Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5RESİMLER - FOTOĞRAFLAR - HARİTALAR -BELGELER <>5RESİMLİ - RESİMSİZ İŞARETLER
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ufak bir ok işareti ne anlatabir

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
karagün Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 57
  Alıntı karagün Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ufak bir ok işareti ne anlatabir
    Gönderim Zamanı: 13/Mart 2017/2012 Saat 14:19

dedededededededededededededeDEĞERLİ ARKADAŞLARIM BU OK İŞARETİ HAKKINDA DEĞERLİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM İŞARETİN OLDUĞU KAYA DOĞUYA BAKIYOR KAYANIN KIRK METRE ARKASINDA AZ SULU DERE VAR BAŞKA YARDIMCI İŞARETTE BULAMADIM RESİMLER ÇEVRE SESİMLERİ  SAYGILAR HERKESE

Düzenleyen karagün - 14/Aralık 2017/2012 Saat 10:23
Yukarı Dön
tekno_V Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum:
Gönderilenler: 60
  Alıntı tekno_V Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Aralık 2017/2012 Saat 13:19
KARAGUN ARKADAŞIM İŞARET SANKİ BİR ÇOBANIN YOLU UNUTMAMAK İÇİN KAZIDIĞI BIR İŞARETE BENZİYOR ZİRA BUNA BENZER BİR OLAY BAŞIMIZDN GEÇMİŞTİ SAYGILARIMLA AMA HER İHTİMALE KARŞIN DETAYLI BIR CEVRE İNCELEMESİ YAPMANI TAVSİYE EDİYORUM SAYGILARIMLA
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Aralık 2017/2012 Saat 14:59

ARKADAŞIM  MERHABA SELAMLAR

BU KAYANIN ÜSTÜNDEKİ OK İŞARETİ ESKİ DEĞİL DEFİNE İŞARETİ DEĞİL CANI SIKILAN BİRİNİN YAPTIĞI BİR İŞARETTİR  BU KADARCIK BİR İŞARET UZUN SENELER DAYANMAZ KAYBOLUR GİDER TABİAT ONU YOKEDER  İLK ÖNCE BUNU BİLELİM ..

İKİNCİSİ YAPILAN İŞARETLER SANATKAR OLMUYANLARCA YAPILANLARI OYMA ŞEKLİNDEDİR AMA SANATKAR SA KABARTMA YAPARLAR
YANİ AÇIKLAMASI DA ŞÖYLE ESKİ OLAN BİR MEZARLIĞA GİR ESKİ OSMANLI MEZARLARININ TAŞLARINI İNCELE  KABARTMA İŞİ ZOR EYLEMDİR YAPILACAK RESİM VEYA YAZININ HESABI VE KAPLAYACAĞI ALAN HESAPLANIR VE TÜM BU TAŞ O SERİNLİKTE TRAŞLANIR YANİ  BİR TORNACI TORNAYA BİR ŞEKİLSİZ DEMİR TAKMIŞTIR BUNU İLERİ GERİ  MİLİM MİLİM ÜSTÜNÜ YONTARAK GİDER VE SONUNDA İSTEDİĞİ KALINLIĞA DÜŞÜRÜR İŞTE BURDA DA  YAZININ  VEYA YAPILAN RESMİN DERİNLİĞİNCE TAŞ MUNTAZAMAN YONTULUR İNCELTİLİR SADECE O YAPILACAK YER DENİZDEKİ BİR ADA GİBİ  SIRITIR BUNDAN SONRA DA ORAYA NE İŞLENİCEKSE  O YAPILIR  BU KABARTMA ŞEKLİ OLUYOR .. BASİT UĞRAŞIMI AZ OLANI DA MERMERİN VEYA TAŞIN ÜSTÜNE YAZI KALEMLEN YAZILIR ÇİZİLİR VE OYULMAK SURETİNLEN YAPILIR  ŞİMDİLERDE DE DAHA DA KOLAYI ÇIKTI  BUGÜNKİ ORTAMDA  YAPILAN MEZAR TAŞLARI İÇİN YAPMCI GİDİYOR BİR BİLGİSAYARLI KESİM İŞİ YAPAN YERE HANİ VARYA REKLAM TABELALARININ ÜSTÜNE KESİP YAPIŞTIRILIYOR RENK RENK İŞTE BUN LARDAN YAPTIRIYORLAR SONRA GELİP BUNU O TAŞIN ÜSTÜNE YAPIŞTIRIYOR YAZI YERLERİ AÇIK DİĞER YERLERİ KAPALI BİLDİĞİN KEZZABI DÖKÜNCE  AÇIK OLAN YERLER ERİYOR ÇUKURLAŞIYOR YAPIŞMA KAĞIDINI ÇIKARINCA DA YAZI MEYDANA OYMA ŞEKLİNDE ÇIKMIŞ OLUYOR SADECENE KESKİ ÇEKİÇLEN BAZI YERLERİ DÜZELTME YAPIP İÇİNE SİYAH BOYAYI VURUYORLAR BÖYLECE BİR MEZAR TAŞI DA MEYDANA ÇIKMIŞ OLUYOR .

DİYECEĞİM O Kİ  HİÇBİR İŞARET YAPICI BU SENİN RESİMDEKİ GİBİ BİR İŞARET YAPMAZ OLMAZ ÖYLE ŞEY  VE ONU  DA KAFANDAN ÇIKAR Bİ ZAHMET . DEDİĞİM ŞEKİLLERDE BİŞİ BULURSAN ONLARA BAKIVER

dededededede

BAK BU İŞ KABARTMA DIR DİKKAT ET HEM DE DERİN KABARTMA

dede
BU DA  HAFİF KABARTMA İŞİDİR

AYNI TAŞIN YAZILARININ KESKİ ÇEKİÇLEN İÇE DOĞRU ÇUKUR OLARAK YAPILAN LARI DA GÖMME TARİFLİDİR

dede
BUNLARDA  Kİ İŞÇİLİKLERE BİR BAK KOMLE BİR DAĞI KESKİ ÇEKİÇLEN NE HALE GETİRMİŞLER

DAHA ÇOK ÖRNEKLERİ VARDIR  BAK BENİM YAYINLADIĞIM RESİMLER KISIMLARINA ÇOK İYİ BAK  İNCELE  TAMAMMI....

SAYGILAR...............................................................................NACİBABA.......................ONK....

Yukarı Dön
karagün Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karagün Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Aralık 2017/2012 Saat 11:22
dedededeSELAMLAR NACİ BABA YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER BABA BU RESİMDE SİYAH ÇIKMIŞ YOSUNLARI DAHA İYİ BELLİ OLUYO OTEKİ RESİM PARLAK OLMUŞ  BUNADA BİR BAKARSAN SEVİNİRİM BABA BOLGEDE TUĞLA PARÇALARI VAR YAŞAM YERİ OLDUĞU BELLİ ONUN İÇİN ŞÜPELERİM VAR BELKİDE ÇETELER TARAFINDAN FİLAN ALEL ACELE YAPILMIŞ BİR İŞARETTE OLAMAZMI SAYGILAR RESMİ BOYUTLANDIRDIĞIM FARLI KAYDEDİP BAKMAK GEREKİYOR

Düzenleyen karagün - 04/ocak 2017/2013 Saat 14:09
Yukarı Dön
yabani Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 04/Nisan 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 14
  Alıntı yabani Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Aralık 2017/2012 Saat 07:49
karagün arkadaşım bu işaret 10 yıllık bile deyil.
hem ben bu işareti başkayerlerdede gördüm,canın sıkıldıkça bunumu yayınlıyorsun.inşallah öyle deyildir.
Yukarı Dön
karagün Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karagün Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Aralık 2017/2012 Saat 08:19
YABANİ ARKADAŞIM YORUMUN İÇİN TEŞEKKÜRLER ARKADAŞIM BU İŞARETİ BAŞKA HİÇ BİR SİTEYE VERMEDİM SEN BENZETMİŞ OLABİLİRSİN ONU BELİRTEYİM  On  YILLIK BİLE YOK  DEMİŞSİN ONUN İÇİN BİRŞEY DİYEMEM FAKAT SON SESİMDE DAHA İYİ BELLİ OLUYOR BAKIYORUM DA KAYANIN ÜSTÜNDEKİ YOSUNLAR İŞARETİN ÇİZGİLERİNDEDE VAR BENDE BUNA ANLAM VEREMİYORUM  SAYGILAR

Düzenleyen karagün - 15/Aralık 2017/2012 Saat 12:16
Yukarı Dön
yabani Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 04/Nisan 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 14
  Alıntı yabani Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Aralık 2017/2012 Saat 13:00
karagün arkadaşım belkide başkabiride aynı taşın foğrafını çekmiş olabilir.
işaret okadarda özensizce yapılmışki çoban işine benziyor.bende çok yapım öylede ordan tahmin ediyorum
Yukarı Dön
feltom Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
Gönderilenler: 38
  Alıntı feltom Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Aralık 2017/2012 Saat 14:33

SELAMLAR

KARAGÜN ARKADAŞ SENDE NACİ BABANIN CUBUKLARI VARMI VARSA O İŞARETİ VE TAŞI SORGULASANA  . İŞARETİN MALI VARMI DİYE SOR  VARSA BENİ ÜSTÜNE GÖTÜR DE BU İŞ BU KADAR BASİT . VARSA SEN O MALI ALIRSIN YOKSA YOKTUR  BUNLAR ÇUBUKLAR LA  ÇALIŞMA YAPILIR BUNUN BAŞKA İZAHI YOKTUR . SEVGİ VE SAYGILARLA  
Yukarı Dön
karagün Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karagün Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Aralık 2017/2012 Saat 15:50

SELAMLAR

FELTOM ARKADAŞIM ÇUBUKLARDAN VAR ÇUBUKLAR VAR DİYOR  YERİ NOKTALADIM FAKAT SİNYAL ALAMADIM CİHAZIMDA PROGRAMLI XLT SAYGILAR
Yukarı Dön
feltom Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
Gönderilenler: 38
  Alıntı feltom Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Aralık 2017/2012 Saat 17:52

ARKADAŞIM  SELAMLAR

TEKRAR SORGULA SAKİN KAFAYLA  SORGULAMADA HATA VAR  TELAŞ YAPMA KENDİNİ DİNLE KONUYA ADAPTA OL  SORGULAMADA YANLIZ OL  BEYİN GÜCÜNÜ KULLAN   CUBUKLARINI ALIŞTIR MA YAP  CUBUKLARA YOĞUNLAŞ  BÜTÜN ENERJİNİ  CUBUKLARA VER VE SORGULA .
                                                               SEVGİ VE SAYGILARLA
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50