Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5YENİ ANLATIM YENİ İZAHLAR
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

bu çubuklar akıllara ziyan işler yapıyor

 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 456
Yazar
Mesaj
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
darbaz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Kayıt Tarihi: 17/Haziran 2017/2010
Son Giriş: 15/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 45
  Alıntı darbaz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Nisan 2017/2012 Saat 15:57
Orjinalini yazan: nacibaba

 
DARBAZ ARKADAŞA ......  ACİL DURUM MESAJI
 
DARBAZ ARKADAŞIM SEN NE YAPTIN BÖYLE YAA BUNA YERİ VERDİN  BAK ŞİMDİ SENİN YERİNDE BİŞİLER BULDUYSA KAZIYORDUR ADAM SİTEYİ BİLE TERKETİĞİNE GÖRE  HAZİNEYİ KAPTIRDIN YAZIK OLDU  BİDAA SAKIN BÖYLE ŞEYLERİ SÖYLEME TAMAMMI ..
 
SAYGILAR....................................................................NACİBABA...................................ONK...
 
Yok be Nacibaba kimseye bir şey vermedim ki. Aldım bir görüntü verdim.  Bakalım sonu nereye varacak diye.
Bende öyle uydudan baktım . Şöyle gördüm .Böyle gördüm diyenlere,  papuç bırakacak göz yok  ki. Bazıları  SALAKLIK  abidesi olmasına rağmen kendilerini bir şey sanırlar.attıkları yalanlara  da önce kendileri inanırlar.Düşerler kendileri önce o yalanların pesine. Tersini dediğinde de zülfiyare dokunur da   midelerinde kazıntı yapar.Başalarlar  börüm böğrüm böğürmeye.Ben  nicelerini  gördüm  ,dağ bayır ,bağ çayır gezip PAPAZ mezarı arayan.
Biraz  araştırsa bilecek  papaz öldümü yakına gömülür 8 ay sonra çıkarılır   görev yaptığı yeri antındaki  bir yere defin edilir ve saklanır. O zaman hiç  dağ bayır  gezmeyecek hasbam. Nerdeeee
 
Sezarın  mezarı   nerde  bilen varmı? yada  Truvalı  Hektorun ki o nerde ve yahut mithridates 6  nın  mezar nerede  bilen varmı?   Mezarı var diyen  yalan der. Çünkü hepsi yakılmışlardır. inanışları gereği, bilmezsen ,tarihi ,araştırmazssan bilgiyi, döner döner durursun.  Yerde kayada gördüğün  kim bilir kimin canı sıkıldığı için çizdiği oyduğu bir şekilde  keramet ararsın  bir de üstüne matematiksel denklemler kurar, dağa taşa kuşa  kendini güldürürsün.(Bir internet sitesinde denk gelmiştim 1 den 24  e kadar verilmiş sayıların  komedisini )
Buyrun ilahi komediye iki kalem pirzola niyetine  kahkahanız bol olsun
"1912 sayısının diğer anlamları şu şekilde açıklanabilir.Mesala 1+9+1+2=13 askeriye,asker mezarı,çatal yapan yer.dere çatalı ve yol çatalı.  1+9=10+12=22 vezir mezarı gibi   19x12=228 2+2+8= 12 kervan yolu gibi "
Haksızmıyım?
Ya  işte  böyle Nacibaba senin anlayacağın ben  kimseye   hak etmediği sürece hiç bir şey vermem  çapına bakarım.Çapı tuttu tuttu. Yoksa yaşı başı çok önemli değil,alt yapısındaki bilgi seviyesine bak onda da bir şey yoksa, sal çayıra gitsin.
 
Daha anlatacak çok şeylerim var ya, hepsini birden değil azar azar Kahve tadında vermek lazım.
Bir başka  zamanda bana gelen resmi sizle  paylaşacağım. Söz verdim.
 
 Herkeze kolay gele, kalın sağlıcakla
 
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 456

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Powered by Web Wiz Forums Free Express Edition
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,094 Saniyede Yüklendi.