÜ KAYALARA BİRTAKIM İŞARETLER BIRAKIR  İŞARETLERDE YAZILAR DA OLABİLDİĞİ GİBİ RESİMLERDE VARDIR BUNLARI TAMAMEN KENDİ AKLINCA YAPMIŞTIR BİR YERDEN KOPYE ÇEKMEMİŞ BU KONUDA VAR OLAN BİR KİTAP VS OKUMAMIŞTIR TAMAMEN KENDİ BEYNİNİN MAHSÜLÜDÜR  VE BU İŞARETLERE BAKILDIĞINDA  PARAYI KOYDUĞU YERİN ŞEKLİNİ TARİF EDİYORDUR  DAHA İŞLERDE YİNE RASTLANIR BU SEFERKİ DAHA DEĞİŞİK DİR BÖYLE BÖYLE ADIM ADIM ANA YERE GELİNİR VE ESASI BU YERDE ARANILIR  BU YERDE DE GENELLİKLEN HİÇBİR İŞARET YOKTUR VEYA KAFA KARIŞTIRICI İŞARETLER VARDIR  BU YERİN YÜKSEK KESİMİNE ÇIKIP DÜŞÜNÜLMELİDİR İHTİMAL OLAN YERLERİ MAKİNEDEN GEÇİRMEKTİR VEYA BENİM YAPIM OLAN ÇUBUKLARA SORULMALIDIR ..
 
NERDEN BİLİYORSUN BUNUN BİR KİTABI MI VARDIR FİLAN Dİ,YORSUN YA HAYIR  BÖYLE ÇOK BULUNAN PARALARIN NASIL NE ŞEKİLDE ALINDIKLARINI ARAŞTIRDIM BUNLAR ÇIKIYOR  RESİMLER VE YAZILAR İŞARETLER TAMAMİYLEN O BÖLGEYİ TARİF EDİYORDUR AZICIK DURUP DÜŞÜNÜN  VE TAŞLARI YERİNE OTURTDUĞUNUZDA PROBLEM HEMEN ÇÖZÜLÜR ..
 
 
SAYGILAR.....................................................................NACİBABA...............................ONK....
 
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Powered by Web Wiz Forums Free Express Edition
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,109 Saniyede Yüklendi.