Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5YENİ ANLATIM YENİ İZAHLAR
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

bu çubuklar akıllara ziyan işler yapıyor

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12345 6>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Mart 2017/2012 Saat 06:24
SELAMLAR ANALİZ KODLU ARKADAŞIM .BEN ÇUBUKLAR KONUSUNDA ARAŞTIRMALARIM SIRASINDA TESADÜFEN NACİ BEY İN SİTESİ İLE KARŞILAŞTIM.BİRAZ DAHA ARAŞTIRDIKTAN SONRA BİR TAKIM ÇUBUK ALDIM .BİR HAFTADAN SONRA ÇALIŞMALARIM SONUÇ VERDİ .EV İÇİ VE ARAZİ ÜZERİNDE KULLANMA KILAVUZUNA UYGUN OLARAK ÇALIŞTIM YANILMALAR OLUMLU SONUÇLAR OLDU YAKLAŞIK 3 YILDAN BERİ KULLANIYORUM TEK OLARAK KULLANIYORUM.YANİ SAYIN ANALİZ ARKADAŞIM 3YILLIK BİR TECRÜBEM VAR. SAYGILAR
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Mart 2017/2012 Saat 05:57

ANALİZ KODLU ARKADAŞA

MERAK ETİĞİM KONU ŞU SEN KENDİ YAPIN ÇUBUKLARLAN MI ÇALIŞIYORSUN  EĞER BÖYLEYSE DAHA ÇOOK SENELERİN HEBA OLUP GİDECEKTİR BUNDAN EMİN OL  .....

SAYGILAR......................................................................NACİBABA................................ONK.....
Yukarı Dön
analiz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mart 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 17
  Alıntı analiz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Mart 2017/2012 Saat 12:50

Aynen dediğiniz gibi naci bey kendi yaptığım ikili gümüş çubuklar ile devam kararı aldım tabi bunun yanında farklı çubuklarda kullanıyorum ama aslolan bence çubukların ne demek istediğini algılayabilmektir.Şimdi naci bey siz anladığım kadarıyla gelibolu'nda ikamet ediyorsunuz ve doğal olarakta bu bölgelerde sürekli dolaşıp define umudunuzu gerçeğe dönüştürmek istiyorsunuz ancak nevarki boşuna kendinizi yormanızı istemiyorum çünkü Tekirdağ il sınırlarına kadar Gelibolu yarımadasında definenin d si yok benim sorgulamam bu yönde malumunuz bu bölgeler savaşların en şiddetii yaşandığı yerler toprak altında patlamamış top mermisi mayın mermi olabilir maazallah define buldum diye kazmayı vurursunuz sonrasını düşünmek bile istemiyorum aynı tarz bir olay bizim bu taraflarda yaşanmıştı dedektör altın var diye sinyal veriyor kazmayı bir vuruyorlar  bum ortalık perişanlık .......Nacibey velevki merak ettiğiniz  bölge olursa elbetteki araştırmasını yapıp size işaretli görüntüsünü gönderebilirim saygılar.........

Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Mart 2017/2012 Saat 14:35

ANALİZ KODLU ARKADAŞA

BİR VAKİT ( YENİ BULUŞ ) KODLU BİR ARKADAŞ VARDI SENİN DE  ONUN DA ÇİZGİSİ AYNI GİBİME GELİYOR  SEN YİNE O KİŞİ OLMUYASIN  DİYE DÜŞÜNÜYORUM  İNCEDEN İNCEYE DALGANI GEÇİYORSUN SENİ ANLAMIYOR DEĞİLİM  HER KELİMENDEKİ CÜMLENDEKİ  NE DEMEK İSTEDİĞİNİ SENİN KODUN GİBİ ANALİZ EDİYORUM .. SEN BU İŞLERİ BOŞVER DE ASIL NE İSTEDİĞİNE GEL  KENDİNİ ÖYLE BİR HAVAYA SOKUYORSUN Kİ  SANKİ SENDEN BAŞKA BU İŞLERİ BİLEN YOK HERKESE AKIL VEREBİLİRİM YÖNETEBİLİRİM HER TAŞIN ALTINDAN ÇIKABİLİRİM  EDALARINI BIRAK  GERÇEKLERE GEL TAMAMMI .....

GELİBOLU VE YARIM ADA KEŞAN IPSALA  BU BÖLGEDEKİ ÇIKAN BİR TEK PARA  10 DEFİNEYE BEDELDİR   VE BEN SADECE TEKTEKLEN UĞRAŞIRIM BİZİM BU BÖLGEDE  3--4 SAATTE 150 PARÇAYI GEÇERİM SEN NEDEN BAHSEDİYORSUN  VE HİÇBİRZAMAN DA BİR DEFİNE BULAYIM DA KÖŞEYİ DÖNEYİM HEVESİM HİÇBİRZAMAN OLMAMIŞTIR  SAVAŞLARIN SINIRI ECEABATA KADARDIR  ECEABAT İLEN GELİBOLU ARASI 50 KM DİR VE HİÇBİR TOP MERMİSİ SAVAŞ KALINTISI YOKTUR   TAMAMI ECEABAT İLEN KİLİTBAHİR ALÇITEPE VE KÜÇÜK KEMİKLİ İLEN BÜYÜK KEMİKLİ ARASINDA TÜM BU SAVAŞLAR CEREYAN ETMİŞTİR  VE BU BÖLGEYLEN  GELİBOLU ARASINDA BİR ELLİ KİLOMETRE MESAFE VARDIR ..BİLGİNE SUNULUR..
EŞKİYALAR VE YATAKLARI  TEKİRDAĞIN TEKFUR DAĞI VE İŞIKLAR BALKANI DENİLEN  RAKIMI 1600 METRELERE VARAN VE MARMARA DENİZİNE 1000 METREYE VARAN DİKEY İNEN YAMAÇLARI BULUNAN DAĞLARIN ORMANLIKLARIN DERİNLİKLERİNDE BARINMIŞLARDIR VE DE ÇOK BÜYÜK DEFİNELER DE ALINMIŞTIR  TRAKYA DEFİNE YÖNÜNDEN ÇOK ZENGİNDİR TAKİ İSTANBULA DEK TÜM BU BÖLGE  BUNLAR DA BİLGİNE SUNULUR..

ÖYLE KENDİ YAPTIĞIN DENEDİĞİN YOK GÜMÜŞ VS ÇUBUKLAR İLEN SEN BİR ARPA BOYU İLERİ GİDEMESSİN  YOK GOOGLEDEN YER SÖYLİYECEM DE SEN DE ORDAN BAKIP TAM YERİ KESTİRİCEN DE BUNLARI DA GEÇ  BİR KALEM  YANİ DİYECEĞİM ÇOK TUTARSIZ YAZILARIN,,DÜŞÜNCELERİN,,VS VS ŞEKİLLERİN VARDIR  KARŞINDA SAF YOKTUR  BUNDAN SONRAKİ YAZDIKLARIN ELLE TUTULUR DÜZGÜN BİŞİLER OLSUN DİYORUM  BEN KÜL YUTMAM  KİMSE DE KANDIRAMAZ  HİÇKİMSE DE BENLEN DALGASINI GEÇEMEZ  SENİN TEK BİR HARFİNİN NE İSTİKAMETE GİTİĞİNİN BİNLERCE ÇÖZÜMÜ VARDIR BENDE  DE NEYSE ŞİMDİLİK BU KADAR  CİDDİ İŞLERE İMZAA AT ..

..................................................................................NACİBABA.................................ONK.... 
Yukarı Dön
analiz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı analiz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Mart 2017/2012 Saat 15:19

Nacibaba ben yeni buluşu filan bilmem tanımam benim bu foruma giriş tarihim belli ondan öncesi için hiç bir bağlantım olmamıştır bu forumla kimseylen dalga geçmek gibi havaya girmek gibi bir niyetimde yok benim dalım bu radyestezi sizinkide başka bir sistem bu foruma girerken size olan hayranlığımı iletmiş sistemimin sizinkiyle benzerlik taşıdığını söylemiştim nevarki bunları göz ardı ediyorsunuz ben şahsen şu an itibarıyla gelibolu yarım adasında yüklü define yok diyorum tek parayı bilmem sorgulamam define şeklinde olmuştur tek para değil nacibaba bazı şeyleride kabul etmek lazım bu forum açık bir forumsa bazı şeyler açıkça yazılmalıdır bırakın benim çubuklarımı bunca yıldır gösterdiğim bu emeğim sizce niçin yadırgandı anlamış değilim saygılar Nacibaba............

Yukarı Dön
darbaz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 15/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 45
  Alıntı darbaz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Mart 2017/2012 Saat 15:45
Orjinalini yazan: analiz

merhabalar karabey.........biz seninle aynı yaşlardayız yani yirmi yirmibeş seneye yakın bu çubukların ne anlatmak istediğini anlamaya çalışmakla geçirdim desem yalan olmaz bu olaylara olan merakın beni mutlu etti karabey hangi şehirdesin kasabadamı köydemi yaşıyorsun bilmiyorum ama çevrende arazide şüphelendiğin yerler varsa sana yardımcı olmak isterim google earth ten yerleri işaretleyip sana e-mail atarım herhangi bir mahsuru yoksa tabii nasip kısmet belkide kavuşmak istediklerin sana çok yakındır saygılar sunarım hocam....

Sayın analiz  benim bir yerim var google earttan sizin için  buraya yükledim. Zahmet olmassa benim için bakarmısınız. Şimdiden kolay gelsin

Yukarı Dön
analiz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı analiz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Mart 2017/2012 Saat 16:29
Sayın darbaz arazi olumlu görünüyor ancak bu yerin şehir kasaba köy bir ismi lazım ona göre bende earth'ten girip yakın plandan yeri sıfır hata işaretlemem lazım en fazla 5 dakika sürer görüntüyü e-postayla gönderirim.
Yukarı Dön
darbaz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 15/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 45
  Alıntı darbaz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Mart 2017/2012 Saat 16:46
Orjinalini yazan: analiz

Sayın darbaz arazi olumlu görünüyor ancak bu yerin şehir kasaba köy bir ismi lazım ona göre bende earth'ten girip yakın plandan yeri sıfır hata işaretlemem lazım en fazla 5 dakika sürer görüntüyü e-postayla gönderirim.

daha iyisini yapıp size direkt koordinatlarını vereyim.

40.20.1991 Kuzey
28.19.3014 Doğu
Yukarı Dön
analiz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı analiz Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Mart 2017/2012 Saat 17:42
merhaba darbaz görüntüyü e-postana attım bakarsın.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Mart 2017/2012 Saat 17:44

ANALİZ KODLU ARKADAŞ

YA SEN DALGA MI GEÇİYON NE YAPIYORSUN SANA GOOGLEDEN YER VERİCEK BİRİ SEN DE ORADA ŞIP DİYE TAM MERKEZLEME BURASI DİYİCEN SEN AKLINIMI YİTİRDİN NE YAPIYORSUN ONU SÖYLE CİNCİ HOCAMISIN  BAKIMCIMISIN YOKSA MİLLETTEN YERLER Mİ ÖĞRENMİYE ÇALIŞIYORSUN TUTTURMUŞUN BİR RADYESTEZİ HİKAYESİ  ARKADAŞ AKILCIL ŞEYLERE YÖNEL DİYORUM  BÖYLE İPE SAPA GELMEZ İŞLERE GİRME . BU SENİN SÖYLEDİĞİN DE YAPMAK İSTEDİĞİN DE TAMAMEN SAÇMA ŞEYLER  BEN NE SENİN ÇUBUKLARINA NE SENİN İLMİNE NE ŞAHSINA BİŞİ DEDİĞİM YOK  AMA BU YAPMAK İSTEDİKLERİN SÖYLEDİKLERİNİN TÜMÜ SAÇMADIR  BURDA RESMEN DALGANI GEÇİYORSUN  BUNU SÖYLÜYORUM BEN ....
 SONRA SEN  BU KADAR BÜYÜK KONUŞUYORSUN  TARKYADA YOK TEKİRDAĞDA BÜYÜK DEFİNE YOKMUŞ NERDEN BİLİYORSUN YOK OLDUĞUNU İŞTE BURDA DA SAÇMALIYORSUN NE DEFİNELER ÇIKTI SENİN HABERİN YOK ..

BEN BEKLİYORUM BAKALIM SONUÇTA NE ÇIKICAK
KİMSE DE BU ARKADAŞA  TAM YER OLARAK HİÇBİR BİLGİ VERMESİN BU ARKADAŞIN  NİYETİ BU ŞEKİLDE BİLGİ ÇEKMEK  ÖĞRENMEK BU DA YENİ BİR SİSTEM HERHALDE  BU İŞ BUNA BENZİYOR HADİ HAYIRLISI

........................................................................NACİBABA........................................ONK...... 
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12345 6>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50